Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53941 replies to this topic

#52541 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2010 - 06:09 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tribunus - Dátum: 2010 Apr 13, 00:51

Szerintem, akinek nem lesz jegye, az simán vehet az első elődöntő vesztes csapatának szurkolóitól.Közülük sokan nem mennek ki a 3. helyért vívott meccsre.Főleg Egerszegről.Tőlük jó eséllyel meglehet venni az 5000 -es jegyet kb 2500-ért.
Az is jól jár, aki eladja, mert így nem 5000-et bukik (ha nem megy el szombaton a meccsre).Meg az is jól jár aki megveszi, mert 2500-ért lesz jegye.
Már csak azt kell majd megoldani, hogy a Falco szektorba kerüljön az illető.De az gondolom nem lesz gond, mert a szervezők sem akarnak balhét.
Ezzel a módszerrel lehet majd jegyeket venni a haveroknak, akik csak szombaton tudnak menni.Remélhetőleg sok soproni is eladja a jegyét!Nyilván lesznek, akik másnap is ki mennek, de a többség biztos nem.Így viszont csökkenti a költségeit!

Ennyi!

Álljunk azért meg!
Maradjunk még szépen a pénteknél, még van egy elődöntőnk, amit azért nem hogy lekell játszani, meg is kell nyerni azt. A pénteki meccsre is rengetegen kiváncsiak, biztos sajnos ki is szorulnak páran. Először erről a napról beszéljünk, ezt oldjuk meg valahogy, hogy minél többen be tudjunk menni. Most két dologba lehet bízni, egyik, hogy itt mégis csak marad pár jegy, amiről gondolom a klub értesít mindenkit és csütörtökön még ezeket meg lehet vásárolni. Másik megoldás, hogy valahonnan még küldenek egy 30-40 jegyet. Persze ott a harmadik is, Fehérváron jegyet venni. Ma 8klr nyitnak a pénztárak, akinek van ismerőse, rokona, vetesse meg, tetesse fére. Nincs sajnos biztosíték, hogy a meccs előtt még lesznek jegyek. Meg kell persze próbálni. Egy biztos, akinek lesz jegye, azok bejutnak majd a szektorunkba.
Mutassuk meg, van bennünk csalafintaság, összetartás.
Nyerjünk kupát és bajnokságot CECÉNEK!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

"Örökre velünk maradsz, őrízzük mosolyodat......!"

#52542 Tribunus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1066 Hozzászólás:

Elküldve: 13 April 2010 - 12:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Apr 12, 20:52

5 ezrest!
5 db kellene nekem is pluszba!

Szerintem, akinek nem lesz jegye, az simán vehet az első elődöntő vesztes csapatának szurkolóitól.Közülük sokan nem mennek ki a 3. helyért vívott meccsre.Főleg Egerszegről.Tőlük jó eséllyel meglehet venni az 5000 -es jegyet kb 2500-ért.
Az is jól jár, aki eladja, mert így nem 5000-et bukik (ha nem megy el szombaton a meccsre).Meg az is jól jár aki megveszi, mert 2500-ért lesz jegye.
Már csak azt kell majd megoldani, hogy a Falco szektorba kerüljön az illető.De az gondolom nem lesz gond, mert a szervezők sem akarnak balhét.
Ezzel a módszerrel lehet majd jegyeket venni a haveroknak, akik csak szombaton tudnak menni.Remélhetőleg sok soproni is eladja a jegyét!Nyilván lesznek, akik másnap is ki mennek, de a többség biztos nem.Így viszont csökkenti a költségeit!

Ennyi!

#52543 StarKároly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 34 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 11:49 PM

Hello Matt! Te mikor veszed meg a jegyedet fehérváron? Mert egyelöre nekem sincs jegyem de jó lenne valahonnan szerezni.

#52544 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4509 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 11:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: FalcoHali - Dátum: 2010 Apr 12, 21:59

Igen, de nem azért kellene ám az ülőjegy, hogy üljünk :P Szerintem azzal nagyobb esély van, hogy kintről mehetünk be a vendégjegyes Falcosokkal, úgyhogy szerintem mi azt vetetünk!

Én szerintem 3000eset veszek,aztán valahogy megoldom....

#52545 FalcoHali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 138 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 10:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: EGY CSAPAT VAN...&#33&#3 - Dátum: 2010 Apr 12, 22:40

Szerintem álló jegyet vetessetek, felesleges ülő jegy, ki bír ki egy ilyen meccset ülve :D Aztán valahogy csak átmászunk a palánkon, vagy a pályán a mi táborunkhoz :D
Mi is megpróbálunk Fehérváron jegyet vetetni, hogy annnyival több maradjon azoknak, akiknek csak itt van lehetőségük hozzájutni. Mindenki Fehérvárra!
És ne felejtsétek el:

http://www.gyertyagy...41.kivalasztott

Igen, de nem azért kellene ám az ülőjegy, hogy üljünk :P Szerintem azzal nagyobb esély van, hogy kintről mehetünk be a vendégjegyes Falcosokkal, úgyhogy szerintem mi azt vetetünk!
Mindenki SZOMBATHELYI!!

#52546 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 10:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Feffo - Dátum: 2010 Apr 12, 22:55

Én csak azt nem értem, ha két ingyen busz megy, arra nem fér fel csak max 100 ember. A többi 50 jeggyel mi lesz?

Ezt a hsz-t olvasd el még egyszer:

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Apr 12, 20:02

Még egyszer türelmesen és érthetően leírom!
A 150 jegy előjegyzékben elkelt a buszos 70el együtt!
A buszosok nevük bemondásával juthatnak hozzá a jegyeikhez! Ott lesz egy lista, amire a BUSZOSOK nevei szép kék betűkkel egy kockás papírra fel lesznek írva. Hajnika vagy Piklerke ezen a listán kihúzza a neveket, akik fizettek és akik még MINDIG A BUSZOS brigádhoz tartoznak. Ők a 70 félretett jegyből kapják jegyeiket. A maradék 80ra előjegyzés van nevekkel együtt. Itt is Hajnika és Piklerke kihúzza a fizető emberkék neveit. Amúgy lehet olyan is, hogy valaki a mondjuk megrendelt 5 ből csak kettőt kér, az máris 3 felesleget jelent, amit majd meglehet venni annak, aki nem rendelt előre.Andika beszúrta, hogy holnap elkezdődnek ott is a jegyértékesítések. Szerintem valami ismerőssel meglehet vetetni, vagy a helyszínen pénteken!

Suttogó közel lakik, esetleg meg lehet kérni!!

Köszi

Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#52547 Feffo

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 10:55 PM

Én csak azt nem értem, ha két ingyen busz megy, arra nem fér fel csak max 100 ember. A többi 50 jeggyel mi lesz?

#52548 EGY CSAPAT VAN...&#33&#33&#33

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 239 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 10:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: FalcoHali - Dátum: 2010 Apr 12, 20:37

Sziasztok, igen holnaptól lehet jegyet venni Fehérváron! Azt megtudja, mondani valaki, hogy melyik jegyet (3000ft v 5000ft) érdemesebb rendelni, hogy áttudjunk menni a Falco táborba?
Köszi előre is!

Szerintem álló jegyet vetessetek, felesleges ülő jegy, ki bír ki egy ilyen meccset ülve :P Aztán valahogy csak átmászunk a palánkon, vagy a pályán a mi táborunkhoz :D
Mi is megpróbálunk Fehérváron jegyet vetetni, hogy annnyival több maradjon azoknak, akiknek csak itt van lehetőségük hozzájutni. Mindenki Fehérvárra!
És ne felejtsétek el:

http://www.gyertyagy...41.kivalasztott
R.I.P Zoli, a centerek KIRÁLYA! ;((((

#52549 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1943 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 10:07 PM

Magaskapus! Irtam üzenetet!

#52550 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 10:00 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Apr 12, 21:59

Állítólag ma volt valami bejárás, rendőrségi egyeztetés!

És mikor közlik, hogy ki hol lesz?

Végülis lesz*rom csak húzzuk be! :P
Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#52551 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 09:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Misi - Dátum: 2010 Apr 12, 21:52

Szerintem még nem is tudja senki, hogy hol lesznek a táborok...

Állítólag ma volt valami bejárás, rendőrségi egyeztetés!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52552 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 09:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Misi - Dátum: 2010 Apr 12, 21:52

Magyar Kupa bérletek
Kedves Szurkolóink! A Sport&Media Férfi Magyar Kupa döntőre április 13-tól (kedd) lehet megvásárolni a bérleteket. A bérlet árusítás minden nap 8-18 óra között a sportirodán.
Bérlet árak:
2 napos álló bérlet (4 mérkőzés): 3000 Ft
2 napos ülő bérlet (4 mérkőzés) 2009/2010-es Albacomp szezonbérlettel rendelkezőknek: 4000 Ft
2 napos ülő bérlet (4 mérkőzés): 5000 Ft
Az ülő bérletek nem helyre szólnak, helyfoglalás érkezési sorrendben.

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52553 Misi

Halista

• Members
  • PipaPipa
  • 4743 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 09:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: FalcoHali - Dátum: 2010 Apr 12, 21:37

Sziasztok, igen holnaptól lehet jegyet venni Fehérváron! Azt megtudja, mondani valaki, hogy melyik jegyet (3000ft v 5000ft) érdemesebb rendelni, hogy áttudjunk menni a Falco táborba?
Köszi előre is!

Hajrá HALI & FALCO!
kép
kép
kép

#52554 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 09:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: FalcoHali - Dátum: 2010 Apr 12, 21:37

Köszi előre is!

5 ezrest!
5 db kellene nekem is pluszba!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52555 baller

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 702 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 09:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: FalcoHali - Dátum: 2010 Apr 12, 22:37

Köszi előre is!

engem is ez érdekellne. mert mi is hazai jeggyel fogunk bemenni. invázióóó lesz :P

#52556 FalcoHali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 138 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 09:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: MagyarA - Dátum: 2010 Apr 12, 18:09

Sziasztok,
holnap tizenegy és négy között árulják a jegyeket a csarnokban Fehérváron, 3000 illetve 5000 forintos áron, nem kérnek személyit állítólag a 3000-es jegyhez sem.

Köszi előre is!
Mindenki SZOMBATHELYI!!

#52557 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 08:09 PM

http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/3079_czegl..._szekulovicstol

Remélem szombaton Csaba fog örülni nem Szrecskó!

HOZD EL A KUPÁT..........................

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52558 NBBF

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 195 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 08:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luis 1 Garcia - Dátum: 2010 Apr 12, 20:02

Még egyszer türelmesen és érthetően leírom!
A 150 jegy előjegyzékben elkelt a buszos 70el együtt!
A buszosok nevük bemondásával juthatnak hozzá a jegyeikhez! Ott lesz egy lista, amire a BUSZOSOK nevei szép kék betűkkel egy kockás papírra fel lesznek írva. Hajnika vagy Piklerke ezen a listán kihúzza a neveket, akik fizettek és akik még MINDIG A BUSZOS brigádhoz tartoznak. Ők a 70 félretett jegyből kapják jegyeiket. A maradék 80ra előjegyzés van nevekkel együtt. Itt is Hajnika és Piklerke kihúzza a fizető emberkék neveit. Amúgy lehet olyan is, hogy valaki a mondjuk megrendelt 5 ből csak kettőt kér, az máris 3 felesleget jelent, amit majd meglehet venni annak, aki nem rendelt előre.Andika beszúrta, hogy holnap elkezdődnek ott is a jegyértékesítések. Szerintem valami ismerőssel meglehet vetetni, vagy a helyszínen pénteken!

Suttogó közel lakik, esetleg meg lehet kérni!!

Köszi

Na, így a korrekt !
FALCO on tour fehérvár !
MINDENKI SZOMBATHELYI! HAJRÁ FALCO!

Hozzuk el a kupát !
"A titkos vágyam egyébként az, hogy részese legyek Szombathely első, történelmi kupagyőzelmének."

KÖSZÖNJÜK BAJNOK!

#52559 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 08:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 2010 Apr 12, 19:54

és hány busz megy? a buszok hány személyesek? :P

sokan jelentkeztek a buszokra, amik megteltek, úgy hogy már nem kevés emberkének kellett azt mondani, hogy nincs több jegy, nincs hely a buszon!

SOKAN LESZÜNK!!

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!

#52560 Luis 1 Garcia

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2895 Hozzászólás:

Elküldve: 12 April 2010 - 08:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Apr 12, 18:42

Aki fel van írva,az holnap menjen be az irodába megvenni,

Főoldalon kint van minden fontos tudnivaló!

Siessen mindenki!

Gyanítom ha 500 jegy lenne az is kevés lenne, döntőre sima 6-700 sárga érkezik. Ugye Somos meleg?

Nyugodj Békében ZOLIKÁM!