Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53130 replies to this topic

#1 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 24 March 2019 - 09:05 AM

A Körmendet mondjuk kétlem hogy beérnénk, de a buckák elég lejtmenetben vannak.

Valóban soknak tűnik a három különbség, mivel a playoffig van hátra összesen még 10 forduló. Ehhez egyértelműen kellene, hogy az alapszakasz utolsó két meccséből legalább egyet elbukjanak (amellett persze, hogy mi hozzuk mindkettőt, bár ha ez nem történne meg, akkor fel is oszlathatják a csapatot), és erre szerintem lehet esély, talán Pakson a nagyobb, mint hazai pályán a Zete ellen, bár szerintem az sem lesz egyszerű nekik. Ha ez megtörténne, akkor a felsőházba már csak kettő lemaradással mennénk. Vagyis ott egyértelmű, hogy meg kellene csinálnunk azt, amit ők meg oldottak velünk szemben az alapszakaszban, vagyis oda-vissza. Nem beszélve arról, hogy egyforma mérleg esetén a felsőházban játszott egymás elleni eredmények számítanak, nem pedig az alapszakaszbeliek. Szóval tényleg nem egyszerű a helyzet, de lehet én jobban örülnék, ha már az elődöntőben futnánk össze velük (2-3.), mintsem a döntőben.

#2 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:16 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 24 March 2019 - 11:54 AM

Szerintem a körmend elleni bukta után lehett valami csapatgyűlés + fejmosás vagy valami. Teljesen megváltozott a felfogása mindenkinek.

Ez teljesen egyértelműen látszik. Gondolom volt egy amolyan "utolsó beszélgetés". Talán megmondták Bruinsmának, hogy nekünk is vonzó volt, hogy a holland bajnoktól szerződtettük őt, így érdemes lenne küzdenie egy újabb bajnoki címért a jövőjét illetően is. És talán Balmazovicsnak , hogy ha akar még életében egy utolsó jó szerződést valamelyik csapattól, akkor többet ér ha fel tudja mutatni, hogy döntőt játszott vagy bajnok csapatból érkezik, mint hogy sokszor szar százalékkal csak hajigál, mert az még az egyéni statjának sem tesz jót.

#3 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8885 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:55 AM

Kereste mindenki a legjobb dobóhelyzetet, sok támadásnál akár 8-10 passz is megelőzte a dobást.
Aztán, hogy ez mennyire lesz tartós már másik kérdés ... de tegnap jó volt nézni őket.

#4 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1923 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:54 AM

Szerintem a körmend elleni bukta után lehett valami csapatgyűlés + fejmosás vagy valami. Teljesen megváltozott a felfogása mindenkinek.
Konkrétan ha ez a gárda január óta így nyomja, akkor van egy kupagyőzelmünk és az első-második hely valamelyikén lennénk.
Nem értem mi történt ezen a héten.

#5 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:47 AM

Nekem az is feltűnt,hogy az utóbbi két meccsen jóval kevesebbet “pofáznak”/reklamálnak a játékosaink(és az edző is).Pedig szerintem nem a bírók javultak...

#6 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2068 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:26 AM

Nem láttam, gratulálok! Csapatkėnt bármi lehet mėg, bármi.
kép

#7 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2391 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 24 March 2019 - 08:51 AM

Szerintem egy győzelemnél nem kell azt keresni, hogy mi volt az ellenféllel. Tegnap ezt a Jászberényt kellett megverni, hoztuk is simán.
Ez a győzelem nekem a kötelező kategória volt, de attól ezt is hozni kellett.

A csapatban sok van (soha nem is vonta ezt kétségbe szerintem senki), a felsőházban fog kiderülni, hogy valóban történt-e jelentős előrelépés. Az biztos, hogy egészen más lesz négy sima győzelemmel a hátunk mögött megérkezni oda.

Így van! A tegnapi játék tetszett, remélem e felé indulunk el! Gratulálok a srácoknak!
A Körmendet mondjuk kétlem hogy beérnénk, de a buckák elég lejtmenetben vannak. Állítólag Benke is műtétre vár, Andricsnak kész a háta...
Soknak tűnik a négy meccs előny, de nem lennék meglepve ha mögénk kerülnének, aztán lehetne egy vasi döntő. ;)
Húúú de előre szaladtam. :D
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#8 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2188 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:51 AM

Szerintem egy győzelemnél nem kell azt keresni, hogy mi volt az ellenféllel. Tegnap ezt a Jászberényt kellett megverni, hoztuk is simán.
Ez a győzelem nekem a kötelező kategória volt, de attól ezt is hozni kellett.

A csapatban sok van (soha nem is vonta ezt kétségbe szerintem senki), a felsőházban fog kiderülni, hogy valóban történt-e jelentős előrelépés. Az biztos, hogy egészen más lesz négy sima győzelemmel a hátunk mögött megérkezni oda.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#9 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 708 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:47 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 March 2019 - 09:54 PM

- Balmazovic alárendelte magát a csapatnak,

Na igen és az is beszédes szám, hogy a korábbi stílusával ellentétben a kevés rádobás mellett ma kiosztott még 5 gólpasszt is. Nem tudom mi váltotta ki ezt az új felfogást, de már a Kecskemét ellen is megfigyelhető volt.

#10 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8885 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 10:22 PM

Nyertünk simán?
Vagy miért van ilyen csend?
😄😄😄😄😄

#11 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7133 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 10:03 PM

Ebbol a mai meccsbol sok mindent nem lehet leszurni, egy megtepazott Berenyt vertunk takareklangon.
Viszont ami tetszett, hogy jart a labda. Volt az elso negyedben egy szitu, amikor Go tiszta helyzetbol nem raemelte hanem inkabb Evannak adta. Igaz O kihagyta de egy kicsit jobb lett az ember szajaize, hogy erre is kepesek vagyunk.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#12 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 09:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2019 - 09:31 PM

Korai volt meg temetni a csapatot, ezt a formát kell tartani valamint egy erősebb csapat ellen jobban pörögni és bármi lehet. Ha hozzuk a maradék két meccset, valamint a kozepszakaszt lehozzuk itthon hibátlanul plusz elcsipunk 2 győzelmet idegenben, akkor elég jó helyzetbe mehetünk be a PO-ba.

Sajnálom, hogy egy hete fele ennyire sem mutattuk meg mit tudunk, pedig a mai játékkal győztünk volna.

Én nem vagyok biztos abban, hogy ez a mai játék elég lett volna a Körmend ellen. Egy három légióssal, és komoly magyar játékos nélkül felálló csapatot vertünk meg úgy, hogy sokszor döcögött a játék.

Ami viszont tetszett a korábbiakhoz képest:
- Sokat járattuk a labdát, ez inkább Okorn féle játék.
- Bruinsma végre éles volt, egészen más mentalitással játszott.
- Balmazovic alárendelte magát a csapatnak, de elmondható ez Reddicről is.
- Az időkérésnél nagyon figyeltek a játékosok Okorn taktikai rajzára.
- Benedeknek volt egymást követő két jó meccse, és Zozó is többedszerre nyújt jó teljesítményt.

Persze mindez ma volt, aztán hogy a következő időszakban ez mennyire lesz állandó jelenség azt majd meglátjuk.

Gratulálok a csapatnak!

Sajnos nem tudtam ott lenni a mérkőzésen, mert ebédre túl sok paprikát (három félét is) tettem a levesembe, és kikészítette a gyomromat. Elképesztő fegyelmezetlenség volt ez részemről, a jövőben figyelni fogok arra, hogy ilyen még egyszer ne forduljon elő, főleg ne meccsnapon.

#13 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1319 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 09:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2019 - 09:31 PM

Korai volt meg temetni a csapatot, ezt a formát kell tartani valamint egy erősebb csapat ellen jobban pörögni és bármi lehet. Ha hozzuk a maradék két meccset, valamint a kozepszakaszt lehozzuk itthon hibátlanul plusz elcsipunk 2 győzelmet idegenben, akkor elég jó helyzetbe mehetünk be a PO-ba.

Sajnálom, hogy egy hete fele ennyire sem mutattuk meg mit tudunk, pedig a mai játékkal győztünk volna.

Eddig úgy látom,hogy lehet pont ez a hazai fiaskó kellett,hogy képesek legyünk küzdeni a másikért.

#14 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1319 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 09:33 PM

Szerdán szándékosan nem kommenteltem, úgy voltam vele megvárom a mai napot. Aminek örülök,Beni eheti játéka,remélem állandósul,végre megy neki a játék. Okorn is kicsit engedett a gyeplőn, kihasználjuk a támadórepertoárt,arra voltam kiváncsi ez a szerdai egyszeri alkalom volt,vagy nem, eddig szerencsére úgy néz ki megpróbáljuk az erősségeinket kihasználni.
Bruinisma jó volt ma,és Okorn okosat húzott azzal hogy 30 perc felett játszatta, kicsit visszatérjen az önbizalma.
Nem volt sok önzőzés (Néha Currynél; ez belefér) voltak extra passzok, amik már-már cspatjátékra emlékeztetnek.
Playoffra remélem összeáll a gépezet,és én leszek az első aki megköveti Okornt,de azért ahhoz a középszakaszban fel kell mutatni valamit, mint Szrcsko tette 2 évvel ezelőtt.
Remélem nem csak egyszeri alkalom,és nem csak gyengébb csapatok ellen megy ez a csapatjáték szemlélet. (Gyenge csapatot nem az idei Berényre értem, hanem mint 3 légióssal felálló csapatot összeségében.)
HAJRÁ FALCO! SZÉP VOLT BENI!!

#15 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1552 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 09:31 PM

Csak a FALCO !

#16 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2019 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 08:59 PM

Úgy nyertünk ma, ahogy ilett ez ellen a hiányos Berény ellen. Plusz csapatnak tűntünk... Bereny összehozza a srácokat... 😁

Gratula a csapatnak!

FALCO!
HAJRÁ FALCO!

#17 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 08:42 PM

Gratulálok a győzelemhez!

#18 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 07:57 PM

Idézés: circo - Dátum: 23 March 2019 - 07:51 PM

Szerintem nem nehéz kitalálni. Körmend elleni meccs miatti bünti.

Én is erre tippelek!

#19 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 7039 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 07:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 23 March 2019 - 07:28 PM

Jól hallottam,hogy az első negyedben nem volt b-közepes szurkolás?Ha igen akkor,megkérdezhetem miért?

Szerintem nem nehéz kitalálni. Körmend elleni meccs miatti bünti.

#20 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4461 Hozzászólás:

Elküldve: 23 March 2019 - 07:28 PM

Jól hallottam,hogy az első negyedben nem volt b-közepes szurkolás?Ha igen akkor,megkérdezhetem miért?