Ugrás a tartalomhoz

6-0 ?

28 replies to this topic

#1 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 05:45 PM

Osztálytársam vaterja buszsofőr és szombatról vasárnapra virradóan, hajnalban egy srác akart felszállni a buszára, de a sofőr nem engedte mert véres volt a ruhája a combjánál. Ezért bevitte a sofőrök várótermébe ahol ellátták. A srác mondta h Győrben  romaok csinálták ezt. Amúgy észre sem vette mert olyan részeg volt. Szóval nem lehetett valami súlyos. Valószínűleg a romaok nem is meccsen voltak. Csak úgy késelgettek egyet....  
Hajrá Hali!

#2 Kiri

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 186 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 05:13 PM

Hello V.Smith@!
Nem tudom kitől hallottad ezt a rémhírt, de én nem tudok semmiféle késelésről! A szünetben egy kocsmában söröztünk a győriekkel (igaz külön-külön), de nem volt semmi féle atrocitás!
Hajrá HALADÁS!

#3 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 04:35 PM

Gyerekek ez mar gombocbol is sok, nehez ezt lenyelni!

#4 mgregor1

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 69 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 04:10 PM

Bundi!

Én úgy gondolom hogy már többször leirtam ezt a témát.
1.Miért bünteti meg ha NEM TUD FOCIZNI?Mit akar a Bíró Péter?
2.Ha komoly befektető lenne akkor:
-az egész bandát elküldi
-a környező országokból és az ifi tehetségekből egy profi csapatot hoz létre.Ami a BL csoportjában jut el,mint minimum.
-Ez a siker után a szponzorok sorba állnak,a nézőszám nincs 25.000 alatt!

3.Úgy gondolom hogy a 3 év múlva lejár a szerzödése akkor összepakol és eltünik.Lásd Tatabánya.

#5 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1149 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 02:50 PM

Minden elismerésem azé a 80 emberé aki elment Győrbe!

Úgyhallottam egy srácot combonszúrtak késsel Győben. Erről mit hallottatok?
Hajrá Hali!

#6 lián

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 277 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 01:24 PM

A Haladás hetente 20 millióba kerül.
Ennyi pénzért  a 0-6 pontosan elég.
Meg kellene duplázni a fiúk fizetését!
Remélem a hét végén következő hasonló vereség végre észre téríti a szponzorokat.

#7 BUNDI

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 11:45 AM

Tudjátok mi hiányzik igazán:

Egyszer csak egyszer olvasni a Sport címlapján :

Folytatódott a HALADÁS csoda....

De nem, sajnos mostanában nem mehettem az emberek közé büszkén,emelt fővel mondva :

EZ AZ ÉN CSAPATOM...

#8 BUNDI

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 11:43 AM

hunter

Én nem csak szurkolni járok ki hanem a pályán történtek is érdekelnek.HA minden meccsen kikapna a csapat senki nem lenne a stadionban.Erről ennyit.

#9 Gergo79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 214 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 10:44 AM

Szégyeljétek magatokat,mit képzeltek,ki engedne ilyet meg máshol?Megint kell a pofon gyerekek,mert már nagyon érik,ha igy fojtatjátok.Szedjétek össze magatokat.Az utcára nem mennék a helyetekbe,mer lesülne a pofám,lusta banda.Szégyent hoztok a városunkra.

#10 KRobi

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 59 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 10:38 AM

Hali!
Tudjátok milyen szar dolog most Zalaegerszegen élő Hali drukkernak lenni? Csak az vigasztal, hogy a zete még mindíg hátrébb van , de meddíg kedves játékosok.Fogalmatok sincs milyen érzés dolgozni menni és mindenki aki tudja rólad, hogy Hali drukker vagy azzal a k**va 6:0 ás eredménnyel fogad az én pofám ég miattatok mi lesz velünk Debrecenben már nincs több bőr a képemen. Ha nincs bennetek Hali szív akkor legalább a pénzetekér dolgozzatok meg.
Csakazértis CSAK A HALI !!!
EGY SZERELEM, EGY ÉLET, EGY VALLÁS, HALADÁS!!!!

#11 renoir

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 42 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 10:17 AM

tényleg szörnyű, ami itt zajlik.

asszem minden csapatnak a Balaton Fc-ről kellene példát venni. félamatőr státusz, lelkes futbalisták, kevés pénz, mégis jó szereplés, sőt az üllőin is tudtak nyerni. valószínűleg a magyar fociban is ez lenne a követendő modell, nem pedig az agyonfizetett, nagyképű játékosokból álló csapat.

valamit kell csinálni a HALIval, mert ez már nem állapot. a nem idevaló játékosokat ki kell rúgni. mondjuk az szakmai szempontból érdekes, hogy a védelelm már "ezer éve" mindig más felállásban játszik...

boldog HALADÁST mindenkinek.

#12 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 10:16 AM

Amíg büntetlenül tehetik miért ne tennék? Én se hajtanék, ha a játék mellett azon kéne görcsölnöm, hogy mikor rúgnak ki. Vegyük tudomásul, hogy ha mindig nyerne a csapat az nagyon sokba kerülne...

#13 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2830 Hozzászólás:

Elküldve: 03 November 2003 - 09:01 AM

Idézet Kiprich-től az nb1.hu-ról:
"... A meccs előtt láttam a fiúkon, hogy készülnek valamire, és most megmutatták, hogy mire is képesek, mennyire tudnak egymásért küzdeni."

A mi barmainki miért nem tudnak? Nevetséges 1500 néző volt győrben az nb1.hu szerint, itt meg még legutóbb is volt 4500 pedig nem rúgtunk gólt már nem is tudom mióta (500 valahány perce).

#14 hajrá Glasgow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 219 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2003 - 07:53 PM

HVSE ne dühöngj, csak saját magad húzod fel, ezek a senkik szarnak a fejünkre, a pénzük ugyanúgy megvan, és nehogy azt hidd, hogy valamelyikük is álmatlanul forgolódik egy ilyen meccs után, a Németh Tamás ugyúgy beül a buszba a 70 000 forintos öltönyében és jóízüen alszik, akár a többi selejtes. És igen szerintem is olvassák a fórumot és azon röhögnek, hogy van párezer ember akit úgy tényleg istenigazából érdekel a Haladás, mert őket kicsit sem érdekli az egész. Ide nem prémium megvonás kell meg büntetések, egy nagy büdös lófa....-t, ide az kell, hogy az összes senkit visszaminősíteni amatőrnek, menjenek el hétköznap délelőttönként rendesen dolgozni, azok közé az emberek közé akik előtt hétvégente játszani fognak, szerinted akkor elő mernének rukkolni ilyen játékkal? Szerintem nem, ugyanis másik hétfőn nem csupán az öltözőszekrénye lenne szétrongálva, hanem a gyár előtti parkolóban a kocsija (biztos, hogy kocsival menne az összes mert busszal nem merne egy ilyen meccs után, max egy megállót), valamint kalyaszünetben maga a faszi is. Mikor kaptunk utoljára hat gólt? Még az MTK ellen is, amikor a sok sérült miatt a harmadik csapat állt ki, akkor is rúgtunk gólt és "csak" 5-öt kaptunk, ha jól emlékszem rá. De mindegy, akkor is Hajrá Hali! Remélem vasárnap a Szentes kezdőnek rakja a Halmosit. ÜDV MINDENKINEK!

#15 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2003 - 07:26 PM

MIt képzeltek magatokról ti focisták? Tudom , hogy olvassátok a forumot, és tisztelt Bíró Péter is!

Ha mi így dolgoznánk ahogy ti 2 hét mulva kirugnának. És nem keresünk annit mint ti! Nektek ezen felül erkölcsi kötelezettségetek is van felénk!
Had hulljon a férgese télen! Kit érdekel , hogy hányan hiányoznak? Azok akik Győrben fociztak és lehetőséget kaptak, kérdezem én , hogy eddig miért kapták a fizetésüket?

És ah nem hiányzik senki? Akkor mivan? Az van ami zalában volt!
Nem magukat alázzák meg mert már rég a béka segga altt van minden magyar focista. Minket égetnek!

Bár lenne annyi erőm hogy ne menjek ki vasárnap mecsre!
Rohadtak!

#16 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2003 - 05:59 PM

"A Lombard FC Haladás a héten a megszokott ritmusban készült a soron következő mérkőzésre, és mint a tréner elmondta: elsősorban a támadójátékot gyakorolták a csapattal.

- A gárda védekezésével az elmúlt két meccsen elégedett voltam, azt hiszem, a Fradi ellen is volt tartása együttesemnek. Az Üllői úton mutatottnál azonban lényegesen bátrabb támadójátékot várok el a fiúktól. Az eddigi mérkőzéseken problémát jelentett, hogy a csatárok nem kaptak elegendő támogatást a többi csapatrésztől. Remélem, hogy Győrben többen kiveszik részüket az előre játékból - fogalmazta meg elvárását Bozsik Péter, aki abban bízik, hogy ponttal, pontokkal tér haza a zöld-fehér gárda a szomszéd megyéből."

Bozsik Péternek erre a nagy szakmai hozzáértéssel és jövőbe látással tett nyilatkozatára  még emlékezünk...

Ennek az edzőnek mennyi lehet a havi fizetése?
És mekkora büntetést fog kapni?

#17 mrenrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 49 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2003 - 02:31 PM

Szar Lombard!
Hála Istennek vasárnap lesz a meccs,és nem tudok kimenni!Köszönöm Istenem!Ennyivel jobb volt a Győr?Akkor mi lesz Debrecen,Siófok és Vidi ellen?Szeptember 13-óta 0-12es gólkülönbséget csináltak.

#18 nagy-hali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 237 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2003 - 01:22 PM

...és ez még mind semmi.Az,hogy egy 6-0-ás vereség után még van pofájuk elmenni szórakozni a játékosoknak(én Sepert és Tóth Petit láttam),az már több mint szégyen.Leisszák magukat,nevetnek,mintha mise történt volna.
Gondolom a pestu focistákat azért nem látjuk éjszaka bulizni,mert ők pesten szórakoznak,és jót röhögnek,hogy milyen jó munkájuk van,egy kis tingli-tangliért ennyi pénzt kapnak.

#19 hajrá Glasgow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 219 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2003 - 01:22 PM

A HALADÁSNÁL NEM SZOKÁS ÁM 6 GÓLT KAPNI EGY MECSSEN. EZT EDDIG NEM TUDTÁTOK ZSOLDOSOK? A szurkolóknak zöld fehér szíve van, de nektek csak zöld fehér pénztárcátok, szarházi bagázs. Tisztelet a kivételnek.

#20 hajrá Glasgow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 219 Hozzászólás:

Elküldve: 02 November 2003 - 01:18 PM

ILLETÉKESEK!  MI A FASZ VAN?