Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

36555 replies to this topic

#1 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1454 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 23 March 2017 - 11:36 PM

Bele sem merek gondolni hányadik helyen állna a Pécs, amennyiben hazai pályájukon megfelelő lett volna a szakmai felkészítés az Alba, a Szolnok és a Paks ellen.

+1 :)

#2 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1454 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 11:32 PM

Nem a Pecshez akartam hasonlítani a csapatot, ahol egyébként szinten viszonylag siman vesztettünk, hanem azt akartam mondani, hogy egy nálunk valamivel gyengébb képességű csapat is győzhet idegenbe egy top csapat otthonában, ha megfelelő a szakmai felkészítés.

Ennyi.

És mire ment vele? Kiválthat vele egy hazai buktát. Az "ellenoldaltól" már olvashattuk, hogy a Falco anno azért verte meg 28-al az Albát, mert pont akkor szállt ki a nemzetközi kupából, fáradt volt, stb. Ha mindenáron rosszindulatú akarok lenni, akkor én most azt mondom, a Pécs ma azért nyert, mert az alapszakaszgyőztes Albának már édes mindegy volt ez a meccs, továbbá nem játszott náluk Burgess, Farr és Tóth Péter sem.

Ettől függetlenül jár a gratuláció a Pécsnek, nem vagyok rosszindulatú, úgyhogy ne vegyük el tőlük ezt a mai győzelmet. Teljesen jól néztek ki, ha mi is így küzdöttünk volna Pesten a MAFC ellen... Viszont az is biztos, hogy tízévente egyszer nyernek Fehérváron. Vagy még annál is ritkábban. Szép volt, ennyi volt, felsőházba nem jutottak vele.

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5180 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 11:32 PM

Nem a Pecshez akartam hasonlítani a csapatot, ahol egyébként szinten viszonylag siman vesztettünk, hanem azt akartam mondani, hogy egy nálunk valamivel gyengébb képességű csapat is győzhet idegenbe egy top csapat otthonában, ha megfelelő a szakmai felkészítés.

Ennyi.

Bele sem merek gondolni hányadik helyen állna a Pécs, amennyiben hazai pályájukon megfelelő lett volna a szakmai felkészítés az Alba, a Szolnok és a Paks ellen.

#4 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 795 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:32 PM

Ennyi.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#5 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1454 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 11:14 PM

Időnként? Érdekes, hogy minket valamiert idén szinte mindig megvernek idegenbe, meghozza eleg siman.
Amúgy mi hány bravúrt hajtottunk idén végre idegenbe, ha màr ez szerinted időnként előfordul? Arra próbáltam az első hsz-be utalni, ha egy csapat jól van felkészítve, akkor idegenben is győzhet bárki ellen. De ez ugye hiányzik.

Idegenben nem volt bravúrunk az alapszakaszban. Hazai pályán annál több. Csak te azt semmibe veszed pl., hogy szarrá vertünk egy Albát, Körmendet, Szolnokot, Kaposvárt.

Ugyanez a Pécs egyébként leszopott negyvennel (!) Szegeden és kikapott a Vasastól idegenben.

#6 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5180 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 23 March 2017 - 11:05 PM

Tudod a sportban időnként előfordul olyan, hogy az esélytelenebb megveri az esélyesebbet. Ez lehet, hogy neked új, ha ilyenről eddig még nem hallottál, akkor most jegyezd meg, mert lesz még ilyen :)

"ezen kívül a Szeged is megizzasztotta a Szolnokot." Most akkor mondjam azt, hogy sokra ment vele? Bezzeg a mi idegenbeli meccseink. Na azokon szinte mindig agyonvertek minket :D

Eszméletlen vagy... :)

A Szeged is egy egymásért küzdő csapat, ha viszont mi buktuk volna el Szolnokon az utolsó 9 percet 20:3-ra, akkor "mindenki mondjon le".

#7 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5180 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:17 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 10:47 PM

Te nézted a mai mérkőzést? A Pécs úgy harcolt minden labdáért, mintha az életük múlna rajta,egymásért küzdöttek végig. Egy olyan csapat ellen játszottak, akik sokkal erősebbek náluk, mégis elhitték, hogy győzhetnek és nem beszari módon össze vissza dobáltak. Na ez a mi idegenbeli játékunkból totálisan hiányzik.

És a MAFC-ot is megverték idegenben 34 ponttal, ennek a csapatnak a nyomába sem érünk mi. Hoppá, most nézem a tabellát, ezt a minden labdáért harcoló, egymásért küzdő csapatot megelőzzük? Ez igazságtalan, ez csalás!

#8 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 795 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:14 PM

Időnként? Érdekes, hogy minket valamiert idén szinte mindig megvernek idegenbe, meghozza eleg siman.
Amúgy mi hány bravúrt hajtottunk idén végre idegenbe, ha màr ez szerinted időnként előfordul? Arra próbáltam az első hsz-be utalni, ha egy csapat jól van felkészítve, akkor idegenben is győzhet bárki ellen. De ez ugye hiányzik.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#9 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1454 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 10:47 PM

Te nézted a mai mérkőzést? A Pécs úgy harcolt minden labdáért, mintha az életük múlna rajta,egymásért küzdöttek végig. Egy olyan csapat ellen játszottak, akik sokkal erősebbek náluk, mégis elhitték, hogy győzhetnek és nem beszari módon össze vissza dobáltak. Na ez a mi idegenbeli játékunkból totálisan hiányzik.

Tudod a sportban időnként előfordul olyan, hogy az esélytelenebb megveri az esélyesebbet. Ez lehet, hogy neked új, ha ilyenről eddig még nem hallottál, akkor most jegyezd meg, mert lesz még ilyen :)

"ezen kívül a Szeged is megizzasztotta a Szolnokot." Most akkor mondjam azt, hogy sokra ment vele? Bezzeg a mi idegenbeli meccseink. Na azokon szinte mindig agyonvertek minket :D

Eszméletlen vagy... :)

#10 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 795 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:47 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 23 March 2017 - 10:43 PM

Te időnként azért szoktál is kosárlabda meccset nézni? Egyáltalán tudod, hogy melyik sportágról beszélünk? Egy-két hajmeresztő hozzászólásod után én néha már azt is kétlem...

Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#11 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1657 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:45 PM

Idézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 09:17 PM

Pécs közben simán verte az Albát idegenbe. Innentől Srecko minden kifogása csak mellébeszélés, ezen kívül a Szeged is megizzasztotta a Szolnokot.

Ehhez képest minket mindenhol agyonvertek szinte.

Mondjon le? A Medford is?
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#12 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1454 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 09:17 PM

Pécs közben simán verte az Albát idegenbe. Innentől Srecko minden kifogása csak mellébeszélés, ezen kívül a Szeged is megizzasztotta a Szolnokot.

Te időnként azért szoktál is kosárlabda meccset nézni? Egyáltalán tudod, hogy melyik sportágról beszélünk? Egy-két hajmeresztő hozzászólásod után én néha már azt is kétlem...

#13 Hertha01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:56 PM

Idézés: falco Man - Dátum: 23 March 2017 - 09:17 PM

:D gondolod, hogy az Alba komolyan vette? Alapszakasz gyozelemmel? Pecset is vertek mar ugy agyon, mint minket...

#14 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 515 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:33 PM

ZTE-Berény:

119-75

Ha nem tudunk legalább 1 ponttal nyerni, komolyan mondom, hogy tökön szúrom magam.

#15 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 795 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:18 PM

.
Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#16 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 795 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:17 PM

Csak a FALCO
Glory Glory Man United

#17 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 711 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:35 PM

Papírforma lesz mindenhol...

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5180 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 23 March 2017 - 08:19 PM

Szolnok izzad Szeged ellen. Talán ennyi szerencsénk lesz a mai napon. :)/>

Ha a Szeged gyoz ma, es mi is vasarnap, akkor 3.helyen vegzunk. Ha nem tudunk nyerni, akkor remelem hogy a Zte es a Kaposvar viszont igen.

#19 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 515 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:19 PM

Szolnok izzad Szeged ellen. Talán ennyi szerencsénk lesz a mai napon. :)

#20 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6199 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 23 March 2017 - 12:02 AM

Na azért nem egy és nem kettő ország van, ahol a jó foci hangulathoz nem kellenek már a balhésabb ultrák. :)/> És félre ne érts, minden tiszteletem a fanatikusoké, de aki tör meg zúz, verekedik stb. az inkább maradjon otthon. :)/>

Nemeteknel folytonos balhek, spanyoloknal, angoloknal, olaszoknal, lengyeleknel, franciaknal es szinte az osszes tobbi orszagban is csak a media nem szamol be roluk. Videomegosztokon lehet nezegetni ott rengeteg video kerul fel az utcai balhekrol. Magyarorszagon stadionon belul balhe nem is tudom mikor volt utoljara.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!