Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

48888 replies to this topic

#43421 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 11:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Chrys - Dátum: 2010 Aug 09, 11:18

Továbbra is várom valamilyen formában a nevet :-)

az első, aki sütni tud

#43422 Chrys

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 310 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 11:18 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Aug 09, 12:08

Én egy magyar játékost ismerek, aki szabad és tud kosarazni. Nem a játéktudása miatt lennénk bivalyerősek,hanem azért, mert ebbe a szerkezetbe ő zseniálisan bele illene.

Továbbra is várom valamilyen formában a nevet :-)
"... bármeddig elmegyek,
ezt jól tudod mert voltál néha kicsit fent és hát nagyon lenn"

#43423 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 11:08 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Chrys - Dátum: 2010 Aug 09, 11:00

Hallottam én is pletykákat,de messze nem olyan magyar játékosról,akivel bivalyerősek lennénk,inkább az utóbbi, cserecenterre hallok alternatívákat. Úgyhogy ha van vmi infod,ki a kiszemelt,várom. Akár privátban is. El nem tudom képzelni,ki az aki még szabad,és meghatározó játékos lenne!?!

Én egy magyar játékost ismerek, aki szabad és tud kosarazni. Nem a játéktudása miatt lennénk bivalyerősek,hanem azért, mert ebbe a szerkezetbe ő zseniálisan bele illene.

#43424 Chrys

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 310 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 11:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: sargafekete - Dátum: 2010 Aug 09, 10:18

Ha a magyar játékos ide ír alá, akkor bivalyerős csapatunk lesz. Ki merem jelenteni, hogy lesz olyan erős, mint a bajnokcsapat volt.

Hallottam én is pletykákat,de messze nem olyan magyar játékosról,akivel bivalyerősek lennénk,inkább az utóbbi, cserecenterre hallok alternatívákat. Úgyhogy ha van vmi infod,ki a kiszemelt,várom. Akár privátban is. El nem tudom képzelni,ki az aki még szabad,és meghatározó játékos lenne!?!
"... bármeddig elmegyek,
ezt jól tudod mert voltál néha kicsit fent és hát nagyon lenn"

#43425 sargafekete

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 510 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 09:18 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: frankdrebin - Dátum: 2010 Aug 09, 06:48

Ez szerintem is így van, egy év kihagyás sérülés miatt egy 33 éves játékosnál alaposan lecsökkenti az értékét. Remélem 34 évesen egy qrva jó szezonnnal a háta mögött jelentősen több lesz az ára, akkor majd elviszi az Alba, vagy az Olaj :)

Szerintem felesleges ezen filozofálni már, hogy mennyibe kerülnek a játékosok, azt már láthatjuk, hogy az önkormányzat önti a pénzt a csapatba. Felszámoltak egy 52 milliós hiányt egy tollvonással illetve ilyen játékosokat igazolunk illetve a beindult pletykagyár szerint még a kettes posztra is nagy dobás készül illetve a magyar játékos ha összejönne, nyugodtan meg lehet célozni a bajnoki döntőt. Aztán ha 2-3 év múlva megint lesz 50 millió hiány talán azt is felszámolják. A szurkolók nagy részét úgysem fogja érdekelni, hogy miből van ha lesznek eredmények...
Ha a magyar játékos ide ír alá, akkor bivalyerős csapatunk lesz. Ki merem jelenteni, hogy lesz olyan erős, mint a bajnokcsapat volt. Még ötös posztra kellene egy használható csere és akkor Szolnokon is összesz*rják magukat.
Ezen igazolások esetén, ha megvalósulnak, kíváncsi vagyok hogy lesz kezelve az a helyzet, hogy rengetegen játékos van mezőnyposzton. Illetve a Hagyma, Will, Szanati hármasból sajnos 2 játékos, már most befejezettnek tekintheti a 2010-11-es szezont...
Az már egy másik kérdés, hogy vannak olyanok, akik azt mondják, hogy jelen helyzetben nem ide kellene önteni a pénzt, de vannak akik azt mondják, hogy 150 200 millió egy városnak lófasz...

#43426 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1526 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 06:48 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Aug 08, 18:17

Nem biztos, hogy Gosa annyira drága légiós. Majdnem egy évet kihagyott és már 33 éves elmúlt. Az sem biztos, hogy ugyanúgy tud teljesíteni nálunk, mint ahogy azt a Paksban tette. Persze ennek ellenére tényleg nagy fogásnak tűnik. Az pedig, hogy 3-as és 4-es poszton is bevethető nagyban növeli majd a taktikai lehetőségeinket.

Ez szerintem is így van, egy év kihagyás sérülés miatt egy 33 éves játékosnál alaposan lecsökkenti az értékét. Remélem 34 évesen egy qrva jó szezonnnal a háta mögött jelentősen több lesz az ára, akkor majd elviszi az Alba, vagy az Olaj :)
Legyen tánc

#43427 frankdrebin

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1526 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 06:44 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Aug 08, 13:13

Kíváló nyomozó! :)
Fogadjunk ott figyel a poloska Gyuri bácsi irodájában! :lol:

Poloska nem , csak poloska jellegü készülék :lol:
Legyen tánc

#43428 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3136 Hozzászólás:

Elküldve: 09 August 2010 - 12:43 AM

Tudja vki, h ma Kolja miért 2 percet játszott a válogatottban? Remélem, nem sérült. (Svédország-Fehéroroszország)
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#43429 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2040 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 10:33 PM

Ennek nagyon örülök. Még kell egy pontfoso 1-2es amcsi és egy 10-15perces csere center és megleszünk. Ebböl egy nagyon szép idény is összejöhet. HAJRÁ FALCO!!!

#43430 slavkov

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 207 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 09:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Luca Toni - Dátum: 2010 Aug 08, 21:41

Ohh jó kis csapatunk lesz :) ENNYI

Grat a vezetésnek. Én gondoltam, hogy amikor Lazic mester aláírt, valami garanciát kapott arra, hogy tudunk igazolni. Hisz emlékszel/vissza kereshető/, hogy azt nyilatkozta, hogy Szombathelynek nagy csapatot csinál. Az igazolások ezt az írányt mutatják. Látod, Gosa-át is már májusban kiszemelte. Simont is ismeri Zegről, hisz ő csinált válogatott játékost belőle

#43431 Luca Toni

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 500 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 09:41 PM

Ohh jó kis csapatunk lesz :) ENNYI
HAJRÁ CSODÁS FALCO!!!

"Megyünk az árral szemben, aki elhagy az áruló vagy gyenge. A többség mindig megtagad, az eszménk az elvünk megmarad!"

#43432 slavkov

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 207 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 09:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Kukori - Dátum: 2010 Aug 08, 20:58

A válságstáb inkább nyaral, mintsem sürgölődne.

Engem megnyugtat, hogy Csaba a sok szemétség ellenére felbukkan a Haladás, a Falco vagy éppen Fazekas Robi körül. Valahogy így kell bizonyítani, hogy nem csak kampánycél, hanem szívügy valami...

Aggódok mi lesz, ha a „válságstáb” tagjai veszik át a helyét...

Akik eddigi tevékenysége abban merült ki, hogy könnyezve bejelentették amit a Csaba már két hónapja mondott, hogy pénzt kell adni a Falcónak.

Hát igen igazad van. egy évvel ez elött a válságstáb elvonást akart a sporttól itt helyben. Most meg a megváltót játsza. Nekem nincs is problémám ezzel, hisz a "többség mindent visz " elv alapján most ők diktálnak. Ezt megértem. De akkor lesz hányingerem, ha október után a Csabit ki akarják szorítani a Falco stábból. De majd akkor jönnek rá, hogy mennyi mindent tett a Csaba a csapatért

#43433 Kukori

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 209 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 08:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 2010 Aug 08, 16:28

Én is örülök az új igazolásoknak.
Viszont érdekelne a háttér is, mert ugye egyik sem egy olcsó légiós, nekünk meg elvileg nincs pénzünk.
A hurráoptimizmus mellett erre is kell gondolni.
Nyári leállás van a városházán, nincs info a költségvetésről, de a háttérben biztos mennek az egyeztetések.
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket az igazolásokat az új válságkezelő brigádnak vagy még a régi Csabi féle lobbinak köszönhetjük. Úgy látszik októberre mindkét fél elégedett Falco szurkolókat szeretne maga mellett tudni, aminek én mondjuk személy szerint örülök.

A válságstáb inkább nyaral, mintsem sürgölődne.

Engem megnyugtat, hogy Csaba a sok szemétség ellenére felbukkan a Haladás, a Falco vagy éppen Fazekas Robi körül. Valahogy így kell bizonyítani, hogy nem csak kampánycél, hanem szívügy valami...

Aggódok mi lesz, ha a „válságstáb” tagjai veszik át a helyét...

Akik eddigi tevékenysége abban merült ki, hogy könnyezve bejelentették amit a Csaba már két hónapja mondott, hogy pénzt kell adni a Falcónak.

#43434 slavkov

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 207 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 08:56 PM

Viszont érdekelne a háttér is, mert ugye egyik sem egy olcsó légiós, nekünk meg elvileg nincs pénzünk.
Nyári leállás van a városházán, nincs info a költségvetésről, de a háttérben biztos mennek az egyeztetések.
Kíváncsi vagyok, hogy ezeket az igazolásokat az új válságkezelő brigádnak vagy még a régi Csabi féle lobbinak köszönhetjük. Úgy látszik októberre mindkét fél elégedett Falco szurkolókat szeretne maga mellett tudni, aminek én mondjuk személy szerint örülök.

A háttérrel most nem foglalkozom. Gondolom pénz nélkül nem igazolunk. Azt kérdezed, hogy kinek köszönhetjük. Nincs vita: a Csabinak. A válságkezelő brigád kénytelen volt pénzt biztosítani, hisz vigyáznak a népszerűségre. Természetesen nekik is egy köszönet. Közös cél, de a Csabit ki rekesztenék a dicsőségből. Legyen közös siker!!!!!

#43435 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1348 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 08:27 PM

Én azt mondom, hogy talán jót is tett neki ez a majdnem egy év kihagyás.
32 évesen pihent egyet és úgy, hogy az év végére már azért bemelegített az oberwrtban, nem is rosszul, pedig nem könnyű csak úgy év végén alapozás minden nélkül egy csapatba játszani!
Persze magát felkészítette pakson de az sem ugyan az.
Én bízom benne, hogy nem sérülékeny és akkor sok hasznot hoz majd nekünk.
Ha a gyorsasága nem lanyhul akkor jó, mert azért itt már triplából ő sem lesz olyan jó.
Ilyen joly joker kellett nekünk, persze az a magyar az jöjjön már!
Mert az tudja igazán stabillá tenni a csapat egészét!

Szerintem!

#43436 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6598 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 08:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ULTRA NAGYFALCO - Dátum: 2010 Aug 08, 20:12

Rohadt életbe!!!Mikor lesz már hír? :)

Hát ez az! Nagyon nem szeretném, ha ez a három naponkénti átlag leromlana :lol:

#43437 ULTRA NAGYFALCO

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2248 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 08:12 PM

Rohadt életbe!!!Mikor lesz már hír? :)

#43438 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3669 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 05:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Aug 08, 13:25

olvasom a bb1-en, hogy Frazier körmendre megy elvileg?

Nem látnék bent logikát, nekik inkább irányító-kettes kell, Blézer meg nagyon nem az.

További hasonló igazolásokat, le a kalappal!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#43439 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6598 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 05:17 PM

Nem biztos, hogy Gosa annyira drága légiós. Majdnem egy évet kihagyott és már 33 éves elmúlt. Az sem biztos, hogy ugyanúgy tud teljesíteni nálunk, mint ahogy azt a Paksban tette. Persze ennek ellenére tényleg nagy fogásnak tűnik. Az pedig, hogy 3-as és 4-es poszton is bevethető nagyban növeli majd a taktikai lehetőségeinket.

#43440 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 604 Hozzászólás:

Elküldve: 08 August 2010 - 04:30 PM

Üdv a családban, Charles!
Na még egyet!

Hajrá Falco!