Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46250 replies to this topic

#41 Falco_man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 317 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 19 June 2018 - 06:22 PM

Szrecsko elég gyorsan felszedte a horgonyt, ez jóval korábban eldőlt, remélhetőleg a club vezetés mihamarabb megalapozza a jövő évi csapatot.

Nem tudom tegnap feltűnt-e másnak is, de a bemutatásnál nem intett a szurkolóknak, és azon gondolkoztam, hogy hány emberre haragudhat. 2? 10? 100? De hogy az aréna 90%-a nem bántotta soha semmilyen módon, az biztos. Tehát nem értem. Neki erőssége jó közösséget formálni, ez hiányozni fog. De a sikerek is összekovácsolják a csapatot, tehát szakmailag jól felkészült, emberileg is kiváló, ambíciózus edzőt szeretnénk. Igényes döntést!

Nekem feltűnt a hozzáállása az egész rájátszásban valahogy távolságtartó lett, testbeszéde, nyilatkozatai is erről árulkodtak. Persze sosem volt egy nyitott könyv, de érezni lehetett a pletykáknak van alapja. Nem látok bele és nem is akarok kivel, hány emberrel volt nézeteltérése, remélem nem keserű szájízzel távozott, mert egészen szuper éveket hagy ismét maga mögött, az ő általa össze rakott csapatok pedig mindig is közel álltak hozzám. Sok sikert innen is neki pakson, remélem megtaláljuk a megfelelő embert, bár az edző kérdés mindig elég félő, de vélhetőleg a háttérben már egy ideje folyik a keresés.
FALCO SZÍV, FALCO LÉLEK, FALCO-S LESZEK AMÍG ÉLEK!!!

#42 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6147 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 19 June 2018 - 07:24 PM

Nem, a Szolnok edzője Andreas Wagner lett volna. :)

Ja oké, köszi.

#43 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:24 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 June 2018 - 07:11 PM

Azért nem tudjuk milyen állapotban lehet. Persze ha a korábbiaknak csak a 80-90%-ára képes, akkor is jöhet. :) Ne feledjük, hogy a ZTE edzője lenyilatkozta, hogy mind a négy légiósuk vagy a Zetében, de minimum hazánkban már játszottak, szóval képbe kerülhet ott is.
Amúgy érdekes, hogy a magyar bajnokságot úgy többnyire egyre erősebbnek véljük, de ha például idén megnézzük a légiósokat, akkor nem sok név van, akire azt mondanám, hogy bárcsak leigazolnánk. Lehet, hogy egyik nap összegyűjtöm majd azokat a neveket az elmúlt évekből, akiknek talán örülnék, ha megkörnyékeznénk őket. Bár ha egy hazánkban még nem dolgozó szakember ül le a kispadra, akkor nagy eséllyel olyan légiósokat hoz, akikről még nem hallottunk korábban. Persze azért remélem, hogy Go megfelel majd neki, akinek nem, az ne is jöjjön. :)

Amúgy ez a német edző, akit bedobtatok ide, nem az a fazon, akit tavaly nyáron a Szolnok igazolt edzőnek, aztán egyetlen edzés levezénylése nélkül távozott is tőlük (mert a vezetőséggel valamiben nem tudott egyetérteni) ?

Nem, a Szolnok edzője Andreas Wagner lett volna. :)
Csak a FALCO !

#44 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 210 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 19 June 2018 - 07:11 PM

Azért nem tudjuk milyen állapotban lehet. Persze ha a korábbiaknak csak a 80-90%-ára képes, akkor is jöhet. :) Ne feledjük, hogy a ZTE edzője lenyilatkozta, hogy mind a négy légiósuk vagy a Zetében, de minimum hazánkban már játszottak, szóval képbe kerülhet ott is.
Amúgy érdekes, hogy a magyar bajnokságot úgy többnyire egyre erősebbnek véljük, de ha például idén megnézzük a légiósokat, akkor nem sok név van, akire azt mondanám, hogy bárcsak leigazolnánk. Lehet, hogy egyik nap összegyűjtöm majd azokat a neveket az elmúlt évekből, akiknek talán örülnék, ha megkörnyékeznénk őket. Bár ha egy hazánkban még nem dolgozó szakember ül le a kispadra, akkor nagy eséllyel olyan légiósokat hoz, akikről még nem hallottunk korábban. Persze azért remélem, hogy Go megfelel majd neki, akinek nem, az ne is jöjjön. :)

Amúgy ez a német edző, akit bedobtatok ide, nem az a fazon, akit tavaly nyáron a Szolnok igazolt edzőnek, aztán egyetlen edzés levezénylése nélkül távozott is tőlük (mert a vezetőséggel valamiben nem tudott egyetérteni) ?

Az idei számaiból kiindulva azt mondanám, nem kérdés. Meg amúgy sem. Számomra ő az etalon, ami a centerposztot illeti.
Más kérdés, hogy edző nélkül nem tudom ki az, aki egyáltalán felelős a légiósok leigazolásáért, ajánlatokért stb.

#45 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6147 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: balint87 - Dátum: 19 June 2018 - 06:33 PM

A minap olvastam, hogy Pantelics elhagyja német csapatát, a Mitteldeutscher BC-t.
Ó, bárcsak............

#46 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:57 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 19 June 2018 - 06:43 PM

Vigyázz mert Bencze Tomi is biztosan olvassa a fórumot. : )))

benczetamás

#47 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 423 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 June 2018 - 06:48 PM

Tényleg olvassa az a sötét :)/>

Akkor magas lesz az ára. :D

#48 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8312 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:48 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 19 June 2018 - 06:43 PM

Tényleg olvassa az a sötét :)

#49 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 423 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: balint87 - Dátum: 19 June 2018 - 06:33 PM

A minap olvastam, hogy Pantelics elhagyja német csapatát, a Mitteldeutscher BC-t.
Ó, bárcsak............

#50 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 210 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:33 PM

Ó, bárcsak............

#51 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1761 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:22 PM

Szrecsko elég gyorsan felszedte a horgonyt, ez jóval korábban eldőlt, remélhetőleg a club vezetés mihamarabb megalapozza a jövő évi csapatot.

Nem tudom tegnap feltűnt-e másnak is, de a bemutatásnál nem intett a szurkolóknak, és azon gondolkoztam, hogy hány emberre haragudhat. 2? 10? 100? De hogy az aréna 90%-a nem bántotta soha semmilyen módon, az biztos. Tehát nem értem. Neki erőssége jó közösséget formálni, ez hiányozni fog. De a sikerek is összekovácsolják a csapatot, tehát szakmailag jól felkészült, emberileg is kiváló, ambíciózus edzőt szeretnénk. Igényes döntést!
kép

#52 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 206 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Den - Dátum: 19 June 2018 - 05:41 PM

Grat a csapatnak, kár érte... Na és akkor még ott volt tavaly az az amerkai center már a nevét se tudom aki esett kelt, akkor Zsiga?!, meg hát nekem Taylor se volt egy fú de jó légiós. Govenset meg Norfleetet könnyű volt neki kiválasztani, mert látta mindenki, hogy jók. Csak hogy ne mindig a nagyon távoli múltról beszéljünk.

Neki is voltak mellényúlásai, de arányaiban jókat igazolt. Korábbi években azért meg ilyen Rundles, Hallik, Covington, Jancikin, meg még ki tudja hány hulladék légiós volt, akinek már a nevét sem tudom. Azt meg ne gondoljuk, hogy akiket Szrecsko igazolt, mind drágák, az előző szezonokban pedig az összes filléres légiós volt. Költségvetést senki sem ismer, de ezt nem tudom elképzelni.

#53 Den

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 74 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 June 2018 - 05:26 PM

Azert ez se teljesen igaz.
Perincic, Hudson erre a pelda. Perincic a rangadokon betli a kis csapatokat megszorta.

Grat a csapatnak, kár érte... Na és akkor még ott volt tavaly az az amerkai center már a nevét se tudom aki esett kelt, akkor Zsiga?!, meg hát nekem Taylor se volt egy fú de jó légiós. Govenset meg Norfleetet könnyű volt neki kiválasztani, mert látta mindenki, hogy jók. Csak hogy ne mindig a nagyon távoli múltról beszéljünk.

#54 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1238 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:41 PM

Gyorsan összeszámoltam az elmúlt 3 évben hány fiatal-saját nevelés ment el tőlünk, ha kihagytam valakit írjatok nyugodtan. Kiemeltem a válogatottakat.

Simon Kristóf (1) - volt U20 válogatott
Bazsó Brúnó (3) - volt U20 válogatott
Bognár Kristóf(4) - volt U20 válogatott
Kozma Gergő (2) - U18 válogatott, jelenleg USA
Durázi Krisztofer(4)- U18 válogatott
Kiss Mihály(1)- U16 válogatott CSK

Plusz még Popgyákunik Balázs,Horváth Barna stb.

Most úgy tűnik lesz Dancsecs - aki lehet megy Amerikába - Hódi és Kucsora. Akik szintén válogatottak, úgyhogy annyira nincs nagy gond, de szép kis névsor...

ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!

#55 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4053 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:40 PM

Én is gratulálok a csapatnak, ebben a helyzetben kimaxoltuk, amit lehetett..
Nyilván, ha az a trí nem megy be.. meg ha nem játszatjuk a Benit mínusz 20-nál...

Na de Srecko távozásának valós bejelentésénél én sem hullajtottam könnyeket. Most nagyon hamar meg kell találni az edzőt, ez a legfontosabb, és felépíteni egy csapatot. Örülnék, ha Beni maradna, meg Norfleetnek is. Több játéklehetőséggel aranybánya lenne a srác. Viszont ilyen Taylor féle bohócokat ne hozzunk már, nála még Zsiga is jobb lett volna..

#56 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6690 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 19 June 2018 - 05:22 PM

Azért nem kellene egyenlőségjelet tenni a jó légiósok és a sok pénz közé. Persze, több pénzből könnyebb jobb játékosokat venni, de azért nem egyértelműen következik az egyik a másikból.
Szrecsko ha a meccseléshez nem is, de a légiósok kiválasztásához nagyon , értett. Ettől félek inkább a jövő évi csapattal kapcsolatban, mert a pénz meglesz.

Azert ez se teljesen igaz.
Perincic, Hudson erre a pelda. Perincic a rangadokon betli a kis csapatokat megszorta.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#57 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 206 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 June 2018 - 05:14 PM

Tudom, hogy nem szemelyeskedesnek szanod mert talan most normalis hangnemben lehet beszelni mindenki egy kicsit lenyugodott.

Srecko elso Falcos szereplese nem a penzrol szolt. Egy kozepszintu csapatot kapott nem tudott nagyot alkotni. Ennek ellenere amikor Csabitol megtudtam, hogy Srecko lesz az edzo anno ismetelten en nagyon boldog voltam. Aztan azok a jatekosok akik miatta jottek, Arnas, Csiro szinte csont nelkul nyertek meg a bajnoksagot karoltve Lacival. Valljuk be akkor nem szamitottunk olcso keretnek ezekkel a jatekosokkal. Aztan kovetkezo ev. Idejott Cece. Nem lehetett olcso kategoria. Akiket hozott legiosokat egesz evben kitartott mellettuk. Sok mendemonda terjedt ne menjunk bele. Vrsajko serulten vegig maradhatott es a szezonunk nem ugy sikerult ahogy kellett volna. Tudom, kupa ezust de valljuk be hazai palyan total favoritok voltunk. Srecko ment mert elfogyott a penz, Fehervaron viszont volt boven. Nem itelem ezert mindenki fizetesert dolgozik csak az O szemelye szamunkra anno mast jelentett.
2 eve ismet lett penz, Srecko kepbe kerult. Govens leigazolasa garancia volt egy jo csapat epitesere. Kapott egy kesz Benit es jott Norbi illetve Kovacs Peti. Kovacs Peti itt lathattuk mire ment es lathattuk Szolnoko mit hoztak ki belole.
Iden Perl, Go ujabb egy ev, Beni, Norfleet es Boriszov. Ezek a pozitiv dolgok.
Zsiga es Szasa azonnali szerzodtetese egy fontos szakasza volt az idei szezonnak. Ha ott nem kapkodunk sztem mas a helyzet. 2 ev alatt egy fiatalt nem tudott a tuz kozelebe engedni. Nem 30 percekre hanem a sima meccseken probalgatni oket ahol mar nem volt kockazat. Ezek a fiatalok most elmennek. Mi marad itt? Semmi jelen pillanat. Hozunk 5 legiost? Magyar mag nelkul nincs mirol beszelni. Srecko tudja jovore nagyot bukna itt. Tovabb all amihez sok sikert neki de azert van nemi tuske a szurkolokban.
Es egy mondatban megemlitem Lacit is aki ha anno kap egy Govenst es olyan lehetosegeket mint Srecko most lehet maskent beszelnetek rola.
Es amit leirtam nem tamadasnak szanom nem is haborut akarok inditani csak annyi szezont megeltem mar ezzel a csapattal, hogy tudom milyen volt nagyon melyen lenni es azt is tudom milyen volt a csucson lenni.

Azért nem kellene egyenlőségjelet tenni a jó légiósok és a sok pénz közé. Persze, több pénzből könnyebb jobb játékosokat venni, de azért nem egyértelműen következik az egyik a másikból.
Szrecsko ha a meccseléshez nem is, de a légiósok kiválasztásához nagyon , értett. Ettől félek inkább a jövő évi csapattal kapcsolatban, mert a pénz meglesz.

#58 SuperMARIO Bozic

szombathelyi!

• Members
  • PipaPipa
  • 1773 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:20 PM

2 ev alatt egy fiatalt nem tudott a tuz kozelebe engedni. Nem 30 percekre hanem a sima meccseken probalgatni oket ahol mar nem volt kockazat. Ezek a fiatalok most elmennek. Mi marad itt? Semmi jelen pillanat. Hozunk 5 legiost? Magyar mag nelkul nincs mirol beszelni.

Erre akartam felhivni a figyelmet hetek ota.. szerencsere volt aki ertette is.

#59 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8312 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:19 PM

Tudom, hogy nem szemelyeskedesnek szanod mert talan most normalis hangnemben lehet beszelni mindenki egy kicsit lenyugodott.

Srecko elso Falcos szereplese nem a penzrol szolt. Egy kozepszintu csapatot kapott nem tudott nagyot alkotni. Ennek ellenere amikor Csabitol megtudtam, hogy Srecko lesz az edzo anno ismetelten en nagyon boldog voltam. Aztan azok a jatekosok akik miatta jottek, Arnas, Csiro szinte csont nelkul nyertek meg a bajnoksagot karoltve Lacival. Valljuk be akkor nem szamitottunk olcso keretnek ezekkel a jatekosokkal. Aztan kovetkezo ev. Idejott Cece. Nem lehetett olcso kategoria. Akiket hozott legiosokat egesz evben kitartott mellettuk. Sok mendemonda terjedt ne menjunk bele. Vrsajko serulten vegig maradhatott es a szezonunk nem ugy sikerult ahogy kellett volna. Tudom, kupa ezust de valljuk be hazai palyan total favoritok voltunk. Srecko ment mert elfogyott a penz, Fehervaron viszont volt boven. Nem itelem ezert mindenki fizetesert dolgozik csak az O szemelye szamunkra anno mast jelentett.
2 eve ismet lett penz, Srecko kepbe kerult. Govens leigazolasa garancia volt egy jo csapat epitesere. Kapott egy kesz Benit es jott Norbi illetve Kovacs Peti. Kovacs Peti itt lathattuk mire ment es lathattuk Szolnoko mit hoztak ki belole.
Iden Perl, Go ujabb egy ev, Beni, Norfleet es Boriszov. Ezek a pozitiv dolgok.
Zsiga es Szasa azonnali szerzodtetese egy fontos szakasza volt az idei szezonnak. Ha ott nem kapkodunk sztem mas a helyzet. 2 ev alatt egy fiatalt nem tudott a tuz kozelebe engedni. Nem 30 percekre hanem a sima meccseken probalgatni oket ahol mar nem volt kockazat. Ezek a fiatalok most elmennek. Mi marad itt? Semmi jelen pillanat. Hozunk 5 legiost? Magyar mag nelkul nincs mirol beszelni. Srecko tudja jovore nagyot bukna itt. Tovabb all amihez sok sikert neki de azert van nemi tuske a szurkolokban.
Es egy mondatban megemlitem Lacit is aki ha anno kap egy Govenst es olyan lehetosegeket mint Srecko most lehet maskent beszelnetek rola.
Es amit leirtam nem tamadasnak szanom nem is haborut akarok inditani csak annyi szezont megeltem mar ezzel a csapattal, hogy tudom milyen volt nagyon melyen lenni es azt is tudom milyen volt a csucson lenni.

+1

#60 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6147 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 05:16 PM

Ez a "vár állott most kőhalom" egy hülyeség. Szerintem az iromány gazdájának a saját nevéből jutott eszébe ez az idézet. :)

Benke elkelt, szívás. Valóban fontos lenne, hogy legalább az egyik magyar kezdőnk maradjon. Ami biztos, hogy vagy Markovicsot (kérdés , hogy egyéves kihagyás után milyen állapotban van) vagy Filipovityot el kell hozni az Albából. Bár a minőség nem pótol egy szükséges mennyiséget, de amennyiben magyarok híján maradunk, akkor olyan légiós színvonal kell, mint a Govens-Doyne-Csirics-Kazlauskas-Pantelics ötös a fénykorukban (ezt nem viccnek szántam). Ha összehoznánk egy ilyet, és ráadásul maradna Beni vagy Zozó, illetve jönne Markovics vagy Filipovity, akkor azért megint ki lehetne tűzni komolyabb célokat. Az idei legjobb öt csapat mellett a Paks, a Pécs és a Zete egészen biztosan szintén a felsőházba vágyik, de a Kaposvárnak és a DEAC-nak is lehet ez a célkitűzése.