Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50913 replies to this topic

#41 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 04:20 PM

Üzenet megtekintéseDátum: buccke

Én igen :)/> De van edzőnk.

Amúgy én is, de mindig lesz egy áskálódó réteg, akik nem, akik senkit sem.
Szerintem erre Szrecsko is rájött, és ha nem akarja ennek kitenni magát, akkor sosem jön ide vissza.
kép

#42 buccke

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 552 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 03:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 09 December 2018 - 03:52 PM

Kálmán Laci gyönyörű karriert futott, ha ez számít, elfogadnátok edzőnek?

Én igen :) De van edzőnk.

#43 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1908 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 03:59 PM

Zozó 26 másodperc...

Remélem folyamatosan jelezzük felé, hogy jöhet, ha szeretné és engedik...
HAJRÁ FALCO!

#44 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 03:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 09 December 2018 - 03:06 PM

;)/> Nem bántasz meg. Esetleg Gasper Okorn játékospályafutásáról írnál pár sort. Annyi bőven elég lesz.

Kálmán Laci gyönyörű karriert futott, ha ez számít, elfogadnátok edzőnek?
kép

#45 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8727 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 03:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 09 December 2018 - 03:06 PM

;)/> Nem bántasz meg. Esetleg Gasper Okorn játékospályafutásáról írnál pár sort. Annyi bőven elég lesz.

Hogy jön ide a játékos pályafutása Gábor?

#46 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 961 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 03:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 December 2018 - 01:15 PM

Nem megbántva senkit, de pont olyanok akadnak fent az Okorn viselkedésén, akik életükben nem sportoltak még csapatban.
2 kezemen nem tudnám megszámolni, hogy mennyi edzőm volt. Mind mind más emberi tulajdonsággal megáldva.
Az összesért tűzbe mentem volna a pályán ;)/>

;) Nem bántasz meg. Esetleg Gasper Okorn játékospályafutásáról írnál pár sort. Annyi bőven elég lesz.

#47 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 02:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 09 December 2018 - 01:15 PM

Nem megbántva senkit, de pont olyanok akadnak fent az Okorn viselkedésén, akik életükben nem sportoltak még csapatban.
2 kezemen nem tudnám megszámolni, hogy mennyi edzőm volt. Mind mind más emberi tulajdonsággal megáldva.
Az összesért tűzbe mentem volna a pályán ;)/>

Sajnos itt bejön a nemzetekre jellemző mentalitás is - nézzük csak meg a harcos szerb csapatokat vizilabdától kezdve, mekkora mumusaink.
Valaki azt mondta, őket harcra nevelték, egy ilyen közegben az Okorn-féle megnyilvánulasoktól kevésbé rezzennek össze, mint az érzékenyebb lelkű, magyar szurkolók.
Itt egy kudarc nem még nagyobb harcosságot, hanem fokozatos önbizalom vesztést eredményez.

kép

#48 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4324 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 02:03 PM

Közben Paksra megérkezett egy új légiós.Nálunk is lesz mozgás?!?

#49 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8727 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 01:15 PM

Az összesért tűzbe mentem volna a pályán ;)

#50 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2269 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 08:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 09 December 2018 - 12:48 AM

Ha igazak a pletykák és tényleg irányítót keresünk, akkor látja a vezetőség is, hogy hol a hiba. Egy jó irányító, egy egészséges Bruinsma, egészen másképp festene ez a csapat. (ami amúgy így sem reménytelen)

Szerintem sem. Ezelőtt még ennyi figuránk sem volt, csak volt egy Perl Zoli, meg egy Govens aki megoldotta. Idén viszonylag könnyű meccseink vannak hátra. Ezeket hozni kell, aztán máris a helyén a csapat. Az erősebb védekezésnek elvileg idegenben kell előnyösebbnek lenni, úgyhogy kellene az a két meccs ami hátra van. Még a Körmend is simán beérthető idén. Nekik azért elég kemény meccseik lesznek.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#51 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 346 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 01:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 08 December 2018 - 10:21 PM

Kérdezd meg mondjuk Lóránt Pétert mennyire szereti Sztojant, belőle nem lett meghatározó kosaras? De ne Ivkovics legyen a téma, söprögessünk saját házunk táján. Gondolom te is láttál már olyant hogy apuka meg anyuka nyilvános helyen, mondjuk egy bevásárlóközpontban ossza egymást, ilyenkor az jut eszembe, mi lehet ezeknél otthon. Na ugyanez a szitu itt is, ezeknek a vitáknak a színfalak mögött kell maradni. De egyébként legyen úgy, hogy Circo meg én csináltunk a bolhából elefántot és egyébként minden rendben van, remek a hangulat a csapatnál.
Az önmagában nem baj, ha egy edző határozott karakter, de Okorn hisztériája nálam átlép egy határt. Ki szeretne egy ilyen főnököt, aki rendszeresen az arcába üvöltözik? Tudom a profi játékosnak ezt tűrnie kell, a játékosok tűrik is, hogy tetszik-e nekik és hogy tűzbe mennek-e ezért az edzőért az más kérdés.

Fel van fújva ez a téma itt.
Nézd meg Zeljko Obradovicról mit mondanak a játékosai.

#52 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1908 Hozzászólás:

Elküldve: 09 December 2018 - 12:48 AM

Ha igazak a pletykák és tényleg irányítót keresünk, akkor látja a vezetőség is, hogy hol a hiba. Egy jó irányító, egy egészséges Bruinsma, egészen másképp festene ez a csapat. (ami amúgy így sem reménytelen)
HAJRÁ FALCO!

#53 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1246 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 10:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 08 December 2018 - 10:21 PM

Kérdezd meg mondjuk Lóránt Pétert mennyire szereti Sztojant, belőle nem lett meghatározó kosaras? De ne Ivkovics legyen a téma, söprögessünk saját házunk táján. Gondolom te is láttál már olyant hogy apuka meg anyuka nyilvános helyen, mondjuk egy bevásárlóközpontban ossza egymást, ilyenkor az jut eszembe, mi lehet ezeknél otthon. Na ugyanez a szitu itt is, ezeknek a vitáknak a színfalak mögött kell maradni. De egyébként legyen úgy, hogy Circo meg én csináltunk a bolhából elefántot és egyébként minden rendben van, remek a hangulat a csapatnál.
Az önmagában nem baj, ha egy edző határozott karakter, de Okorn hisztériája nálam átlép egy határt. Ki szeretne egy ilyen főnököt, aki rendszeresen az arcába üvöltözik? Tudom a profi játékosnak ezt tűrnie kell, a játékosok tűrik is, hogy tetszik-e nekik és hogy tűzbe mennek-e ezért az edzőért az más kérdés.

Szerintem jövöre más edzőt keresünk,nem hiszem hogy Gyuri báék ilyen edzőben gondolkodnak, és valljuk be,ez a mostani Falco sem nézőcsalogató,és nem a helyezés miatt,inkább a mutatott játék,játékstílus végett. Bár az Alba ellen volt egy periódus mikor gyorsan játszottunk,jól védekeztünk, sok volt a gyorsinditásunk,letámadásunk,de a meccs maradék 80%ban nem ez a jellemző sajnos.

#54 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 961 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 10:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 08 December 2018 - 02:28 PM

Stojan volt, hogy megrangadta a jatekosat, volt hogy majdnem meg is verte. Ennek ellenere szerettek a jatekosai.
Bane hanyszor uvoltozott a jatekosaival, oltozobe kuldte oket stb...
egy dolgot el kell fogadni mindenkinek. Ha profi edzod van frofi viselkedest es gondolkodast var el. A masik resze, hogy egy profi edzonek is tudnia kell hol van a hatar, meddig mehet el.
Nem lattam az esetet, biztos volt vmi elozmenye a dolognak.
az is biztos, vannak olyan jatekosok akik az ilyen stilust nem birjak elviselni de azokbol soha nem is lesz meghazarozo kosaras.

#55 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4324 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 03:53 PM

Idézés: splity - Dátum: 08 December 2018 - 02:28 PM

Stojan volt, hogy megrangadta a jatekosat, volt hogy majdnem meg is verte. Ennek ellenere szerettek a jatekosai.
egy dolgot el kell fogadni mindenkinek. Ha profi edzod van frofi viselkedest es gondolkodast var el. A masik resze, hogy egy profi edzonek is tudnia kell hol van a hatar, meddig mehet el.
az is biztos, vannak olyan jatekosok akik az ilyen stilust nem birjak elviselni de azokbol soha nem is lesz meghazarozo kosaras.

Azért az is mond valamit,hogy Stojan általában milyen játékosokkal dolgozott együtt a klub csapatainál...Meg ő ebből a közegből nőtte ki magát,hiszen sok évet játszott M.o-n.Dzunics hasonlóan innen nőtt ki,az ő játékstílusa meg egész más játékosokat igényel.Egyébként a magyarok nem annyira szeretnek együtt dolgozni Bánéval amennyire hallottam...Szerintem Okornak meg kell ismerni a közeget ahhoz,hogy ne legyen hátrány számára a vérsmérséklete.Ehhez türelem és inteligencia kell.Szerintem a második meg van nála,remélem az első is!Egyébként teljesen egyetértek a nyilatkozatával!!!

#56 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6917 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 02:28 PM

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#57 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 02:23 PM

Az is baj volt, hogy Szrecsko túl nyugodt, most az is, hogy Okorn nem nyugodt... itt minden edzőt megtalálnak előbb-utóbb :)
kép

#58 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4324 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 01:20 PM

Idézés: Falco Fan - Dátum: 08 December 2018 - 11:04 AM

Akkor most az a probléma hogy nyilvánosan vitatkoztak? :)/>
Ha az öltözőben történt volna akkor meg azzal lenne tele a fórum hogy de jó a csapategység, kezd összeállni a csapat, most vertük meg az Albát, stb,stb....
Minden csapatnál vannak nézeteltérések. Ez most sajnos több ezer néző előtt történt. Szerintetek a Golden State Warriors gondok nélkül játssza végig az évet? Nem! De ha egy vita publikus lesz, akkor hirtelen hatalmas gondok vannak?

Igen az IS a probléma!Hiszen így tovább gyűrüzhet a szurkolókhoz is,míg úgy csak egy belső ügy lenne!A kettő között óriási a különbség!

#59 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 238 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 11:04 AM

Akkor most az a probléma hogy nyilvánosan vitatkoztak? :)
Ha az öltözőben történt volna akkor meg azzal lenne tele a fórum hogy de jó a csapategység, kezd összeállni a csapat, most vertük meg az Albát, stb,stb....
Minden csapatnál vannak nézeteltérések. Ez most sajnos több ezer néző előtt történt. Szerintetek a Golden State Warriors gondok nélkül játssza végig az évet? Nem! De ha egy vita publikus lesz, akkor hirtelen hatalmas gondok vannak?

#60 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 10:03 AM

Amíg a győzelmek is jönnek (jöjjenek), addig a csapategység nem borul olyan könnyen, mint vereségek után, ahol kezdődik az egymásra mutogatás.
Az az igazán káros.

Tény, hogy Okorn nagyobb önmérsékletet is tanúsíthatna. Több külföldi edzőnél bebizonyosodott, hogy az itteni viszonyok kiverik a biztosítékot, de nem tudni mi az alapprobléma...hogy nem megy olyan könnyen pl egy játékoscsere? (Ez Cizmic gondja is volt Körmenden)
Ő meg nem azt látja a pályán, amit szeretne?

kép