Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50885 replies to this topic

#21 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8725 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:15 PM

Nem megbántva senkit, de pont olyanok akadnak fent az Okorn viselkedésén, akik életükben nem sportoltak még csapatban.
2 kezemen nem tudnám megszámolni, hogy mennyi edzőm volt. Mind mind más emberi tulajdonsággal megáldva.
Az összesért tűzbe mentem volna a pályán ;)

#22 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2269 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 09 December 2018 - 12:48 AM

Ha igazak a pletykák és tényleg irányítót keresünk, akkor látja a vezetőség is, hogy hol a hiba. Egy jó irányító, egy egészséges Bruinsma, egészen másképp festene ez a csapat. (ami amúgy így sem reménytelen)

Szerintem sem. Ezelőtt még ennyi figuránk sem volt, csak volt egy Perl Zoli, meg egy Govens aki megoldotta. Idén viszonylag könnyű meccseink vannak hátra. Ezeket hozni kell, aztán máris a helyén a csapat. Az erősebb védekezésnek elvileg idegenben kell előnyösebbnek lenni, úgyhogy kellene az a két meccs ami hátra van. Még a Körmend is simán beérthető idén. Nekik azért elég kemény meccseik lesznek.
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#23 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 345 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 01:01 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 08 December 2018 - 10:21 PM

Kérdezd meg mondjuk Lóránt Pétert mennyire szereti Sztojant, belőle nem lett meghatározó kosaras? De ne Ivkovics legyen a téma, söprögessünk saját házunk táján. Gondolom te is láttál már olyant hogy apuka meg anyuka nyilvános helyen, mondjuk egy bevásárlóközpontban ossza egymást, ilyenkor az jut eszembe, mi lehet ezeknél otthon. Na ugyanez a szitu itt is, ezeknek a vitáknak a színfalak mögött kell maradni. De egyébként legyen úgy, hogy Circo meg én csináltunk a bolhából elefántot és egyébként minden rendben van, remek a hangulat a csapatnál.
Az önmagában nem baj, ha egy edző határozott karakter, de Okorn hisztériája nálam átlép egy határt. Ki szeretne egy ilyen főnököt, aki rendszeresen az arcába üvöltözik? Tudom a profi játékosnak ezt tűrnie kell, a játékosok tűrik is, hogy tetszik-e nekik és hogy tűzbe mennek-e ezért az edzőért az más kérdés.

Fel van fújva ez a téma itt.
Nézd meg Zeljko Obradovicról mit mondanak a játékosai.

#24 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1908 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:48 AM

Ha igazak a pletykák és tényleg irányítót keresünk, akkor látja a vezetőség is, hogy hol a hiba. Egy jó irányító, egy egészséges Bruinsma, egészen másképp festene ez a csapat. (ami amúgy így sem reménytelen)
HAJRÁ FALCO!

#25 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1245 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 10:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 08 December 2018 - 10:21 PM

Kérdezd meg mondjuk Lóránt Pétert mennyire szereti Sztojant, belőle nem lett meghatározó kosaras? De ne Ivkovics legyen a téma, söprögessünk saját házunk táján. Gondolom te is láttál már olyant hogy apuka meg anyuka nyilvános helyen, mondjuk egy bevásárlóközpontban ossza egymást, ilyenkor az jut eszembe, mi lehet ezeknél otthon. Na ugyanez a szitu itt is, ezeknek a vitáknak a színfalak mögött kell maradni. De egyébként legyen úgy, hogy Circo meg én csináltunk a bolhából elefántot és egyébként minden rendben van, remek a hangulat a csapatnál.
Az önmagában nem baj, ha egy edző határozott karakter, de Okorn hisztériája nálam átlép egy határt. Ki szeretne egy ilyen főnököt, aki rendszeresen az arcába üvöltözik? Tudom a profi játékosnak ezt tűrnie kell, a játékosok tűrik is, hogy tetszik-e nekik és hogy tűzbe mennek-e ezért az edzőért az más kérdés.

Szerintem jövöre más edzőt keresünk,nem hiszem hogy Gyuri báék ilyen edzőben gondolkodnak, és valljuk be,ez a mostani Falco sem nézőcsalogató,és nem a helyezés miatt,inkább a mutatott játék,játékstílus végett. Bár az Alba ellen volt egy periódus mikor gyorsan játszottunk,jól védekeztünk, sok volt a gyorsinditásunk,letámadásunk,de a meccs maradék 80%ban nem ez a jellemző sajnos.

#26 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 960 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 10:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 08 December 2018 - 02:28 PM

Stojan volt, hogy megrangadta a jatekosat, volt hogy majdnem meg is verte. Ennek ellenere szerettek a jatekosai.
Bane hanyszor uvoltozott a jatekosaival, oltozobe kuldte oket stb...
egy dolgot el kell fogadni mindenkinek. Ha profi edzod van frofi viselkedest es gondolkodast var el. A masik resze, hogy egy profi edzonek is tudnia kell hol van a hatar, meddig mehet el.
Nem lattam az esetet, biztos volt vmi elozmenye a dolognak.
az is biztos, vannak olyan jatekosok akik az ilyen stilust nem birjak elviselni de azokbol soha nem is lesz meghazarozo kosaras.

#27 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4323 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 03:53 PM

Idézés: splity - Dátum: 08 December 2018 - 02:28 PM

Stojan volt, hogy megrangadta a jatekosat, volt hogy majdnem meg is verte. Ennek ellenere szerettek a jatekosai.
egy dolgot el kell fogadni mindenkinek. Ha profi edzod van frofi viselkedest es gondolkodast var el. A masik resze, hogy egy profi edzonek is tudnia kell hol van a hatar, meddig mehet el.
az is biztos, vannak olyan jatekosok akik az ilyen stilust nem birjak elviselni de azokbol soha nem is lesz meghazarozo kosaras.

Azért az is mond valamit,hogy Stojan általában milyen játékosokkal dolgozott együtt a klub csapatainál...Meg ő ebből a közegből nőtte ki magát,hiszen sok évet játszott M.o-n.Dzunics hasonlóan innen nőtt ki,az ő játékstílusa meg egész más játékosokat igényel.Egyébként a magyarok nem annyira szeretnek együtt dolgozni Bánéval amennyire hallottam...Szerintem Okornak meg kell ismerni a közeget ahhoz,hogy ne legyen hátrány számára a vérsmérséklete.Ehhez türelem és inteligencia kell.Szerintem a második meg van nála,remélem az első is!Egyébként teljesen egyetértek a nyilatkozatával!!!

#28 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6915 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 02:28 PM

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#29 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1955 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 02:23 PM

Az is baj volt, hogy Szrecsko túl nyugodt, most az is, hogy Okorn nem nyugodt... itt minden edzőt megtalálnak előbb-utóbb :)
kép

#30 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4323 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 01:20 PM

Idézés: Falco Fan - Dátum: 08 December 2018 - 11:04 AM

Akkor most az a probléma hogy nyilvánosan vitatkoztak? :)/>
Ha az öltözőben történt volna akkor meg azzal lenne tele a fórum hogy de jó a csapategység, kezd összeállni a csapat, most vertük meg az Albát, stb,stb....
Minden csapatnál vannak nézeteltérések. Ez most sajnos több ezer néző előtt történt. Szerintetek a Golden State Warriors gondok nélkül játssza végig az évet? Nem! De ha egy vita publikus lesz, akkor hirtelen hatalmas gondok vannak?

Igen az IS a probléma!Hiszen így tovább gyűrüzhet a szurkolókhoz is,míg úgy csak egy belső ügy lenne!A kettő között óriási a különbség!

#31 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 11:04 AM

Akkor most az a probléma hogy nyilvánosan vitatkoztak? :)
Ha az öltözőben történt volna akkor meg azzal lenne tele a fórum hogy de jó a csapategység, kezd összeállni a csapat, most vertük meg az Albát, stb,stb....
Minden csapatnál vannak nézeteltérések. Ez most sajnos több ezer néző előtt történt. Szerintetek a Golden State Warriors gondok nélkül játssza végig az évet? Nem! De ha egy vita publikus lesz, akkor hirtelen hatalmas gondok vannak?

#32 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1955 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 10:03 AM

Amíg a győzelmek is jönnek (jöjjenek), addig a csapategység nem borul olyan könnyen, mint vereségek után, ahol kezdődik az egymásra mutogatás.
Az az igazán káros.

Tény, hogy Okorn nagyobb önmérsékletet is tanúsíthatna. Több külföldi edzőnél bebizonyosodott, hogy az itteni viszonyok kiverik a biztosítékot, de nem tudni mi az alapprobléma...hogy nem megy olyan könnyen pl egy játékoscsere? (Ez Cizmic gondja is volt Körmenden)
Ő meg nem azt látja a pályán, amit szeretne?

kép

#33 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6807 Hozzászólás:

Elküldve: 08 December 2018 - 08:27 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 07 December 2018 - 10:58 PM

Amúgy akkor mi volt a műsora, amin itt sokan kiakadtak?
Mert az, hogy üvöltözik egy játékossal nem egy nagy dolog. Mindenhol leüvölti az edző azt a játékost aki visszapofázik neki. Ezen nem kell fennakadni, a játékosok és az edző is profi, szerintem tudják az ilyeneket a helyükön kezelni.

Ez valóban nem egyedi, de az igen, hogy egy edző a klub első embere elé rohan meccs közben, és az ujjával mutogatva fenyegetőzően ordít felé, és jelzi, hogy neki ebből elege van. Aztán, hogy ez pontosan mit takart, és kire vonatkozóan jelezte ezt, azt én sem tudom pontosan. Ha minden megy tovább majd nyugodtan, utólag engem sem fog érdekelni ez a jelenet, hiszen majd az illetékesek megbeszélik egymás között. Engem csak az érdekel, hogy a csapatra semmilyen módon ne hasson ez károsan.

#34 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 345 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2018 - 10:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 07 December 2018 - 10:31 PM

Akkor elnézést, erről lemaradtam, ezt a kijelentésem visszavonom, de ettől függetlenül értetlenül állok, az újabb Okorn műsor előtt. A csapat játéka meg minden, csak nem közönségcsalogató.

Amúgy akkor mi volt a műsora, amin itt sokan kiakadtak?
Mert az, hogy üvöltözik egy játékossal nem egy nagy dolog. Mindenhol leüvölti az edző azt a játékost aki visszapofázik neki. Ezen nem kell fennakadni, a játékosok és az edző is profi, szerintem tudják az ilyeneket a helyükön kezelni.

#35 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 960 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2018 - 10:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 07 December 2018 - 10:21 PM

Ezt nem tudom honnan vetted, de gyorsan kezet fogott a végén Dzunicékkal majd a bírókkal és csak utána ment be.

Akkor elnézést, erről lemaradtam, ezt a kijelentésem visszavonom, de ettől függetlenül értetlenül állok, az újabb Okorn műsor előtt. A csapat játéka meg minden, csak nem közönségcsalogató.

#36 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 614 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2018 - 10:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 07 December 2018 - 10:13 PM

nem fog kezet a meccs végén az ellenféllel, a játékvezetőkkel?

Ezt nem tudom honnan vetted, de gyorsan kezet fogott a végén Dzunicékkal majd a bírókkal és csak utána ment be.

#37 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2018 - 10:19 PM

+1 leirtal sokmindent,amibe mar bele sem mertem menni!:S..
Meg pozitivum nalam Redick is!
Ot tevesen iteltem meg,jo jatekos es nem csak elore jo,hanem a vedekezese is tetszik!
Curry...ahanyszor betor es csinal egy kosar jo buntetot a szezonban vagy ameddig ittlesz,annyiszor futok 10 km-ert!:S..

Idézés: Gabriel Sousa - Dátum: 07 December 2018 - 10:13 PM

Visszatérve önkéntes száműzetésemből, én most Circoval értek egyet. A mesterünk viselkedése és a nem arra utal, hogy minden klappol nálunk. Ezt a hisztit a meccs végén megint nem tudom hova tenni. Ilyent én sem láttam még Szombathelyen. Sorozatban a második meccs az Arénában, amit az edzőnk nélkül fejezünk be. Mi az, hogy otthagyja a csapatát, nem fog kezet a meccs végén az ellenféllel, a játékvezetőkkel? Így viselkedik profi edző? Kezdek teljesen kiábrándulni ebből a fasziból, bár kezdetektől nem szívem csücske.
A tegnapi meccsben két pozitívum volt, a győzelem, meg Bíró Olivér játéka, több időt is megérdemelt volna. Amúgy mindkét csapat a kosárlabda negatív reklámja volt, ilyen rossz Alba nem is emlékszem mikor járt nálunk.
Curry mit keres még itt?

#38 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 960 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2018 - 10:13 PM

Visszatérve önkéntes száműzetésemből, én most Circoval értek egyet. A mesterünk viselkedése és a nem arra utal, hogy minden klappol nálunk. Ezt a hisztit a meccs végén megint nem tudom hova tenni. Ilyent én sem láttam még Szombathelyen. Sorozatban a második meccs az Arénában, amit az edzőnk nélkül fejezünk be. Mi az, hogy otthagyja a csapatát, nem fog kezet a meccs végén az ellenféllel, a játékvezetőkkel? Így viselkedik profi edző? Kezdek teljesen kiábrándulni ebből a fasziból, bár kezdetektől nem szívem csücske.
A tegnapi meccsben két pozitívum volt, a győzelem, meg Bíró Olivér játéka, több időt is megérdemelt volna. Amúgy mindkét csapat a kosárlabda negatív reklámja volt, ilyen rossz Alba nem is emlékszem mikor járt nálunk.
Curry mit keres még itt?

#39 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 2269 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2018 - 08:13 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 07 December 2018 - 06:24 PM

Hiába tiltottam le ezt az ecebacát, ha folyamatosan idézitek :D :D :D

Gondoltam rá esküszöm, de aztán úgy döntöttem legyen egy jó napod. :P :D
"Úgy van ahogy mondtad...
Mindennap szombat"

#40 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 135 Hozzászólás:

Elküldve: 07 December 2018 - 07:14 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 07 December 2018 - 06:24 PM

Hiába tiltottam le ezt az ecebacát, ha folyamatosan idézitek :D/> :D/> :D/>

Vki adja at neki,hogy tiltsa le oket is!