Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46250 replies to this topic

#21 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 206 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 June 2018 - 01:34 PM

Nem azzal van a gond aki szerint most nem ra van szukseg. Bevallom en se vele kepzelem el a jovo evi csapatot csak a tiszteletet adjuk meg neki. (Nem rolad van szo)

+1
Ide most egy rutinosabb külföldi edző kell.

#22 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6690 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 20 June 2018 - 01:23 PM

Nem fogok hosszú vitákba bonyolódni, mert még rámsütik ismét a bélyeget, hogy én vagyok, aki gyűlöli Kálmán Lacit. De azért érdekelne, hogy milyen szakmai érvekkel tudjátok alátámasztani, hogy Laci jó edző lenne. Amióta távozott tőlünk miben és hol fejlődött, hol képezte magát, hol szerzett szakmai tapasztalatot? Vagy neki erre nincs szüksége, mert ő egy ikon és neki alanyi jogon jár Szombathelyen a vezetőedzői poszt. Egyébként én nem hallottam róla, hogy ő képben lenne, attól meg biztos nem lesz az edzőnk, hogy naponta leírod, hogy őt szeretnéd.

Nem azzal van a gond aki szerint most nem ra van szukseg. Bevallom en se vele kepzelem el a jovo evi csapatot csak a tiszteletet adjuk meg neki. (Nem rolad van szo)
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#23 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1759 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 June 2018 - 01:27 PM

Örülök Norbinak nagyon!Ő kell egy jó csapatba mindenképpen!!!(Kár volt már őt is piros-kékben,vagy Kecskeméten látni.)

Hajrá Falco!

Többek között ezért is mondtam, hogy várjunk a károgással. Rengeteg hülyeség terjeng.

#24 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3986 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 20 June 2018 - 01:23 PM

Nem fogok hosszú vitákba bonyolódni, mert még rámsütik ismét a bélyeget, hogy én vagyok, aki gyűlöli Kálmán Lacit. De azért érdekelne, hogy milyen szakmai érvekkel tudjátok alátámashtani

Zseniális játékos múlt,érti a játékosok nyelvét.Szerintem jól meccselt.Amiben fejlődnie kell/et,a légiós választás,taktikai repertoár,edzés módszerek.

#25 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3986 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:27 PM

Örülök Norbinak nagyon!Ő kell egy jó csapatba mindenképpen!!!(Kár volt már őt is piros-kékben,vagy Kecskeméten látni.)

Hajrá Falco!

#26 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6690 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:24 PM

Koszi Norbi hogy Te maradtal!
Nyugodj békében CECE!

#27 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 893 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 June 2018 - 12:37 AM

Köszönünk Szrecskó MINDENT!!!Ezeket a fantasztikus játékosokat-sportembereket,akiket idehoztál!Minden jót!!
Örülnék ha Laci lenne az edző Konakovval.
Go40 nagyon jó lenne megtartani,és most lehet sokan nem értenek velem egyett,de szerinten Beninek és Zozónaknis kellene még itthon egy év.Szerintem még nem értek meg külföldre(nem egy két meccsre,hanem egy egész idényre).Jó lenne nekik(és persze nekünk is),még egy év itthon.

Kíváncsian várom a híreket,és igazán sajnálom,hogy ez a Szrecskó éra is véget ért.

Hajrá Falco!

Nem fogok hosszú vitákba bonyolódni, mert még rámsütik ismét a bélyeget, hogy én vagyok, aki gyűlöli Kálmán Lacit. De azért érdekelne, hogy milyen szakmai érvekkel tudjátok alátámasztani, hogy Laci jó edző lenne. Amióta távozott tőlünk miben és hol fejlődött, hol képezte magát, hol szerzett szakmai tapasztalatot? Vagy neki erre nincs szüksége, mert ő egy ikon és neki alanyi jogon jár Szombathelyen a vezetőedzői poszt. Egyébként én nem hallottam róla, hogy ő képben lenne, attól meg biztos nem lesz az edzőnk, hogy naponta leírod, hogy őt szeretnéd.

#28 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 33 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:06 PM

Nem a paks kereste meg,ahogy idezted a nyilatkozatot!lehet,sot vszinu igy is van!
Itt nem kapott szerzodest,csak majd ha negybe jutsz,vagy majd akkor meg ha dontobe stb...gondolom erezte,hogy nem is annyira akarjak?!ezt a kulso nyomast is erezte ami megy egy ideje az eredmenyek ellenere is es valtani akart ezek hatasara!ezen miert lepodsz meg?!en egyaltalan nem lepodtem meg a dontesen!varja meg hogy esetleg meg eredmeny se legyen?ilyen bizalmatlansagban es ellenszelben,lehet az is eljott volna!
Ja megelozom a kovetkezo hozzaszolasod!vszinu vmivel tobb penzt is kap (nem hinnem hogy szamottevo kulonbseg lenne!),de ha erezte volna a korlatlan bizalmat tovabbra is minden iranybol,biztosan maradt volna!
Hat ez nem igy volt,valtott es szerintem jo dontest is hozott!
Kb ennyi!azert reagalok erre a valtasra most tobbet,mert en ugymond “vedtem” egesz evben az edzott!
De az ujat is fogom igerem,ha latom majd az eredmenyesseget es a hasonlo minosegi munkat!
Sot maximalisan elegedett leszek ha felsohazba leszunk es negybe jutunk!nem csak jovore hanem szinte mindig a jovoben,edzo vezetoseg szemelyetol fuggetlenul!

#29 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6690 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo8888 - Dátum: 20 June 2018 - 11:30 AM

Gratulalok a csapatnak az eves teljesitmenyukhoz!jo kis szezon volt ez is!ismet ket erem,jo hangulatu meccsek,jo jatekosok!soha rosszabbat...en koszonom Szrecskonak ezt a ket szezont es sok sikert neki Pakson!
Vannak erdekes meglatasok az (volt) edzovel kapcsolatban,es a tavozasaval!
Mindenki leirt mar sokmindent,de azert ne felejtsuk el,hogy az egyetlen aranyunkat vele szereztuk,meg az ezustjeinknek a nagyreszet!ennek ellenere amit kap tobb mint erdekes!De tobven vagyunk mashogy latjuk!:)/>
Romhalmaz volt itt tobbszor,amikor jott kb az volt,nem most!rajatszas elott,nem kapott szerzodest,az volt a feltetel hogy jussunk negybe es majd utana ha bejutottunk kaphat szerzodest!kozben kereste a Paks es elfogadta a biztosat,ennyire ragaszkodott hozza a vezetesunk!
Tehat a vezetoink mar akkor kereshettek az uj edzot,az uj igazolasokat jovore!az uj iranyt az uj jatekosokat az uj edzo igenyei szerint!az hogy hol tartunk ezzel arrol nemhiszem hogy Szrecsko tehet!
Ha akkor alairt volna jovore,biztos hogy mar lenne par jatekosunknak szerzodese a kovetkezo szezonra is!

"- A szakember-gárda részben megvan. Van kiszemelt, akinek a személyével kapcsolatban már mennek is a találgatások, nekem tetszik ez a játék... Több jelölt közül választottam, most lehet, hogy kicsit furcsán hangzik, de majdnem az összes magyar és Magyarországon működő neves edző menedzserén keresztül jelentkezett, hogy szeretne Paksra jönni. Ez engem nagyon meglepett, az elmúlt két szezon alapján nem számítottam erre. Könnyű volt válogatni, de nehéz volt meghozni a döntést. Megmondom őszintén, a fejemben már eldőlt, de aláírt szerződés még nincs, addig ez nem publikus. Én úgy gondolom, hogy jó edző fog Paksra jönni, olyan szakembert találtunk, aki meg tudja valósítani azokat a célokat, amiket kitűzünk, és Schmidt Bélával nagyon jó párost fognak alkotni."

Ezt Toth Janos mondta par hete! Tehat mondhatjuk, hogy nem a Paks kereste meg de ez mar a mult menni kell tovabb.
Nyugodj békében CECE!

#30 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6690 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 June 2018 - 12:07 PM

Miért beszélsz többesszámban? Én tök komolyan írtam Lacit,szerintem jó edző,és ha lenne mondjuk egy Go40-Norfleet-Beni-Légiós-Légiós sora,szerintem tudna eredményt hozni.Nem feltétlen kellene szerintem külföldi tréner.Bár majd eldönti a vezetés.Azt ígérem bárki is lesz,hozzá is türelmes leszek!

Nem rad gondoltam. Voltak paran akikre illik amit irtam.
Nyugodj békében CECE!

#31 ROBIT

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 533 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 20 June 2018 - 09:01 AM

:D

+1! Mennyi hozzáértő .......azzztaaaa.....Tessenek már a szerintemek Gyuri Bácsinál jelentkezni a köv. szezonra a tutit megmondani.
És természetesen grat az ezüsthöz.

#32 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 33 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:38 PM

Leirhatom a velemenyem ugye?:)ha nem tetszik ne olvasd el!nekem se beszelj tobbesszamba legyszives!nem kell segitseget kernem senkitol,hogy eldontsem,hogy mit hogy latok,hogy ertekelek!
Tisztelem Lacit igen es soha nem kopkodtem!komolyan gondoltam hogy o legyen!ha vki itthon tudja tartani Benit es Zolit az o lenne!ez lenne a legfontosabb oka!
Az hogy milyen koroknek mit artott,nem tudom,meg igazabol nem is erdekel!
Fiatalok milyen utat valasztottak es hogy megerte e az kesobb derul csak ki!de (sajnos csak megbantva tudom akaratlanul is leirni),hogy akibol jo jatekos valogatott jatekos lett az itthon is jatszikmeg mindig!akik meg elmentek hogy jatszanak fejlodjenek,szerintem mashol sem leptek hatalmasat elore,es nem lettek mashol sem meghatarozok csak max jutott nekik par perc!
Ezt meg igy gondolom nem muszaj egyeterteni,de egy fiatalt sem sirok nagyon vissza!Azert irtam ha nincs magyar vagy nem lesz minosegink vissza lehet hozni Bognart es Simont!de nem akarom magam ismetelni...

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 June 2018 - 11:56 AM

Latod ezek a hozzaszolasok jellemeztek benneteket egesz evben. Ezek miatt alakult ki a sok vita es szemelyeskedes.
Felremagyaraztatok mindig mirol is szoltak a kritikak.
Es akarmennyire is hangoztattatok mennyire tisztelitek Lacit itt a bizonyitek hogyan lehet burkoltan kopkodni.
Egyszer meseltek, hogy egy bizonyos kornek mikor lett tuske a szemeben. Nem tudom van e valosagalapja de ha igen akkor nagyon gyerekes dolognak tartom.
Es legyszi akik itt megfordultak fiatalok ne beszelj ennyire lenezoen mert nem csak sajat szandekbol mentek el es tudom, hogy nekik a Falco epp olyan fontos mint regen volt de mivel itt nem kaptak lehetoseget igy valtaniuk kellett.

#33 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3986 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 June 2018 - 11:56 AM

Latod ezek a hozzaszolasok jellemeztek benneteket egesz evben. Ezek miatt alakult ki a sok vita es szemelyeskedes.
Es akarmennyire is hangoztattatok mennyire tisztelitek Lacit itt a bizonyitek hogyan lehet burkoltan kopkodni.
Egyszer meseltek, hogy egy bizonyos kornek mikor lett tuske a szemeben. Nem tudom van e valosagalapja de ha igen akkor nagyon gyerekes dolognak tartom.
Es legyszi akik itt megfordultak fiatalok ne beszelj ennyire lenezoen mert nem csak sajat szandekbol mentek el es tudom, hogy nekik a Falco epp olyan fontos mint regen volt de mivel itt nem kaptak lehetoseget igy valtaniuk kellett.

Miért beszélsz többesszámban? Én tök komolyan írtam Lacit,szerintem jó edző,és ha lenne mondjuk egy Go40-Norfleet-Beni-Légiós-Légiós sora,szerintem tudna eredményt hozni.Nem feltétlen kellene szerintem külföldi tréner.Bár majd eldönti a vezetés.Azt ígérem bárki is lesz,hozzá is türelmes leszek!

#34 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6690 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:56 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Tempo8888 - Dátum: 20 June 2018 - 11:30 AM

Na de nem igy lett,ennel nagyobb baj ne legyen,tobben pezsgot bontottak,elharult az utolso akadaly is a bajnoki cimunk elol,vki “csak” aluminiumot tud nyerni,majd jovore jon egy “aranyember” es minden jo lesz!
Igy legyen!!!Tiszta szivembol kivanom!bar mire ideer az uj edzo,(vezetoink nagyon dolgoznak,bar jo valasztashoz ido kell),elfogy a minosegi keves magyar!bar ha Zoli es Beni marad semmi gond!Nemezthallani mondjuk,de legyen igy!
De lesz majd 5-6 legiosunk es johetnek a fiatalok!Hodi bizonyithat,megnyilik az ut elottuk!vagy hozzuk vissza Bognart,Simon Kristofot,szerintem meg tudnank fizetni oket?!es mar nincs is magyar kerdes!
Meglatjuk,hogy alakul!Szerintem is Kalman Laci lenne a legjobb valasztas,van penz,ha vki kedveert az oveert biztos maradna Zoli es Beni is!ja es magyarul is beszel,utanpotlast is ismeri,minden eddigi problema megoldodhatna!
HajraFalco!

Nyugodj békében CECE!

#35 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:42 AM

En azt gondolom, hogy hiba lenne Laci vissza hozása, ide most egy nemzetközi szinten tapasztalt, elismert edző kell, aki kiemelkedően felkészült a modern kosarlabdabol. Szerintem a vezetőség is igy gondolkodik, legalábbis remelem.

Abban igaza van Temponak, hogyha mar egy ideje eldöntötték a vezetők, hogy nem tartják itt Szrecskot, akkor mar talán meg lehetne az uj edző. De kapkodni nem kell, meg semmiről sem kestunk le, nem kell sietni mint Szasa es Iván eseteben. Zoli es Beni pedig szerintem abban az esetben maradhat, ha nem lesz megfelelő minőségű külföldi csapat, aki erdeklodik irántuk, nem gondolom, hogy a pénz fog dönteni. Plusz ugye mi is esélyesek leszünk jovore is es lesz nemzetközi kupa plusz remélhetőleg egy jobb edző, ez jo kiindulási alap.

En teljes mértékben nyugodtan várom a szezont, van pénz, Gyuri bácsit ismerve lesz jobb eredmény is!

Falco!
Csak a FALCO !

#36 Tempo8888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 33 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:30 AM

Gratulalok a csapatnak az eves teljesitmenyukhoz!jo kis szezon volt ez is!ismet ket erem,jo hangulatu meccsek,jo jatekosok!soha rosszabbat...en koszonom Szrecskonak ezt a ket szezont es sok sikert neki Pakson!
Vannak erdekes meglatasok az (volt) edzovel kapcsolatban,es a tavozasaval!
Mindenki leirt mar sokmindent,de azert ne felejtsuk el,hogy az egyetlen aranyunkat vele szereztuk,meg az ezustjeinknek a nagyreszet!ennek ellenere amit kap tobb mint erdekes!De tobven vagyunk mashogy latjuk!:)
Romhalmaz volt itt tobbszor,amikor jott kb az volt,nem most!rajatszas elott,nem kapott szerzodest,az volt a feltetel hogy jussunk negybe es majd utana ha bejutottunk kaphat szerzodest!kozben kereste a Paks es elfogadta a biztosat,ennyire ragaszkodott hozza a vezetesunk!
Tehat a vezetoink mar akkor kereshettek az uj edzot,az uj igazolasokat jovore!az uj iranyt az uj jatekosokat az uj edzo igenyei szerint!az hogy hol tartunk ezzel arrol nemhiszem hogy Szrecsko tehet!
Ha akkor alairt volna jovore,biztos hogy mar lenne par jatekosunknak szerzodese a kovetkezo szezonra is!
Na de nem igy lett,ennel nagyobb baj ne legyen,tobben pezsgot bontottak,elharult az utolso akadaly is a bajnoki cimunk elol,vki “csak” aluminiumot tud nyerni,majd jovore jon egy “aranyember” es minden jo lesz!
Igy legyen!!!Tiszta szivembol kivanom!bar mire ideer az uj edzo,(vezetoink nagyon dolgoznak,bar jo valasztashoz ido kell),elfogy a minosegi keves magyar!bar ha Zoli es Beni marad semmi gond!Nemezthallani mondjuk,de legyen igy!
De lesz majd 5-6 legiosunk es johetnek a fiatalok!Hodi bizonyithat,megnyilik az ut elottuk!vagy hozzuk vissza Bognart,Simon Kristofot,szerintem meg tudnank fizetni oket?!es mar nincs is magyar kerdes!
Meglatjuk,hogy alakul!Szerintem is Kalman Laci lenne a legjobb valasztas,van penz,ha vki kedveert az oveert biztos maradna Zoli es Beni is!ja es magyarul is beszel,utanpotlast is ismeri,minden eddigi problema megoldodhatna!
HajraFalco!

#37 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8312 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:01 AM

:D

#38 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3986 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:37 AM

Köszönünk Szrecskó MINDENT!!!Ezeket a fantasztikus játékosokat-sportembereket,akiket idehoztál!Minden jót!!
Örülnék ha Laci lenne az edző Konakovval.
Go40 nagyon jó lenne megtartani,és most lehet sokan nem értenek velem egyett,de szerinten Beninek és Zozónaknis kellene még itthon egy év.Szerintem még nem értek meg külföldre(nem egy két meccsre,hanem egy egész idényre).Jó lenne nekik(és persze nekünk is),még egy év itthon.

Kíváncsian várom a híreket,és igazán sajnálom,hogy ez a Szrecskó éra is véget ért.

Hajrá Falco!

#39 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1294 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:56 PM

A tegnapi meccs bekerült az egyik legrosszabb emlékeim közé a Falcoval kapcsolatban, el sem tudtam képzelni, hogy ennyire rossz érzés átélni azt, hogy egy nagy riválisunk levágja az Arénában a hálót, ráadásul egy ilyen demoralizáló triplával, buzzer beaterrel. Összességében azonban úgy érzem megtettünk mindent, itt ebben a helyzetben ennyi volt, kihoztuk a maximumot.

A felkészítés fejben jól sikerült, végig erősen koncentrálva léptünk a pályára, bár azért látszottak a sérülések, a hosszú szezon a csapaton. Még mindig nagyon csípem ezt a fajta bemutatást, el tudnám képzelni minden mérkőzésre. Az induló is nagyon átjött élőben, remek ötlet volt. A mérkőzésen végig úgy éreztem, hogy ez bizony ötödik meccs lehet, működött a védekezésünk többnyire, de mindkét csapat elég pontatlan volt. Érezhető volt a tét, mert sok üres dobóhelyzet is kimaradt. Ám a végére felőrült minket a Szolnok, elkezdett fogyni az erőnk, a bővebb rotáció miatt pedig mindig volt aki elkapta náluk a fonalat. Sajnos mi nem bírtuk el Zoli és Norfleet magukhoz képest gyenge játékukat támadásban, Szása pedig totál formán kívül volt végig, nem is vártam többet. Boriszov viszont elismerést érdemel, óriásit játszott, motorja volt a csapatnak támadásban, védekezésben pedig küzdött, lelassította Milosevicet és Fordot. Govensre elfogytak nálam a jelzők, ilyen sérülés után ezt a teljesítményt, ki merem jelenteni ő a valaha volt legjobb légiós a Falco történelmében, elképesztő volt. Az utolsó percekben meg is nyerte nekünk a meccset, de a Szolnokban egy ugyanilyen extra játékosnak megadtuk az esélyt a válaszra és élt vele. Itt sajnos nagyon gyengén védekezett Zoli, de Alekszics jó figurát rajzolt fel, erre nem igazán lehetett készülni. Semmiképpen sem volt a végjátékban edzői hiba, ez bizony egy tökéletes játék végrehajtása volt. Az órát igaz, hogy később indították el, de még úgy is belefért volna a dobás, ha pontosan indul. Nem ezen múlott.

Sajnos megérdemelten nyert a jobb csapat, de gratulálok magunak is, gyönyörű eredmény ez az ezüst ilyen helyzetben, ez volt a legtöbb amit ki lehetett ebből hozni. Szomorú volt látni ezt a csapatot ilyen letörten itt a végén, de rengeteg örömet okoztak nekünk, megérdemeltük volna az ötödik meccset. Az, hogy miért lett csak ezüst egy másik poszt témája lesz a későbbiekben.
Csak a FALCO !

#40 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1761 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:40 PM

Igen a születésnapos győzelem után a nyilatkozata valami olyasmi volt, hogy ma este jól éreztem magam Szombathelyen. Tehát akkor nem mindig.
Mindegy el kell engedjük,a magunk útjára kell koncentrálni, azért tartok az edző választástól. Sok sikert Szrecskonak, kivéve ellenünk persze!
kép