Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

50962 replies to this topic

#1 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6812 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 16 December 2018 - 10:51 PM

Az eddigiek alapján sajnos Govens es Zoli is rossz csapatokat választottak, mindketten többre hivatottak annál,hogy be se álljanak egy percre sem. Ugyanakkor en teljesen megértem, hogy ok erősebb bajnokságban akartak játszani, nem is látok ra nagy esélyt, hogy vissza jöjjön valaki közülük a közeljövőben. Foleg, hogy Govensnek max 3 éve van ezen a szinten.

Arra viszont kiváncsi lettem volna, hogy Okorn kezei alatt milyen teljesítményt nyújtanának.

Érdekes kérdés Govens és Zozó esete. Főleg utóbbié, aki a válogatottban nagyon komoly ellenfelekkel szemben is tudott produkálni kimagasló teljesítményt. Az ember elgondolkodik, hogy egy spanyol vagy szerb válogatott nem gyengébb, mint a spanyol vagy olasz bajnokság csapatai, de akkor mégis hogyan lehetséges, hogy szinte az esélyt sem kapta meg? Nekem egy dolog jut eszembe -és ez akkor már Govenst is érinti-, mégpedig az, hogy Estudiantes és Novgorod szinten , ha egy játékos nem tud komolyan teljesíteni védekezésben, mint amit ott az edzők elvárnak, akkor az sem érdekli őket, ha támadásban képes extra dolgokra is. A válogatottban Ivkovics is a védekezésre helyezi a hangsúlyt, de olyan kevés minőségi játékosunk van, hogy ott válogatni nem igen lehet, és az is érték, ha valaki egyáltalán a pontokat szállítja. Egyébként ebből is látszik, hogy a védekezés nem csupán akarat kérdése, hiszen mindenki gondolhatja, hogy Go és Zozó is mindent megtett olyan csapatokban, amelyekről tudják, hogy a karrierjükben a csúcspontot jelentik.

Okorn filozófiája is a védekezésről szól, hiszen az összes játékosunk használható ebben a magyar bajnokságban (az EC-ben már nem, de ezt láthattuk is). Bár valószínűleg nem tudjuk meg, de kíváncsi lennék, hogy a fentebb említett két játékost hogyan illesztené a csapatba, mert bár itthon szuper erősítések lennének, de ha egy edző megszállottan a védekezést erősíti vajon elfogadná e azt, hogy egy játékost csak elől tud használni? Nem vagyok biztos abban, hogy számára Govens nagyobb érték lenne, mint pl. az a Curry, aki a Krkaban és a Bonnban is végignyomott egy-egy szezont.

#2 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1961 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 16 December 2018 - 10:42 PM

+1 Tudomásom szerint a játékosok nem rabszolgák, szabad akaratuk van, a menedzserüket bármikor lecserélhetik. Perl Zoli és Govens azért játszanak ott ahol, mert erősebb bajnokságban szerették volna kipróbálni magukat. Nem jött be nekik, ez nem az ügynökök sara szerintem.

Annyira nem az ügynök sara, hogy a tavasszal Zozó és Beni azért váltottak ügynököt, hogy nagyobb esélyük legyen külföldre igazolni. Beninek jött a sérülés, Zozónak meg sikerült.
De legalább szép helyen van.

kép

#3 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1510 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:51 PM

Az eddigiek alapján sajnos Govens es Zoli is rossz csapatokat választottak, mindketten többre hivatottak annál,hogy be se álljanak egy percre sem. Ugyanakkor en teljesen megértem, hogy ok erősebb bajnokságban akartak játszani, nem is látok ra nagy esélyt, hogy vissza jöjjön valaki közülük a közeljövőben. Foleg, hogy Govensnek max 3 éve van ezen a szinten.

Arra viszont kiváncsi lettem volna, hogy Okorn kezei alatt milyen teljesítményt nyújtanának.
Csak a FALCO !

#4 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 963 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 16 December 2018 - 10:14 PM

Szerintem te túl nagy jelentőséget tulajdonítasz az “ügynököknek” akik inkább menedzserek.A döntést szerintem mindig a játékos hozza meg.Maximum a lehetőségeket hozza a menedzser!

+1 Tudomásom szerint a játékosok nem rabszolgák, szabad akaratuk van, a menedzserüket bármikor lecserélhetik. Perl Zoli és Govens azért játszanak ott ahol, mert erősebb bajnokságban szerették volna kipróbálni magukat. Nem jött be nekik, ez nem az ügynökök sara szerintem.

#5 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4331 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:19 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 16 December 2018 - 10:16 PM

Akkor meg többet képzelt magáról, mint ami a valóság.

Vagy csak nem passzol
a csizma.Nem jó helyeken próbálkozik.Válogatott meccseken(ahol ismerik és bíznak benne),ott mindig hozza a jó szintet...

#6 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6923 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:17 PM

Szerintem te túl nagy jelentőséget tulajdonítasz az “ügynököknek” akik inkább menedzserek szerintem.A döntést szerintem mindig a játékos hozza meg.Maximum a lehetőségeket hozza a menedzser!

sajnos epp ugy mint a fociban itt is az ugynokok/managerek azok akik belehajtjak a rossz dontesekbe a jatekosokat. En ugy tudom Durazi eseteben is nagy volt a nyomas a hatterbol Csicsaek reszerol.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#7 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8732 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:16 PM

Szerintem te túl nagy jelentőséget tulajdonítasz az “ügynököknek” akik inkább menedzserek.A döntést szerintem mindig a játékos hozza meg.Maximum a lehetőségeket hozza a menedzser!

Akkor meg többet képzelt magáról, mint ami a valóság.

#8 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4331 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:14 PM

Idézés: splity - Dátum: 16 December 2018 - 10:01 PM

Sztem Zozo ismet elhamarkodott dontest hozott. Neki nem artana egy ket ev amikor stabil jatekoskent tudna fejlodni de erre a spanyol es az olasz elso osztaly nem megfelelo. Ha anno nem ugrik egyszerre a melyvizbe egy kozepesre sikeredett szezon utan akkor mara lehet kesz jatekoskent szamolhatnank vele mert a kepessegei megvannak hozza. Nem tudom az ugynoke mennyire hibas ebben de felek, hogy sok koze van hozza.

#9 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6923 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 16 December 2018 - 09:55 PM

Zozó azt nyilatkozta pár napja, hogy ezt a szezont tervei szerint a spanyoloknál fejezi be. De hát hol van még a szezon vége, és ilyen mellőzöttséggel ennek mi értelme.
A másik, hogy szabadulnia sem lenne olyan egyszerű, ha igaz, amit írtatok.
Azaz kölcsönbe nem, max kivásárlással.
Szívás.

Sztem Zozo ismet elhamarkodott dontest hozott. Neki nem artana egy ket ev amikor stabil jatekoskent tudna fejlodni de erre a spanyol es az olasz elso osztaly nem megfelelo. Ha anno nem ugrik egyszerre a melyvizbe egy kozepesre sikeredett szezon utan akkor mara lehet kesz jatekoskent szamolhatnank vele mert a kepessegei megvannak hozza. Nem tudom az ugynoke mennyire hibas ebben de felek, hogy sok koze van hozza.
Nyugodj békében CECE!

#10 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6923 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 16 December 2018 - 09:44 PM

Csak egy pillanatra eljátszom a gondolattal,mi lett volna ha a két jelenleg mellőzött hátékosunk nálunk maradt volna...

akkor Srecko az edzo. a tutit nem hagyta volna el... :)
Nyugodj békében CECE!

#11 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1961 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Zozó azt nyilatkozta pár napja, hogy ezt a szezont tervei szerint a spanyoloknál fejezi be. De hát hol van még a szezon vége, és ilyen mellőzöttséggel ennek mi értelme.
A másik, hogy szabadulnia sem lenne olyan egyszerű, ha igaz, amit írtatok.
Azaz kölcsönbe nem, max kivásárlással.
Szívás.
kép

#12 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4331 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:44 PM

Csak egy pillanatra eljátszom a gondolattal,mi lett volna ha a két jelenleg mellőzött hátékosunk nálunk maradt volna...

#13 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1247 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:00 PM

Ha nem is teheti meg, vagy nem hozzánk,de valahova menjen piszok gyorsan,teljesen leépiti magát,mégis a mi kutyánk kölyke,többre hivatott,vagy kicsit gyengébb bajnokságot próbáljon meg,lépcsőről-lépcsőre... :)
Mindent bele Zozó,SOHA NE ADD FEL!!!

#14 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 239 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 16 December 2018 - 12:39 AM

Perl Zoli ma pályára sem lépett...
Ez így azért nem normális. Onnan mindenképpen el kellene jönnie.
Ha nem is ide jönne vissza (persze nekünk az lenne a legjobb), de minél gyorsabban menekülnie kellene az Estudiantestől.

#FreePerlZoli

#15 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6923 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:33 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: szurkoloo - Dátum: 16 December 2018 - 12:39 AM

Ha nem is ide jönne vissza (persze nekünk az lenne a legjobb), de minél gyorsabban menekülnie kellene az Estudiantestől.

en nagyon meglepodnek ha vele terveznek a folytatast.
Nyugodj békében CECE!

#16 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1655 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:06 PM

Közben Dzunicsnak is laoát! Nem lepődnék meg ha Szrecsko ismét felbukkanna Fehérváron 😀

#17 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 347 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:39 AM

#18 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1893 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 07:01 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 15 December 2018 - 06:58 PM

Annyira lappang benne, hogy már Bécsben van. Gondolom szombat esti kúra lesz.

Azért ült a padon és öltözött át és végezte is el a bemelegítést, mert abban egyeztek meg, ha nagyon muszáj, játszani fog, de nem erőltetjük. Volt már ilyenre példa máskor is.

#19 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3685 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 06:58 PM

Idézés: Lewis - Dátum: 15 December 2018 - 10:05 AM

Megkérdeztem a sajtótájékoztatón, azt mondta Okorn, hogy nem érezte jól magát, lappang benne valami betegség.

Annyira lappang benne, hogy már Bécsben van. Gondolom szombat esti kúra lesz.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#20 RashGuard

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1402 Hozzászólás:

Elküldve: 15 December 2018 - 05:10 PM

Én úgy látom továbbra is, hogy a védekezés felemészti az erőnket. És emiatt a támadás gyengébb. Ilyen doboszazalek egyszerűen ilyeszto ha lebontják játékosok teljesítményere. Az első félidő tényleg nagyon erős volt. Kecskemét se volt jó de sokat tettünk érte hogy így legyen. Aztán a második félidőben csak pillanataink voltak. Most ez is elég volt. Ha nem lesz serultunk pár hétig január végére ez egeszen osszeallhat. Játékos csere dolog meg jó kérdés. Szerintem elég nekünk a Curry. Zolit elfogadnam plussznak de ennyi. Mert ha cserelunk nagy eséllyel hasonló lesz.