Jump to content

Friss hírek a Falco felől II.

46250 replies to this topic

#1 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipPip
  • 4053 posts

Posted Today, 04:57 PM

Ha marad két meghatározó játékosunk (ahogy a madarak csiripelik az Aréna környékén), akkor már csak Beni kellene.. És ismét legjobb 4-es szezonnak néznénk elébe. Ha meg még egy edző is jönne... :D

Laci amúgy nem alternatíva, neki még sokat kell tanulnia. Magyarban én nem látom az előrelépés lehetőségét, max egy edzőt látnék itt szívesen, aki felkészült, de ő jelenleg a női válogatottat irányítja. Úgyhogy hozzunk egy ismeretlen külföldit, hátha bejön most is mint anno Srecko-nál.

Neki pedig Pakson a pénzen kívül 2 előnye lesz: hamar hazaér Szerbiába és nincs néző... Csapata lesz, az biztos. Meglátjuk bejön-e neki a váltás.

#2 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipPip
  • 8312 posts

Posted Today, 04:55 PM

Utána jártam, megkérdeztem ... még szerencse van mindenhol ismerősöm :)
Szóval ... egy olyan emberkét kérdeztem meg ezzel a dologgal kapcsolatban, akinek az aláírása nélkül nincs 1 fillér támogatás sem.
Lát minden egyes forintot ...
A kérdésemre a következő rövid, tömör választ adta.
A Szekulovicsnak 2 éve lényegesen több pénz állt rendelkezésére, mint a Kálmán Lacinak az utolsó évében.
Nincs okom, hogy kételkedjek a szavában, eddig mindig igazat mondott és mindig bejött az, amit kérdeztem tőle a Falcóval és a Halival kapcsolatban.
Erről ennyit ...
(sajnos nem írhatom le a nevét, erre külön megkért ... és csalni sem tudok, mert rendszeres fórum olvasó :) )

Hajrá Falco ... és köszönöm Paks! :)

#3 fcbm

Tag

• Members
  • PipPip
  • 93 posts

Posted Today, 04:48 PM

Borisov Debrecen. Lesz ott is zseton bőven ahogy hallani.
Ultra Muc', FCBM!

#4 fcbm

Tag

• Members
  • PipPip
  • 93 posts

Posted Today, 04:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 20 June 2018 - 02:36 PM

Mit ne erőltessek, ez most hogy jött ide, mármint az időkérés?

Dzunicsot hallottad már? Mondjuk meg sem szólal időkérések alatt kb.
Ultra Muc', FCBM!

#5 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2061 posts

Posted Today, 04:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 20 June 2018 - 02:43 PM

Hajnal Laci anno úgy nyomta a p.... m..... -it, hogy az egész csarnok zengett tőle, pedig elhiheted nem volt kis szaktekintély.

Jó lenne most egy hasonló kaliber, mentalitás, mint ő...
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#6 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipPip
  • 388 posts

Posted Today, 02:43 PM

Hajnal Laci anno úgy nyomta a p.... m..... -it, hogy az egész csarnok zengett tőle, pedig elhiheted nem volt kis szaktekintély.

#7 nincs

Tag

• Members
  • PipPip
  • 423 posts

Posted Today, 02:42 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 20 June 2018 - 02:36 PM

Országunk edzőfejedelmeitől idéztem, hogy ők hogy vezetnek le egy-egy időkérést. Szerintem evidens volt.

#8 Espada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1145 posts

Posted Today, 02:41 PM

Köszönjük Norbi!
Csupaszív játékos, és a védekezése nem egyszer hozott egy-egy meccsen sikert,de voltak olyan meccsei is,ahol pont a pontjai kellettek!
Innentől kezdve legalább egy Benit még szeretnék,és akkor kezdek megnyugodni.
Az edző kérdést pedig tényleg okosan hozzuk meg,ne mindig ugyanazok a nevek forogjanak,merjünk egyet lépni előre.
Go-Norfleet maradjon szvsz, többihez előrelépés kell, de szerintem ez a vegyes légióskeretet hagyni kéne, müködőképes, ne csak amcsikban gondolkodjunk,ha van rá keret.

#9 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipPip
  • 388 posts

Posted Today, 02:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 20 June 2018 - 02:34 PM

Úgy tudom a meccset nem az öltözőben játszák, nem ott kell döntést hozni, és egy élő közvetítés nem az öltözőről szól hanem a pályáról és a kis padról, a kispadról meg a kétségbe esés és a tanácstalanság jött le,

Mert a többi sztáredzőt még sosem láttad tanácstalannak a kispadon, ugye?
De válaszodból látszik, hogy sosem játszottál csapatsportot, akkor nem akadnál fel azon, hogy az edzőbá csúnyán beszél a kispadon.
Tudom ezt már kezdik levetkőzni az edzők, de Laci még a régi iskolán nevelkedett:)

#10 ROBIT

Tag

• Members
  • PipPip
  • 533 posts

Posted Today, 02:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 20 June 2018 - 02:31 PM

Mert az sokkal jobb, ha ki sem kéri az időt. Vagy kikéri is nem mond semmit, csak nézeget.
Ne erőltesd.

#11 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipPip
  • 388 posts

Posted Today, 02:36 PM

2 éve nem írtam volna ezt, de most örülök h. Tóth Norbi nálunk marad. Látom a hiányosságait, de látom azt is, hogy van hozzáadott értéke is bőven.
Tóth Gergely nevét bedobta valaki a napokban, na hát annak nagyon nem örültem volna, ha abból a szintből kellett volna választanunk.

#12 ROBIT

Tag

• Members
  • PipPip
  • 533 posts

Posted Today, 02:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 20 June 2018 - 02:23 PM

Robit, azok röhögtek rajta, akik még nem láttak egy csapatöltözőt meg egy kispadot belülről:)
Igen mondhatta volna nyugodtan, hogy kérlek titeket, hogy okos taktikai faulttal akadályozzátok meg a gyorsindításokat.

Úgy tudom a meccset nem az öltözőben játszák, nem ott kell döntést hozni, és egy élő közvetítés nem az öltözőről szól hanem a pályáról és a kis padról, a kispadról meg a kétségbe esés és a tanácstalanság jött le,

#13 nincs

Tag

• Members
  • PipPip
  • 423 posts

Posted Today, 02:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 20 June 2018 - 01:43 PM

Időkérés, csináljatok valamit, üsd le b..zd meg... ezek tényleg jó taktikai tanácsok voltak, ezen röhögött az egész ország.

Mert az sokkal jobb, ha ki sem kéri az időt. Vagy kikéri is nem mond semmit, csak nézeget.
Ne erőltesd.

#14 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipPip
  • 388 posts

Posted Today, 02:23 PM

Robit, azok röhögtek rajta, akik még nem láttak egy csapatöltözőt meg egy kispadot belülről:)
Igen mondhatta volna nyugodtan, hogy kérlek titeket, hogy okos taktikai faulttal akadályozzátok meg a gyorsindításokat.

#15 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2061 posts

Posted Today, 02:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 June 2018 - 05:14 PM

Tudom, hogy nem szemelyeskedesnek szanod mert talan most normalis hangnemben lehet beszelni mindenki egy kicsit lenyugodott.

Srecko elso Falcos szereplese nem a penzrol szolt. Egy kozepszintu csapatot kapott nem tudott nagyot alkotni. Ennek ellenere amikor Csabitol megtudtam, hogy Srecko lesz az edzo anno ismetelten en nagyon boldog voltam. Aztan azok a jatekosok akik miatta jottek, Arnas, Csiro szinte csont nelkul nyertek meg a bajnoksagot karoltve Lacival. Valljuk be akkor nem szamitottunk olcso keretnek ezekkel a jatekosokkal. Aztan kovetkezo ev. Idejott Cece. Nem lehetett olcso kategoria. Akiket hozott legiosokat egesz evben kitartott mellettuk. Sok mendemonda terjedt ne menjunk bele. Vrsajko serulten vegig maradhatott es a szezonunk nem ugy sikerult ahogy kellett volna. Tudom, kupa ezust de valljuk be hazai palyan total favoritok voltunk. Srecko ment mert elfogyott a penz, Fehervaron viszont volt boven. Nem itelem ezert mindenki fizetesert dolgozik csak az O szemelye szamunkra anno mast jelentett.
2 eve ismet lett penz, Srecko kepbe kerult. Govens leigazolasa garancia volt egy jo csapat epitesere. Kapott egy kesz Benit es jott Norbi illetve Kovacs Peti. Kovacs Peti itt lathattuk mire ment es lathattuk Szolnoko mit hoztak ki belole.
Iden Perl, Go ujabb egy ev, Beni, Norfleet es Boriszov. Ezek a pozitiv dolgok.
Zsiga es Szasa azonnali szerzodtetese egy fontos szakasza volt az idei szezonnak. Ha ott nem kapkodunk sztem mas a helyzet. 2 ev alatt egy fiatalt nem tudott a tuz kozelebe engedni. Nem 30 percekre hanem a sima meccseken probalgatni oket ahol mar nem volt kockazat. Ezek a fiatalok most elmennek. Mi marad itt? Semmi jelen pillanat. Hozunk 5 legiost? Magyar mag nelkul nincs mirol beszelni. Srecko tudja jovore nagyot bukna itt. Tovabb all amihez sok sikert neki de azert van nemi tuske a szurkolokban.
Es egy mondatban megemlitem Lacit is aki ha anno kap egy Govenst es olyan lehetosegeket mint Srecko most lehet maskent beszelnetek rola.
Es amit leirtam nem tamadasnak szanom nem is haborut akarok inditani csak annyi szezont megeltem mar ezzel a csapattal, hogy tudom milyen volt nagyon melyen lenni es azt is tudom milyen volt a csucson lenni.

Bocsi, hogy csak most reagálok erre. Ezt értem amit leírtál, csak én nem ezt kérdeztem. Ha ebbe az irányba megyünk el én bele sem megyek, mert tényleg azt gondolom, hogy higgadtságra, jövő tervezésre, és minél hamarabb egy jó edzőre van szükség.
Te leírtad a Szrecskót nem szeretők Bibliájának bevezetőjét, én most sorolhatnám, hosszan, hogy miért van tele a vallásihoz hasonlóan sok fikcióval. Ebből rengeteg vita volt itt, nincs semmi értelme. Szrecsko elment, tényleg lehet tervezni nélküle egy jó csapatot. Remélem a vezetőség minél hamarabb tiszta vizet önt a pohárba, és elmondja mik lesznek az új edző lehetőségei a mostani, valóban extra szezonhoz képest, az ilyen dolgok sok félreértést pletykát eloszthatnának. Mondjuk az olyanokat, hogy Szrecsko harmadik korszakának első csapata drágább volt, mint Lacika előző szezonbeli csapata. Ez jól hangzik, csak nincs köze a valósághoz. Ezzel persze Lacit nem kell máglyára rakni, ami hibákat ő ott elkövetett, azokat nála rutinosabb edzők is elkövethetik, sőt el is szokták. Ráadásul annak a szezonnak köszönhetjük azt, hoyg Perl, és Beni meghatározó tudott lenni az ide Szrecsko-csapatban.
És ha valaki ebben a klubban megérdemel sok esélyt az ő. Ha vezetőség úgy érzi, hogy az elmúlt időszakban ő annyit fejlődött, és alkalmas most ezt a feladatot megoldani, akkor térjen vissza most. Miért ne?
De ez a felelőség, mint úgy általában az edző kiválasztása, legyen a vezetőség feladata, és felelőssége, ne a mienk a fórumon.
Én tényleg azt gondolom Szrecsko nem egy romhalmazt hagyott maga mögött, hanem egy reményteli helyzetet. Noha ez nem 100%-ig az ő érdeme, de mégiscsak tele az Aréna. És eddig egyetlen meghatározó játékosunk sem írt alá sehova, sőt Tóth Norbi szerencsére már biztosan marad. Én azt gondolom mindenki meggyőzhető, hogy maradjon, akárcsak még egy évet is. Teljesen nyitott a buli, nincsenek (máshova) aláírt szerződések, nincsenek szétszéledő csapat és tábor.
Na én ehhez képest írtam, hogy ha ez romhalmaz, akkor mi volt, amit átvett a Laci és benntartotta a csapatot, vagy mi volt, amikor idejött Szrecsko harmadszor és átvette a csapatot. Ha ez, amit hagy romhalmaz, azok mik voltak.
Szerintem ez egy reményteli helyzet. A klub vezetése dolgozzon, ez a feladata. Hozzon egy jó edzőt (valaki írta, egy igényes döntés után), és ne a magyar kosaras társadalom hiénáinak bedőlve, a könnyebbik utat választva, egy szerencsebohóccal vágjunk neki a következő szezonnak. És akkor jönni fognak a sikerek.

Remélem ezt sem veszed személyeskedésnek, mert egyáltalán nem volt célom. Én tényleg azt gondolom, hogy Szrecskónak most mennie kellett, mert elfogyott körülötte a levegő, amiért ő is hibás volt. De nem hagyott romhalmazat, sikereket hagyott, amikre lehet építkezni.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16 ROBIT

Tag

• Members
  • PipPip
  • 533 posts

Posted Today, 01:53 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 June 2018 - 01:49 PM

Nem feltétlen ettől lesz sikeres egy edző:liszen,liszen,liszen,pikkenroll...

ezt most jól megmondtad

#17 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3986 posts

Posted Today, 01:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: ROBIT - Dátum: 20 June 2018 - 01:43 PM

Időkérés, csináljatok valamit, üsd le b..zd meg... ezek tényleg jó taktikai tanácsok voltak, ezen röhögött az egész ország.

Nem feltétlen ettől lesz sikeres egy edző:liszen,liszen,liszen,pikkenroll...

#18 ROBIT

Tag

• Members
  • PipPip
  • 533 posts

Posted Today, 01:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 20 June 2018 - 01:30 PM

Zseniális játékos múlt,érti a játékosok nyelvét.Szerintem jól meccselt.Amiben fejlődnie kell/et,a légiós választás,taktikai repertoár,edzés módszerek.

#19 matt999

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3986 posts

Posted Today, 01:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 20 June 2018 - 01:23 PM

Nem fogok hosszú vitákba bonyolódni, mert még rámsütik ismét a bélyeget, hogy én vagyok, aki gyűlöli Kálmán Lacit. De azért érdekelne, hogy milyen szakmai érvekkel tudjátok alátámasztani, hogy Laci jó edző lenne. Amióta távozott tőlünk miben és hol fejlődött, hol képezte magát, hol szerzett szakmai tapasztalatot? Vagy neki erre nincs szüksége, mert ő egy ikon és neki alanyi jogon jár Szombathelyen a vezetőedzői poszt. Egyébként én nem hallottam róla, hogy ő képben lenne, attól meg biztos nem lesz az edzőnk, hogy naponta leírod, hogy őt szeretnéd.

Ja nem is gondoltam,hogy ettől képbe lenne.Én nem vagyok bennfentes(akik már biztos tudják ki az új tréner),ezért leírtam,hogy kit látnék szívesen.Ha nem ő lesz azt is elfogadom.Szerencsére Báne-Cizmic-Pótkocsi már nem lesz :)

#20 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipPip
  • 62 posts

Posted Today, 01:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 20 June 2018 - 01:24 PM

Koszi Norbi hogy Te maradtal!

+1!