Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46789 replies to this topic

#1 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6215 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 18 July 2018 - 09:52 PM

Nekem nem hiányzik Medford, eszetlen törpe volt, akinek ha valami ötször nem sikerült akkor is megpróbálta mégegyszer, majdnem ra veszett a szezon is. Eleg csak a kupa utáni időszakra gondolni, bar a PO-ban azért odatette magát, de összességében nekem nem hiányzik. Turnerrel pedig nem volt gond emberileg, normálisan tette a dolgát amíg el nem utazott Párizsba.

Egyébként az Alba uj irányítójának játéka nagyon tetszik, Cartwright az egyik legjobb játékos lehet iden a bajnokságban. Kiváncsi leszek, hogy Okorn milyen stílusú csapatban gondolkodik, abban mindenképp változást remélek, hogy a ball handlingunk magas poszton erősebb lesz.

Dzunics nem szokott mellényúlni az irányítókkal (sem), véleményem szerint Brandon Taylor és Kasey Hill is rendben volt ilyen téren. Azért bízom benne, hogy nekünk lesz egy olyan irányítónk, aki Cartwrightnál is jobb lesz. :)/>/>

Remélem, ha már új edzőnk van, hogy egy egészen új játékot fogunk látni a csapattól. Tényleg, olyan infót tud valaki Okornról, hogy milyen stílusban szerette játszatni a csapatait? Persze gondolom ez függ az állománytól is, de azért biztosan van valami jellegzetessége a munkájának. Gondolok itt arra, hogy inkább a kemény védekezés, de ezáltal esetleg kevesebb dobott pont, vagy egy erősebb támadójáték jellemző az edzői filozófiájára?

Interjút gondolom, akkor lesz majd érdemes vele készíteni, ha már itt lesz, hiszen úgy személyesebb az egész, illetve ha már látja majd a kész keretet, hogy milyen erősségű lehet a csapata.

Az általam "ajánlott" játékosok közül Matt Tiby elkelt.

#2 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3646 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:32 PM

Idézés: Real013 - Dátum: 18 July 2018 - 09:55 PM

De éppen ezt lehet rutinnal és ésszel kiküszöbölni. Szerintem Medford nem volt buta, csak nyers. És ha egyszer 'megokosodik", akkor remek player lesz. Én amúgy csíptem őt. A képességei nagyon rendben voltak.

De persze ezen nem érdemes nagyot vitázni. : )

Idén 1 meccsen láttam, mikor a litván csapatával játszott Körmenden. Ott teljesen másnak, érettebbnek tűnt a játéka, mint nálunk és ha jól rémlik, inkább irányított, ahogy itt is a szezon elején. Hülye vállalásai viszont ott is voltak. Ettől függetlenül szerintem megvan a tehetsége, hogy igazán jó játékos legyen.
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#3 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 904 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco_man - Dátum: 18 July 2018 - 06:31 PM

Én mondjuk örülnék egy interjúnak is amelyet az új mesterrel készítenének, mik a tervek, benyomások, hogy várja majd a szezont-felkészülést, hogy képzeli el a csapatot. Persze 1-2 játékosigazolás sem lenne rossz, De hát az uborkaszezon ilyen.

Milos Konakovval egy év alatt nem sikerült összehozni, te meg már azzal az új edzővel akarsz interjút, akit még senki nem is látott? :)

#4 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1327 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 18 July 2018 - 09:55 PM

De éppen ezt lehet rutinnal és ésszel kiküszöbölni. Szerintem Medford nem volt buta, csak nyers. És ha egyszer 'megokosodik", akkor remek player lesz. Én amúgy csíptem őt. A képességei nagyon rendben voltak.

Szeretek ilyenekről beszélgetni, úgyhogy en örülök, hogy szóba hoztad. :)

Szerintem ahhoz túl sok buta vállalása volt, hogy nyersnek nevezzük, sőt rengetegszer nagyon önző is volt, tiszta dobohelyzetben álló csapat társnak sem passzolta ki, inkább megpróbálta feltenni ket magassal a sarkában a labdát, ebbe rendre belebukott. En örülök, hogy Norfleet jött helyette, sokkal jobb játékos.
Csak a FALCO !

#5 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1798 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 18 July 2018 - 09:52 PM

Nekem nem hiányzik Medford, eszetlen törpe volt, akinek ha valami ötször nem sikerült akkor is megpróbálta mégegyszer, majdnem ra veszett a szezon is. Eleg csak a kupa utáni időszakra gondolni, bar a PO-ban azért odatette magát, de összességében nekem nem hiányzik.

HAJRÁ FALCO!

#6 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1327 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:52 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 18 July 2018 - 09:43 PM

Egyetértek. Amikor Ausztriában először láttam őt és Medfordot, azt mondtam, k**va jók leszünk. Csak sajnos Turner emberileg nem volt topon, Medford meg éretlen volt. Két év múlva szívesen látnám újra, a tudása fantasztikus szvsz, csak a feje lágya nem nőtt még be, amikor nálunk volt.

Nekem nem hiányzik Medford, eszetlen törpe volt, akinek ha valami ötször nem sikerült akkor is megpróbálta mégegyszer, majdnem ra veszett a szezon is. Eleg csak a kupa utáni időszakra gondolni, bar a PO-ban azért odatette magát, de összességében nekem nem hiányzik. Turnerrel pedig nem volt gond emberileg, normálisan tette a dolgát amíg el nem utazott Párizsba.

Egyébként az Alba uj irányítójának játéka nagyon tetszik, Cartwright az egyik legjobb játékos lehet iden a bajnokságban. Kiváncsi leszek, hogy Okorn milyen stílusú csapatban gondolkodik, abban mindenképp változást remélek, hogy a ball handlingunk magas poszton erősebb lesz.
Csak a FALCO !

#7 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1798 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:43 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 18 July 2018 - 09:34 PM

Ray jobb volt mint Iván meg Taylor, csak ugye kiruccant Párizsba edzések helyett meg sérült is volt (nem véletlen tekergetett a pálya mellett amikor lecserélték), de voltak nagyon jo meccsei pl Kormend elleni hazai novemberben. Ha teljesen egészséges marad, akkor talán meg jobbak is lehettünk volna, de a menesztése tökéletes döntés volt.

Egyetértek. Amikor Ausztriában először láttam őt és Medfordot, azt mondtam, k**va jók leszünk. Csak sajnos Turner emberileg nem volt topon, Medford meg éretlen volt. Két év múlva szívesen látnám újra, a tudása fantasztikus szvsz, csak a feje lágya nem nőtt még be, amikor nálunk volt.
HAJRÁ FALCO!

#8 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1327 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:34 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 18 July 2018 - 09:23 PM

Mondjuk Turnerrel nem a tudása volt szerintem a baj... : )

Ray jobb volt mint Iván meg Taylor, csak ugye kiruccant Párizsba edzések helyett meg sérült is volt (nem véletlen tekergetett a pálya mellett amikor lecserélték), de voltak nagyon jo meccsei pl Kormend elleni hazai novemberben. Ha teljesen egészséges marad, akkor talán meg jobbak is lehettünk volna, de a menesztése tökéletes döntés volt.
Csak a FALCO !

#9 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1798 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 18 July 2018 - 04:07 PM

Nagyon remélem, hogy nálunk nem az ausztrál másodosztály lesz a szint, ahol anno Turner is 22 pontot átlagolt, meg 50 pontos meccsei voltak. Inkább várjunk akkor még pár hetet...

Mondjuk Turnerrel nem a tudása volt szerintem a baj... : )
HAJRÁ FALCO!

#10 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6215 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nForce - Dátum: 18 July 2018 - 04:07 PM

Nagyon remélem, hogy nálunk nem az ausztrál másodosztály lesz a szint, ahol anno Turner is 22 pontot átlagolt, meg 50 pontos meccsei voltak. Inkább várjunk akkor még pár hetet...

Egyetértek. Teljesen mindegy mikor igazoljuk a játékosokat, a lényeg, hogy az adott lehetőségekhez mérten minőségiek legyenek, és augusztus 20-ra legyen itt az öt légiós. Mi nem szoktunk türelmetlenek lenni, az egy másik csapat szurkolóinak az ismérve.

#11 Falco_man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 321 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:31 PM

Én mondjuk örülnék egy interjúnak is amelyet az új mesterrel készítenének, mik a tervek, benyomások, hogy várja majd a szezont-felkészülést, hogy képzeli el a csapatot. Persze 1-2 játékosigazolás sem lenne rossz, De hát az uborkaszezon ilyen.
FALCO SZÍV, FALCO LÉLEK, FALCO-S LESZEK AMÍG ÉLEK!!!

#12 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3646 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 04:07 PM

Idézés: diborzsán300 - Dátum: 18 July 2018 - 03:00 PM

Azért lassan hozzánk is érkezhetnének hírek...

"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8360 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 18 July 2018 - 03:00 PM

De ha játékosok érkeznek az sem lesz gond :)

#14 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2332 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:00 PM

Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#15 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1487 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:18 AM

Jó volt megnézni ezeket a gyönyörű pillanatokat, bár már jó lenne ismét valami pozitív hírt hallani a következő szezon játékosairól!!!

#16 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 78 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:03 AM

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017-18 Season Highlights

https://www.youtube....h?v=It_YABaL_tk

#17 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1327 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2018 - 09:59 PM

Az sem mindegy milyen meccsen voltatok, egy 31-edik alapszakasz nem összehasonlítható egy PO 6 meccsel mondjuk. Plusz azért ott olyan szintű kosarasokat látsz, akiket itthon soha. Legalábbis en ha ilyen meccsre megyek nem a szurkolással foglalkozok. :)
Csak a FALCO !

#18 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6215 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2018 - 09:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 17 July 2018 - 08:09 PM

Volt szerencsém ott lenni , akár hiszitek akár nem, messze van a mi szurkolásunktól ! Hamburger zabálás közben irányított szurkolás ! Se B közép , se igazi hangulat ! Egyszer persze látni kell a játék ( nem a szurkolás ) miatt!!

Egyetértek, nekem is egyszer (4 mérkőzés erejéig) érdekes volt, nagy élmény, de már ott vágytam arra, hogy amikor hazaérek menjek majd Falco meccsre. Ott show van, itt pokol. :)

#19 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1487 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2018 - 08:55 PM

S a helyükön tálcával tolják a hambit😀😀😀

Idézés: dr.house - Dátum: 17 July 2018 - 08:32 PM

És mikor kezdenéd élvezni a meccset(nem a hangulatot), akkor esnek be kezdés után 6-8perccel majd utána elkezdik a kijárogatást kajáért és te csak a sorry sorry-t hallod és nem tudod kiélvezni..legközelebb sor közepére veszek csak jegyet kint:D

#20 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1487 Hozzászólás:

Elküldve: 17 July 2018 - 08:53 PM

Pontosan!!

Idézés: diborzsán300 - Dátum: 17 July 2018 - 08:24 PM

Tudom voltam nem jó amúgy olyan az egész mint egy cirkusz