Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

51743 replies to this topic

#1 Blackyellow

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 96 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:20 AM

Idézés: Gabriel Sousa - Dátum: 15 January 2019 - 10:36 PM

Az Alba szemszögéből nézve érthető, hogy megpróbálják, de esélyük annyi, mint Rosco Allennek a japán2-be igazolni. Ja, ez rossz példa volt, de Zolitól kb ehhez mérhető baromság lenne egy jelenleg alsóházat érő helyen tanyázó csapatba hazajönni és Szombathelyen, ahol rajonganak érte, megutáltatni magát. Egyébként meg, ha két éve a bajnokesélyes Szolnok nagypénzes ajánlatára nem csábult el, akkor nem tudom miben bíznak.
Ha ezt a szezont egy szóval kellene jellemezni, akkor nálam ez a VÁRAKOZÁS. Vártunk az edzőre, Kellerre, aztán Govensre és most Perl Zolira. Reménykedem benn, hogy nem hiába.

Nyugalom,Zoli hozzánk jön!!!😉
Biztos forrás....🍀

#2 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 10:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 15 January 2019 - 06:08 PM

Tudtátok? Az Albának is kell a Zoli :rolleyes:
Nagyon akarhatják a playoffot :rolleyes:

Az Alba szemszögéből nézve érthető, hogy megpróbálják, de esélyük annyi, mint Rosco Allennek a japán2-be igazolni. Ja, ez rossz példa volt, de Zolitól kb ehhez mérhető baromság lenne egy jelenleg alsóházat érő helyen tanyázó csapatba hazajönni és Szombathelyen, ahol rajonganak érte, megutáltatni magát. Egyébként meg, ha két éve a bajnokesélyes Szolnok nagypénzes ajánlatára nem csábult el, akkor nem tudom miben bíznak.
Ha ezt a szezont egy szóval kellene jellemezni, akkor nálam ez a VÁRAKOZÁS. Vártunk az edzőre, Kellerre, aztán Govensre és most Perl Zolira. Reménykedem benn, hogy nem hiába.

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6929 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 09:22 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco Fan - Dátum: 15 January 2019 - 01:19 PM

Hát ha pénteken játszol, akkor szombaton is :) csak nem mindegy miért :)

A legnagyobb baromság egy kupa esetében a bronzmeccs. Inkább azon ügyködjetek, hogy a Falco szurkolók normális szektort kapjanak, és ne a palánk mögötti részt, mint két éve.

#4 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1007 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 06:47 PM

Lassan minden csapatban lesz egy ex-Falcos :rolleyes:
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#5 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1952 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 06:26 PM

Perl pillanat nagyon jó megérzéseim vannak. :)
HAJRÁ FALCO!

#6 vasajto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 378 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 06:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Phoenix - Dátum: 15 January 2019 - 06:08 PM

Remélem eszében sincs odamenni.

#7 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1007 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 06:08 PM

"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#8 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1007 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 06:05 PM

Definíciós hiba van a legjobb hatodik ember személyét illetően. Hogy ki a hatodok ember, azt a játékpercek határozzák meg, nem pedig az, hogy ki kezdett.
Horváth Zoli

#9 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 480 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 05:27 PM

matt, szerintem is többet látsz bele ebbe, mint ami. Nem hiszem, hogy Bíró v. az edző úgy gondolná, hogy most ő Curry felett van a hierarchiában.
Én is azt hittem, hogy Curry kezd Voján, de nem Rózsival irányító poszton állt fel az Olaj, hanem Vojvoda irányított, Kovácsra meg valljuk be nem kell elit védő:)
Rózsi Voja párosra lehet h. mi is Govens Curryvel válaszoltunk volna.
Így mivel nekünk kellett Govens irányítóba, ő fogta Vojvodát az elején. Szerintem elég jól megoldottuk, Govens, Curry és Beni is fogta, nem is kapott ritmust, és ugye alacsony ponton is tartottuk kiharcolt faut nélkül.
Nekem tetszik, hogy nincsenek kőbe vésve a kezdők, meg a percek, hanem rugalmasan vannak kezelve.
NBA-ban nagyobb presztízse van a kezdő státusznak, de Ginobili meg Igi is simán lehetett volna még évekig kezdő, de elfogadták, megbeszélték az edzővel, hogy lehet az a jobb a csapatnak, amikor kicsit később, már esetleg fáradtabb vagy faultproblémás védővel szemben állnak be.
Meglátásod szerintem akkor állná meg a helyét, ha Bíró pl. rendszeresen 25 percezne, és Currynek meg tegyük fel jutna 15 perc. De ha nyerünk, és tegyük fel jól megy Bírónak, engem az sem zavar, ha a "nagyok" elől veszi el a perceket.

#10 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 274 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 05:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 15 January 2019 - 04:42 PM

Pedig nagyon nem mindegy kivel kezdünk...Azon túl,hogy igen is van presztizs értéke a kezdőnek(csapaton belüli hierarhiában is),ettől függetlenül nagyon nem mindegy,hogy hogyan(kikkel),kezdünk egy meccset!Szerintem óriási jelentősége van annak(persze más láthatja máshogy),hogy hogyan indul a meccs.Egyébként érdekes az NBA-ben is van legjobb hatodik ember díj(akkor azért még is csak lehet különbség kezdő és csere között ;))

Iguodala meg 2015-ben úgy lett döntő MVP, hogy az alapszakaszban végig csere volt, a döntőben is csak 3 meccsen kezdett.

#11 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8784 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 04:55 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 15 January 2019 - 04:42 PM

Egyébként érdekes az NBA-ben is van legjobb hatodik ember díj(akkor azért még is csak lehet különbség kezdő és csere között ;)

Édes jó Istenem ... :D

#12 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4378 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 04:42 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 15 January 2019 - 04:03 PM

Azt, hogy ez nem foci ahol fontos a kezdő.
Kosárlabdában édes mindegy, ki van fent a feldobáskor. Erről már rengetegszer volt szó.
Lehet egy kezdő játszik 8 percet, egy csere pedig 30-at.

Pedig nagyon nem mindegy kivel kezdünk...Azon túl,hogy igen is van presztizs értéke a kezdőnek(csapaton belüli hierarhiában is),ettől függetlenül nagyon nem mindegy,hogy hogyan(kikkel),kezdünk egy meccset!Szerintem óriási jelentősége van annak(persze más láthatja máshogy),hogy hogyan indul a meccs.Egyébként érdekes az NBA-ben is van legjobb hatodik ember díj(akkor azért még is csak lehet különbség kezdő és csere között ;))

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8784 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 04:03 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 15 January 2019 - 04:00 PM

Érdekes már kétszer felvetettem még sem reagált senki(ha jól emlékszem).Mit szóltok ahhoz,hogy Curry a padon kezd?Szerintem a kezdőben lenne a helye és nem Olivér helyén,hanem jelen formát látva,Beni helyén.Ti mit gondoltok?

Azt, hogy ez nem foci ahol fontos a kezdő.
Kosárlabdában édes mindegy, ki van fent a feldobáskor. Erről már rengetegszer volt szó.
Lehet egy kezdő játszik 8 percet, egy csere pedig 30-at.

#14 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4378 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 04:00 PM

Érdekes már kétszer felvetettem még sem reagált senki(ha jól emlékszem).Mit szóltok ahhoz,hogy Curry a padon kezd?Szerintem a kezdőben lenne a helye és nem Olivér helyén,hanem jelen formát látva,Beni helyén.Ti mit gondoltok?

#15 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1668 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 02:05 PM

!

Idézés: Falco Fan - Dátum: 15 January 2019 - 01:19 PM

Hát ha pénteken játszol, akkor szombaton is :)/>/> csak nem mindegy miért :)/>/>

#16 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1952 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 01:28 PM

Oké, szóval a döntőre gondoltam nyilván. 😁
HAJRÁ FALCO!

#17 Falco Fan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 274 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 01:19 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Real013 - Dátum: 15 January 2019 - 12:38 PM

Kikértem a szabadságot a kupadöntő első két napjára. Remélem szombaton is menni kell majd. 😊

Hát ha pénteken játszol, akkor szombaton is :) csak nem mindegy miért :)

#18 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1952 Hozzászólás:

Elküldve: 15 January 2019 - 12:38 PM

Kikértem a szabadságot a kupadöntő első két napjára. Remélem szombaton is menni kell majd. 😊
HAJRÁ FALCO!

#19 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8784 Hozzászólás:

Elküldve: 14 January 2019 - 09:31 PM

Jelen pillanatban egy egészen picikét jobban érdekel a mi kis formálódó, egyre jobb csapatunk.
Itt is van mit nézni.

#20 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4378 Hozzászólás:

Elküldve: 14 January 2019 - 06:41 PM

Mit szóltok egyébként az Alba spanyol klasszis veteránjához? Szerintetek lehet még M.o.-n tényező,vagy inkább a futtotak még kategória lesz,a kora miatt?