Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

38974 replies to this topic

#1 Mandy64

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 94 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:33 PM

Köszi a segítséget!

#2 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 884 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:58 AM

Szia!

Az állomástól én busszal mennék, gyalog minimum 25-30 perc a temető (az 1-es 2-es busz megy arra, a Jereván lakótelep irányába kell felszállnod). Kb.: 3 megállót kell menned, és a Mária szobor környékén kell leszállnod ( Várkerület balra kanyar) . Ott a Híd utca-Dorfmeister utca-Szent MIhály utca vonalon kb. 10 perc sétával eléred az új temetőt (a végén a körforgalmon áthaladva kicsit balra tartva) . Ott pedig ( ha jól emlékszem ) a bjárat után egyenesen kell haladnod kb. 100-150 m majd a téglafal után egyből jobbra fordulva még kb. 100-150 m és a bal oldalon lesz Cece sírja a 2. vagy 3. sorban.

#3 Mandy64

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 94 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:26 PM

Tudom, nem épp aktuális kérdés, de útbaigzítást kérek. Soproni utat tervezünk, és ennek része lenne Cece sírjának felkeresése is. valaki röviden le tudná írni mindjuk az állomástól mennyire van messze a temető, és ott a főbejárattól ha van olyan mondjuk merre található Cece sírja.
Köszi a segítséget!

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5441 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 03:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Difenz Demon - Dátum: 27 June 2017 - 02:56 PM

Főleg úgy, hogy látom már alkalmazottakat vesz fel a melóra. Azoknak sokszor egy percig kell könyörögni, meg a Tanai Zoli csinálja meg helyettük inkább, mert nem találják az izzadságfoltokat. Nagy űrt hagyott a Sanyi hátra:)

Igen, egy jó ideje már alvállalkozókkal dolgoztat.

#5 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 309 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:56 PM

Főleg úgy, hogy látom már alkalmazottakat vesz fel a melóra. Azoknak sokszor egy percig kell könyörögni, meg a Tanai Zoli csinálja meg helyettük inkább, mert nem találják az izzadságfoltokat. Nagy űrt hagyott a Sanyi hátra:)

#6 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 884 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 02:02 PM

A Sanyi az legenda...

#7 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 213 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 27 June 2017 - 11:12 AM

https://youtu.be/xTRt9ddC-lo

Ilyet is tud? Pedig olyan kis szerenynek tunt... :)

Egyébként elég tehetségesen szerkesztgeti az utazós videóit, elég jó felvételei vannak. Méltatlanul kevés feliratkozója van, legalábbis egyelőre még... :)

#8 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 675 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:54 AM

Ez ŐŐŐŐŐŐRÜLT :D :lol:

#9 Phoenix

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 891 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:30 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 27 June 2017 - 11:12 AM

Vadállat :D
"...ismét élvezem a kosárlabdát. Persze könnyű úgy jól teljesíteni, ha az ember jól érzi magát. Belecsöppentem egy nagy családba, ahol mindenki szeretettel fogadott."
Horváth Zoli

#10 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6310 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:12 AM

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#11 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1762 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 10:02 PM

Idézés: circo - Dátum: 26 June 2017 - 09:54 PM

Sanyika minden nyáron eljátssza ezt a "húzd meg, ereszd el" elvet, mindig meglebegteti a távozás gondolatát, ezzel jó tárgyalási pozíciót kialakítva magának. Nem hivatalos információk szerint idén azért elég messze voltak a klub és a közte lévő álláspontok, minthogy pl. Sanyi kevesellte a pályán töltött törlési időt, illetve nehezen akarta elfogadni, hogy a FIBA egy új programjának keretein belül kötelezően el kell végezni egy pályatörlő tanfolyamot. A lényeg, hogy a tárgyalások eredményre vezettek, azt gondolom a klub komoly erőfeszítései mindenképpen értékelendőek, ezek után Govenst maradásra bírni már csak gyerekjáték lesz.

Én akkor sem értem mit keres a csapat körül, főleg a Lacika távozása óta...de hát mindenkii azt gondol amit akar, én nem tudnám sajnálni, ha végre dobbantana sőt...ezek tőle csak műhisztik.

#12 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1471 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 09:54 PM

Miután egy Farrt elvisz a francia bajnok, én Darrin megtartására nem sok esélyt érzek.
Lehet-e valamilyen határidő, hogy meddig dönt? Mert ha július végéig, az elég izgalmas lesz...
kép

#13 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6310 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 26 June 2017 - 09:40 PM

Teljesen egyetértek, de mondjuk Pustahvar megtartása sem zavar, melléjük 3 extra légiós és ha szerencsénk van Zolika, ez lett volna/lenne a legjobb. De ha már marasztaljuk, remélem sokkal több labdát adunk a kezébe, neki nagyobb szerep kellene.

Ha Zozo visszajonne nagyon veszelyesek lehetnenk kintrol. Ketten Govensel ha marad siman megbontjak a vedelmet a kulso embereknek pedig csak az ures dobasokat be kell vagni. Nekem Zsiga maradasa egy kicsit elhamarkodott de majd az ido eldonti jo otlet volt e.
Nyugodj békében CECE!

#14 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5441 Hozzászólás:

Sanyika minden nyáron eljátssza ezt a "húzd meg, ereszd el" elvet, mindig meglebegteti a távozás gondolatát, ezzel jó tárgyalási pozíciót kialakítva magának. Nem hivatalos információk szerint idén azért elég messze voltak a klub és a közte lévő álláspontok, minthogy pl. Sanyi kevesellte a pályán töltött törlési időt, illetve nehezen akarta elfogadni, hogy a FIBA egy új programjának keretein belül kötelezően el kell végezni egy pályatörlő tanfolyamot. A lényeg, hogy a tárgyalások eredményre vezettek, azt gondolom a klub komoly erőfeszítései mindenképpen értékelendőek, ezek után Govenst maradásra bírni már csak gyerekjáték lesz.

#15 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 892 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 09:40 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 26 June 2017 - 09:21 PM

Nem tudom en alapbol csak a Barhamet tartottam volna meg na meg a Govenst. Nekem Andrew jateka nagyon tetszik. Sokoldalu jatekos es hasznalhato is igaz sokszor ezt nem tettuk meg.

Teljesen egyetértek, de mondjuk Pustahvar megtartása sem zavar, melléjük 3 extra légiós és ha szerencsénk van Zolika, ez lett volna/lenne a legjobb. De ha már marasztaljuk, remélem sokkal több labdát adunk a kezébe, neki nagyobb szerep kellene.
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#16 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6310 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 09:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: SuperMARIO Bozic - Dátum: 26 June 2017 - 07:15 PM

Jövőre ha 12. lesz a csapat, remélem érmet adnak Neki. Akkora hisztit levágott a facebookon mivel nem kapott ezüstöt a csapattal együtt, hogy el akart igazolni :D/>

:)
Nyugodj békében CECE!

#17 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6310 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 09:21 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 26 June 2017 - 07:17 PM

Az egyik szombathelyi kötődésű honlapon olvastam az előbb, hogy Barhammel is tárgyalunk Govens mellett. Ez mennyire lehet hivatalos info?

Nem tudom en alapbol csak a Barhamet tartottam volna meg na meg a Govenst. Nekem Andrew jateka nagyon tetszik. Sokoldalu jatekos es hasznalhato is igaz sokszor ezt nem tettuk meg.
Nyugodj békében CECE!

#18 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1471 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 09:14 PM

-
kép

#19 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 675 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 08:09 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 26 June 2017 - 07:17 PM

Az egyik szombathelyi kötődésű honlapon olvastam az előbb, hogy Barhammel is tárgyalunk Govens mellett. Ez mennyire lehet hivatalos info?

Ha Govens nem marad, azért magunkkal ne basszunk ki ennyire. Jó játékos ő is, de nem hozzák stabilan azt Szásával, mint ő egyedül. Én ezért tartottam volna meg kettejük közül csak egyet. Ha Darrin nem marad, így eléggé bele kéne nyúlnunk a tutiba.+NEMZETKÖZI.

Lényegében csak irányítót keresünk?
HAJRÁ FALCO!

#20 game01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 42 Hozzászólás:

Elküldve: 26 June 2017 - 08:08 PM

Thank you Darrin for this amazing season!enjoy your well-deserved summer vacay!
We do hope that we can see you on the court in the next season in yellow-black!

Hajrá Falco!