Ugrás a tartalomhoz

Üzenet Váradi Kornélnak

23 replies to this topic

#21 Gincike

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 93 Hozzászólás:

Elküldve: 24 June 2008 - 01:32 PM

Nem értem, h miért kell szegény srácot halálba szekálni... ha akar menni had menjen.. és érje el az álmait.. nem a sárgákat hanem a más színükeket... ha jó a falco nélküle is jó lesz, Ő meg boldog lesz Szolnokon, irányító lesz és külföldi sztár játékos és aki nem lesz büszke rá azért mert nem a falcoból került ki.. az tehet neki egy színességet sztem...
Hajrá Kornél! Akárhogyis mi büszkék leszünk Rád!

#22 tothlala

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2008 - 11:32 PM

Kornélt nem szabad bántania a szombathelyi közönségnek. Mindenkinek meglehet a véleménye arról, hogy a döntés jó volt-e vagy rossz, de tudomásul kell venni ez egy ilyen világ. A szív, a szeretet és az elhivatottság vagy a korrektség nem egyértelműen a biztos út a sikerhez. Kornél nyilván jó játékos, aki kezdőként tud jobb statisztikát is csinálni egy másik csapatban és így kijuthat szép summáért külföldre játszani. Pénzt keres, amit ha van esze nem szór el és megalapozza az életét. Az vesse rá az első követ aki nem a könnyebb utat választaná, azt amelyiken nagyobb esélye van célba érni.
Én ebben a szezonban megszerettem a srácot, tagja volt egy büszke-bajnok csapatnak, sőt részben kulcsfigurája is a győzelemnek. Becsülöm a bátorságát, mert nem kis bátorság kell meglépni ennyi idősen egy ilyen váltást.
Én nem kockáztatom meg kijelenteni előre hogy jó volt-e a döntés, ez az Ő felelőssége, csakis az Ő élete.. Sok sikert akárhogy is legyen, én csak ezt kívánom Kornél!

#23 zsoca0314

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 122 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2008 - 09:57 PM

ez így van szerintem is!!!!és még annit szeretnék hozzátenni h nem így kellene elmenned!!!! ez elég bunkóság volt már bocs !!! de szerintemez így nem volt helyes miko kiderült h mész mindenki mondta h mennyen csak fejlődni akar és igaza van !!! de Te visszatáncoltál h nem  Te nem akasz menni!!! sztem emiatt sok szurkoló nagyon megharagudott !!! remélem nem bántottalak meg nem az volt a szándékom csak én ezt így érzem!!!!!
Falco-s szív, Falco.s lélek , Falco-s leszek amíg élek!!!!!!!!!

reszkesss NB1!!!!!!!

#24 Scouser

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 23 June 2008 - 09:48 PM

Ezúttal megkérném az idegen szurkolókat, hogy ebbe a topicba ne írogassanak. Szeretném, ha a FALCO szurkolók hasonló hangnemben nyugodtan üzenni tudnának Kornélnak.

Már sokszor elmondtam és megint el fogom. Ezeket a mondatokat Kornélnak címezem és szeretném ha elgondolkozna rajta.

Szóval nem vagyok nagy korásguru de azt vallom, hogy egy játékos nem attól fejlődik, hogy 30-35 percet vagy 20-25-öt játszik egy meccsen. A lényeg abban van, hogy éles szituációkban bízik-e benne az edzője és pályán merje hagyni a játékost és olyankor az elegendő rutint szerezzen. Ne mondja nekem senki, hogy attól jobb játékos leszel Kornél, ha kezdőként kapsz helyet egy Szolnokban.

Azt aláírom, hogy irányító szeretnél lenni, viszont érdemes azon elgondolkozni, hogy melyik fontosabb: az hogy jó kosaras légy, vagy irányító? Nagyon ritka az olyan kosaras mint te, aki tulajdonképpen 1-2-3-as poszton is bevethető lenne. Ezt kellene megbecsülnöd és ez az amiben kitűnhetsz a többi magyar kosaras közül. Ráadásul az ország legjobb irányítója mellett játszhatsz, akitől sokat tanulhatsz.

És ami a statisztikákat illeti. Elég szomorú, ha csak akkor mehetsz külföldre, ha jó az átlagod. Nincs ráció a gondolkodásban, ráadásul mindíg azt vallottam, hogy nem szabad megfutamodni a nehéz kihívások elől. Bizonyára nem a legegyszerűbb feladat Kálmán Laci mellett vagy éppen helyett játszani, de megfelelő motiváltsággal, szorgalommal és akarással NEKED sikerülhetett volna kinőni onnan és a MI FIUNKKÉNT büszkén adhattunk volna oda egy Európai élcsapatnak. Nem fogom fel, hogy miért választottad a könnyebbnek igérkező utat. Ezért csalódtam benned a leginkább, mert azt hittem a céljaidat bármi áron el fogod érni és ha egy Kálmán Lacit kell kiszorítanod is a kezdőből, akkor is hinni fogsz magadban és véghezviszed.

Ehelyett most elmész kezdő leszel egy Szolnokban javulni fog a statisztikád elmész külföldre és pályafutásod végén megkérdezed, hogy hol szerettek téged a legjobban. Akkor pedig rájössz majd, hogy harcolni kellett volna a sárga álmokért amiket gyerekkorodban dédelgettél és nem feladni, de sajnos akkor már nem ugyanaz leszel a FALCO szurkolók szemében mint egykor és hiába jössz vissza, soha sem leszünk rád olyan büszkék, mintha tőlünk mentél volna Európai hírnevet szerezni.

Légy olyan kedves gondolkozz el ezen és ajánlom figyelmedbe Steven Gerrard 2005-ös döntését, amikor majdnem elhagyta szeretett csapatát, de rájött, hogy hiába lesz sikeres, ha a szívét eladja, mert amikor visszajön majd szülővárosába akkor kit fog majd érdekelni a sok érem amit egy másik csapatban nyert meg.

Üdvözlettel: K. R.