Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

53924 replies to this topic

#16101 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4069 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:52 PM

Óriási gratuláció a csapatnak, ezt együtt nyerték meg!!!
Jó pihenést holnapra és felkészülést a Körmend ellen, le kell törni a nagy szarvukat. Most azt hiszik, hogy ők találták fel a kosárlabdát :)

CSAPAT és TÁBOR!! Csak együtt sikerülhet! Hajrá Falco!!!

#16102 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1354 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Freddrich - Dátum: 19 May 2017 - 09:43 PM

Jó lenne végre valahogyan megoldani, hogy az a 2-300 szhelyi skizofrén, akik üvöltik, hogy "mindenki körmendi", eltűnjön onnan a sarokból. Múltkor is elég könnyen befértek volna a vendégbe. Nem is értem, ha ekkora körmend fanok, akkor miért nem bírnak behúzni a sajátjaik közé? Meg még ott válaszolgatnak egymásnak ezek, meg a vendég szektorosok szurkoláskor. Undorító. Legjobb, saját szememmel láttam núltkor, hogy körmend sállal ment be egy fickó a főbejáraton, nem egyedül. Ez mi? Próbálna egy Falcos idegenben Falco sállal a főbejáaton bemenni, vagy csak megközelíteni. Sokan nagyon szemtelenek. Tudom, szemetek vagyunk, hogy saját csarnokunkban nem nekünk kell vendég jegyeket venni, meg merünk többen lenni, mint ők. Kicsit elkalandoztam, a fenti sorok a lényeg.

Hajrá Falco!

Adom. :huh:

#16103 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:49 PM

Elvárás nem de erős vágy igen😀😀😀🏆🏆

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabriel Sousa - Dátum: 19 May 2017 - 09:40 PM

Gratulálok a CSAPATnak! Tényleg jól játszottunk, talán először a rájátszásban. Ma Govens, Zsigeranovics, Pustahvar voltak a húzóemberek. Nem árulok el titkot azzal, hogy a Körmend keményebb dió lesz. Azt gondolom, hogy a csapat megfelelt az elvárásoknak, innen már lehet felszabadultan játszani, vesztenivalónk nincs. Ami a Falco döntőbe jutása mellett szól, természetesen a pályaelőny, a hosszabb kispad és a csapategység. Ami a Körmend mellett szól, hogy nekik van négy extra légiósunk, míg nekünk egy. Minden légiósuk jó egy-egyben és életveszélyesek kintről is. Az esélyek úgy 50-50%, de szerintem nem lehet elvárás a döntőbe jutás.

#16104 Freddrich

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 428 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:43 PM

Jó lenne végre valahogyan megoldani, hogy az a 2-300 szhelyi skizofrén, akik üvöltik, hogy "mindenki körmendi", eltűnjön onnan a sarokból. Múltkor is elég könnyen befértek volna a vendégbe. Nem is értem, ha ekkora körmend fanok, akkor miért nem bírnak behúzni a sajátjaik közé? Meg még ott válaszolgatnak egymásnak ezek, meg a vendég szektorosok szurkoláskor. Undorító. Legjobb, saját szememmel láttam núltkor, hogy körmend sállal ment be egy fickó a főbejáraton, nem egyedül. Ez mi? Próbálna egy Falcos idegenben Falco sállal a főbejáaton bemenni, vagy csak megközelíteni. Sokan nagyon szemtelenek. Tudom, szemetek vagyunk, hogy saját csarnokunkban nem nekünk kell vendég jegyeket venni, meg merünk többen lenni, mint ők. Kicsit elkalandoztam, a fenti sorok a lényeg.

Hajrá Falco!

#16105 Gabriel Sousa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1026 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:40 PM

Gratulálok a CSAPATnak! Tényleg jól játszottunk, talán először a rájátszásban. Ma Govens, Zsigeranovics, Pustahvar voltak a húzóemberek. Nem árulok el titkot azzal, hogy a Körmend keményebb dió lesz. Azt gondolom, hogy a csapat megfelelt az elvárásoknak, innen már lehet felszabadultan játszani, vesztenivalónk nincs. Ami a Falco döntőbe jutása mellett szól, természetesen a pályaelőny, a hosszabb kispad és a csapategység. Ami a Körmend mellett szól, hogy nekik van négy extra légiósunk, míg nekünk egy. Minden légiósuk jó egy-egyben és életveszélyesek kintről is. Az esélyek úgy 50-50%, de szerintem nem lehet elvárás a döntőbe jutás.

#16106 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:38 PM

Ez a beszed!!!!:)
Szep volt fiuk!gratulalok mindenkinek,jatekosoknak,edzoknek,szurkoloknak!!!
Megcsinaltuk,nagyon boldog vagyok!
Es a kosarlaz remelem megjobban visszajon!
Nincs megallas!
Hajra Falco!

#16107 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1354 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:35 PM

Mai meccsről csak ennyit:
Akik szarozták Pustahvart, azok tudják hogy ma nélküle nem lett volna meg, igaz? Erről beszéltem.Nem jöhet ki mindenkinek a lépés.Medford egyre okosabban játszik, ő adta el a legkevesebb labdát,azok közül, akik kb 20 percet játszottak!!
Zsiga meg nagyon brutál volt.Most hogy fokozódik a hangulat, szerintem jobban is fog menni neki.

Naésmost...
Egyszerűen nem értem, hogy a fenébe tud egy 5fős csapat így játszani Pécsen?Sosem fáradnak el? A kezdő ötösük dobott 100 körül, magyar magjuk semmi, de mindenki ultra veszélyes hármason kívül.Nagyon komolyan kell venni, és olyan játék nem fér bele, mint ami itthon volt Kapos ellen, mert keményen meg leszünk büntetve,
De hiszek benne, hogy továbbjutunk, ők nem csapat, az edzőt rühellik, az egyiket majdnem elküldték,stb...Mi egységesebbek vagyunk,jobban örülünk egymásnak.Nyernünk kell, nem szeretném, hogy egy ilyen streetball csapat ejtsen ki minket, ahol mindenki egyénieskedik!
HAJRÁ FALCO!

#16108 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2104 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:24 PM

Eddig nem írtam le, de most igen: örülök Szrecsko maradásának!
Bizonyítottunk idegenben, amikor igazán kellett!
Gratulálok!

Egy újabb, a Falcot lebecsülő ellenfél következik...
kép

#16109 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:11 PM

3:1-el tovább megyünk🏀🏀🏀

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 19 May 2017 - 09:07 PM

Gratulálok a CSAPATNAK!!!! Ez igen!!!Újra minőségi kosárlabda van Szokbathelyen!!!Ez azért külön öröm mert idegenben hoztunk hazai formát...Bizakodó vagyok.Most 3-1et vagy rosszabb esetben 3-2öt tippelek természetesen Falco továbbjutással!!!
Hajrá Falco sárga feketék!!!!

#16110 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4508 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 09:07 PM

Gratulálok a CSAPATNAK!!!! Ez igen!!!Újra minőségi kosárlabda van Szokbathelyen!!!Ez azért külön öröm mert idegenben hoztunk hazai formát...Bizakodó vagyok.Most 3-1et vagy rosszabb esetben 3-2öt tippelek természetesen Falco továbbjutással!!!
Hajrá Falco sárga feketék!!!!

#16111 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:46 PM

Szerda-szombat-kedd -péntek -vasárnap !!

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 19 May 2017 - 08:20 PM

Tudtommal még nem fix a szerdai első meccs vagy igen?

#16112 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1941 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:30 PM

Egyszerűen k**va JÓK VAGYUNK!!! :D

Gratula a csapatnak és szurkolótábornak is! Köszönjük Srecko!! B)

#16113 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1580 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:25 PM

Köszi szépen. :)
Csak a FALCO !

#16114 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2073 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 19 May 2017 - 08:20 PM

Az előzetes tervben az áll az alapján írtam!

#16115 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1580 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 19 May 2017 - 08:06 PM

HATALMAS GRATULÁCIÓ AZ EGÉSZ CSAPATNAK ÉS AZ EDZŐKNEK!!! Nem semmi! Nagyon sima volt a végén kicsit kiengedtünk de egy percig nem volt veszélyben a győzelem! Alig hittem el hogy micsoda jól játszunk és védekezünk már volt közte 20 is idegenben egy jó Kaposvár otthonában! De lógott ez a győzelem a levegőben nagyon! Sajnos a szomszédok is nyertek de mi játszunk pályaelőnyben az egy fokkal keményebb lesz azthiszem de ha itthon hozzuk azt amit tudunk nem lesz baj! A döntőben pedig bármi meglehet! Hatalmas volt a szurkolás is végig főleg ez az új dal tetszett nagyon talán a Don't take me home az Angol válogatott szurkolói dala meg ami a darts vb-n is egyre többször szólt legutóbb Falcos verziója! Nagyon jól szólt! Kaposváriakra meg no comment kiskutyák...Jó volt látni ismét a Csapat örömét! Akik eddig aztmondták hogy véltelenül vagyunk ott meg ilyen-olyan szerencse vagy bírók nézzék vissza a mai meccset! Egyre jobbak vagyunk! Pustahvar ma az egyik nyerő ember volt csak mondom! Mindig van aki tud előhúzni váratlant! Ivan kezdi visszanyerni a formáját! Többieknek is hatalmas dícséret! Nagyon jók vagyunk! Szerdán mindenki az Arénába! HAJRÁ FALCOOOOO

Csak a FALCO !

#16116 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1683 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:17 PM

50 lepattanó!!!!

#16117 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1418 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:10 PM

Mondtam :)

Bravoooooo

#16118 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2073 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:06 PM

HATALMAS GRATULÁCIÓ AZ EGÉSZ CSAPATNAK ÉS AZ EDZŐKNEK!!! Nem semmi! Nagyon sima volt a végén kicsit kiengedtünk de egy percig nem volt veszélyben a győzelem! Alig hittem el hogy micsoda jól játszunk és védekezünk már volt közte 20 is idegenben egy jó Kaposvár otthonában! De lógott ez a győzelem a levegőben nagyon! Sajnos a szomszédok is nyertek de mi játszunk pályaelőnyben az egy fokkal keményebb lesz azthiszem de ha itthon hozzuk azt amit tudunk nem lesz baj! A döntőben pedig bármi meglehet! Hatalmas volt a szurkolás is végig főleg ez az új dal tetszett nagyon talán a Don't take me home az Angol válogatott szurkolói dala meg ami a darts vb-n is egyre többször szólt legutóbb Falcos verziója! Nagyon jól szólt! Kaposváriakra meg no comment kiskutyák...Jó volt látni ismét a Csapat örömét! Akik eddig aztmondták hogy véltelenül vagyunk ott meg ilyen-olyan szerencse vagy bírók nézzék vissza a mai meccset! Egyre jobbak vagyunk! Pustahvar ma az egyik nyerő ember volt csak mondom! Mindig van aki tud előhúzni váratlant! Ivan kezdi visszanyerni a formáját! Többieknek is hatalmas dícséret! Nagyon jók vagyunk! Szerdán mindenki az Arénába! HAJRÁ FALCOOOOO

#16119 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2193 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:04 PM

Szrecskó úgy összerakta ezt a csapatot, hogy öröm nézni! Okos, taktikus, tudatos! Minden képzeletemet felülmúlja!
Minden játékos, minden drukker előtt le a kalappal

Bekaphatja mindenki, aki lenézte ezt a csapatot!!! ( csak, hogy tiszta legyen ezt nem a fórumos ellentétekre értem)

Hajrá Falco! Köszönjük Szrecsko!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#16120 falco Man

Humble

• Members
  • PipaPipa
  • 1580 Hozzászólás:

Elküldve: 19 May 2017 - 08:00 PM

Óriási győzelmet arattunk ma, le a kalappal a csapat előtt, 5 meccsre számítottam, de ma nagyon jók voltunk idegenben. Hatalmasat küzdöttünk, nagyon jól védekeztünk és végre bementek a dobások is. Szrecsko jól nyúlt bele a meccsbe, nagy érdemei vannak, hogy idén ilyen jól szerepelünk.

Most jöhet a Körmend, ami véleményem szerint nehezebb feladat lesz, mint a döntő, tippelni sem merek semmit. Egy valamit kell tennünk, becsülettel felkészülni a csapatnak és itthon mindig megverni őket. Nekünk pedig hatalmasat szurkolni!

GRATULÁLOK MINDENKINEK!

FALCO!
Csak a FALCO !