Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

45086 replies to this topic

#1 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1232 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:37 AM

Nagyon fontos mérkőzés lesz a mai, bár ezt a pénteki értékelésemből kifelejtettem, sőt lehet nem is lesz sokaknak szimpatikus, de Bencze eddig nagyon jó munkát végez ellenünk, ezért ilyen nehéz a párharcunk, mert a keretünk minőségibb és hosszabb, jól felkészítette a csapatát.

Most már remélem Szrecsko is húz valami váratlant, adná magát, hogy Zoli-Boriszov pad és Norfleet-Szása kezd. Bele kellene nyúlni, mert ha ma nem jönnének a dobások, akkor bajban lehetünk. A vereségbe nem is szabad belegondolni!

Ma mindenkire szükség lesz!

FALCO!
Csak a FALCO !

#2 szurkoloo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 178 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:33 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 20 May 2018 - 11:18 AM

Én úgy tudom, hogy a játékosokat az edzők szokták kiválasztani. De ha nem vagy biztos benne, akkor még gondolkodj egyéb lehetőségeken is.

A Taylor-témáról részemről először itt, és a célom az, hogy ezzel le is zárjam mások számára ezt, mert értelmetlen minden meccs után negatív jelzőkkel illetni. Nem nehéz kitalálni milyen lehetőségeink voltak, és hogyan zajlott Ivan utódjának kiválasztása. Mivel az átigazolási időszak előtti utolsó pillanatokra hagytuk ezt a döntést (ez volt igazából a hiba), ezért nyilvánvalóan már kisebb volt a merítési lehetőség. Gondolom volt pár jelölt, akik szóba jöhettek, és biztosan mindegyiküknél láttak az edzők előnyöket és hátrányokat. Valószínűleg az volt a döntés mérvadója, hogy melyikük hátrányán tudnak a kevés idő alatt is valamicskét javítani (sajnos ez nem jött össze). Illetve ezek szerint a támadást részesítették előnyben az edzőink. Én egyébként amondó vagyok, hogy ő nem azért nem védekezik, mert nem akar, hanem egyszerűen alkalmatlan rá. És sajnos már a támadásban sem működik olyan jól. De - és ez a lényeg - azzal nem fogunk előbbre menni, ha a bajnokság legfontosabb szakaszában megtaláljátok őt a lelátón is. Attól nem lesz hatékonyabb a játéka, neki szerintem pont a biztatás használhat, az egyetlen esély arra, hogy ne 7 emberrel kelljen folytatni a playoffot. Tudom, ilyenkor szokták mondani többen azt, hogy inkább kevesebben, de azok legalább küzdenek, és bár ebben is van igazság, de 7 emberrel ezt nem lehet folytatni. Szóval most nem pálcát kell törni valaki felett, nem kiközösíteni, hanem a célt figyelembe véve valamilyen szinten használni tudni őt, a lelátóról pedig segíteni mindezt.

+1
Ma pedig legyen pokoli hangulat!!! Már a bemelegítéstől érezzék a sötétek, hogy itt csak egy csapat nyerhet! Tegyük a helyükre őket, a feldobástól maximumon kell pörögni és akkor nem lesz baj!
Mindenki sárgába!
Hajrá FALCO!

#3 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6074 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:18 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Firo72 - Dátum: 20 May 2018 - 08:15 AM

Ezzel a kerettel minimum a döntő. Mondjuk Taylor kilóg. Nem tudom, Őt ki nézte be ennyire.

Én úgy tudom, hogy a játékosokat az edzők szokták kiválasztani. De ha nem vagy biztos benne, akkor még gondolkodj egyéb lehetőségeken is.

A Taylor-témáról részemről először itt, és a célom az, hogy ezzel le is zárjam mások számára ezt, mert értelmetlen minden meccs után negatív jelzőkkel illetni. Nem nehéz kitalálni milyen lehetőségeink voltak, és hogyan zajlott Ivan utódjának kiválasztása. Mivel az átigazolási időszak előtti utolsó pillanatokra hagytuk ezt a döntést (ez volt igazából a hiba), ezért nyilvánvalóan már kisebb volt a merítési lehetőség. Gondolom volt pár jelölt, akik szóba jöhettek, és biztosan mindegyiküknél láttak az edzők előnyöket és hátrányokat. Valószínűleg az volt a döntés mérvadója, hogy melyikük hátrányán tudnak a kevés idő alatt is valamicskét javítani (sajnos ez nem jött össze). Illetve ezek szerint a támadást részesítették előnyben az edzőink. Én egyébként amondó vagyok, hogy ő nem azért nem védekezik, mert nem akar, hanem egyszerűen alkalmatlan rá. És sajnos már a támadásban sem működik olyan jól. De - és ez a lényeg - azzal nem fogunk előbbre menni, ha a bajnokság legfontosabb szakaszában megtaláljátok őt a lelátón is. Attól nem lesz hatékonyabb a játéka, neki szerintem pont a biztatás használhat, az egyetlen esély arra, hogy ne 7 emberrel kelljen folytatni a playoffot. Tudom, ilyenkor szokták mondani többen azt, hogy inkább kevesebben, de ők legalább küzdenek, és bár ebben is van igazság, de 7 emberrel ezt nem lehet folytatni. Szóval most nem pálcát kell törni valaki felett, nem kiközösíteni, hanem a célt figyelembe véve valamilyen szinten használni tudni őt, a lelátóról pedig segíteni mindezt.

#4 Firo72

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:15 AM

Ezzel a kerettel minimum a döntő. Mondjuk Taylor kilóg. Nem tudom, Őt ki nézte be ennyire.

#5 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:22 AM

:)

#6 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3855 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:15 AM

Idézés: Difenz Demon - Dátum: 19 May 2018 - 11:52 PM

Amerikában azt szokták mondani,hogy playoffban akkor kezdődik igazán a párharc, amikor az egyik csapat először nyer idegenben.
Itt ugye ez még nem következett be. Így kezdeni meccset nem lehet, az első negyedben még senki nem lehet fáradt, ott kéne elvileg a legjobban védekezni, erre sokadszor 30 pont körül kapunk. Ezen remélem változtatunk. Nem szabad, hogy az elején elkapják a fonalat, keményen, faulthatáron, néha azon felül kell nyomni. Ha megint elmennének 10-15 ponttal, na akkor lehet hogy tényleg páran megremegnek nálunk. Sokakkal egyetértek itt.

Tényleg pokol kell, hogy az ellenfél meg a bírók is tudják, hogy hol a helyük.

Zizouval is egyetértek, aki azon agyal, hogy jaj, mit írnak rólam a fórumon, na az tényleg ne menjen profi játékosnak.
Meccsen meg nem hiszem hogy azt nézik, hogy egy egy néző esetleg egy rossz megmozdulás után kritikát vagy negatívumot mond a mellette állónak, ülőnek. A B-közép meg még egy játékost sem kezdett ki.

Ami számomra meglepő, hogy így összeszedte magát a zte a szezon végére. Eddig nem fekszenek nekünk, és nem azért mert annyira király a szerkezetük, hogy nincsenek rá embereink, hanem sajnos elhitték, elhitettük velük h. van esélyük, és úgy is játszanak. Holnap én is sima, 10 pont feletti győzelmet várok (92-80) és az erőviszonyok helyrerakását.
Nagyon fontos, hogy átlépjünk a zte-n, a köv pár év Falco kerete is múlhat rajta, hogy 4-ben, főleg 3-ban legyünk.
Zozot én sem bántom de több kell tőle, ezt ő is tudja, sőt ő tudja legjobban. Ezért is szedhetné össze a védekezését, mert ha jól védekezne (persze a csapat is) akkor az Zozonak egy meccsen plusz 10 pont, gyorsindításokból, rajta beütött taktikai faultokból. Azt azért nem merném kimondani, hogy csak a statra megy, meg ezért háttérbe helyezi a csapatot. Azért komolyabb bajnokságokban meg csapatoknál nem csak stat alapján választanak. Egyszer Dávid Kornéllal volt egy hosszabb interjú, hogy mi is az az igazi scoutmunka.
Többször megnézik meccsen, testbeszéd, hogy viselkedik időkéréseknél, hogy jön vissza időkérés után, hogy védekezik, hogy lát a pályán, kizár-e, milyen a kosár iq-ja, jobbra indul, balra indul, korábbi edzők, akár utánpótlásedzők véleményének begyűjtése, családi háttér stb...
Na mondjuk ez nem magyarországi szint, mert akkor egy Taylor nem köthetett volna itt ki.
Ez a scouttéma még nagyon gyerekcipőben jár nálunk. Van a Déri, Vinko (kisPutesz-Csicsa), Lorant féle játékosügynökök, azok meg persze, csak a jó anyagot mutatják a játékosokról, a gyengeségein gondolom hamar átlapoznak, mert el kell valahogy adni, és ha nem válik be akkor sincs semmi, mert önkormányzati lóvéból ugyanúgy tőlük vesznek jövőre is játékosokat. Igaz ahogy olvastam Zozo és Beni is leváltotta az eddigi ügynökeit.

Taylor azért is kár, hogy ilyen gyenge, mert Norbi van így sokat (joggal) fenn a pályán, viszont őt kicsit feladják támadásban, és a 2-2 k védésében meg a kisembereink betöréseinél is be tud segíteni az embere.
De nem is ragozom ezt, amit én várok, hogy jól védekezzünk már az elejétől, legyenek meg az elején a betörések, biztos kettesek, és ha megnyugodtunk, akkor meg triplaeső.
A betöréseket azért is erőltetném, mert ha egy Vaughn vagy Kinnley faultgondokkal le kell, hogy üljön, akkor megáll náluk a mutatvány, más nem tud náluk bontani. Itt érzem rutintalannak a csapatot, hogy ezekre rámenjen mint egy keselyű. Dobócsel, aláállni, handchecknél kis kézbefogás, labdafelhozatalnál kontaktkeresés stb...
Többen írtátok, hogy több vagányság kell. Na ez az ilyen párharcokra fokozottan igaz.

+1
(ha gondolkodik a csapat scout-team felállításán,akkor jelentkezem ;) )

#7 Difenz Demon

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:52 PM

Amerikában azt szokták mondani,hogy playoffban akkor kezdődik igazán a párharc, amikor az egyik csapat először nyer idegenben.
Itt ugye ez még nem következett be. Így kezdeni meccset nem lehet, az első negyedben még senki nem lehet fáradt, ott kéne elvileg a legjobban védekezni, erre sokadszor 30 pont körül kapunk. Ezen remélem változtatunk. Nem szabad, hogy az elején elkapják a fonalat, keményen, faulthatáron, néha azon felül kell nyomni. Ha megint elmennének 10-15 ponttal, na akkor lehet hogy tényleg páran megremegnek nálunk. Sokakkal egyetértek itt.

Tényleg pokol kell, hogy az ellenfél meg a bírók is tudják, hogy hol a helyük.

Zizouval is egyetértek, aki azon agyal, hogy jaj, mit írnak rólam a fórumon, na az tényleg ne menjen profi játékosnak.
Meccsen meg nem hiszem hogy azt nézik, hogy egy egy néző esetleg egy rossz megmozdulás után kritikát vagy negatívumot mond a mellette állónak, ülőnek. A B-közép meg még egy játékost sem kezdett ki.

Ami számomra meglepő, hogy így összeszedte magát a zte a szezon végére. Eddig nem fekszenek nekünk, és nem azért mert annyira király a szerkezetük, hogy nincsenek rá embereink, hanem sajnos elhitték, elhitettük velük h. van esélyük, és úgy is játszanak. Holnap én is sima, 10 pont feletti győzelmet várok (92-80) és az erőviszonyok helyrerakását.
Nagyon fontos, hogy átlépjünk a zte-n, a köv pár év Falco kerete is múlhat rajta, hogy 4-ben, főleg 3-ban legyünk.
Zozot én sem bántom de több kell tőle, ezt ő is tudja, sőt ő tudja legjobban. Ezért is szedhetné össze a védekezését, mert ha jól védekezne (persze a csapat is) akkor az Zozonak egy meccsen plusz 10 pont, gyorsindításokból, rajta beütött taktikai faultokból. Azt azért nem merném kimondani, hogy csak a statra megy, meg ezért háttérbe helyezi a csapatot. Azért komolyabb bajnokságokban meg csapatoknál nem csak stat alapján választanak. Egyszer Dávid Kornéllal volt egy hosszabb interjú, hogy mi is az az igazi scoutmunka.
Többször megnézik meccsen, testbeszéd, hogy viselkedik időkéréseknél, hogy jön vissza időkérés után, hogy védekezik, hogy lát a pályán, kizár-e, milyen a kosár iq-ja, jobbra indul, balra indul, korábbi edzők, akár utánpótlásedzők véleményének begyűjtése, családi háttér stb...
Na mondjuk ez nem magyarországi szint, mert akkor egy Taylor nem köthetett volna itt ki.
Ez a scouttéma még nagyon gyerekcipőben jár nálunk. Van a Déri, Vinko (kisPutesz-Csicsa), Lorant féle játékosügynökök, azok meg persze, csak a jó anyagot mutatják a játékosokról, a gyengeségein gondolom hamar átlapoznak, mert el kell valahogy adni, és ha nem válik be akkor sincs semmi, mert önkormányzati lóvéból ugyanúgy tőlük vesznek jövőre is játékosokat. Igaz ahogy olvastam Zozo és Beni is leváltotta az eddigi ügynökeit.

Taylor azért is kár, hogy ilyen gyenge, mert Norbi van így sokat (joggal) fenn a pályán, viszont őt kicsit feladják támadásban, és a 2-2 k védésében meg a kisembereink betöréseinél is be tud segíteni az embere.
De nem is ragozom ezt, amit én várok, hogy jól védekezzünk már az elejétől, legyenek meg az elején a betörések, biztos kettesek, és ha megnyugodtunk, akkor meg triplaeső.
A betöréseket azért is erőltetném, mert ha egy Vaughn vagy Kinnley faultgondokkal le kell, hogy üljön, akkor megáll náluk a mutatvány, más nem tud náluk bontani. Itt érzem rutintalannak a csapatot, hogy ezekre rámenjen mint egy keselyű. Dobócsel, aláállni, handchecknél kis kézbefogás, labdafelhozatalnál kontaktkeresés stb...
Többen írtátok, hogy több vagányság kell. Na ez az ilyen párharcokra fokozottan igaz.

#8 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1717 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 11:07 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 May 2018 - 10:09 PM

Én azt gondolom, hogy ez egy szurkolói fórum.
Az a játékos akit az itteni vélemények befolyásolnak, adja le a szerelését és vessen véget a profi karrierjének.
De szerintem ilyenről szó sincs amúgy.
Összefogni a lelátón kell, itt meg véleményeket ütköztetni ... szerintem.

Nekem konkrétan az nem tetszett, hogy aki a játékosokat kritizálta, az csak és kizárólag a játékosok hibáit hajlandó észlelni. De most tényleg nem kell a feszkó úgyhogy ezt mostanra lezártam.
Na persze engem se érdekel, hogy az illető erről mit gondol, mert én meg így látom.
kép

#9 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3855 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:40 PM

Félni nem kell,de lebecsülni sem szabad már az ellenfelet.Végre fel kell pörögni,és holnap már a bemelegítésnél is harapni kell.Úgy kell neki menni a meccsnek,mint ahogy ezt egy bajnok aspiráns teszi!Nincs mese győzni kell!!!

#10 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1232 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:25 PM

Idézés: zizou06 - Dátum: 19 May 2018 - 10:09 PM

Az a játékos akit az itteni vélemények befolyásolnak, adja le a szerelését és vessen véget a profi karrierjének.

+1

Örülök egyébként, hogy olyan dolgok is előjöttek, amik régóta jelen vannak problémaként, de nem beszéltünk róla a korrektség miatt. Plusz végre nem Szrecsko a téma. :)/>

Várom meg Difenz Démon véleményét!

Holnap győzni kell, a különbség nem érdekes!

Falco!
Csak a FALCO !

#11 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8260 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:09 PM

#12 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1711 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 10:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: balint87 - Dátum: 19 May 2018 - 09:47 PM

Hadd emlékeztessek mindenkit, hogy tavaly a Kaposvár ellen két meccs után ugyanúgy 1:1-re álltunk, ráadásul a második meccset sokkal simábban vesztettük el, mint most ezt a tegnapit.
Én is azt mondom, nem ez a megfelelő alkalom, hogy akárkit is „megtaláljunk”, most összefogás kell, teljesítmény a pályán és a lelátón, olyan hangulat és nyomás, hogy a Bencze megint madridozzon meg nyivákoljon a bírókról. És ha ez megvalósul, akkor nem lehet gond a győzelem és kedden ki lehet végezni őket, tegnap is csak nüanszokon múlt.
Bízzunk a csapatban, hiszen nem történt tragédia, ez a rájátszás, még mindig a saját kezünkben van a sorsunk!

+1

#13 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1717 Hozzászólás:

Így van, ne tegyük már naggyá ezt a zte-t azzal, hogy azt gondolják, tartunk tőlük. El se tudom képzelni, hogy holnap ne sikerüljön...
kép

#14 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1711 Hozzászólás:

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 19 May 2018 - 09:23 PM

Szerintem holnap sima lesz, a 4. meccset meg szorosan nyerjük.

+1

#15 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 199 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:47 PM

Hadd emlékeztessek mindenkit, hogy tavaly a Kaposvár ellen két meccs után ugyanúgy 1:1-re álltunk, ráadásul a második meccset sokkal simábban vesztettük el, mint most ezt a tegnapit.
Én is azt mondom, nem ez a megfelelő alkalom, hogy akárkit is „megtaláljunk”, most összefogás kell, teljesítmény a pályán és a lelátón, olyan hangulat és nyomás, hogy a Bencze megint madridozzon meg nyivákoljon a bírókról. És ha ez megvalósul, akkor nem lehet gond a győzelem és kedden ki lehet végezni őket, tegnap is csak nüanszokon múlt.
Bízzunk a csapatban, hiszen nem történt tragédia, ez a rájátszás, még mindig a saját kezünkben van a sorsunk!

#16 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8260 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:23 PM

Szerintem holnap sima lesz, a 4. meccset meg szorosan nyerjük.

#17 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6074 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 09:11 PM

Én azt gondolom most nem arra van szükség, hogy játékosokat kritizáljunk, mert ha ez itt megtörténik, akkor meccs közben is előjönnek az effajta vélekedések, márpedig holnap mindenkit biztatni kell, akkor is ha nem megy neki, akkor is ha érezzük jövőre már nem lesz itt, és akkor is ha úgy érezzük valakin, hogy most sem lenne itt a helye. Ugyanis pokolian nehéz mérkőzés vár ránk. És azt most megmondom, ha netán a holnapi rosszul végződne, akkor senki ne reménykedjen már a keddiben! Jobban tartok a harmadik összecsapástól, mint egy esetleges ötödiktől.

Fontos!: Bár természetesen bízom a csapatban, de most jött el az az idő, hogy még jobban bízzak a külső körülményekben. A magunk kezébe kell venni a dolgokat, és megfélemlítést kell teremteni, mert ha erre van szükség , akkor ezt kell tenni. A cél érdekében mindent, ami belefér! Ha olyan lesz a közeg, mint tavaly a döntő negyedik (második hazai) mérkőzésén, akkor közepes játékkal is nyerni fogunk. Mert arra ne számítsunk, hogy valami eget verő teljesítménnyel fogunk kirukkolni. Szenvedős meccset várok, és nekünk szurkolóknak kell ezt az összecsapást eldönteni! Főleg, hogy mivel vasárnap lesz a mérkőzés, ezért biztosan sokan fognak érkezni az ellenfél szurkolói is.

Olyan poklot kell teremteni, hogy annak hatására a bírók ténykedése újra felidézze Madridot az ellenfél edzőjében !

Hajrá Falco !!!

#18 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8260 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 08:41 PM

A döntőbe jutáshoz is nagyon össze kell kapnia magát a csapatban jó pár embernek.
Egy edző nem engedheti meg most már lassan sajnos folyamatosan, hogy nagy hátrányból kapaszkodjunk.
Arra való az időkérés, hogy megállítsuk az épp adott negatív szériát, hogy rendet tegyen 1 perc alatt a fejekbe, hogy vegyenek 2 nagy lélegzetet.
Nem kell ezzel spórolni, teljesen felesleges.
A Taylor egy bohóc, de egyet ne felejtsünk el ... nem Ő rakja be magát a csapatba, nem Ő teszi fel magát a pályára ...
Zozó ... nyíltan azért jött haza 1 évre, hogy eladja magát újra nyugat európába.
Ezt elsősorban statisztikával lehet elérni. Sok-sok játékperccel.
Így viszont védekezésben pihennie kell.
Ezt neki kell eldöntenie (én úgy látom döntött), hogy az egyéni stat vagy a csapat érdeke a fontosabb.
Sokan mondtátok itt is és a lelátón is hallom (én járok meccsre), hogy a Zozó nem vezéregyéniség.
Gondolom Ő is hallotta/olvasta ezeket a megállapításokat.
Azóta Ő akarja eldönteni a kiélezett meccseket, csak sajnos ahhoz túl egysíkú a játéka, egyre könnyebben levédekezik, és sajnos nincs annyira jó keze sem.
A mi "kölkünk", soha nem jutna eszembe szidni, de én inkább a Norfleet-Govens-Váradi hármast favorizálnám jobban.
Nagyjából ennyi a véleményem most már higgadt fejjel.

-OFF-
Provokációknak nem ülök fel, a Godemperor jól kiszűrte, hogy volt ilyen kísérlet ;)
Köszönöm azt a rengeteg pozitív visszajelzést a szurkolóknak a lelátóról (mert én járok meccsre), hogy tartsak ki és ne hagyjam abba.
Nem fogom ... ;)
-OFF VÉGE-

#19 Tempo8888

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 07:16 PM

Ha esetleg nekem,az meg nem nagyon erdekel.ezt gondolom!egyebkent is normalisan irtam le,jo jatekosnak tartom,huszon egynehany eves kapja magat kicsit ossze,ennel tobb van benne szerintem,mutassa is meg ennyi!vedekezzen ugy mint a valogatottban,kaparjon kicsit jobban!had varjam mar el tole is!bocs..de ez igaz az altalad emlitett ket legiosra es mkire!

Idézés: rolee - Dátum: 19 May 2018 - 04:51 PM

Ez nem is neked szólt.

#20 sanyi55

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 200 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 06:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falcokc1313 - Dátum: 19 May 2018 - 01:43 PM

Szevasztok! Sajnálom ezt a tegnapi vereséget. 3 meccs labdát is kihagyott a Zozo. Az az igazság, hogy ezzel a mostani teljesítményével egy külföldi topp bajnokságban 9. ember lehet. Szerintetek mi lehet vele? Az alba meccs után ezt is megnyerhette volna, de ma sem ment neki. Lelki oka lehet?

Perl ezzel a teljesiménnyel 5-8 perces játékos lesz külföldön de ez az Ő döntése lesz. De azért most már valaki szólhatna neki hogy ez csapatjáték! Sajnos csak a saját statja érdekli egész évben. Az utóbbi hónapokban meg amennyi pontot dob annyit kapunk is róla. Meccsenként rengeteg eladott labda eszetlenüli rohamozás stb csak senki nem meri itt leirni!