Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

40039 replies to this topic

#1 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 06:18 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 August 2017 - 05:46 PM

Elvileg a Beni nem kerül be az EB utazó keretbe, de a Kovács Peti és a Wittmann igen... :) Zozó és a Norbi megy.

Honnan az infó? Szerintem bekerül, selejtezőkön is bekerült.

#2 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 238 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 05:58 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 22 August 2017 - 05:46 PM

Elvileg a Beni nem kerül be az EB utazó keretbe, de a Kovács Peti és a Wittmann igen... :) Zozó és a Norbi megy.

Én azt sem bánnám ha Perl meg Norbi sem menne, jó lenne Paks veréssel kezdeni az évet. :D

#3 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1833 Hozzászólás:

Elküldve: 22 August 2017 - 05:46 PM

Elvileg a Beni nem kerül be az EB utazó keretbe, de a Kovács Peti és a Wittmann igen...:) Zozó és a Norbi megy.

#4 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5567 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 10:56 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 21 August 2017 - 10:38 PM

Azért Pakson az első meccs nehéz lesz...de bízom a fiúkban. :)
Aztán utána lendület! :)

Az első négyből minimum három kellene, ha az első meg lesz, akkor néggyel indítunk.
Egyébként nagyon kiegyensúlyozott a sorsolásunk, ez elég ritka dolog, nekem tetszik.

#5 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 150 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 10:38 PM

Azért Pakson az első meccs nehéz lesz...de bízom a fiúkban. :)
Aztán utána lendület! :)

#6 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 09:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 21 August 2017 - 07:41 PM

És a többi hol van?

7. sopron, 8. deac

#7 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3843 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 07:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 21 August 2017 - 02:02 PM

Most, hogy az elso hat bajnoki idopontja ismert kivancsi leszek hany fog megvaltozni a kezdesig.

És a többi hol van?

#8 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6422 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 02:02 PM

Most, hogy az elso hat bajnoki idopontja ismert kivancsi leszek hany fog megvaltozni a kezdesig.

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#9 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1580 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 01:37 PM

Az új szabályokkal az a faszság, hogy még nagyobb hatalmat kapnak a bírók a meccs eldöntésére. Tehát valaki faultol egy ilyet, sportszerűtlen... (mondjuk ezt is össze-vissza fogják ítélni...) Méregből nyom egy káromkodást.De, jön a teko, kiállítás.Igy pedig nagyon könnyen ki lehet szórni valakit.
HAJRÁ FALCO!

#10 Tudatlan

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2017 - 11:29 AM

Most olvasom az új szabályokat a lépéshibával illetve a sportszerűtlen hibával kapcsolatban.

"Ezért sportszerűtlen hibának kell mostantól megítélni, ha a védőjátékos szükségtelen, nem közvetlenül a labda megjátszására irányuló érintkezést okoz annak érdekében, hogy megakadályozza az ellenfél gyorsindítását vagy ellentámadásának kifejlődését. Ez a szabályozás már a nem utolsó védőre is alkalmazandó, és a dobómozdulat megkezdéséig érvényes."

Hirtelen egy dolog jutott eszembe: Tóth Norbi könnyen gondban lehet sajnos... ő faultjainak nagy része olyan, hogy az egyik keze már fent van a magasban, hogy elismeri a faultot, másik kezével pedig megfogja az ellenfelet.

#11 diggity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 682 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2017 - 07:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 20 August 2017 - 03:44 PM

Ivko mi a f@szról beszél, hogy Tóth Norbi nem játszik a klubjában? Az egyik kulcsemberünk volt tavaly, többet játszott mint az Ivan. Egyébként ma is jól tolta, amikor fent volt a pályán sokkal olajozottabb volt a csapat.

Szerintem a körmendi időszakára gondolt. Nem volt hálás szerepe a sok amcsi mellett. Nagyon örülök,hogy nálunk megtalálta a számításait.

#12 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 793 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2017 - 05:22 PM

Azon a kijelentésen én is pilláztam. Próbálja fényezni magát.
Kovács játéka meglepetés, úgy néz ki, nálunk nem találta meg annyira önmagát vagy nem tudom. Zozó ma is húzóemberként játszott!

#13 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 238 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2017 - 03:44 PM

Ivko mi a f@szról beszél, hogy Tóth Norbi nem játszik a klubjában? Az egyik kulcsemberünk volt tavaly, többet játszott mint az Ivan. Egyébként ma is jól tolta, amikor fent volt a pályán sokkal olajozottabb volt a csapat.

#14 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 929 Hozzászólás:

Elküldve: 20 August 2017 - 11:37 AM

Így, hogy kialakult a végleges keretünk, írnék pár sort a gondolataimról.

Először is gratulálnék mindenkinek, aki részt vett abban, hogy a Falco története során az egyik legerősebb kerettel indulhat a bajnokságban és a nemzetközi kupában. Ugyanakkor én azon a véleményem vagyok, hogy nekünk minden évben a legjobb négyért kell küzdenünk, hiszen itt van az egyik legmodernebb stadion, legtöbb néző átlagosan, valamint nagyon jó és karakterek B-közép is. Tavaly láthattuk mekkora érdeklődés lett egyből a csapat iránt, amint elkezdtünk nagyot alkotni, ezt nem szabad a jövőben sem alább engedni.

A keretünk erősebb lett a tavalyinál és így Zolival kiegészülve nagyon ideális is. Megvannak a nyerő típusú embereink ( Darrin,Norfleet, Zoli) akikre bármikor rá lehet bízni az utolsó dobást, valamint a remek munkásemberek is (Beni, Szása,Norbi,Boriszov) akik a többieknek fognak aládolgozni. De tőlük is bármikor jöhet egy olyan meccs, amikor elsül a kezük, láttunk erre példát tavaly bőven. És ott van még Iván, aki a legnagyobb kérdőjel a csapatban, de amikor hasonló stílusú center lesz az ellenfélben, akkor nagy hasznunkra lesz. Az mindenképpen előnyünkre fog szolgálni, hogy a csapat nagy része egyben maradt, nem kell teljesen új csapatot építenünk. Szerintem a magatartással sem les probléma, Szrecsko ebből a szempontból is jól szokott válogatni, egyedül talán Norfleet kérdéses, de a pesti balhéja után talán nem fordul többet elő ilyen.

Ami negatívum és ki kell emelni viszont, az a palánk alatti atletikusság hiánya, ebben hátrányba leszünk vélhetően minden komolyabb célokért küzdő csapat ellen, valamint picit puhányak a magasembereink, ezen jó lenne változtatni. Ezenkívül még ami probléma lehet, igaz nagyon kellemes, az a játékidő elosztása, főleg akkor ha esetleg nem jutnánk be a nemzetközi kupában a csoportkörben.

Zárszóként ez a keret jelen pillanatban mindenképpen döntő szintű, a Szolnokéval tehető egy lapra, ott lesz még a két zsákbamacska csapat, Fehérvár és a Körmend, valamint utánuk a ZTE és a Paks. Érdekes szezon lesz ez, már nagyon várom!

FALCO!
Csak a FALCO
Parasztok holvan a hálóó?
Glory Glory Man United

#15 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1580 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 08:30 PM

A helyszínen nézve is jó volt látni a srácokat. A két hazai nevelésünk fergeteges lehet majd, de egyébként Norbi is hozta a tőle szokásos harcos játékot és szépen szedte a lepattanókat. Jók leszünk. :)
HAJRÁ FALCO!

#16 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 793 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 05:54 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 19 August 2017 - 05:30 PM

Volt az trio is :)

Persze, de én most inkább arra gondoltam, ahogy Beni és Zozó tudatosan, egymást keresve és persze egymást helyzetbe is hozták a passzaikkal. Jó volt nézni. Ivko is többnyire akkor játszatta őket, ha együtt voltak fenn a pályán. Azt elhiszem, hogy sokan irigykednek. Az az MTE8xx csóka az Indexen is folytatta az agyfaszságait :D
De ennek csak örülök. Azok foglalkoznak más csapatával(ennyire), akik tudat alatt tartanak is tőle.

#17 kígyó#7

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 05:46 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 19 August 2017 - 04:27 PM

Jó nézni a mi kis duónkat a magyar válogatott mezében.... :) Jól keresik egymást, jól játszanak.

Azt hiszem, most sokan irigykednek ránk ;)

#18 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6422 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 05:30 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Espada - Dátum: 19 August 2017 - 04:27 PM

Jó nézni a mi kis duónkat a magyar válogatott mezében.... :)/> Jól keresik egymást, jól játszanak.

Volt az trio is :)
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#19 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 793 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 04:27 PM

Jó nézni a mi kis duónkat a magyar válogatott mezében.... :) Jól keresik egymást, jól játszanak.

#20 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1509 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2017 - 04:01 PM

Miután a kereteket már többen elemeztétek, azért nézzük meg a riválisokat edzői oldalról, mert fontos, hogy miből ki mit hoz ki.
Cizmic sok mindenben hasonlít Szrecskohoz, de vannak eltérések. Bencze egyre jobban beleérik az edzőségbe, felfelé ível a pályája. Potocniknak úgy nem jósolok hosszú szezont, ahogy tavaly a Cece emléktornán azt mondtam, hogy az Ase litván edzője sokáig nem lesz itt. Báne pedig... Na igen, a legnagyobb ellenfelünk edzőként, aki mindig tudja mit kell húzni, és a játékos választásai is bejönnek.

kép