Ugrás a tartalomhoz

Hírek

108060 replies to this topic

#106861 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2005 - 08:54 PM

Idézet (prospero @ 2005-6-15, 18:35)
Tűzbe tenném a játékosokért a kezem, és biztos vagyok benne, hogy a labdarúgók fej le hajtva hagyták el a stadiont és az óta is, emészti őket a mérkőzés. Biztos vagyok benne, hogy hazugság az sms és nem igaz a tartalma. Az sms küldőnek ott kellett volna maradni hosszú órákig a stadionba kellett volna  maradnia. A labdarugók hosszú időt töltöttek az öltözőbe , majd a székházba. Most vagy Colombo hadnagy írta az smst vagy pedig egy rosszindulatú valaki. Biztos,. hogy a játékosok nem röhögcséltek.

Te ott maradtál,hogy ennyire tudod?Nem akarok állást foglalni,mert a lefújás után én is eljöttem onnan. De annyi biztos,hogy nem névtelen rágalom,hiszen ott a telefonszáma.De az is tény,hogy jó pár játékos a lefújás után szomorúan elterült a gyepen.Viszont azt is tapasztaltam,hogy egy ilyen meccsen nem csúszttak másztak a pályán 90percen keresztül!Kivételek azért voltak.
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#106862 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2138 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2005 - 06:35 PM

Tűzbe tenném a játékosokért a kezem, és biztos vagyok benne, hogy a labdarúgók fej le hajtva hagyták el a stadiont és az óta is, emészti őket a mérkőzés. Biztos vagyok benne, hogy hazugság az sms és nem igaz a tartalma. Az sms küldőnek ott kellett volna maradni hosszú órákig a stadionba kellett volna  maradnia. A labdarugók hosszú időt töltöttek az öltözőbe , majd a székházba. Most vagy Colombo hadnagy írta az smst vagy pedig egy rosszindulatú valaki. Biztos,. hogy a játékosok nem röhögcséltek.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#106863 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2005 - 05:26 PM

Idézet (koko111 @ 2005-6-15, 09:33)
A Soni is otthagyta a mocsok Pápát,de sajna Ausztriába megy játszani és nem ide vissza!

Szerintem meg kirúgták. Egyébként meg soha nem gondoltam volna, hogy még hiányozhat is a haliból. Ide jutottunk- bár azthiszem nem annyira játékos gond van itt.

#106864 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1162 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2005 - 05:17 PM

Vannak a csapatnak irigyei és rosszakarói is egyaránt. Én személy szerint nem hiszek az ilyen sms-nek. Aki egy kicsit is ismeri őket az tudja, hogy ez hülyeség.
Hajrá Hali!

#106865 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2005 - 12:50 PM

VN sms rovat:
"Vasárnap a stadionból kifelé jövet, Komanékon semmiféle letörtséget nem láttam. Röhögcséltek, mintha semmi se történt volna."

Ehhez sztem nem kell semit sem hozzáfűzni. Pedig előtte a lefújást követően csak ültek a gyepen és néztek...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106866 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 15 June 2005 - 09:33 AM

A Soni is otthagyta a mocsok Pápát,de sajna Ausztriába megy játszani és nem ide vissza!

#106867 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 08:07 PM

Nem győzök betelni Nagy L. nyilatkozataiaval:
...nem hiszem, hogy gond lenne a Vác. Ha véletlenül mégsem sikerül nyerni, akkor osztályozón vívjuk ki a bennmaradást... (Remélem legalább az egyik jóslata beválik)
...a vezetőség gondolkozik azon, hogy miként kedveskedjen a szurkolóknak, és az is előfordulhat, hogy a Budakalász elleni hazai találkozót ingyen tekinthetik meg a nézők... (Tényleg? Még az is előfordulhat? Ne gondolkodjon, hanem küldjön taxit mindegyikért. Örüljenek, hogy egyáltalán valaki még azt fontolgatja, hogy kimegy a meccsre.)
Le a kalappal Mihalecz István előtt... Nem téma az ő menesztése. (Az első részével sok tekintetben egyetértek, én is tisztelem őt. Meggyőződésem, hogy el fog menni magától is. Amúgy meg nem is a pedellus feladata, hogy leváltsa az iskolaigazgatót.)
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#106868 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3168 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 07:24 PM

Egyértelmű, csak a fesztivált csinálják azért, hogy megzavarják a haladást. Egyébként szerintem is jó a hatos kezdés, megint olyan dologhoz ragaszkodunk ami tökmindegy. Végre a pótvizsgára kellene készülni, nem pedig azon vitatkozni, mikor játszunk.

#106869 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 06:28 PM

Nem tudom, észrevettétek-e, de mostanában este 9-ig világos van. Azért azt megnézném, hányan mennek dolgozni hétfőn reggel egy olyan csapatból, amelyik 10-0-ra nyeri a meccseit, és a második vonalba igyekszik. Az ilyen pest megyei falvak tele vannak pénzzel. Adják veszik jétékosokat, a meccseket, a bírókat. Kérdezzétek meg Tóth Bálintot, hányszor annyi a fizetése, mint Micié! Megnézném, van-e egyáltalán budakalászi a játékosok között. Ettől persze igazuk van, hogy sírnak, de azért nem kell hasraesni előttük. És főleg nem úgy kell elképzelni Budakalászt, mint mondjuk Viszákot.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#106870 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 01:32 PM

nem kell villanyfény attól nem leszünk többen.inkább legyen ingyenes!ez lenne a gesztus! igy talán lennénk 1000-n is.
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#106871 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 01:06 PM

Sztem is inkább 6kor legyen.

Amúgy az osztályozó 2. meccse mikor lesz?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#106872 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 12:35 PM

Oke hogy probalkoznak valamilyen karpotlassal, mert pl egy penteki meccsre nem birtam odaerni, de ennek ellenere ilyen helyzetben ez nagyfoku pazarlas!

#106873 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1875 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 12:14 PM

Idézet (Nilrem @ 2005-6-14, 11:33)
Idézet (Lappango @ 2005-6-14, 09:39)
Ez még angy kérdés! Este hat vagy nyolc! A Budakalász hatkor akar mert hétfőn dolgozni kell enni a játékosoknak!

En nem ertem, hogy miert eroltetik a villanyfenyes este 8 orat, annyival tobb nezo nem lesz, de fix koltseg joval tobb.

szerintem ez amolyan kárpótlás akar lenni a szurkolók felé a (korábbi) pénteki meccsek miatt. bár nem tudom. a lényeg az, h minnél többen legyünk!

Hajrá Hali!!

#106874 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 11:33 AM

Idézet (Lappango @ 2005-6-14, 09:39)
Ez még angy kérdés! Este hat vagy nyolc! A Budakalász hatkor akar mert hétfőn dolgozni kell enni a játékosoknak!

En nem ertem, hogy miert eroltetik a villanyfenyes este 8 orat, annyival tobb nezo nem lesz, de fix koltseg joval tobb.

#106875 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 10:00 AM

Ne bántsuk a fiukat!még javíthatnak!Hajrá Hali!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#106876 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 09:39 AM

#106877 Nilrem

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1672 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 08:58 AM

Hany orakor lesz az osztalyzo?

#106878 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 664 Hozzászólás:

Elküldve: 14 June 2005 - 06:05 AM

A szavazás meredménye miatt írok, pedig nem szerettem volna addig, míg az osztályozók tartanak.
Először az edző felelősségéről. Ez is fennáll, de nem összeállítási gondokat láttam, hiszen kialakult egy alapcsapat, amely nem nagy nagyon változott a bajnokságban, ugyanazok játszottak, akik az ősz végén. A probléma inkább az volt, hogy Mici sem nagyon volt felkészülve arra, hogy baj lehet a végén, őt is váratlanul érte ez a vészhelyzet, s ez a csapaton is érződött.
A játékosokról. Érdekes volt olvasni azt a véleményt, miszerint ők mentették meg a focit Szombathelyen. Ez igaz, ugyanakkor lehetőséget is kaptak, hiszen ritkán adatik meg egy aaz ifiből kikerülő játékosnak, hogy másodosztályú felnőttcsapatban játszhasson. Tehát ilyen értelemben adtak és kaptak is. A szerepléssel kapcsolatban. Nem csapatszerkezeti gondokat láttam, inkább azt, hogy néhány kulcsjátékos meg sem közelítette az őszi formáját. Koman esetében ez nem meglepetés, hiszen az volt a csoda, hogy 16 évesen vezéregyéniség tudott lenni ősszel, neki kell még 2-3 év, hogy stabilan teljesítsen. A másik kulcsfigura Kurucsai. Az őszi pontjaink nagy részét annak köszönhetjük, hogy sokszor 5-6 ziccert fogott egy-egy meccsen, tavasszal ugyanakkor elmaradtak a bravúrok, s bizony több volt a hiba.
Vezetőség. Erről sokszor írtam már, ahogy Ti is. Várom azt a vezetőt, aki rendet tesz, pénzt hoz. Tartok tőle, várhatok még egy darabig.: ((
Ettől függetlenül meg KELL nyernünk az osztályozót, mert kell a csapat!!! Csak a HALI!!!

#106879 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 13 June 2005 - 09:09 PM

Látom a szavazást, ahol a főbűnöst keresik. Megértem az indulatokat, ennél kisebb kudarc miatt is küldtek már el edzőt. Azt azonban látni kell, hogy ekkora mélységbe 1 ember egyedül képtelen vinni egy csapatot. És most hogy van ez? Az osztályzóra az az edző viszi a csapatot, akit mindenki - beleértve a magát mentő vezetőséget is - már eltemetett? Ha milliárdos lennék, és a Dobány, Nagy L., Mihalecz hármasból kellene választanom vkit a gombfoci csapatomba, én bizony Micit választanám. Mint szurkoló természetesen mindhármuk azonnali távozására szavaznék. Hol van ilyenkor a polgármester? Vagy már túl közel van a választás, és jobb nem beleártani magát semmibe?

#106880 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 13 June 2005 - 08:42 PM

Azért nem irtam eddig mert nehogy az dili szóljon belőlem. De akkor is! Mi az hogy ilyen hozzáállással kell játszani ilyen meccsen??? Az első bekapott gól után meg kellett volna dögleni a pályán!!!! Mivel előtte nem volt rá idő. És nem a 70. perc után kell "nekiállni focizni"!
Imrének és Baráthnak miért kell a kispadon kezdeni? Rejtély....
Nem akarom egyenként baszogatni a játékosokat, de senki nem nyújtott normális teljesítményt a kezdők közül!!!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"