Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107172 replies to this topic

#104661 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3628 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2005 - 02:26 PM

azért a tegnapi nap beszólása kétségtelenül a "Gyula!növessz nyakat!" volt...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104662 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2005 - 12:51 PM

Aki nem tudná, szombaton 18.00-kor kezdünk!

Sport2:

15.30: Hamburg-Bayern München
17.45: Haladás-Felcsút
20.30: Parma-Juventus

Hova kerültünk!?  
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104663 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2005 - 06:55 AM

Végre végig nézhettem egy meccset - Igaz tv-ben
Grat a csapatnak a tisztes helytállásért. Jó meccs volt. Mici játékára valóban nagy szükség van, így mielőbbi gyógyulást neki!
A 2. félidei játékunk valóban tetszetős volt. Ha igy játszanánk az elkövetkezendő meccseinken...
Azért azt sajnáltam hogy Rózsa legalább 1 büntetőt nem fogott meg. Minimum Ő megérdemelte volna. A többit meg be kellett volna rugni...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104664 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6653 Hozzászólás:

Elküldve: 22 September 2005 - 12:28 AM

Sziasztok!

Én azt mondom így ki lehet kapni! Sajnos a csapat nagy része még rutintalan játékosokból áll és az erőnlétünk se olyan h egy Nb1-es csapat ellen 120 percig bírjuk. Sajnos az első gól az elkerűlhető lett volna. Nagy Gabi szerintem nem volt rossz, sokat futott, igaz az első gólnál ő kezdte el a bakiparádét.
Beke küzdött, de nem ez volt élete meccse, Igaz a szögletei veszélyesek voltak. Most lett volna jó ha egy kicsit vastagabb a kispadunk! Raji nagyot játtszott, szerintem messze ő a leghasznosabb játékosunk, még ha nem is a leglátványosabb a szerepköre!
Olvastam Mici kidőlt a sorból! Remélem minél hamarabb felépűl mert nagy szükség van a játékára valljuk be!
De a mai második félidei teljesítmény adjon erőt és hitet a csapatnak és a felcsutot orbánostól együtt daráljuk be!
Hajrá Hali!
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#104665 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3628 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 11:22 PM

prospero!nem ment neki senki az Artnernak,én is pl csak azt nem értem,miért nem lehet végig -legalább hazai pályán...- azt a támadó focit játszani,amit a 2. félidőben?főleg ha be is ígérte az idény kezdetén...látszik,h ezek a játékosok nem ügyetlenek,nem képzetlenek és TUDJÁK az offenzív játékot,egyszerűen kérni kell tőlük,nem pedig védekeztetni őket.csak 1 példa:
1 félidő:6(!) játékos alig hagyta el a saját félpályájának a felét
2 félidő:az első perctől 3 ember védekezett,a többiek feltolódtak.ennyi.
még1 észrevétel:a mai meccs alapján mindenki eldöntheti,h a csapat eredményessége szempontjából ki a jobb választás a középpályára,Nagy Gabi vagy Tebeli.előbbi sokkal kreatívabb és talán képzettebb játékos is.ez persze csak az én véleményem.
Mihalecz-et sajnálom,tényleg,nem ért ennyit az a kiállítás...Jobbulást neki!
Felcsút ellen ezzel a játékkal tényleg sima meccsünk lenne,de 2 egyforma találkozó ugye nincsen és a csapatnak sem 1-2 napba fog telni a regenerálódás.azért hajrá!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104666 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 11:04 PM

Idézet (belabo @ 2005-9-21, 14:56)
Amúgy ma nagyon korrekt volt a Sport2 közvetítése, leszámítva azt a kis malőrt, hogy Hujberról úgy tudták, hogy ő Guzmics. Gondolom nem maguktól találták ki, valaki így adhatta meg nekik.  

Ez valószínüleg azért volt,mert a 22-es mezben állt be,az meg ugye Guzmics...Hujber a 12-es,két perc múlva ráadták a saját mezét.

#104667 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 10:25 PM

Garatulálok a csapatnak a tisztes helytállásért, jó játékért és a küzdésért. Ennek kéne látszódnia minden meccsen, mert ezzel a teljesítménnyel bármelyik nmb2-es csapatot verhetjük.
A közvetítés tényleg korrekt volt, nekem csak az nem tetszett hogy szidtak minket szurkolókat türelmetlenségünk miatt. Szerintem mindannyian tudjuk hogy eza jövő csapata és türelmesek is vagyunk, a kritika amit elmondunk csak azért van mert szeretnénk ha még jobb lenne a csapatunk. Ez olyan nagy baj? Ha kell úgy is szurkolunk!
Hajrá Hali!

#104668 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 09:56 PM

Jelenleg nincs folyamatos átmenet az nb1 és az nb2 között. A leggyengébb nb1-es csapat is sokkal erősebb, mint a legjobb nb2-es. Ez a Pécs is sokkal erősebb, mint a Felcsút. Ebből csak 1 dolog következhet...   Amúgy ma nagyon korrekt volt a Sport2 közvetítése, leszámítva azt a kis malőrt, hogy Hujberról úgy tudták, hogy ő Guzmics. Gondolom nem maguktól találták ki, valaki így adhatta meg nekik.  
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104669 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 09:38 PM

Gratula a csapatnak, de egy-két dolgot megjegyeznék:

1.: Rózsa: fantasztikus kapus lesz, ismét magabiztos volt, egyik gólról sem tehetett, többször védett, és a 11-eseknél is centiken múlott hogy nem véd
2.: a második gólunkat Hujber készítette elő, egy nagyszerű szólóval, őszintén szólva nagyon örültem neki, viszont Gyurácz becserélése kicsit korai volt....Nem bántani akarom, lesz ez még jobb is, de ma gyenge volt
3.: Imre Jani, Rajos Gabi fantasztikusak
4.: Balassa a kihagyott 11-es ellenére sztem nagyon jól játszott, mintahogy Baráth is
5.: Babati hozta a szokásos jó játékát ezen a poszton.....róla nem is mondok többet

Összességében, ezzel a futómennyiséggel, játékkal és akarattal a Felcsútot ÜTNI KELL!!!!!!! Hajrá HALI!!!!!

#104670 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 09:27 PM

A mai cserékkel nem vitatkoznék. A rutinosabb pécsi edző is elcserélte magát. Kaptunk egy ajándék tizit, nem adta meg a bíró az ellenfél szabályos gólját, így tudtuk tartani a döntetlent egy valóban gyenge csapat ellen. Tetszett, ahogy azok játszottak, akik mertek, és nem tetszett, ahogy páran alibiztek. Mivel az egész inkább tetszett, neveket nem mondok. Romboljuk szét a sztár Felcsútot, és akkor örüljünk egy jót.  
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104671 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 09:15 PM

Belabo-nak igaza van. Merni kell játszani, mert még az NB1-ben sincsenek olyan csapatok, akik játékban nagyságrendekkel felettünk járnának. De nyerni meg kell tanulnunk. Tíz ember ellen emberelőnyben egy pontrúgásból nem szabad gólt kapni. Én azt mondom, ismételten elvesztettünk egy fontos mérkőzést, egy nulla csapatot hagytunk nyerni. Sajnos amíg ezen nem változtaunk, nincs esély arra, hogy komolyan vegyenek minket.
Szerintem nagy hiba volt a két fiatala csatárt behozni. Még ha fáradt is az Imre kár lehozni, mert pótolni nem tudjuk. A mélyvízbe nem szabad őket egyszerre bedobni.
Mindenesetre az látszik, hogy tartása csak akkor lesz a csapatnak, ha 3-4 rutinos (és nem alibiző idős) játékos is kerül ide.

#104672 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 09:07 PM

Szép volt Fiúk !!!
Viszont ezentúl követelem a minimum hasonló hozzáállást !!!

Hajrá Hali !!!

#104673 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 08:31 PM

Idézet (prospero @ 2005-9-21, 13:20)
Mondtam én,hogy túl korán estünk neki az Artnernak!

Senki nem esett neki az Artnernak. Elmondtuk, amit gondolunk. Nyilván ő is rájön, hogy neki az az egyetlen esélye, hogy a fiatalokat nyomja be a csapatba. Mert azt ő is tudja, hogy jobb eredményre az úgymond rutinosabbak se képesek. Így viszont legalább a közönség rokonszenvét nem veszíti el. Hosszabb távon meg úgy sincs más megoldás. Persze, ha el nem kergetik megint az összes fiatalt a következő átigazolási időszakban.

#104674 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2043 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 08:20 PM

Mondtam én,hogy túl korán estünk neki az Artnernak! Jó lesz ez!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104675 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 656 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 08:12 PM

Visszavonom az erőnlétre vonatkozó megjegyzésem, ma végig jó erőben, s jól futballoztunk. Sajnos a végén nem mi voltunk a higgadtabbak/szerencsésebbek.
Csatlakoznék viszont belabóhoz, ha egy csapat így tud futballozni, miért nem hozza ezt a futómennyiséget és lelkesedést minden meccsen? (A játék más kérdés, hiszen az nem megy mindig.)
Hajrá Hali!

#104676 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 07:52 PM

Nem hiszem el, hogy ha szombaton ilyen felfogásban játszik a csapat, kikaptunk volna Győrben. Nincs más tanulság, mint hogy a fiatal csapattal fel kell vállalni a játékot minden helyzetben. Nem kell túlokoskodni a dolgokat, hanem játszani kell. Akkor a hozzám hasonlók se kárognak.

#104677 HVSE

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 474 Hozzászólás:

Elküldve: 21 September 2005 - 10:49 AM

1000 ft-os jegy azért Túlzás!!!!!! A diákokra és a nyugdíjasokra is gondolhatnának! Szerdán délután ilyen időben , ilyen árak mellett, tv is adja... Sok jót nem sejtek:(

Remélem tovább jutunk!

Hajrá Hali!

#104678 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 20 September 2005 - 07:45 PM

Az Artner ilyen. Megváltozni már rnem is fog, de kit érdekel, ha jó helyen áll a csapat. Néhány húzása előttem is érthetetlen, dehát majd minden edzővel így volt ez az elmúlt években.
Talán azért van ez, mert évek óta nincs egy stabil normális csapata a halinak. Hol ilyen, hol olyan ember hiányzik, aminek aztán az a vége, hogy mindenki másként rakná össze a csapatot.
Szerintem inkább fejben fáradnak el a mérkőzés végére. Talán ha rutinosabbak lesznek ezeket az üresjáratokat simán megoldják. Fájó ugyanakkor, hogy az a néhány rutinos játékos, akiktől ezet várnánk egyáltalán nem mutatják ezt az oldalukat.
Azért ne temessük a csapatot. Főleg azok után, hogy a fórumozók zöme inkább a hátsó régióba várta őket, mint a negyedik helyre. Persze evés közben jön meg az étvágy...

#104679 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 20 September 2005 - 02:32 PM

A két újonc az APEP és az Enthoi meccse is 1-1-re végződött, a hazaiaknak Seper Ákos mentette meg az egy pontot, egy 35 méterről szerzett óriási bombagóllal.

#104680 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 20 September 2005 - 11:04 AM

Idézet (belabo @ 2005-9-19, 13:15)
Idézet (Timo @ 2005-9-19, 12:59)
Erőnlét-kérdésben azt hiszem, nem fogunk egyetérteni

Az a helyzet, hogy a csapat erőnlétét az edző ismeri. Ennek alapján (is) dolgozza ki a taktikát. Ha a csapat a félidőben elfárad, akkor az edző valamit rosszul csinált. Erre nem illik utólag hivatkozni. Artnerral az a bajom, hogy messziről nézve úgy látszik, mint ha neki szállt volna elsőként fejébe a nemlétező dicsőség.

belabo!
Teljes mértékben igazad van...!
Mikor valaki ráköszön legalább arra méltassa, hogy vissza köszönjön!Lásd Hali TV!
Egyébként meg holnap GYŐZNI KELL!
HAJRÁ HALI!