Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107478 replies to this topic

#104661 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 06:54 PM

Idézet (Balu @ 2005-10-24, 17:46)
Ajaj! Valami gond van a firkásszal!    Már Hali TV beharangozót sem ír!  

Meg velem sem stimmel valami! Ebben a szezonban én nem Hali meccsekre jártam!    Csak azt nem tudom akkor hol! Hiszen Babatit csatárként láttam. Artner meg azt mondta,Babati csak egyszer játszott azt!  
Chelsea-t emlegetni! Kész röhej!    Csak azt nem tudom, ki az aki a támadásba fellép.Szerintem a szélsőknek kéne akkor érkezni, de nálunk olyan ugye nincs, mert mindig behúzodnak középre!
Teljesen hülyének nézik a szurkolókat! Arner "úrnak" javaslom nézze végig a Hali idei meccseit és akkor nem beszél hülyeségeket!  

Köszi Gabi, hogy feltetted a sztáredzőnek a kérdést!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104662 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 05:46 PM

Ajaj! Valami gond van a firkásszal!    Már Hali TV beharangozót sem ír!  

#104663 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 03:18 PM

Bekell érnünk azzal,hogy a Tebeli kezdő,mers sajnos sokáig azlessz,ha nem sérült vagy eltiltott,mert igazolni azt nemfogunk(de nelegyen igazam).És ameddig őjátszik,addig neki kell szurkolnunk.Gratula a Csapatnak,sajnos nemtudtunk köbükivel lemenni mert versenyen voltunk,de legközelebb ottleszünk

#104664 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 01:53 PM

Idézet (Haladás 1919 @ 2005-10-24, 13:23)
Idézet (Tridente @ 2005-10-24, 11:38)
Jaaaaaaj ne,Tebeli játszani fog...nem is értem minek ilyen szar játékos a csapatba,főleg kezdőnek

Én sem tartom Tebelit jó játékosnak, de abból kell főzni, amink van.

Ne felejtsük el, hogy szegény Tebeli...
Idézem: "Nagyon hálátlan poszton játszik!" 
Hehe...
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu

#104665 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 373 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 01:23 PM

Idézet (Tridente @ 2005-10-24, 11:38)
Jaaaaaaj ne,Tebeli játszani fog...nem is értem minek ilyen szar játékos a csapatba,főleg kezdőnek

Én sem tartom Tebelit jó játékosnak, de abból kell főzni, amink van.

#104666 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 12:25 PM

Te csak Ne vidd el!
Arra várom a választ prosperotól hogy mikor mehetek érte!

#104667 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 11:38 AM

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104668 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 11:17 AM

Én a sört elfogadom! A Baluét is!

Sajnos ebben a mezőnyben senki ellen nem mehetünk biztosra.Nagyon gyenge a támadójátékunk. Tény, mindezek ellenére le kell őket győznünk. Tényleg 4-kor lesz a meccs?

Prospero! A sör még az előszobádban van? Ha nagyon zavar én elviszem. Nem venném a szívemre, ha elesnél benne és összetörnéd magad.
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104669 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 09:31 AM

Idézet (prospero @ 2005-10-24, 06:58)
Úgy látom itt csak sőrrel tudok engesztelni.

Megint nem nyert!    Ahogy a siófoki srácnak, úgy neked is csak azt tudom mondani, hogy no alcohol!  

#104670 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2077 Hozzászólás:

Elküldve: 24 October 2005 - 06:58 AM

Idézet (Balu @ 2005-10-23, 21:27)
Idézet (prospero @ 2005-10-23, 21:22)
Hello!

Igyekeztem nagyon tárgyilagos lenni a Nyugat Rádióba ma is ugyanazt mondanám min takkor mondtam. Egy olyan találkozón nyertünk amin a gólon kívűl semmi nem történt Haladás részéről és kimaradt három Siófok helyzet.
Az edzőmérkőzését elnézést kére iróniák szántam.

Üdv: Gábor

És a mi első 3 gólunk?    Amiről lemaradtál!  

Valóban nem volt helyzetünk,de még csak helyzetecskénk sem! Az edzőmeccs viszont erős volt! Mindegy olyan a tudosító, amilyen a meccs!  

Úgy látom itt csak sőrrel tudok engesztelni.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104671 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 09:27 PM

Idézet (prospero @ 2005-10-23, 21:22)
Hello!

Igyekeztem nagyon tárgyilagos lenni a Nyugat Rádióba ma is ugyanazt mondanám min takkor mondtam. Egy olyan találkozón nyertünk amin a gólon kívűl semmi nem történt Haladás részéről és kimaradt három Siófok helyzet.

És a mi első 3 gólunk?    Amiről lemaradtál!  

Valóban nem volt helyzetünk,de még csak helyzetecskénk sem! Az edzőmeccs viszont erős volt! Mindegy olyan a tudosító, amilyen a meccs!  

#104672 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2077 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 09:22 PM

Hello!

A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104673 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 08:33 PM

Na volt nagy süketelés a nyugat rádióban.   Az már megszoktam, hogy minden NB. II.-es edzőnek Felcsút komplexusa van, de ha tényleg a Budakalásznak lenne a következő legerősebb játékosanyaga, akkor valami baj van. Ott ugyanis mindenki amatőr, egyetlen szerződtetett játékosuk sincs, az edző pedig mellékfoglalkozásban csinálja. Nyilván rak valaki néha egy kis pénzt a zsebükbe, de nincs 40 milliós önkormányzati támogatás. Hát nem tom hogy csinálták.  
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104674 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 07:51 PM

Idézet (belabo @ 2005-10-23, 19:49)
Úgy csináltok, mint ha nem tudnátok, ki írta azt a beszámolót.  

Várjunk csak kinek is mondtam, hogy mennyit számoltunk!?      
De valami firkász forma volt a közelünkben!  

#104675 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3135 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 07:49 PM

Úgy csináltok, mint ha nem tudnátok, ki írta azt a beszámolót.  
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104676 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 07:46 PM

Idézet (köbüki @ 2005-10-23, 19:42)
Egyébként hallgattam a Nyugat- és a Szombathelyi rádió tudósítását is a mérkőzésről. Mintha nem is ugyanarra a meccsre mentek volna. Az objektivitás nagyon fontos, mert a szurkolót úgysem lehet becsapni.
Félreértés elkerülése végett, nem azt mondom, hogy most is szidni kell a csapatot, mert nem tudtak öt épkézláb támadást vezetni, de azért az objektivitás nagyon fontos.

Helyi médiában kevés az objektivitás! De szerintem ezt Te is nagyon jól tudod!  

#104677 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3156 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 07:42 PM

Idézet (Lewis @ 2005-10-23, 15:19)
azért elég keményen fogalmazott, aki a beszámolót írta. ne legyen már ekkora arcunk. (hisz valjuk be őszintén, nincs is mire. de ha lenne, akkor sem szép az ilyen!) becsüljük csak le szépen a Dunaújvárost is, hátha kikapunk... nem kell odamondogatni a siófokiaknak sem, akkor sem, ha nyertünk, mert a beszámolók alapján nem bizonyultunk jobbnak (sajnos nem láttam a meccset.) mások is olvasgathatják ezt az oldalt. nyertünk. kész. örüljünk neki. nem kell a cécó.

na Hajrá Hali!!

Nekem is ez a véleményem. Csapata Magyarországon legfeljebb néhány klubnak van.  Ha ezt Európai viszonylatban nézem, akkor meg senkinek.

Nem kellene úgy lenézni őket, mert most megvertük a Siófokot. Ráadásul az Artner is elismerte, hogy szerencse is kellett a győzelemhez.

Egyébként hallgattam a Nyugat- és a Szombathelyi rádió tudósítását is a mérkőzésről. Mintha nem is ugyanarra a meccsre mentek volna. Az objektivitás nagyon fontos, mert a szurkolót úgysem lehet becsapni.
Félreértés elkerülése végett, nem azt mondom, hogy most is szidni kell a csapatot, mert nem tudtak öt épkézláb támadást vezetni, de azért az objektivitás nagyon fontos.

#104678 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 06:55 PM

Idézet (vond @ 2005-10-23, 18:48)
A tegnapi, Siófoki képek elérhetőek az oldalamon!
Kellemes nézegetést mindenkinek!

Megtörtént!    

#104679 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 06:50 PM

Idézet (Lewis @ 2005-10-23, 15:19)
azért elég keményen fogalmazott, aki a beszámolót írta. ne legyen már ekkora arcunk. (hisz valjuk be őszintén, nincs is mire. de ha lenne, akkor sem szép az ilyen!) becsüljük csak le szépen a Dunaújvárost is, hátha kikapunk... nem kell odamondogatni a siófokiaknak sem, akkor sem, ha nyertünk, mert a beszámolók alapján nem bizonyultunk jobbnak (sajnos nem láttam a meccset.) mások is olvasgathatják ezt az oldalt. nyertünk. kész. örüljünk neki. nem kell a cécó.

na Hajrá Hali!!

Az "edzőmérkőzéssel" kapcsolatban teljesen igazad van! Nem szabad, hogy elszálljunk magunktól, mert nagyon keveset mutatunk mostanában.Kellett a szerencse is a győzelemhez pl. amikor egyedül vitte a siófoki a kapura és mellé rúgta,amikor Dani elszámította a beadást,vagy amikor alászaladt.

A siófokiakkal kapcsolatban viszont sok az igazság. 8 perccel a kezdés előtt összesen(bodajki,siófoki,szombathelyi ...stb) 51 embert számoltunk meg, igaz  a tudósító ezt nem tudta megszámolni,hisz kezdéskor még nem volt a stadionban!  

A siófoki B közép egyik tagja valóban átjött hozzánk dumcsizni a meccs előtt és a szünetben is. Ekkor mondta, hogy mostanában nem játszott ilyen jól a siófoki gárda. Pedig mindkét csapat bűn rossz volt.

#104680 vond

HALADAS.NET alapító

• Members
  • PipaPipa
  • 1868 Hozzászólás:

Elküldve: 23 October 2005 - 06:48 PM

A tegnapi, Siófoki képek elérhetőek az oldalamon!
Kellemes nézegetést mindenkinek!
Szurkolói oldalak: HALADAS.NET - bkozep.gportal.hu