Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106944 replies to this topic

#104661 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 09:46 PM

Nah.....először kezdem a pozitívummal (sajnos nem sok volt a meccsen): Rózsa Dani
Fantasztikusan védett egyik gólról sem tehetett, és a védelem bakizásait is rendre javította (már amikor lehetséges volt)
Hát ez rövid volt....
Negatívumok: Tebelit és Bekét el KELL felejteni......
Beke egy nagy 0 volt ezen a meccsen, Tebeli pedig rendre eladta a labdát, az első gól az övé volt, nem a Nagy Gabié.....
Az igazság az, hogy amit Artner mondott a középpályás védekezésről, az teljesen másképp volt, mintahogy arról ő beszélt....Azt mondta egyre jobban megy..ehhez képest még középpályánk sem volt   Az nagy igazság, hogy Babati nagyon sokszor öncélúan cselezgetett, még ha volt is néhány jó labdája
Guzmics: nem hinném hogy ezért most halálra kell ítélni a srácot, nem nézett körbe....de azt ne mondja senki, hogy nem tudták volna figyelmeztetni a többiek a Guzmicsot hogy jön az a nagyképű Kiss Tamás.....
Mindent összevetve szükségünk lenne egy balszélsőre és egy jobbhátvédre.....ezek a hiányposztok.....

#104662 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 08:51 PM

Idézet (köbüki @ 2005-8-26, 20:34)
Azthiszem, ha ez nem tévés meccs, más is lehetett volna. szegény Guzmics aligha alszik ma nyugodtan

Nem tudom, ki hogy alszik ma, de azért se a tévére, és főleg nem a Guzmics Ricsire fognám ezt az eredményt. Jobb lett volna, ha valami tisztességesebb arányban kapunk ki, de maga a vereség a játékfelfogásból, vagy ha úgy tetszik a taktikából következett. Egyszer már úgy nézett ki, tudunk valamit, de most megijedtünk attól, hogy azt folyamatosan lehet alkalmazni. Túljártunk a saját eszünkön, felülkerekedett a kishitűség, ami évek óta ural bennünket.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104663 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 08:38 PM

szerintem Babati kicsit produkálni akarta magát a tv-s meccs miatt,és olyanokat csinált ami az eddigi meccseken nem fordult elő.például sokat cselezett,még akkor is mikor már rég le lehetett volna adni és helyzetet lehetett volna kialakítani,de ő inkább cselezgetett...
Azért egészen máshogy alakult volna ha az elején megadják a szabályos gólunkat.a 2.félidőbe sajnos szinte pályán se voltunk.

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104664 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 08:37 PM

Bocs. A Guzmicsot jobbra akrtam rakni. Ma is eggyel kevesebb sört kellett volna innom...

#104665 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3137 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 08:34 PM

Azthiszem, ha ez nem tévés meccs, más is lehetett volna. Sajnos ma nagyon indiszponáltak voltunk, míg az "amatőr" Paks a hibáinkat kihasználva nyert. Azért még mielőtt ez a balfasz Lengyel elszálna a csapatától: támadójátékuk nulla. Szerintem max. pár forduló és sehol nem lesznek. A mi csapatunk jobb, csak néhány baromságot kellene már levetkőznünk. Beke sehol nincs (igaz a Borsi sem), a Guzmics és a Subicz eléggé rutintalanok még hátul (szegény Guzmics aligha alszik ma nyugodtan) és a Balassát középpályára csak a vakok raknák be. Talán a sallért ki kellne azért próbálni középen és a Guzmicsot balszélen játszatni. Sajnos elől sok helyzetet kihagyunk és most megkaptuk azt a ratyi gólt, amit már korábban többször megúsztunk. Az új igazolások közül szerintem a Tebeli is elég halovány teljesítményt nyújtott.
Kondi: max 60 perc. És ez azért húszévesektől kevés.
Más lett volna a mérkőzés mindezek ellenére, ha az indiszponált Bede megadja a szabályos gólunkat, de hát ez van.

#104666 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 07:47 PM

#104667 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 07:35 PM

A 10. percben rossz érzésem támadt. Artner felkonferálta a 4-4-2-t, ehhez képest a csapat egy nem létező játékrendet, valami 4-6-0-t játszott. Csatárunk csak az oldalvonal mellett bukkant fel, így csak véletlenül lehet gól lőni, anélkül meg nem lehet eredményt elérni. Amúgy a gól, amit lőttünk valóban szabályos volt, de erre holnapután már senki nem fog emlékezni, és a végeredmény ismeretében nincs is túl sok jelentősége.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104668 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 654 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 07:24 PM

Nem jött jókor a vereség, jövő héten megint lesz hivatkozási alap a vállalkozók számára, hogy miért ne adjanak pénzt. A meccsről. Szánalmas hibákat vétettünk, kapu felé nem nagyon lőttünk. Az utolsó 60 percben esetleges volt a játékunk. A játékvezetésről. Lehet, hogy elvették egy szabályos gólunkat, de ennél a játéknál több kell. A másik. Egy győztes meccs után nem kell a bírókat minősíteni, mert az ide vezethet (l. az Ajka-meccset).Helyén kell kezelni ezt a meccset éppúgy, mint az eddigieket, s látni kell az ellenfelek játékerejét. Azt azért sajnálom, hogy egy tévés meccsen ezt az arcunkat mutattuk.

#104669 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 07:15 PM

Edzőstül, játékosostul, vezetőségestül ennyit tudunk. Örüljünk az eddig megszerzett 9 pontnak, és annak, hogy van egy jó kapusunk. Hátha őt is sikerül eladni a Sampdoriának, és majd leigazoljuk helyette a Grosics Gyulát.

#104670 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 10:59 AM

Sziasztok!
Szerintem sincsen semi kivetnivaló a Babati leigazolásában. Igaz hogy lehetne tőle kicsit többet is várni, de mondjuk talán többet tudna tenni a csapatért a középpályán mint a védelemben. Egyébként a Babatit nem a Voli helyére igazoltuk, két teljesen különböző játékosról van szó. Én úgy vettem észre hogy a Voli pótlására a Manganellit igazoltuk. És őü eddig jól megoldotta  a feladatát.

#104671 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 10:48 AM

Ez igy igaz! Ha valakinek adódik egy ilyen lehetőség akkor ki ne ragadná meg?
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104672 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 26 August 2005 - 06:50 AM

Egyetértek az előttem szólóval!

#104673 Zéé

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 629 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2005 - 11:11 PM

Ne legyünk önzőek, Volinak itt volt a lehetőség a kiugrásra....megragadta
ki ne ragadta volna meg? és itt most nem hiszem hogy a pénz annyit számítana........
inkább egy serie A mint tíz NB II.
Voli elindult az úton, ugyhogy harcoskodás helyett mindenki köszönje meg neki hogy itt volt és kívánjon neki sok sikert

#104674 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2005 - 08:42 PM

Hajrá Hali!

Paks-Hali0-2
tipp

#104675 Tridente

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2497 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2005 - 06:45 PM

Idézet (koko111 @ 2005-8-25, 18:24)
Paks-Hali 1-1 Szerintem,de legyen igazam és nyerjünk!

na ezt jól megmondtad

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104676 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2005 - 06:24 PM

Paks-Hali 1-1 Szerintem,de legyen igazam és nyerjünk!
Én is nagyon sajnálom,hogy elment a Voli,de mégsem verem rá a port ártatlan emberekre,ki és hol mondta,hogy Babati sztárigazolás?Én semmi kivetnivalót nem találok a Babatiban ezen a szinten nem rossz játékos és szimpatikusok a nyilatkozatai is,azzal meg,hogy Babatit mindenképp játszatni kell az Artner Tomit szólod le,hogy ilyen pitiáner játékokba belemegy...Gondolkozz és ne a düh irányítson! :)A vezetők pedig hiába mondogatják,hogy imádják a Volit,ha 2-3x annyi pénzt keres a Sampdoria juniórban és karriert csinálhat fiatalon!Tudta ő,hogy mit ér a Halinak!SOK SIKERT VOLI!

#104677 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2005 - 04:24 PM

Idézet (csakahali @ 2005-8-25, 16:14)
Sziasztok! Holnap milyen eredmény fog születni.                          Paks-hali: TIPP????

én inkább nem tippelnék. eddig bejött...  
de annyit megmondok: nyerünk!

#104678 csakahali

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 212 Hozzászólás:

Elküldve: 25 August 2005 - 04:14 PM

Sziasztok! Holnap milyen eredmény fog születni.                          Paks-hali: TIPP????

#104679 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 24 August 2005 - 11:35 PM

Idézet (belabo @ 2005-8-24, 22:53)
ha már mennie kellett, inkább Genovaba menjen, mint Egerszegre.

ez találó!
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104680 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 24 August 2005 - 10:53 PM

Én azért nagyon örültem volna, ha itt marad. De ha már mennie kellett, inkább Genovaba menjen, mint Egerszegre.