Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107238 replies to this topic

#104621 rolmen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 554 Hozzászólás:

Elküldve: 03 October 2005 - 12:59 PM

Sziasztok!
Proszpero milyen kérdést tegyünk fel szerinted,két állandó szerepet kapó játékosnak?Arra a kérdésre,hogy miért nemtudunk nyerni mostmár zsinorba,szerinted mitválaszolnának?Megmondom,hogy mit amit a vezetőség kiadott utasításba.Azt mondanák,hogy rövid a kispad,már két játékostis megérez a csapat,Deezt tudtukmár a kezdéskoris.Engem személyszerint nem ez a Hévizi meccs zavar,mert most olyanok voltunk mint a f...s,hanem az elötte lévő három meccs,amikor tényleg aztlehet mondani hogy jólis játszottunk,vezettünkis,és milett a vége?Nemkell ecsetelnem.És akkor jólmüködik a hátvédsor?Melyik meccset látta az edzőnk?De tényleg nemakarok senkitse bántani a csapatból,sajnos ennyit tudunk most,ezen kár vitatkozni

#104622 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2059 Hozzászólás:

Elküldve: 03 October 2005 - 12:15 PM

Hello!

Ma este a Hali Tv vendége: Nagy Gábor és Rajos Gábor!
Adás ideje alatt sms szám: 20/2020800
de ha itt kérdeztek azt is felteszem.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104623 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2059 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 08:40 PM

Idézet (Miltiades @ 2005-10-02, 20:16)
Van egy karton söröm!
Csak 2-vel kapott ki a Győr!
Emléxel ugye prospero?

Persze! Bár azt bevallom,hogy nem emlékeztem,hogy veled vagy a ......, vagy a ......, vagy a ...... -vel fogadtam. De a tegnapi állapotokat ismerve azt hiszem ezért nem haragudhat rám senki. Ma nagyon jól voltam.

#104624 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 08:16 PM

Van egy karton söröm!
Csak 2-vel kapott ki a Győr!
Emléxel ugye prospero?

#104625 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 08:03 PM

Idézet (vizy @ 2005-10-02, 19:50)
Majd a Puyol ellen játszani fog,Ő csak 179 cm...

Persze 3 év múlva a BL döntőben!  

Bár idén már játszottunk a bajnokok ligájában!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104626 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 07:50 PM

Idézet (Balu @ 2005-10-02, 19:18)
"Hujbert azért nem cseréltem be, mert a vendégek betömörültek a kapujuk elé, kevés területünk volt, és a 190-es bekkek ledarálták volna a fiatal támadót"

Majd a Puyol ellen játszani fog,Ő csak 179 cm...

#104627 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 07:18 PM

Idézet (Totti10 @ 2005-10-02, 18:28)
Míg nekünk max. 3 (Balassa, Babati, Mihalecz) rutinos játékosunk

A legnagyobb baj az, hogy nálunk az öregek nem viszik a hátukon a csapatot, hanem sorra hibáznak, gyengén teljesítenek.

Nem értem viszont Artnert(mint általában) : "Az elsõ félidõben azt játszottuk, amit megbeszéltünk ..." Háááááááááát?    Ha azt beszélték meg,hogy ne lőjenek kapura, vagy hogy Rózsa mindig bravurral véd, akkor tényleg betartották az utasításokat. De azért végre valamiben azért egyet értek vele! ;-) : "Hujbert azért nem cseréltem be, mert a vendégek betömörültek a kapujuk elé, kevés területünk volt, és a 190-es bekkek ledarálták volna a fiatal támadót"

#104628 Totti10

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 840 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 06:28 PM

Azért van egy kis különbség köztünk meg mondjuk a Felcsút között. Míg nekünk max. 3 (Balassa, Babati, Mihalecz) rutinos játékosunk van addig nekik 6-7 ami azért nagyon nagy különbség. Ott fordított az arány mint nálunk: a kezdő nagyobbik része áll öregekből és amaradék fiatal.

#104629 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 04:56 PM

Elsősorban a Felcsútra gondoltam, de ide vehető a Pécs elleni mérkőzés is. De alighanem ilyen lesz a Gyirmót meccs is. Az a néhány volt NB1-es játékos simán meghülyítette a csapatot. Sajnos a mi "öregjeink" tényleg csak alibiznek. Lehet, hogy ezért nem kellettek sehova.

#104630 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 10:00 AM

Idézet (köbüki @ 2005-10-01, 16:04)
És kár követelni is a csapatba a féltehetséges tiniket, akiket egy-egy kiégett sztárocska simán lefutballoz.

Tessék mondani a mi kiégett sztárocskáink mikor futbalozzák már le az ellenfelek féltehetséges fiataljait? Netán ezen a téren is mi vagyunk a szabályerősítő kivétel? Az utolsó 5 meccsen már gyakorlatilag a legidősebbek játszottak. És szereztünk 4 pontot. Ráadásul a játék egyre borzasztóbb.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104631 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 09:26 AM

Azt mondja az Artner, a védelem összeállt....
Ez jó, mert akkor nem tudom, miért van az, hogy egy rögzített helyzetet sem tudnak kivédekezni, a negyven méteres beívelésekről is simán lemaradnak. Talán nem ártana figyelmeztetni, hogy ha nincs a Rózsa, akkor a tegnapi mérkőzés nem 0-0.

#104632 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 657 Hozzászólás:

Elküldve: 02 October 2005 - 06:40 AM

Olvastam a Lappangó által írt tudósítást, s egy dologgal azért kiegészíteném. Az első félidő sem volt éppen tökéletes, hiszen az utolsó negyedórában kiüthetett volna minket a Hévíz, ha Rózsa nem véd kiválóan. (Három ziccerük volt.)
Sajnos megérzi a csapat Mihalecz hiányát, hiszen nélküle nincs igazán támadójáték.
Sajnos a második félidőben megint kevesek voltunk, nem tudtunk olyan nyomást gyakorolni a Hévízre, hogy összeroppanjanak. Hajrá Hali!!!

#104633 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 09:43 PM

Idézet (Balu @ 2005-10-01, 20:43)
Éljen a támadó foci! Én megértem, hogy sok a sérült,de azt már nem, hogy már második meccsen nem lövünk kapura! Hogyan akarunk így nyerni?  

Egyetértek és megint csak annyit szeretnék kérdezni,hogy a Hujber miért nem játszott egyetlen másodpercet sem?Ha már egyszer Ő az egyetlen egészséges csatár a csapatban...A hajtás megvolt,de ha nincs elöl ember,akkor abból nehezen lesz gól.Ha már egyszer nincs elöl senki,miért nem lövünk távolról?(bocsi ez már a második kérdés.)
Hajrá Hali !!!

#104634 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 09:18 PM

Idézet (prospero @ 2005-10-01, 21:06)
Belabo a helyszínen tekintette meg a találkozót. Úgyhogy holnap lesz hadd el hadd a fórumon. Csak érjen haza az érettségi találkozójáról.

És igaza lesz!  

#104635 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2059 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 09:06 PM

Idézet (köbüki @ 2005-10-01, 20:49)
Tebelit a válogatottba!!!!
Mos már épp ideje lenne, ha valaki azt mondaná: a mai csapatot én raktam össze, én cseréltem (vagy nem cseréltem). A Vörös pénzén vettek volna inkább egy normális játékost.
Hogy a Jagó miért nem játszik, a Tebeli meg miért csinálja végig a mérkőzést (vagy inkább miért kezdi el egyáltalán), az nagy kérdőjel.
Nem kell ezeknek befektető, tulajdonos jó ez így is. Sőt, talán így a legjobb.

Belabo a helyszínen tekintette meg a találkozót. Úgyhogy holnap lesz hadd el hadd a fórumon. Csak érjen haza az érettségi találkozójáról.

#104636 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 08:49 PM

Tebelit a válogatottba!!!!
Mos már épp ideje lenne, ha valaki azt mondaná: a mai csapatot én raktam össze, én cseréltem (vagy nem cseréltem). A Vörös pénzén vettek volna inkább egy normális játékost.
Hogy a Jagó miért nem játszik, a Tebeli meg miért csinálja végig a mérkőzést (vagy inkább miért kezdi el egyáltalán), az nagy kérdőjel.
Nem kell ezeknek befektető, tulajdonos jó ez így is. Sőt, talán így a legjobb.

#104637 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 08:43 PM

Éljen a támadó foci! Én megértem, hogy sok a sérült,de azt már nem, hogy már második meccsen nem lövünk kapura! Hogyan akarunk így nyerni?  

#104638 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 08:36 PM

Artner nyugodtan dőlj hátra,hiszen az1-8 hely amit válaltál még él!

#104639 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1758 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 08:25 PM

szar meccs, szar ellenfél, szar bírók, nagy akarás, de szar játék, döntetlen.

#104640 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 01 October 2005 - 05:27 PM

A Cell megint kikapott (2-0 Kalászon) úgyhogy ott a kiesés ellen fognak küzdeni.Nekünk ma este tényleg nyerni kell és nyerni is fogunk!!!Hajrá Hali!