Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107108 replies to this topic

#104621 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 08:15 PM

Idézet (Timo @ 2005-9-19, 12:59)
Erőnlét-kérdésben azt hiszem, nem fogunk egyetérteni

Az a helyzet, hogy a csapat erőnlétét az edző ismeri. Ennek alapján (is) dolgozza ki a taktikát. Ha a csapat a félidőben elfárad, akkor az edző valamit rosszul csinált. Erre nem illik utólag hivatkozni. Artnerral az a bajom, hogy messziről nézve úgy látszik, mint ha neki szállt volna elsőként fejébe a nemlétező dicsőség.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104622 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 656 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 07:59 PM

Erőnlét-kérdésben azt hiszem, nem fogunk egyetérteni, mert szerintem vannak ilyen problémák. Az Ajka és a Barcs elleni meccseket azért említem, mert azokon mutatkozott meg nagyon élesen, hogy míg az első félidőben támadtunk, helyzeteket dolgoztunk ki, a második félidőben sok labdát adtunk el, s védekezésben is sokat hibáztunk.
Persze lehet, hogy nem erőnléti gondok vannak, hanem tudatos a visszaállás, ha így van, akkor viszont ez nem utal túlzottan támadó szellemre. Persze amíg nyerünk, addig nincs baj.

#104623 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 07:28 PM

Idézet (Timo @ 2005-9-19, 12:11)
a hazai mérkőzéseken valóban támadófutballt játszik a csapat, ameddig erővel bírja. De ez az időszak sajnos még nem 90 perces.

Miről beszélsz?    Miért nem hiszel a sztáredzőnek! Tökéletes a csapat erőnléte!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104624 Timo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 656 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 07:11 PM

Valóban. Most megnyugodtam, hiszen minden rendben. Minden meccsen érződött, topon vagyunk erőnlétileg, a Barcs ellen is egyre-másra dolgoztuk ki a helyzeteket a második félidőben, de így volt az Ajka ellen is...
Az iróniát félretéve, a hazai mérkőzéseken valóban támadófutballt játszik a csapat, ameddig erővel bírja. De ez az időszak sajnos még nem 90 perces. Persze megcáfolhat a csapat már szerdán, én lennék a legboldogabb, ha valóban szétfutnánk az ellenfelet.
Hajrá Hali!

#104625 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 06:59 PM

Idézet (nForce @ 2005-9-18, 14:34)
még valami:ha mégegyszer előfordul,hogy az Artner 0:1-nél a második félidőben középpályás helyett védőt hoz be én esküszöm addig ki nem teszem a lábam meccsre,amíg ő irányítja a csapatot

Pedig meg fogja csinálni! Artner a Hali Tv-ben megmondta, hogy ő nem cserél támadó focista helyett védőt! Miért nem szólt eddig nekem senki,hogy én nem Haladás meccseken voltam!     Köszi Gabi, hogy megkérdezted! Artner egy vicc!

Timo azt hiszem Te sem Hali meccsekre jársz, mert a csapat erőnléte jó!

#104626 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 06:33 PM

Idézet (nForce @ 2005-9-18, 14:34)
még valami:ha mégegyszer előfordul,hogy az Artner 0:1-nél a második félidőben középpályás helyett védőt hoz be én esküszöm addig ki nem teszem a lábam meccsre,amíg ő irányítja a csapatot

Volt egy rossz érzésem, hogy vmi hasonló fog történni, ezért utolsó pillanatban úgy döntöttem, hogy itthon maradok. Ráfogtam az időjárásra  
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104627 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 06:15 PM

Kéne csináltatni I 'love Beke feliratú pólókat is.   Csak ne hogy valaki még elhiggye, hogy Beke tehet arról, ami itt folyik. Ha engem mondjuk betennének a Real Madridba, nem hiszem, hogy engem szidna a közönség.

#104628 Loyal

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 05:29 PM

nForce!Nem voltam Győrbe,ott lehet hogy ő volt az egyetlen aki mutatott vmit,ezt nem tudom,de összességébe nem vmi nagy cucc!

#104629 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 12:19 PM

Idézet (Hali++++ @ 2005-9-19, 05:17)
Bocs...    

Semmi gond.Ha le tudok lépni akkor kinn leszek szerdán,ha nem akkor csak a 2. félidőközepére érek oda.

#104630 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 12:17 PM

Bocs...    
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104631 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 12:04 PM

Idézet (Hali++++ @ 2005-9-19, 04:55)
Prospero!

Artnerhez kérdés: nem gondolja, hogy a Bekét pihentetni kéne és mással pótolni?!

Hülye vagy? Beke a sztár a csapatban!    Egy Artner kaliberű sztáredző nem csinál akkora ökörséget, hogy Bekét kihagyja a csapatból!  

#104632 Hali++++

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 977 Hozzászólás:

Elküldve: 19 September 2005 - 11:55 AM

Prospero!

Artnerhez kérdés: nem gondolja, hogy a Bekét pihentetni kéne és mással pótolni?!
Szurkolói oldal: http://www.bkozep.gportal.hu

Az ördög nem alszik, csak bólogat.

A Haladás nem élet és halál kérdése. Sokkal több annál!

Ami nem öl meg, az erősít.

A mai magyar labdarúgásban a szurkoló nagy ívben le van szarva!

Ne nézzetek teljesen hülyének!

#104633 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3624 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 09:34 PM

"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104634 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3624 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 09:32 PM

Idézet (Loyal @ 2005-9-18, 08:14)
Egyébként ezt a Bekét nem tom mér hoztuk ide nem mutat még mindig semmit.ahogy az Artner mondta a szélső játékosok keveset mutattak Győrbe ,de szerintem nem csak ott.Gyenge a szélső játékunk.

nem tudom melyik meccset nézted,ott voltál egyáltalán?Beke volt talán az egyetlen játékosunk,aki elfogadhatóan teljesített.
én továbbra sem a játékosokban keresném a hibát:ennyit Artner mester "támadó focit játszunk majd,harapni fogunk,stb" felfogásáról.ehelyett van elképzelés nélküli,defenzív "játék".persze a szurkoló ezt is elviseli...
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104635 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 06:25 PM

Barcs-Bkv 1:0
Budakalász-Gyirmót 2:2
Ajka-Siófok 1:1
Kaposvölgye-Dunaújváros 2:2

#104636 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1146 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 05:31 PM

Beke egyre jobban játszik, most is jól ment neki. Sok pontrúgást harcol ki, amivel nem megyünk persze semmire, mert Horváth András óta, nincs aki lőjjön egy értelmeset abba a labdába...
Hajrá Hali!

#104637 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3144 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 03:31 PM

Talán be kell látni, hogy ez a csapat ennyit tud. Több hiányposzt van, iletve vannak olyan játékosok, akik még ezt a gyenge NBII-es szintet sem ütik meg. Az egyetlen pozitívum, hogy taln kiesési gondjaink nem lesznek.
A legfájóbb az, hogy ilyen harmatgyenge csapatok is tudnak nyerni ellenünk, mint ez a DAC.

#104638 Loyal

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 03:14 PM

Egyébként ezt a Bekét nem tom mér hoztuk ide nem mutat még mindig semmit.ahogy az Artner mondta a szélső játékosok keveset mutattak Győrbe ,de szerintem nem csak ott.Gyenge a szélső játékunk.

#104639 Loyal

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 46 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 03:10 PM

Túl borulátó vagy szerintem,persze én sem örülök az utóbbi hetek teljesitményének de ne temetkezzünk még.

#104640 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 18 September 2005 - 12:34 PM

Kezd egyre zavarosabbá válni az egész. Nemrég még az volt a koncepció hogy majd a fiatalok, türelem. Aztán pár hónap leforgása alatt a fiatalokat egyszerűen eltünteték, és most azt várjunk, hogy a Babatiék mikor érnek be. Normális helyen a kéthetes bajnoki szünetben kipihenik magukat a játékosok, meggyógyulnak a sérültek, stb. Nálunk minden pont fordítva megy. Az eddigi 6 meccsből 1x játszott jól a csapat. A mutatott összteljesítményhez képest a 12 pont nagyon is hízelgő. Persze semmi gond, majd jövőre. Ha akkor nem, akkor meg majd azután... "Langyos a sör, de nekünk így is jó..."