Jump to content

Hírek

107481 replies to this topic

#104621 belabo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3135 posts

Posted 30 October 2005 - 06:45 PM

Ez az 5. hely önmagában nem sokat jelent. Ugyanannyi a különbség az 1. és az utolsó helyezettel szemben (13 pont). Valójában annak a nagy semminek a közepe vagyunk, ami ez a bajnokság.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104622 köbüki

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3156 posts

Posted 30 October 2005 - 05:38 PM

Tavaly egycsoportos második vonal volt. Azt az idényt a mostanival nem is szabad összehasonlítani.
Ha megnézzük, hogy csak olyan csapatok vannak előttünk, akik alacsonyabb osztályból jöttek, akkor elvileg a tavalyiak között bajnokok is lennénk.

#104623 Tridente

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2497 posts

Posted 30 October 2005 - 03:10 PM

Idézet (köbüki @ 2005-10-30, 09:49)
Lehet, hogy az Artner-Vörös páros egy olcsó megoldás (bár vannak kétségeim), de ezt a csapatot csak visszafejlesztik.

Év elején nagyon sokan azt mondták,hogy idén is a kiesés ellen fogunk küzdeni,ahoz képest 5.ek vagyunk,félre ne értsétek,ezzel nem védeni akarom őket,de az 5.hely messze van a kieső pozíciótol,ha ezt nézzük akkor viszont köszönettel tartozunk nekik...de a játék alapján hihetetlenül gyengék vagyunk,nagyon sokszor van szerencsénk,pl tegnap is a kapufás esetnél...

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104624 Totti10

Tag

• Members
  • PipPip
  • 840 posts

Posted 30 October 2005 - 02:29 PM

Azért kíváncsi lennék arra hogy milyen edzésmunka folyik a csapatnál. Mert elképzelni nem tudom hogy mit gyakorolnak edzésen. Ha lemennék a grundra és összeszednék 11 játékost akik még soha nem játszottak egy csapatban azok is képesek lennének ilyen teljesítményre. Az igazság az hogy a vezetőség és mi is csak áltatjuk magunkat azzal hogy ennek a csapatnak van jövője, hogy majd pár év múlva beérnek meg ilyesmi. Igazából sok játékos már rég elérte a maximumot, sőt páran már elkezdtek visszafejlődni. Ez csapat nem lesz jobb se jövő héten, se 3 hónap múlva, se 3 év múlva. Aki tehtséges azt elviszik innen, de az a baj hogy a csapat zöme tehetségtelen.

#104625 vasilasi

Tag

• Members
  • PipPip
  • 159 posts

Posted 30 October 2005 - 12:12 PM

Prospero!

Gyöngyi mondta hogy mire szeretél volna kérni, nem tudom elválalni mert pont mindig akkor van műsorom! Nem tudom a meccseket is hogy fogom megoldani....
Amúgy amiről múlt héten beszéltünk már fenn van ha gondolod akkor linkelheted!

üdv. Lasi!
"1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás HALADÁS "  From "Lasi " 2003

http://www.gwa.n1.hu

#104626 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1754 posts

Posted 30 October 2005 - 11:48 AM

Idézet (koko111 @ 2005-10-29, 23:26)
Ez már elkeserítő!Amit a csapat támodó foci néven művel az a foci megcsúfolása!Nincs a széleken játszani(!) képes ember, a "csatárok" meg csak alibiznek!Ráadásul ma a védelem sem állt valami biztos lábakon..Hajrá Hali!/Mert ez  sohasem változik!!!/

A probléma ott van, hogy egyáltalán senkisem játszik a széleken!    A legszélső emberünk is vagy 8-10 méterre van az oldalvonaltól!    Tegnap a 2. félidő közepén amikor Imre Jani kiállt a jobb szélre a sztáredző rögtön bekiabált menjen be középre!   Bár azt is el kell ismernem,hogy többször szólt neki , ne álljon vissza,hanem maradjon elől. Csak ugye két 1,20-as meberrel elől nem sokra megyünk.  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104627 köbüki

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3156 posts

Posted 30 October 2005 - 10:49 AM

Az idén nem vezettünk öt épkézláb támadást. Szerintem az a legelkeserítőbb, hogy ebben a rendkívűl gyenge mezőnyben nem tudunk egy normális játékot produkálni. Én azt mondom, hogy elképzelés nincs a csapat játékában, esetleges megmozdulások vannak. Még a kontrák néha összejönnek, de azonkívül semmi. Rossz volt nézni, hogy a középpályások ötméteres alibipasszokat csinálnak, néhányan meg még a kapufát is kicseleznék, miközben egy-egy támadó tökegyedül árválkodik, mégsem kap labdát.

Lehet, hogy az Artner-Vörös páros egy olcsó megoldás (bár vannak kétségeim), de ezt a csapatot csak visszafejlesztik.

#104628 Timo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 658 posts

Posted 30 October 2005 - 06:41 AM

Tegnap a meccs után is érződött, hogy a szurkolókat egyre kevésbé lehet azzal kifizetni, hogy néhány év és lesz jó foci. S ami még nagyobb baj, év elején be lett ígérve a támadófoci. Azt hiszem, jobb lett volna, ha ezen a téren szerényebb a szakvezetés, és nem ébreszt illúziókat a szurkolókban. A megszerzett pontok tekintetében nincs nagy hiányérzet bennem, de azt látni kell, hogy két meghatározó csapat van, a többi kis túlzással hasonló képességű, s eléggé esetleges, hogy  ki kit győz le. Amit a szélek kihasználtságáról és a csatárokról írtok, már tavaly is probléma volt, s azóta sem oldódott meg. Ezzel a kerettel egy jó közepes másodosztályú szereplés biztosítható (kiesni meg amúgy sem lehet), de attól tartok, ez egyre kevesebb embert hoz lázba.Amúgy a Siófok-meccs után én is túlzottan bizakodó voltam. Tévedtem. Ettől függetlenül: Hajrá Hali!

#104629 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipPip
  • 2832 posts

Posted 30 October 2005 - 01:44 AM

Hát emberek...

Nézegettem a honlapon az előzeteseket meg a híreket és mindenhol az jött le, hogy mi milyen lealacsonyítóan beszélünk a Dunaújvárosiakról hogy legutóbb 6ot kaptak otthon meg idegenben mindig kikapnak, meg "illedelmes vendégek" majd úton a meccsre a rádióban is ugyanezt hallom, hogy az utolsó csapat ellen játszunk egy kis meccset akik legutóbb 6ot kaptak otthon és amikor egy győzelmüket szerezték akkor is kaptak mellete 4 gólt szóval a védelmük nem áll a helyzet magaslatán.
Nem is jöhetett más ezután mint egy iszonyatos nagy koppanás és ezzel a nagy előzetes esélylatolgatással csak mégjobban leégettük magunkat.

Mert ma inkább ők játszották a focit, mint mi. Ha nem kapunk 11est soha nem rúgúnk gólt és az egyenlítő gólunk után amikor mindenki azt várta hogy na most belelkesül a csapat és beszorítjuk a kapu elé őket akkor is ők jöttek, támadtak majd rúgtak egy kapufát meg lőttek egymás után kapura 5x egyhuzamban.

Nagyon nem lesz ez így jó.  Itt lehetett volna a 3. hely és csak az utolsó helyezettet kellett volna legyőznünk hazai pályán de ott tartunk, hogy ennek a döntetlennek is örülhetünk... Kár érte.
Pedig valamit kezdeni kell meg befektetőt találni ha NB1et akarunk mert ilyen játék mellett ez a maroknyi néző jórésze is meg fogja unni mert amit ma alakítottunk azt focinak nem nagyon lehet nevezni.

#104630 belabo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3135 posts

Posted 30 October 2005 - 12:31 AM

Az utolsó helyezett is több gólt lőtt, mint a Hali. Most ötödikek vagyunk, ez nagyon szép. Mint tudjuk, odaérünk az első három hely valamelyikére, ha hozzuk a kötelezőket. Igaz, azt nem mondták, mi a kötelező. (A Felcsut kilóg, a Paks szar, csak sok pontja van.)

Régen sokat morogtam a világítás költségeit vitatva. Belátom, fölösleges a világítás. Ha már egyáltalán nem lesz néző, akkor tényleg lehetne hétköznap délelőtt, vagy bármikor sötétedés után játszani. Talán még az utóbbi lenne a legpraktikusabb.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104631 koko111

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1138 posts

Posted 29 October 2005 - 11:26 PM

Ez már elkeserítő!Amit a csapat támodó foci néven művel az a foci megcsúfolása!Nincs a széleken játszani(!) képes ember, a "csatárok" meg csak alibiznek!Ráadásul ma a védelem sem állt valami biztos lábakon..Hajrá Hali!/Mert ez  sohasem változik!!!/

#104632 Totti10

Tag

• Members
  • PipPip
  • 840 posts

Posted 29 October 2005 - 11:18 PM

Gratulálok a Dunaújváros gárdájának, mert ma este csak tőlük láthattunk egy kicsi focit. Rászolgáltak volna a 3 pontra. Ami meg a mi csapatunkat illeti: elviselem azt hogy rutintalanok, azt is hogy tehetségtelenek, sőt még azt is hogy igazából semmit nem értenek a labdarúgáshoz. De az már nekem is sok hogy egy fikarcnyi küzdést, akarást, hajtást nem látok a pályán!!! Még hogy saját nevelésű játékosok, ezek se küzdenek jobban acsapatért mint bármelyik kivénhedt összeigazolt játékos. Szégyellje magát az egész társaság!!

#104633 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1754 posts

Posted 29 October 2005 - 09:40 PM

Addig nem lesz Szombathelyen támadó foci,amíg nem igazolnak végre csatárokat, amíg senkisem játszik a széleken. Ha meg véletlenül kimegy a szélre az edző behívja középre!
Lehet fogadásokat kötni mikor sikerül Gyurikának kiállítani magát!  
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104634 Tridente

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2497 posts

Posted 29 October 2005 - 08:52 PM

Nem is lesz így támadójáték ha ilyen balfaszok játszanak mint a Manganelli...Hujber sokkal jobb,nem értem miért nem ő kezd.és szerintem idén először nem ellenünk fújt a bíró.

"Szükség volt odafenn egy centerre,és megkapták a legjobbat"

Nyugodj békében Cece! :(

#104635 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1802 posts

Posted 29 October 2005 - 08:49 PM

na kinek hogy tetszett az edzőmeccs? mert nekem nagyon!

nem is vagyok kíváncsi, mit mondott az artner, biztos, megint mindent úgy csináltak a fiúk, ahogy azt ő elvárta. a gyurika pedig kimagaslott a mezőnyből. támadófoci pedig volt!

#104636 Haladás 1919

Tag

• Members
  • PipPip
  • 373 posts

Posted 29 October 2005 - 08:44 PM

A mai este a támadó fociból ismét nem valósult meg semmi... Érdekes, hogy Artner úr úgy vette észre, hogy nagyon gyengén játszott a csapat... Érdekes módon, az elmúlt fordulókhoz hasonlóan, egyetlenegy támadónk tartózkodott az elenfél térfelén... Ez valami modern támadó football? Ha Artner úrnak ez támadó foci, milyen lehet a védekező?

HAJRÁ HALADÁS!

#104637 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1802 posts

Posted 29 October 2005 - 04:58 PM

Idézet (belabo @ 2005-10-29, 12:51)
Ügyelni kell a védekezésre, most látom, a Dunaújváros több gólt lőtt eddig (14) mint mi (13).  

hát ez gáz. de remélem a mai nap ez változni fog.  mondjuk tavaly sem lőttünk sok gólt. sajnos nem szokásunk.
egyébként én sem várok sok nézőt mára...

na Hajrá Hali!!

#104638 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2094 posts

Posted 29 October 2005 - 04:31 PM

Eltudom képzelni hányan leszünk a mérkőzésen ha a fórumon is ilyen sokan avgyunk. Abba pedig belegondolni sem merek mi lesz a büfébe.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104639 belabo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3135 posts

Posted 29 October 2005 - 12:51 PM

Idézet (köbüki @ 2005-10-29, 11:55)
1. Az arany ászok helyett hozzanak elegendő SOPRONI-t a büfébe;
2. Hagyjanak fel a sörcsapolással, ÜVEGEST akar a nép (nagy pohárban)!

Mintha csak én mondtam volna. Rendkívül korrekt.  

Ügyelni kell a védekezésre, most látom, a Dunaújváros több gólt lőtt eddig (14) mint mi (13).  

#104640 köbüki

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3156 posts

Posted 29 October 2005 - 11:55 AM

Nem, mert megint a Tebeli lesz a belső középpályás egy olyan csapat ellen, aki kétszer annyi gólt kapott, mint rúgott (és egyébként tökutolsó).
Csak gólt ne kapjunk!
A támadóbb szellemű játékosok (és fiatalabbak) meg ücsörögjenek a padon-vagy még ott se.

Foglakozzunk fontosabb dolgokkal:
1. Az arany ászok helyett hozzanak elegendő SOPRONI-t a büfébe;
2. Hagyjanak fel a sörcsapolással, ÜVEGEST akar a nép (nagy pohárban)!