Jump to content

Hírek

106928 replies to this topic

#104621 Lappango

Tag

• Members
  • PipPip
  • 99 posts

Posted 29 August 2005 - 02:19 PM

Jah és tényleg nem azért mondom de miután megírtam az első vállaszom megnéztem az Osztályozókönyvet ahol már közel harmincan szívaztak és vészesen ugyanaz az osztályzat mint az enyém. Harmincan csak nem vagyunk elfogultak. Úgyhogy a legnagyobb tisztelet mellett azt gyanítom lehet te vagy az elfogult.

#104622 Lappango

Tag

• Members
  • PipPip
  • 99 posts

Posted 29 August 2005 - 02:15 PM

Idézet (Miltiades @ 2005-8-29, 13:54)
Ha Lappangó ezek a Te osztályzataid akkor tényleg sok volt a "matchbox"!!
Nagyon elfogult vagy...!  

Egy volt! Igyekszem nem elfoglt lenni. Persze ez nem egy obiektív műfaj, tehát nyílvánvalóan az én személyes véleményemet tükrözi. egyébként kíváncsi vagyok,hogy kivel voltam elfogult? Tényleg érdekel.

Hajrá Hali!

#104623 Miltiades

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1291 posts

Posted 29 August 2005 - 01:54 PM

Ha Lappangó ezek a Te osztályzataid akkor tényleg sok volt a "matchbox"!!
Nagyon elfogult vagy...!  

#104624 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1635 posts

Posted 29 August 2005 - 11:24 AM

nem mondtam semmit.

#104625 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1958 posts

Posted 29 August 2005 - 09:59 AM

Idézet (Lewis @ 2005-8-29, 02:58)
Csak most olvastam el a meccsről szóló cikket, mert eddig még nem volt rá időm. nekem is tetszik. bár az odaútról szóló cikk nagyon emlékeztet engem vmire. (mondjuk talán a ma estére?   . elég jó kedvetek volt. )

na Hajrá Hali!!

cívisváros,cívisváros, éééé....    

Te Lewis!
Ne felejtsd el titoktartás köt!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104626 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1635 posts

Posted 29 August 2005 - 02:58 AM

Csak most olvastam el a meccsről szóló cikket, mert eddig még nem volt rá időm. nekem is tetszik. bár az odaútról szóló cikk nagyon emlékeztet engem vmire. (mondjuk talán a ma estére?   . elég jó kedvetek volt. )

na Hajrá Hali!!

cívisváros,cívisváros, éééé....    

#104627 vizy

Tag

• Members
  • PipPip
  • 438 posts

Posted 28 August 2005 - 11:55 PM

A gólt a CSAPAT kapja v. lövi;a mérkőzést a CSAPAT nyeri meg v. veszíti el(v. hozza döntetlenre ).Tényleg kár lenne itt leragadni,mert ilyen alapon a Micin ment el a meccs,mert nem lőtt gólt és még sorolhatnám.Vasárnap nyerni kell,ez a fontos !

#104628 belabo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3134 posts

Posted 28 August 2005 - 07:46 PM

A tévés meccsek szombaton 13 órakor kezdődnek. Legalább megspóroljuk a villanyszámlát.  
Amúgy minden gól előtt valaki hibázik, különben sose lenne gól. Kár ennél leragadni.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#104629 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 28 August 2005 - 02:19 PM

hogy a második hazai találat elõtt nemcsak Guzmics Ricsi hibázott, hanem a védõtársai és a kapus is, mivel nem szóltak a középsõ bekknek, hogy támadják

ehh elkéne mennem edzőnek, ezt mondtam én is

#104630 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 28 August 2005 - 01:29 PM

Erről a Kiss Tamásról ne halljak, olvassak még1x mert tényleg eltöröm a Zidane-os bokáját

#104631 koko111

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1138 posts

Posted 28 August 2005 - 10:16 AM

Nagyon jó a cikk a meccsről!Előbb-utóbb letöri valaki Lengyel Feri szája széléről a vigyort,mert messze van a csapata a világverőtől!!Amúgy a közvetítés is végtelenül elfogult volt szinte csak a Paksról szólt és szenzációs Kiss Tamás istenítéséről.Amúgy megérdemelten nyert a Paks mert elől erőtlenek voltunk(bár erre azért már voltak figyelmeztetőjelek az előző meccseken is!!) és hátul borzalmas dolgokat műveltünk.Talán középhátvédként be kellene most tenni a Balut!HAJRÁ HALI!

#104632 vizy

Tag

• Members
  • PipPip
  • 438 posts

Posted 27 August 2005 - 06:20 PM

Teljes mértékben egyetértek Zéé-vel.Kikaptunk,akkor mi van?Majd nyerünk jövő vasárnap...És ha nyerünk jövő vasárnap?Attól még nem mi leszünk a világ legjobb csapata,csak helyreáll a rend.
A paksiak nagyon taktikus játékkal vertek meg minket.Ha megfigyeltétek,a védelmük a saját kapujuktól max. 25 méterre helyezkedett,hogy még csak véletlenül se tudjunk kiugratni valakit v. a keresztbelőtt labdákkal veszélyeztetni;ezekkel nyertük az eddigi meccseinket!Az előző meccseken kb. 10x futottunk lesre,most kétszer(amiből az egyik nem is volt az...).Szerintem.Az a gyanúm,a paksiak közül valaki látta már játszani a Halit és ezt kiszúrta...
Nem baj,jövő héten javítunk.

Hajrá Hali !!!

#104633 Timo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 654 posts

Posted 27 August 2005 - 06:16 PM

Azt hiszem, valóban fontos, hogy kezeljük értékükön ezeket az eredményeket. Látni kell, hogy a Kaposvölgye mérkőzés kivételével azért voltak problémák a játék folyamatosságával, de az eddigi meccseken jól zárt a védelem, s a Budakalász, illetve az Ajka elleni meccsen jó százalékkal rúgtuk be a helyzeteket. Figyelmeztető az is, hogy nem bírjuk végig a meccseket. Ebben a bajnokságban reális esély van arra, hogy a mezőny első felében végezzünk, de ahhoz nagyon sok mindennek össze kell jönnie, hogy megnyerjük a bajnokságot.Ettől függetlenül nem kell elkeseredni, minél több meccset meg kell nyerni, mert itt lehet.Csak a Hali!

#104634 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 27 August 2005 - 05:50 PM

Ha csalódtál a vereség miatt, akkor Te is a fellegekben jártál
Ugye nem gondolta senki komolyan, hogy veretlenül le lehet hozni egy bajnokságot?!
Miért a 3 győzelem a megtévesztő?
Miért nem az 1 vereség?

#104635 Totti10

Tag

• Members
  • PipPip
  • 840 posts

Posted 27 August 2005 - 05:11 PM

Idézet (Zéé @ 2005-8-27, 16:04)
Az első 3 forduló eredménye nagyon megtévesztő volt

Totti ez relatív.....Mi volt megtévesztő? A zsinórban 3 nyert bajnoki, vagy a mostani vereség?!

Bármelyik lehet megtévesztő, 4 forduló után ne kezdjen el jósolni senki, mert tök felesleges

Az volt a megtévesztő hogy nyertünk 3 meccset. Én nem jósolgatok csak eza meccs bebizonyította hogy a földön kell járnunk. Az első 3 meccs után már jöttek azok a hangok hogy bajnokok leszünk, de ez teljesen fölösleges. Én továbbra is úgy gondolom hogy ahhoz hogy bajnokok legyünk télen erősítésre lesz szükség.

#104636 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 27 August 2005 - 04:04 PM

Az első 3 forduló eredménye nagyon megtévesztő volt

Totti ez relatív.....Mi volt megtévesztő? A zsinórban 3 nyert bajnoki, vagy a mostani vereség?!

Bármelyik lehet megtévesztő, 4 forduló után ne kezdjen el jósolni senki, mert tök felesleges

#104637 Totti10

Tag

• Members
  • PipPip
  • 840 posts

Posted 27 August 2005 - 12:52 PM

Idézet (Arpee @ 2005-8-27, 11:32)
Hali ! (lesz a bajnok)

Sajnos nem láttam a meccset, és nagyon rossz, hogy kikaptunk, de fiatal a csapt, le kell vonni következtetéseket, a csapatot - ha kell - át kell alakítani. Gondolok a kezdő 11-re.
1-1 rosszabb teljesítmény most belefér, de fel kell jutnunk, és ennyi nem lesz elég. A Felcsútot meg kell verni - no nem politikai nézetek miatt - hanem nem szabad egy HALADÁS-nak, meg egy-két nemtudommilyenvoltfalusi-sohanb-sbajnokságbannemjátszott csapatnak küzdenie az NB1-ért. Játékosok, vezetők !
Legyetek már profik !

Hajrá Hali !

Hát nem tudom de azért feljutásról ezzel a csapattal senki se álmodozzon! Az első 3 forduló eredménye nagyon megtévesztő volt, de most az is kiderült, hogy egy amatőr csapat is így el tud bánni velünk méghozzá könnyedén. Ezzel a csapattal nagyon nagy pofozógépek lennénk az első osztályban. Itt csak akkor lehet feljutásról beszélni ha most sok szponzor áll a csapat mellé és a télen minimum 5 minőségi játékost igazolunk.

#104638 Arpee

Tag

• Members
  • PipPip
  • 40 posts

Posted 27 August 2005 - 11:32 AM

Hali ! (lesz a bajnok)

Sajnos nem láttam a meccset, és nagyon rossz, hogy kikaptunk, de fiatal a csapt, le kell vonni következtetéseket, a csapatot - ha kell - át kell alakítani. Gondolok a kezdő 11-re.
1-1 rosszabb teljesítmény most belefér, de fel kell jutnunk, és ennyi nem lesz elég. A Felcsútot meg kell verni - no nem politikai nézetek miatt - hanem nem szabad egy HALADÁS-nak, meg egy-két nemtudommilyenvoltfalusi-sohanb-sbajnokságbannemjátszott csapatnak küzdenie az NB1-ért. Játékosok, vezetők !
Legyetek már profik !

Hajrá Hali !

#104639 Prada

Tag

• Members
  • PipPip
  • 43 posts

Posted 27 August 2005 - 11:02 AM

Nem tudom mért mondjátok hogy nincs balszélsőnk!!!Borsi: Igaz, hogy ebben az évben nem mutatott semmi különöset, de játéklehetősége se nagyon volt.Edzőmeccseken meg nem a helyén játszott, bal hátvéd volt többnyire, szóval esélye sem volt.Azért szerintem nem véletlenül korosztályos válogatott....
Más. Babati egy cselt tud, azt csinálja állandóan, lassú. Szerintem tegnap is szörnyű volt a "sztárigazolás"....

#104640 köbüki

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3137 posts

Posted 27 August 2005 - 10:57 AM

Nem a Guzmics nyakába akrom varrni a vereséget. Sokan gyenge produkcióval álltak elő tegnap, de azért a második gól elég óvodás volt és szerintem az pecsételte meg végleg a sorsunkat. Én nem keresnék jobbhátvédet, mert van arra elég ember. Sajnos baloldali játékosunk  pillanatnyilag egy sincs. Az edzőmérkőzések után kár volt erőltetni a Bekét és a Barát is sokkal jobb produkciót nyújt a másik oldalon. Szerintem egy jól szervező belső középpályás is kellene, mert a Rajos Gabi a védekezést és a támadásszervezést együt nem tudja megoldani. A Nagy Gabi még szerintem mindegyikhez kevés, a Balut és a Tebelit középre rakni megy egyenesen őrültség.
Őszintén szólva gondoltam, hogy kikapunk. Kár, hogy ez ilyen kishitű játékkal sikeredett.