Jump to content

Hírek

107153 replies to this topic

#104621 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1711 posts

Posted 25 September 2005 - 09:30 AM

szomorú vagyok, de nem dühös.
nem tudom mennyi lehetett hátra (max. 15 perc), de ezt a meccset már csak rutinból is le kellett volna hozni. hát ez az. rutinból. ami nekünk nincs. de nem csak a játékosoknak, hanem sajnos az Artnernak sincs. már nem először cseréli el magát, és megint nem jókor. beszélhettek itt a "lovakról" a Babatival kapcsolatban, mégis mikor lehozta nem lett jobb oldalunk. és akárhogyis, de ő volt az egyik "legjobbunk" tegnap...

na Hajrá Hali!!

#104622 köbüki

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3145 posts

Posted 25 September 2005 - 09:17 AM

Ezzel a kerettel és csapatvezetéssel toronymagasan soha nem fognak bajnokságot nyerni. Pedig nagyon gyenge csapat volt ez Felcsút is. Ha azt veszem, hogy az idei bajnokságban a tavalyi biztos feljutók elég haloványan szarepelnek (főleg a REAC), hát óriási a szakadék az első és a másodosztály között.
Nincs is értelme feljutni így, mert csak pofozógépek lennénk.
Sajnos egy kicsit is erősebb csapatok ellen nem tudjuk tartani a vezetést. A vezetésünknél úgyéreztem, hogy csak az időhúzásra akarunk játszani.
Egyébként ismét óriási egyéni hibából kaptunk gólt, szokás szerint magunknak tettük nehézzé a mérkőzést.

#104623 Timo

Tag

• Members
  • PipPip
  • 656 posts

Posted 25 September 2005 - 08:33 AM

Ma hajnalban ismét megnéztem a tegnapi meccset, s meghallgattam az edzői értékeléseket is. Sajnos az első félidőben valóban érződött a fáradtság,  a második félidőben 30 percig tudtunk nyomást gyakorolni az ellenfélre. Azt hiszem ,egy Ajka és egy Barcs elleni meccset ilyen teljesítménnyel is hoztunk volna, de ahogy várható volt, egy komolyabb ellenfél ellen nem elég fél óra jó játék.
Nagyon érződött a valódi csatárok hiánya is.Imre Jani akkor volt igazából elemében, ha középpályáról indulhatott, Manganelli ugyanezt tudja, de Mici hiánya miatt neki kellett fent játszania, s ez nem igazán ment neki. a mérkőzés végén az hangzott el, hogy képességbeli problémák vannak. Ezt érezzük mindannyian. Tehát, ha fel akarunk jutni, erősíteni kell.

#104624 vizy

Tag

• Members
  • PipPip
  • 438 posts

Posted 24 September 2005 - 11:28 PM

Idézet (csabesz @ 2005-9-24, 14:51)
Teljesen kész vagyok................................

Én szintén...Nem tudom,mi volt(?) a cél és a taktika.A Beke-Jagó csere talán az életben nem fog megfordulni bennem...
Remélem,jövő héten javítunk !

Hajrá Hali !!!

#104625 csabesz

Tag

• Members
  • PipPip
  • 159 posts

Posted 24 September 2005 - 09:51 PM

Teljesen kész vagyok................................

#104626 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1754 posts

Posted 24 September 2005 - 09:30 PM

Idézet (Totti10 @ 2005-9-24, 14:24)
Komolyan mondom ez az Artner nem való edzőnek. Aki úgy küldi ki a pályára  csapatát hogy talán le tudjuk hozni döntetlenre az inkább mondjon fel. Az meg nem taktika hogy megszerezzük a vezetést, lendületben vagyunk és visszaállunk védekezni. Erre bárki képes lenne. Gratulálok Mester, így kell elveszíteni egy győztes meccset.
De csak azért is Hajrá Hali!

Egyetértek! És még valami!Miért nem lehet egész meccsen úgy hozzáállni mint a 2.félidőben!?    Ez volt Pécs ellen is!
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#104627 Totti10

Tag

• Members
  • PipPip
  • 840 posts

Posted 24 September 2005 - 09:24 PM

Komolyan mondom ez az Artner nem való edzőnek. Aki úgy küldi ki a pályára  csapatát hogy talán le tudjuk hozni döntetlenre az inkább mondjon fel. Az meg nem taktika hogy megszerezzük a vezetést, lendületben vagyunk és visszaállunk védekezni. Erre bárki képes lenne. Gratulálok Mester, így kell elveszíteni egy győztes meccset.
De csak azért is Hajrá Hali!

#104628 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1754 posts

Posted 24 September 2005 - 08:52 PM

Idézet (nForce @ 2005-9-24, 13:16)
szép volt Mester!

Ezt sosem fogom megérteni!Vezetünk és rögtön visszaállt mindenki!A legelső emberünk is max 35 méterre volt a kapunktól!  

A sztáredző megint hozta a formáját. Valaki mondja meg Jagonak miért kellett 10 percet a kispad mellett állnia!    Hétfőn megkérdeztem a támadó focit! És meggyőzött asztáredző,hogy az játszuk. Azért kap ki a csapat mert játszva akar nyerni! Most is?    

Hogyan akar a csapat nyerni ha kapura sem lövünk!?      

#104629 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipPip
  • 3628 posts

Posted 24 September 2005 - 08:16 PM

szép volt Mester!
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#104630 Zéé

Tag

• Members
  • PipPip
  • 629 posts

Posted 24 September 2005 - 05:09 PM

Nagyon nagy királyság lenne..........

.........mert akkor úgy megünnepelném, hogy reggel a postás vinne haza
Most indulok, legyünk minél többen
HAJRÁ HALI!!!!!!!!!!

#104631 Lewis

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1711 posts

Posted 24 September 2005 - 10:47 AM

csatlakozom. Hajrá Hali!!
remélem nyerünk.  

#104632 csabesz

Tag

• Members
  • PipPip
  • 159 posts

Posted 24 September 2005 - 08:46 AM

Hajrá Hali!Győzni kell!

#104633 Ice Man

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1017 posts

Posted 23 September 2005 - 11:18 PM

Sokan kimegyünk meccsre és belehajszoljuk a csapatot a győzelembe Nagy előrelépés lenne ez a győzelem...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#104634 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2041 posts

Posted 23 September 2005 - 10:55 PM

Holnap tényleg meg kell vernünk a Felcsútot. Nagyon nagy királyság lenne mert utána könnyebb ellenfelek jönnek és nagyon jó helyről várhatnánk a tavaszt. Persze továbbra sem szabad megfogni a vágtázó lovakat.
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104635 Totti10

Tag

• Members
  • PipPip
  • 840 posts

Posted 23 September 2005 - 10:29 PM

Szerintem Mattheust szakmai szenpontból is fontos lenne megtartani. Ugyanis őt határtalanul tisztelik a játékosok ami rendkívül fontos dolog és ez az amit egy magyar edző soha nem fog megkapni. Egyébként szerintem szakmailag is sokkal felkészültebb a magyar edzőknél.
Holnap nekünk győznünk kell a Felcsút ellen, úgyhogy hajrá fiúk, mindent bele!
Hajrá Hali!

#104636 Balu

Tag

• Members
  • PipPip
  • 1754 posts

Posted 23 September 2005 - 08:30 AM

Idézet (hornorand @ 2005-9-23, 00:34)
Ez aztán a hozzáállás! Hosszú idő után az első normális szövetségi kapitányunk Lothar Matthaeus fél lábbal már a PAOK edzője, mlsz elnökünk dr Bozóky pedig peruból figyeli az eseményeket. Azt hiszem igazából csak pár elnökségi tag és az ország focit szerető része szeretné itt tartani. Biztos kell a hely az Egervárinak vagy a ifjabb Mészölynek!

Szakmai szempontból teljesen mindegy, hogy ki a szövetségi kapitányunk. Gyenge játékosokból senki sem tud világverő csapatot csinálni. De marketing szempontból mindenképpen Matthaeusnak vagy egy hasonló kaliberű személynek kellene írányítania a nemzeti tizenegyet. Bozóky jelenleg nemzetközi feladatot lát el. Nem tudom miért kellene ezt feladnia? ad 1. Óriási blama lenne a világ előtt és ez egy EB kandidálás előtt egyenlő lenne azzal,hogy Magyarország visszalép a pályázattól.
ad2. Dec.31-ig érvényes szerződése van Matthaeusnak és az elnükség okt. tizen valahányadikán dönt, tehát nincsenek elkésve.
ad3. Ha Matthaeus menni akar, akkor senki nem tartja vissza, de ha maradni akar,akkor ki tudja várni az október közepét.

#104637 hornorand

Tag

• Members
  • PipPip
  • 339 posts

Posted 23 September 2005 - 07:34 AM

Ez aztán a hozzáállás! Hosszú idő után az első normális szövetségi kapitányunk Lothar Matthaeus fél lábbal már a PAOK edzője, mlsz elnökünk dr Bozóky pedig peruból figyeli az eseményeket. Azt hiszem igazából csak pár elnökségi tag és az ország focit szerető része szeretné itt tartani. Biztos kell a hely az Egervárinak vagy a ifjabb Mészölynek!

#104638 köbüki

Tag

• Members
  • PipPip
  • 3145 posts

Posted 22 September 2005 - 06:46 PM

Idézet (nForce @ 2005-9-22, 07:26)
azért a tegnapi nap beszólása kétségtelenül a "Gyula!növessz nyakat!" volt...

Szerintem a Balaskó félék sem voltak semmik:
- " a sitten te leszel a királykisasszony"
- " farsangkor, majd focistamezt húzhatsz"

#104639 prospero

Tag

• Members
  • PipPip
  • 2041 posts

Posted 22 September 2005 - 05:02 PM

Naná,hogy aláírtam. Nem mintha számítana bármit!
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#104640 csarnok

Tag

• Members
  • PipPip
  • 124 posts

Posted 22 September 2005 - 03:35 PM

http://www.PetitionO...e.com/Matthaus/