Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

38047 replies to this topic

#1 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1694 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:39 PM

Idézés: tökacskó - Dátum: 25 May 2017 - 09:28 PM

Semmi különöset, csak ezerrel adjuk az ívet a különböző fórumokon a falura, aztán kiderül, hogy városbelink volt a bunkó.

Vársobeli de nem közénk való! Van sok helyi aki körmend érzelmű ok nem tesznek ilyet! De ez a félnótás P. T. a körmend színeiben tette ezt! Az ő címerüket viselve teszi ezt a városának sportcsarnokában a hazai szektorban! Remélem aki meglátja az Aréna közelében vagy csak bárhol lekever neki nem egyet!!!! Bár én lennék az!!!

#2 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 146 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:28 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 25 May 2017 - 09:15 PM

És? Ezzel mit szeretnél mondani? A körmendi szurkolók fele szombathelyi... Sokan sok mindenkit ismernek.

Semmi különöset, csak ezerrel adjuk az ívet a különböző fórumokon a falura, aztán kiderül, hogy városbelink volt a bunkó.

#3 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 617 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:26 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lewis - Dátum: 25 May 2017 - 09:15 PM

És? Ezzel mit szeretnél mondani? A körmendi szurkolók fele szombathelyi... Sokan sok mindenkit ismernek.

Ennyi. Ezzel amúgyis a körmendi szurkolótábort és csapatot égette le, nem minket. Sok helyen átvették, országos hírmédiumok lehozták főcímként. Talán ebből mi jövünk ki jól.

És még annyit hozzátennék, hogy khm,...gólpassz 21-10. Medford egyedül(6 assziszt) többet tett, mint a két amerikai egyes együtt.(Gibbs-Petty: 0)
Na akkor ki a jobb csapat?
Nekünk kell egyszerűen továbbjutni, nem érdemlik meg.

#4 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1535 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tökacskó - Dátum: 25 May 2017 - 09:11 PM

Csak halkan jegyzem meg, hogy BB1-en azt írják, hogy a hugyozós szombathelyi és a Viszket Zsolt és sok-sok Hali szurkoló is Facebook ismerőse.

#5 tökacskó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 146 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 09:11 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 25 May 2017 - 04:11 PM

Ha ilyen gyenge játékkal is nyerni tudtunk, akkor én tovább ettől a párharctól már nem tartok.
A 2.félidőt már a munkahelyen néztem a telefonon (szeretlek my telenor tv), picit sem néztek hülyének a körülöttem lévő dolgozók ... de leszarom, mert így az egész csarnok hallotta amikor pontokat dobtunk :D
Azt viszont nem szabad elfelejtenie senkinek, hogy csak csatát nyertünk, messze még a háború vége ... bár mondtam, hogy én már nem aggódom ;)

Azt a hugyost meg feljelenteni, képek vannak róla na és gondolom nem egy kamera rögzítette az esetet ... aztán fizessen az az ökörborjú.
Mondjuk aki fényképezte, az is egy nagy tajparaszt lehet.
Voltam én is sokszor részeg (meg leszek is), de ilyen alpári faszkalapnak tényleg születni kell, ezt már nem az alkohol hozza ki az emberből, hanem a neveltetés hiánya.
Ebből a szempontból sajnálom a normálisabb, jó érzésű körmend szurkolókat, mert emiatt a balfasz miatt egy egész ország az egész tábort minősíti.

Csak halkan jegyzem meg, hogy BB1-en azt írják, hogy a hugyozós szombathelyi és a Viszket Zsolt és sok-sok Hali szurkoló is Facebook ismerőse.

#6 --PZ--

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:45 PM

Sok-sok év után végre értelmet nyert Zsebe Feri liberós mondata...

#7 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1429 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:05 PM

Szoros meccs volt, ilyenkor aztán főleg lehet bírózni. ZTE ellen ugyanez volt.

Azért arra készüljünk, hogy az itteni meccsek valószínűleg sokkal nyíltabbak lesznek, mint az ottaniak.

Nem tudom, Potocnik edzőnek mennyi tekintélye maradt egy ilyen nyilatkozat után, de azt gondolom, bármely vereséget emelt fővel kéne viselni.

Meg persze nekünk a győzelmet is helyén kell kezelnünk, továbbra is alázattal menni tovább.

Amúgy az arénát nyilvános wc-nek tekintő körmendivel kapcsolatban semmi közlemény a Falco részéről?
kép

#8 Espada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 617 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:20 PM

Megkaptuk a Kapitány-Győrffy párost. :wacko: ZTE ellen anno érdekesen fújtak náluk...

#9 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 162 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:09 PM

A körmendiek tegnapi szerepléséhez max egy urológus tudna érdemben hozzászólni. Bebes Fütyi, hugyozó paraszt... :D

#10 noname

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 535 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 06:16 PM

Angliában vannak az Ágyusok!
Spanyolországban a Matracosok!
Magyarországon meg a Hugyosok! 😀

#11 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1694 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:58 PM

Idézés: splity - Dátum: 25 May 2017 - 04:12 PM

Annyi jo kep keszult bebi babarol hugyos tompirol ideje lenne beinditani a mem gyarat....

Kapjak meg ami jar ezert nekik az orszagos vízhangot!

#12 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6255 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:12 PM

Annyi jo kep keszult bebi babarol hugyos tompirol ideje lenne beinditani a mem gyarat....
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#13 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 7932 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:11 PM

Ha ilyen gyenge játékkal is nyerni tudtunk, akkor én tovább ettől a párharctól már nem tartok.
A 2.félidőt már a munkahelyen néztem a telefonon (szeretlek my telenor tv), picit sem néztek hülyének a körülöttem lévő dolgozók ... de leszarom, mert így az egész csarnok hallotta amikor pontokat dobtunk :D
Azt viszont nem szabad elfelejtenie senkinek, hogy csak csatát nyertünk, messze még a háború vége ... bár mondtam, hogy én már nem aggódom ;)

Azt a hugyost meg feljelenteni, képek vannak róla na és gondolom nem egy kamera rögzítette az esetet ... aztán fizessen az az ökörborjú.
Mondjuk aki fényképezte, az is egy nagy tajparaszt lehet.
Voltam én is sokszor részeg (meg leszek is), de ilyen alpári faszkalapnak tényleg születni kell, ezt már nem az alkohol hozza ki az emberből, hanem a neveltetés hiánya.
Ebből a szempontból sajnálom a normálisabb, jó érzésű körmend szurkolókat, mert emiatt a balfasz miatt egy egész ország az egész tábort minősíti.

#14 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 836 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:07 PM

Húgyos József Körmendi lakos😀

Idézés: fcbm - Dátum: 25 May 2017 - 03:38 PM

A neve már ismert a faszszopónak

#15 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1515 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 04:03 PM

Ha valakinek volna felesleges jegye Kormendre, atvennem. Privat uzenetben keressen meg. Koszi!
HAJRÁ FALCO!

#16 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3797 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: balacsiga - Dátum: 25 May 2017 - 03:45 PM

Üdv! valaki tudja,h lehet-e még jegyet venni a szombati meccsre?

Halira még biztos van :)

#17 balacsiga

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:45 PM

Üdv! valaki tudja,h lehet-e még jegyet venni a szombati meccsre?

#18 fcbm

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 41 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 03:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Lassa - Dátum: 25 May 2017 - 02:45 PM

Remélem a Falco vezetősége valamilyen lépést fog tenni az ügyben, csak nem várjuk meg, hogy körbesza...ják a csarnokunkat!

A neve már ismert a faszszopónak
Ultra Muc', FCBM!

#19 Lassa

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 836 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 02:45 PM

Remélem a Falco vezetősége valamilyen lépést fog tenni az ügyben, csak nem várjuk meg, hogy körbesza...ják a csarnokunkat!

#20 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1694 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 01:52 PM

Mocskos tajparasztok! Menjetek fel a nyugatra!!!
Az Aréna közelébe ne jöhessen többet!!! De kb semmilyen sporteseményre se!!!!!!!! Örökös kitiltást a tripperesnek! És ezt a hazai szeltorban tette!!!! Mögötte fél méterre egy biztonsági!!! Na ezért soha többet nem beengedni őket a hazai szektorokba!!! SOHA ITT TELT BE A POHÁR!!!!
http://www.nyugat.hu...zurkolo_pisiles