Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46751 replies to this topic

#3321 nForce

fotelhuligán

• Members
  • PipaPipa
  • 3644 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 10:20 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Marillion - Dátum: 18 February 2018 - 09:38 AM

Az Aréna Savaria befogadó képességére full esetben 3500-t írnak,a csarnok paraméterei,de lent a palánk mögött a vendég alatt nincs kihúzva a 2 mobil lelátó + 4 tovább alsó mobil lelátó már rég ki lett szerelve,igy azokat leszámítva 2500 a max. még úgy ís,hogy tele van a vendégszektor is!

http://www.eventim.h...erformance.html
Ez alapján a hazai kb. 2300, plusz 230 a palánk alatti mobil, a vendég kb. 500. Tehát nagyjából 3000 (2800 mobil nélkül) a teljes befogadóképesség. Állóhelyeket nem számoltam :)
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#3322 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 248 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 10:07 AM

Akkor eljott a nagy nap!megprobalhatjuk megint,ami eddig soha nem sikerult!eljutottunk eddig,innettol mar “csak” egy meccs es meglehet a tortenelmi siker!itt a lehetoseg a jatekosoknak,hogy ok legyenek az elsok,akik megnyertek a kupat a klub eleteben!kell ennel nagyobb motivacio?(persze egy kis premium sem art,de gondolom az benne van a szerzodesben ugyis)!
Hat az eselyesseg nem nyom szet minket az biztos,mint a ket elveszitett hazai donton!most azonban lehetnenk mi akik meglepetest okozva legyoznenk a “felig” hazai palyan jatszo Szolnokot!
Elneztem a tegnapi masik elodontot,szinte mindegy melyik csapat jon!mindketto brutal eros!sajnos szerintem most mketto jobb nalunk!:S..(eddig ezt csak az albarol gondoltam)Nalunk megvannak a problemak(betegsegek,jatekoscsere),de ez kosarlabda alabda gombolyu,barmi elofordulhat!ha sikerulne egy (kb alba elleni idegenbeli jatekot hozni) jo vedekezest osszehozni es abbol tudnank jatszani a gyors jatekunkat,ra tudnank eroltetni a Szolnokra akkor sikerulhet!nagy kerdes lesz a betegek allapota es a jatekosaink formaja!kellene legalabb 3 extra es legalabb 3-4 jo teljesitmeny hogy meglegyen!
Es meg kerdeses persze hogy a jatekvezetok milyen felfogasban fujnak majd...:S..
Szervezok mindent megtettek a szolnoki sikerert!(helyszin,kispadok moge a hazai szurkolok..stb)
Sajnos a balfasz helyvalasztas miatt itthonrol szurkolok a csapatnak!szerencsere nem ezen a mindig vmi szaron kell nezni a meccset...de azon is vegigneznem csak huzzuk be!!!
Sracok meg egy kis motivacio!a kovetkezo hazai meccsunk a kormend ellen lesz!ott megunnepelhetnenk a serleget,csaphatnank egy nagy bulit meccs ellott utan kozosen!nekem ez dupla orom lenne!
18-van,meg soha nem sikerult,de egyszer minden sorozat megszakad!!!legyen ez ma!
Mindent bele!!!”csak” egy meccs!
Hajra Falco!

#3323 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1927 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 09:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Marillion - Dátum: 18 February 2018 - 09:38 AM

Az Aréna Savaria befogadó képességére full esetben 3500-t írnak,a csarnok paraméterei,de lent a palánk mögött a vendég alatt nincs kihúzva a 2 mobil lelátó + 4 tovább alsó mobil lelátó már rég ki lett szerelve,igy azokat leszámítva 2500 a max. még úgy ís,hogy tele van a vendégszektor is!

Én is így tudom. Tehát amikor tele a hazai akkor van 2000 néző.
"Minek álmodni, ha ébren is jó!"

kép

#3324 Marillion

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 09:38 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 18 February 2018 - 08:45 AM

Nem kötözködésből, de csak papíron van 3000 néző. Sokan vagyunk mostanában, de 3000 néző egyszerűen nem fér be.
Az biztos hogy sokat számít, meg ezek a majmok tegnap is jól nyomták. Holnap meg még többen lesznek szerintem.
Sokszor leírtuk már, de tényleg nagyon rossz ez a helyszínválasztás.
Ez a mindigo fos meg... Szavak nincsenek rá.
Perryt szorosan kell fogni, meg tényleg elejétől kezdve figyelni a védekezésre és akkor szvsz meg lehet.
Gyerünk fiúk, ötödikre csak sikerül!

#3325 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1927 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 09:28 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 18 February 2018 - 09:13 AM

Szerintem ezt mindenki tudja, én sem ezért írtam annyit, de legközelebb majd pontosan megszámolom, csak akkor ne mozogjon közben senki sem. :)

Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy egy kupahétvége még a playoffnál is keményebb, hiszen egymást követő három napon kell a meccseket lejátszani. Nekünk is volt egy kemény meccsünk, de a tegnapi talán már nem vett ki a fiúkból olyan sokat. Az első meccsen Beni, a másodikon Go játszott 40 percet. Viszont ha Zozó be tud szállni ő pihentebben tudja ezt tenni, és Taylor is lehet friss, hiszen tegnap 16 percet játszott. A Szolnok viszont egy kőkemény csatán van túl egy brutális védekezéssel, és nem biztos, hogy ezt újra megtudja ismételni.

A sajtótájékoztatón mekkora egy hülye kérdés volt az Go felé, hogy ha holnap Zozó játszik, akkor az mennyire fogja befolyásolni az ő játékát. :D Végül is csak annyira, mint egész szezonban. :)

Hát a riporterek általában nem állnak a helyzet csúcsán. De nem csak itt. Forma1-ben is néha azon csodálkozom, hogy nem röhögik pofán a kérdezőt a pilóták. Bár páran azért már csináltak hülyét belőlük. :D
Azt meg a legnagyobb taplóságnak érzem, meg főleg tök feleslegesnek, amikor szünetben megállítanak valakit, és feltesznek egy olyan kérdést hogy húúúú bazz....

kép

#3326 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 09:13 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Godemperor - Dátum: 18 February 2018 - 08:45 AM

Nem kötözködésből, de csak papíron van 3000 néző. Sokan vagyunk mostanában, de 3000 néző egyszerűen nem fér be.
Az biztos hogy sokat számít, meg ezek a majmok tegnap is jól nyomták. Holnap meg még többen lesznek szerintem.
Perryt szorosan kell fogni, meg tényleg elejétől kezdve figyelni a védekezésre és akkor szvsz meg lehet.

Szerintem ezt mindenki tudja, én sem ezért írtam annyit, de legközelebb majd pontosan megszámolom, csak akkor ne mozogjon közben senki sem. :)

Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy egy kupahétvége még a playoffnál is keményebb, hiszen egymást követő három napon kell a meccseket lejátszani. Nekünk is volt egy kemény meccsünk, de a tegnapi talán már nem vett ki a fiúkból olyan sokat. Az első meccsen Beni, a másodikon Go játszott 40 percet. Viszont ha Zozó be tud szállni ő pihentebben tudja ezt tenni, és Taylor is lehet friss, hiszen tegnap 16 percet játszott. A Szolnok viszont egy kőkemény csatán van túl egy brutális védekezéssel, és nem biztos, hogy ezt újra megtudja ismételni.

A sajtótájékoztatón mekkora egy hülye kérdés volt az Go felé, hogy ha holnap Zozó játszik, akkor az mennyire fogja befolyásolni az ő játékát. :D Végül is csak annyira, mint egész szezonban. :)

#3327 Godemperor

Istencsászár

• Members
  • PipaPipa
  • 1927 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 08:45 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2018 - 09:31 PM

Na igen, 3000 szombathelyi segítségével. :)

kép

#3328 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1795 Hozzászólás:

Elküldve: 18 February 2018 - 03:09 AM

Hajnali kettő, de már most szétizgulom az agyam... :( Igazán nyerhetnénk 20-30 ponttal, mert nem fogom bírni az izgalmakat... :D ( de persze jó volna egyetlen pici ponttal is nyerni)
HAJRÁ FALCO!

#3329 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 579 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 11:45 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 17 February 2018 - 11:33 PM

Sajnos nem láttam a meccset. :(
Taylor ma jobban mozgott?

Igen, szerintem sokkal jobban mozgott. Leszabott több támadópattanót, agresszívan megy értük. Leüti a labdát, támadja a gyűrűt, viszont (bár ezt összesen 20 perc játék után nem lehet biztosra venni) nem agyatlan, többször is leosztotta a gyűrű alól a tisztább csapattársnak, Norbinak, Norfleetnek. Viszont védekezésben még azért mindig igencsak keresi a helyét.
Kíváncsi vagyok, hogy a Szolnok két statikus gorilla centere ellen mit fog művelni. Az Alba centersora játékstílusban talán közelebb lett volna hozzá, de ki tudja, ez még előny is lehet holnap...

#3330 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4044 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 11:33 PM

Sajnos nem láttam a meccset.:(
Taylor ma jobban mozgott?

#3331 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1790 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 11:14 PM

A Pécs meccs előtt azt írtam, mikor van esély a kupára, ha nem most 2018-ban, amikor a keretünk is extra, Szrecsko is itt van. (A 18 meg nálunk egy kivételes szám.)

Kulcs lesz, hogy Govenst ki tudják-e venni... Hogy mennyire együtt van a csapat, mutatja, hogy a betegeink is ott vannak velük.

Fraizer mondta, ha nem élvezed a játékot, nem nyersz.
A csapatnak ne görcsöt jelentsen, hanem élvezzék a kupadöntőt!

Hajrá FALCO!!!
kép

#3332 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1321 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 10:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: diborzsán300 - Dátum: 17 February 2018 - 10:37 PM

Sziasztok!
Hatalmas gratt a csapatnak holnap előre mindent félre kell tenni és menni' csak 1 meccs 1 lehetőség! Holnap szerintetek Szása és Zoli mennyire lesz bevethető. Lehet, hogy csak egy taktikai húzás volt a mai?

Szerintem nagy terhet egyikükre sem fogunk pakolni, főleg Szására nem, aki lehet, hogy pályára sem fog lépni. Zolikán is látni lehetett, hogy nem egészséges, nem volt formában, nem volt ritmusa, amit azért fél nap pihenéssel nem lehet visszahozni. Ezért is lesz nagyon nehéz a holnapi mérkőzés, meglátjuk majd, hogy ki milyen állapotban lesz.
Csak a FALCO !

#3333 diborzsán300

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2328 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 10:37 PM

Sziasztok!
Hatalmas gratt a csapatnak holnap előre mindent félre kell tenni és menni' csak 1 meccs 1 lehetőség! Holnap szerintetek Szása és Zoli mennyire lesz bevethető. Lehet, hogy csak egy taktikai húzás volt a mai?
Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát
Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn
Egy nép és egy lélek, egy utca, egy érdek
Egy becsület, egy szerelem,Falco a mindenem!!!!!!

#3334 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4044 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 10:18 PM

Most csak röviden tudok írni:GRATULÁLOK!!!!
Holnap a kupa győzelem után majd hosszabban írók ;)

#3335 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1239 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 10:08 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: rolee - Dátum: 17 February 2018 - 09:25 PM

....akkor is tudta, mikor az arénában legyőztük őket...
A nagyobb ellenszurkolásnak nem örülök, de lesz hangulat az biztos.
Csak a kezdo5 kreált belőle incidenst, vagy valóban volt már ma a Falco szurkolókkal szemben?

Volt persze...

Ugyanaz ment mint tegnap a zetések részéről. Bejöttek aztán ment a f*sszopozás meg a mutogatás.
Páran megindultak, mi csak ünnepeltünk, aztán megjöttek a rend éber őrei és helyre terelték őket.
ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!

#3336 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 579 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 09:56 PM

Elég hosszú idő után írok... :)

A Szolnok a két rossz közül valóban a rosszabb, de én is bízom a fiúkban. Az utóbbi időben azért megmutatták, hogy nem létezik elveszett meccs: gondoljunk a nyögvenyelősen összekapart, hosszabbításos győzelmekre, vagy a tegnapi "csodára".
Mindenesetre azt remélem, hogy Vojvodának sikerül a hétvégi dobóformát átmenteni holnapra is. Nekünk az nagyon jó lenne...

Taylornak és Norbinak holnap is fel kell kötni a nadrágot. Bíztató a hétvégén a pattanózás: nem semmi teljesítmény (és eddig nem is volt mindig megszokott), hogy megnyerjük a lepattanócsatát, sőt, számolatlanul szedjük a támadókat. Ebben Taylor biztos, hogy előrelépést jelent. Furcsa a helyzet: én azt gondolom, hogy Zsigánál mindenképpen jobb lesz, sőt a legtöbb csapat ellen már így, összeszokatlanul, a helyét keresve is előnyt jelent. Viszont ha kellene egy olyan ellenfelet mondanom, aki ellen emlékeim szerint Zsiga nagyon jól mozgott az idei szezonban, az a Szolnok. Milosevicsen pedig Borisovnak lesz nagyon kemény melója. Szurkolok, hogy a betegeink is bevethetőek legyenek. Egy pihent Zozóra szükség lenne...

De ha holnap is azzal a tűzzel, és keménységgel menjenek ki a srácok, ahogy a tegnapi utolsó negyedben, és akkor bármi lehet ebből, akárhányan is vagyunk bevethetőek!

#3337 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 211 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 09:35 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2018 - 09:31 PM

Tény, nem nagyon fekszik nekünk a Szolnok verekedős stílusa, plusz ugye Perl és Pustahvar miatt most valóban nem mi vagyunk az esélyesek, nem is beszélve a több száz csaholó buckáról, de valahogy most jó érzéseim vannak a holnappal kapcsolatban.

#3338 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 09:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: balint87 - Dátum: 17 February 2018 - 09:25 PM

Csak tudja... idén eddig 3-ból kétszer sikerült :)

#3339 rolee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1790 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 09:25 PM

....akkor is tudta, mikor az arénában legyőztük őket...
A nagyobb ellenszurkolásnak nem örülök, de lesz hangulat az biztos.
Csak a kezdo5 kreált belőle incidenst, vagy valóban volt már ma a Falco szurkolókkal szemben?
kép

#3340 balint87

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 211 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 09:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2018 - 09:10 PM

Ennek az Olajnak amúgy mi a gyenge pontja? Mert én sajnos nem tudnám megmondani, de Szrecsko gondolom azért tudja.

Csak tudja... idén eddig 3-ból kétszer sikerült :)