Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106428 replies to this topic

#1121 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 81 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 12:20 PM

Halkan jegyzem meg,hogy a Haliból anno eltanácsolt Rácz Ferike egymaga dupla annyi gólt lőtt,mint nálunk az egész csapat 4 forduló után!😀

#1122 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6580 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 12:05 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 06 August 2017 - 11:48 AM

Srácok!

Ez a mostani csapat fejben sincsen rendben,nem akarom én Király Gabit csesztetni mert gusztustalan lenne,de ha nála olyat látsz mint tegnap Paks ellen hogy majdnem megint Fradi szindróma lett alias tőle szerzett lasztiból lehetett volna gól,akkor sajnos gond van.Ha a rutinos Király Gabi aki pályafutása során a franc tudja hányszor képes volt a "megújulásra" ilyet csinál és előtte azért ott volt a DVTK elleni 3. gól amit egy jó formában és fejben koncentrált Király simán kiüt oldalra az esetek zömében,akkor gondolkodni kell sajnos.A játékosokat mentálisan fel kell készíteni,és ez nálunk nagyon nincsen meg.
Amikor a "biztos pont" labilis,az előtte lévők meg azt sem tudják hol vannak milyen rendezvény van éppen,ott a gondok nem kicsik.A legnagyobb gáz az hogy a vezetők és edzők valami rózsaszínű melegs szemüvegen keresztül nézik az egészet.
Nézzétek meg Bódog nyilatkozatait,és Gézáét,Géza sajnos marhára nem jól látja mi történik és mi folyik itt. Nem akarok vészmadár lenni,de sajnos sok itt lévővel együtt megéltem azt,hogy sokszor kiestünk,láttuk a tendenciákat és bennünk van a félelem. Ha a csapat az első kör hátralévő 7 meccséből nem szerez legalább kb 10-12 pontot én Mészölyt azonnal felállítanám a padról mert a tavaszi idényig olyan hátrányba kerülhetünk amit sosem fogunk ledolgozni.Mert ez a mostani 12 csapatos NB1 az eddigi legkeményebb,ebben biztos vagyok,ezt előre meg is írtam még a bajnokság rajtja előtt.

Meszolyt fel lehet allitani de ő mar bizonyitotta hogy kepes szarbol varat epiteni. Azzal kell fozni amit ele tesznek. Hiaba van 3 tojasod ha nincs krumplid meg kolbaszod a rakottkrumplihoz. Sajna ami eddig mukodott az most mar keves.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1123 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1685 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 11:48 AM

Srácok!

Ez a mostani csapat fejben sincsen rendben,nem akarom én Király Gabit csesztetni mert gusztustalan lenne,de ha nála olyat látsz mint tegnap Paks ellen hogy majdnem megint Fradi szindróma lett alias tőle szerzett lasztiból lehetett volna gól,akkor sajnos gond van.Ha a rutinos Király Gabi aki pályafutása során a franc tudja hányszor képes volt a "megújulásra" ilyet csinál és előtte azért ott volt a DVTK elleni 3. gól amit egy jó formában és fejben koncentrált Király simán kiüt oldalra az esetek zömében,akkor gondolkodni kell sajnos.A játékosokat mentálisan fel kell készíteni,és ez nálunk nagyon nincsen meg.
Amikor a "biztos pont" labilis,az előtte lévők meg azt sem tudják hol vannak milyen rendezvény van éppen,ott a gondok nem kicsik.A legnagyobb gáz az hogy a vezetők és edzők valami rózsaszínű melegs szemüvegen keresztül nézik az egészet.
Nézzétek meg Bódog nyilatkozatait,és Gézáét,Géza sajnos marhára nem jól látja mi történik és mi folyik itt. Nem akarok vészmadár lenni,de sajnos sok itt lévővel együtt megéltem azt,hogy sokszor kiestünk,láttuk a tendenciákat és bennünk van a félelem. Ha a csapat az első kör hátralévő 7 meccséből nem szerez legalább kb 10-12 pontot én Mészölyt azonnal felállítanám a padról mert a tavaszi idényig olyan hátrányba kerülhetünk amit sosem fogunk ledolgozni.Mert ez a mostani 12 csapatos NB1 az eddigi legkeményebb,ebben biztos vagyok,ezt előre meg is írtam még a bajnokság rajtja előtt.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#1124 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3117 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 11:37 AM

Az alapvető gond nyilván az, hogy a fiatal és a légiós szabály miatt kapásból több oldalról van megkötve az edző keze. Tavaly a fiatal oldalon sokkal jobban álltunk, mert a Polgár még belefért, aki viszonylag stabil szintet hozott és elég volt egy játékost cserélgetni. Ráadásul sikerült belenyúlni egy Hegedűsbe, talán még a Jancsó is annak számított. Idén sajnos szinte mindenki kicsúszott a 21-ből és nincs elegendő olyan játékos, aki a megfelelő szintet megütné. Még cserélni sem tudunk gyakorlatilag, így a standard két fiatal játékosunknak minden meccset végig kell tulajdonképpen játszania.
Aztán a klub valamiért nem igazolta le az általuk jónak tartott külföldit, mert külföldi és nem fér be a kezdőbe a létszámkorlát miatt. Jelzem tegnap pl. simán kezdhetett volna, úgyis megkaptuk volna a pénzt. Még az sem lehet jó kifogás, hogy akkor viszont külföldit kell a cserénél külföldire cserélni, mert tegnap még az is belefért volna.
A nyári igazolásaink a szokásosan használhatatlan kategória. Szerintem nem is a klub, hanem a Markusovszki kórház igazol, illetve azt igazoljuk le, aki a legkisebb számot le tudja írni.
Aztán egy generációváltás előtt is állunk, mert a Halmosi, Király átlagban negyven és a 84-85-ös korosztályban is többen vannak. És a Halmosi nyilatkozatából ítélve ez a váltás sem zökkenőmentes. Az előző évek tapasztalataiból pedig ez sok jót nem jelent a csapat számára.

Aztán szerintem az edző sincs a helyzet magaslatán, mert azért még ez a csapat is tudna néha-néha jól játszani (ld. Debrecen elleni első félidő), ha megfelelő a felkészítés. Tegnap pont az első gól előtti szögletnél mondtam a többieknek, hogy nem értem miért nem cserélünk, amikor láthatóan nem megy. Majd gólt kapunk és akkor megint futunk az eredmény után..

Persze lehetne másik út és másik játékospolitika is, de ahhoz pénzt kellene tenni a csapatba, mert akkor pótolni kellene a fiatal szabály, vagy a külföldi ajánlás miatt elesett pénzt, ami elképzelhetetlen nálunk. Illetve lehetne az akadémiáról felhozni játékost- ha lenne. Lassan viszont ezzel is elérjük a Felcsút szintjét, ahol 11 mrd forintból sikerült 0 akadémistát a csapatba rakni.

#1125 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6580 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 11:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 06 August 2017 - 08:02 AM

Mi a hülyeség?
Hogy 29 fordulóval a vége előtt nem temetek?
Vagy, hogy szerintem változtatni kellene?
A többi meg tény amit írtam.

Az a baj Laci keresni kell nalunk 2 gyengebb csapatot. Sajnos nem talalunk.
A Puskas jateka elobb utobb osszeall. Helyzeteik megvannak boven ha azoknak a felet berugjak nem lesznek gondjaik.
Balmaz lathattuk lenduletbol kezdte a szezont van egy ket huzoemberuk ami bentmaradast erhet. Mezokovesd valszeg kipukkad de nekunk jelen pillanat meg ok is ki-ki meccset jelentenek. Nem tudom. Lehet 5 fordulo mulva meg mindenki megy mezt vasarolni de felek, hogy ennek az eselye egyenlo a nullaval.
Valtoztatni kell abban igazad van. De az penzbe kerul. Tobb tiz millioba.
"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#1126 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8088 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 09:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 06 August 2017 - 09:26 AM

Volt ott azért egy hangulatjel is. Amúgy ha Te írod, azt jobban elfogadom, de továbbra is irigylésre méltó az optimizmusod. Bárcsak igazad lenne!!!

Hajrá Hali!

Nem optimista vagyok, csak jól vágom a matekot ;)
33-ból maradt 29 forduló a javításra.
Ha belátják a hibákat, változtatnak, akkor bármi lehet még.
De ehhez el kell felejteni ezeket a hülye nyilatkozatokat, mert ebből azt veszem le, hogy minden oké ...

#1127 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1027 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 09:26 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 06 August 2017 - 08:02 AM

Mi a hülyeség?

Volt ott azért egy hangulatjel is. Amúgy ha Te írod, azt jobban elfogadom, de továbbra is irigylésre méltó az optimizmusod. Bárcsak igazad lenne!!!

Hajrá Hali!
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#1128 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1685 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 09:03 AM

Én amit írtam továbbra is fenntartom,az úgy szólt ha az első 5 fordulóban nem szerzünk legalább 8-9 pontot akkor gondok lesznek mert a 3 agyon vásárolt csapat FTC,Vidi,Puskás ellen egyet sem fogunk,örülhetünk ha 10 alatt megússzuk a kapottat a 3 meccsen.Szerencsénk hogy a Puskásnál most kísérletezgeti Pinyő a csapatát,de ha addig nem nyernek abban is fogadnék egy tálca sörben,hogy ha mi így játszunk mint az első 4 fordulóban akkor az a buzeráns csapat ellenünk fogja megszerezni idei első győzelmét.. Túl sok a fiatal és sokról hiányzik az izomzat eltörlik őket a pályán párharcokban,mint a Fidesz a nekik nem tetsző törvényeket. Az hogy egyik másik tényleg gyors azt megbaszhatjuk mindaddig amíg nincs előre felépített támadó focink.Mi a faszomért nem tudta kezdetni Cucut,Williamset,Grumicsot,Ramost egyszerre? Egy 4-4-2 felállással egyik másik játékosunk kicsit más szerepkörben lett volna sem a Paks sem Csertői nem tudta volna mi a faszt csinálunk és bizony egy félidő alatt verni lehetett volna ezt a rém gyenge Paksot.Siralom az hogy egy NB1-es csapat csak a 4-2-3-1 rendszert ismeri és tudja játszani aztán a többinek harangoztak,ezzel kb az van hogy törölhetjük a hátsónkat kedves Tóth Miki és bandája.Egyedül azokat a szurkolókat sajnálom akik több száz km-t utaznak és bíznak meg remélnek,kurvárra nem ezt érdemelnék!!! Üljetek össze faszkalapok azt amíg a csapat nem produkál eredményeket igenis fizessétek az idegenbe utazók összes költségét,mert ha a színházban egy előadás bukta azt hamar lekapják a "színről".

#1129 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 877 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 08:42 AM

Mészöly szerint megint jók voltunk az első félidőben csak sajnos a másodikban kaptunk egy gólt és sajnos gőlra gólt rugott az ellenfél.Nos a bajok itt kezdődnek mikor a szakmai munkáért felelős ember ezt látja. Szarok vagyunk Géza ba..zd..meg ha ezt nem látod akkor nem édesapád vére folyik benned!!!

#1130 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8088 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 08:02 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: kicsizalan - Dátum: 06 August 2017 - 07:51 AM

Baj van Laci! Farubcek (Tóth Miki) megszerezte a belépési adataidat, aztán hülyeségeket írogat helyetted hajnalonként! :)

Mi a hülyeség?

#1131 kicsizalan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1027 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 07:51 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: zizou06 - Dátum: 06 August 2017 - 05:15 AM

Temetni nem kell, még mindig csak 4 forduló ment el.
Változtatni viszont már kell, hogy ne legyen temetés.
A 3 vesztes mérkőzésen 270 perc alatt 2x találtuk el a kaput. Ez bizony sajnos edzői hiba is. Mert ha a helyzeteink meglennének, ha fel lenne építve a játékunk a kapuig, csak ott mondjuk ilyen rossz passzban vagyunk, az nem lenne ekkora gond.
Itt az a gond, hogy abszolút nincs játéka, nincs stílusa a csapatnak.
Én még tényleg nem aggódom, mert változtatásokkal ebből a gödörből simán kijöhetünk. De ahhoz előbb észre kell venniük az illetékeseknek, hogy ez egyelőre egy nagy szarkupac.

Hajrá Hali!

Baj van Laci! Farubcek (Tóth Miki) megszerezte a belépési adataidat, aztán hülyeségeket írogat helyetted hajnalonként! :) Mindenesetre a változtatások jelentsék azt, hogy elkezdjük gyakorolni a szögletek kivédekezését, mert mindhárom meccsen az első gólt úgy kaptuk, aztán vége is volt onnan mindennek. Utolsó 8 meccs, 4 pont. Ja, és csapatot se kellett építeni a nyáron, elég volt megtervezni mennyit ér a 9 a 11 elleni játék. Nos, ENNYIT! Meg a 330+200+malacitos+önkoris pénzt. Most már értem, hogy mi a baja Molnár Mikinek ezzel a bandával.

ui: játékosmegfigyelő rendszer már működik? Van az a lengyel gyerek a Bayernben. Az a 9-es. Őt megpróbálhatnánk. Igaz magyarosítani kell, mert különben padon ülne, a külföldi kvóta miatt.(Jutalékot nem kérek!)
"A bölcsnek elég."
" Kevés szóból ért az okos."

"Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, hogy melyik felét."

"Néha az ember szándékosan ostoba, hogy megtehessen valamit, amit az okossága tilt."

"Rengeteg hibát elkövethetünk az életben. Egyet nem: amelyik tönkretesz."

#1132 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8088 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 05:15 AM

Temetni nem kell, még mindig csak 4 forduló ment el.
Változtatni viszont már kell, hogy ne legyen temetés.
A 3 vesztes mérkőzésen 270 perc alatt 2x találtuk el a kaput. Ez bizony sajnos edzői hiba is. Mert ha a helyzeteink meglennének, ha fel lenne építve a játékunk a kapuig, csak ott mondjuk ilyen rossz passzban vagyunk, az nem lenne ekkora gond.
Itt az a gond, hogy abszolút nincs játéka, nincs stílusa a csapatnak.
Én még tényleg nem aggódom, mert változtatásokkal ebből a gödörből simán kijöhetünk. De ahhoz előbb észre kell venniük az illetékeseknek, hogy ez egyelőre egy nagy szarkupac.

Hajrá Hali!

#1133 Vak

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 255 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 02:29 AM

Tényleg ne temessétek a csapatot!Várjatok még 5 fordulót,aztán el is lehet tőlük búcsúzni...
De játszassátok a fiatalokat,jól jönnek majd a másodosztályban.
Nem akartam elhinni,amit a meccs előtt hallottam,de sajnos bejött.
A stadion avatót a csapat az utolsó helyről fogja várni...

#1134 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3122 Hozzászólás:

Elküldve: 06 August 2017 - 12:50 AM

"A Székesegyház után minden idők legjelentősebb szombathelyi beruházása" - mondta Puskás úr a stadionra :-) Ez kell a szombathelyieknek. Mert van repülőtér, városi közlekedés, egyetem, gondozott közterek, ahol derékig ér a gaz, van Gysev, ami felvette az EU-s támogatást a csornai és a zalaszentiváni vasútvonalak korszerűsítésére, de egyetlen méter pályát nem épített, és így tovább. Nyugat-Magyarországon Szombathely az egyetlen város, ahol nem emelkednek az ingatlanárak. Ez nem azért van, mert hiányzik olyan játékos a Haladásból, aki lát a pályán, hanem mert a városvezetésben sincs ilyen. Azért nincs, mert a szombathelyieknek jól van ez így.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#1135 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 250 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2017 - 11:07 PM

Iszlai k**vara hianyzik kozeprol. Ő tudott váratlant huzni neha, voltak nagyon jo inditasai. Ez most nulla sajnos igy.

#1136 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1915 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2017 - 10:30 PM

Off: Radónak eltört a lába közben...jobbulást neki...
ON

#1137 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3913 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2017 - 10:18 PM

Ez sajnos ismét értékelhetetlen produkció volt.. Na most egy választásunk van: jövő héten mindenképpen verni kell a Balmazt..
Ramos amúgy nekem pozitív csalódás volt ma, Mészöly meg a negatív (nem először).. Kovács Lórival mi van? Jagó tényleg szörnyű, labdái vakok, de ez ma nem rajta múlott. Az egész védelem katasztrófa volt, amire készülni kellett csak azt nem tudtuk megoldani.. Persze ahogy mondják: "edzésen jól pörögnek a fiúk.." :D
Csak nekünk nem edzésmenőkre van szükség...

#1138 Gabesz

• Members
  • PipaPipa
  • 1685 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2017 - 09:59 PM

Ez a produktum ismét értékelhetetlen volt sajnos.A legnagyobb gáz az,hogy biztató jelek sincsenek azaz reménytelen az egész.

#1139 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1152 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2017 - 09:59 PM

Hát ez konkrétan siralmas volt. A nagy hőség mellett ez kifejezetten fájdalmas volt. Volt egy kapufánk és ennyi. Azt a Debrecent vertük meg, akit eddig mindenki. Mészölyt tényleg nem értem. Fel kellene állnia, amíg van hitele.
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1140 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 404 Hozzászólás:

Elküldve: 05 August 2017 - 09:50 PM

Gratulálok! Ez több mint katasztrófa. Egy csomó gagyi igazolás. Semmirevaló akadémisták. Nincs taktikánk,de van Jagodics. Még ne adjuk fel,hamarosan érkezik Mr. X !