Ugrás a tartalomhoz

Hírek

106736 replies to this topic

#1081 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 424 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 07:03 PM

Teljes szétesés,menekülnek a süllyedő hajóról. Nincs még egy ilyen klub. Mikor lesz már egy normális igazolás? Hatalmas nullák vagytok.

#1082 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2470 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 06:54 PM

Légyszíves, Ti hozzáértő szakemberek, magyarázzátok el nekem egyszerű, hozzá nem értő szurkolónak ezt az Iszlai kontra Simon Ádám összehasonlítást!
Mi az összefüggés, hogy a Simon Ádámnak mennie kell ahhoz, hogy az Iszlai jöhessen?
Ők mindig is egymás mellett játszottak, az egyikük volt a kreatív (Iszlai) a másik meg a romboló (Simon). Bocsánat a nem szakszerű kifejezésekért :D/>
Szerintem, pont az lenne jó, ha Ők ketten egymás mellett játszhatnának.
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#1083 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 264 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 06:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Farubcek - Dátum: 31 August 2017 - 05:59 PM

Ez miért történt?

Nem nagy veszteseg ha Iszlai visszajonne.

#1084 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 298 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 05:59 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: tommaso - Dátum: 31 August 2017 - 05:31 PM

Simon Ádám szerződést bontott! Csak kapkodom a fejem ebben a káoszban! :( :o :wacko:

Ez miért történt?
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1085 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 05:56 PM

Ne röhögtessetek már,Desits Szilárd mint pályaedző :-) Röhej ez az egész :-) Simon remélem azért megy megy Iszlai jön/marad. Nem gyenge löket ami zajlik mostanság,remélem jól sül el.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#1086 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2470 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 05:49 PM

Hát ilyenkor hol vannak a tuti infók??? :D
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#1087 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 887 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 05:33 PM

Simon Ádám felbontotta a szerződését. Kiváncsi leszek mi jön még? Vagy ki?

#1088 tommaso

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 05:31 PM

Simon Ádám szerződést bontott! Csak kapkodom a fejem ebben a káoszban! :( :o :wacko:

#1089 jro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2360 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2017 - 08:04 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: köbüki - Dátum: 30 August 2017 - 10:27 PM

Amikor a város eladta a tulajdonrészét abban volt egy vételi opciós jog is elméletileg. Mondjuk nem tudom mikor lehet lehívni pontosan, de ha sem a switelsky, sem a város nem fizet, akkor úgyis vége a klubnak. Tisztában vannak vele, hogy ha ragaszkodnak az üzletrészhez, akkor még az NBII-ben sem tudják fenntartani a klubot. Nem beszélve a TAO pénzről, amit meg egycsapásra elvesztenek. állami kegyelt a haladás is a tulajdonosokkal együtt.
Persze szándékosan csődbe vihetnék, hogy dögöljön meg akkor mindenki, de ezt meg nem hiszem. Inkább szeretnének minél jobban kijönni az egészből.

én nem tudom. Számomra annyira nyilvánvaló volt hogy jön az új Homlok_Mészáros vonal, hogy elment egy hét és semmi sem történt...pedig, ha valamikor, akkor összességében most a két hetes szünet alatt kellett, lehetett volna belenyúlni a csapatba...31-ig lehet még igazolni, az meg ma van...adta volna magát, hogy a héten jön az új team, megnyugszanak a kedélyek, kiegyenesedik egy-két dolog, és nekimegyünk az ősznek...ehhez képest, ugyanott tart a story...félek, hogy a pletyka tényleg csak pletyka, mert ha tényleg csak az, akkor lefőtt a kávé, mert Béláék nem tudnak változtatni és az igazolási tendenciákat elnézve, a kereteket elnézve mi vagyunk a legmélyebben, morálisan és minőségben is...

az üzleti életben megélve már sok mindent, azért azt gondolom, hogy a jelenlegi politikai garnitúra, ha valamit nagyon akar, akkor azt először kéri, utána nem szokta...szóval, ha Béláéknak azt mondják, hogy ezt megvesszük, akkor Béláéknak, ha csak egy pici kis eszük is van, rábólintanak, mert ha nekiállnak keménykedni, a vége az lesz, hogy még Sopronban sem lesz helyük...

szóba került a korábbiakban, visszaolvasva a fórumot, hogy az elmúlt 10 év alatt mi történt, hogy mit köszönhetünk Béláéknak...valahogy olyan ez, mint a Bryan életében,
https://www.youtube....h?v=J2Bx19qJ_Vs

összességében azt gondolom, hogy ezek ugyan Béláék alatt teremtődtek meg, de ha nem Béláék vannak itt, hanem mások, ugyanitt tartanánk, mert a pénzt nem ők rakták bele...sőt, ha nem ők vannak, lehet, hogy jóval előrébb tartanánk...az a döbbenetes, hogy ez az akadémia a második az országban...milyen lehet a többi?

azt pedig, hogy az elmúlt 10 év bajnokságaiban hányadikak lettünk, önmagában semmit nem jelent, soha nem felejtem el, amikor Szepi (Szép Tomi), cserekapus volt, amikor harmadikok lettünk, kérdeztük, hogy jók vagyunk-e, azt mondta, hogy hááát, inkább baromira szerencsések...amikor harmadikok lettünk, arra a szakmán belül azt mondták, hogy minden idők leggyengébb bajnoksága volt, ettől persze bronz, és én is inkább erre emlékszem...szóval azt, hogy középszerű, nihilista nb1, vagy kockázatos, nb1 csúcs után nb2, arra szerintem a szurkolók megadták a választ...
A táblázat mellé, amiben az évadok benne vannak, tegyük oda az átlagnézőszámot, és el is mondja a lényeget...egy-két ezer ember különbség lesz lefelé, évről évre, amiből vegyük ki persze Sopront, bár valahol ott sem szabadna látványos csökkenésnek lennie, mert a helyiek egyáltalán nem járnak ki és ez is elmond mindent...ennyi ember nem tévedhet
http://www.futballmarketing.hu/ - "Szurkolókat a stadionba!" - Egy oldal az üzleti futballért

http://www.bkozep.gportal.hu/ - the best Fan-Associaton-Page all around the world

"Jelszavaink valának: haza és haladás. Azok, kik a haladás helyett maradást akarnak, gondolják meg: miképen a maradás szónak több jelentése van. Korszerinti haladás épen maradást hoz magával; veszteg maradás következése pedig senyvedés. Isten őrizze meg e nemzetet minden gonosztól; isten virassza fel e nemzetre a teljes felvirágzat szép napját! " már Kölcsey is tudta...

Rengeteg dologért érdemes élni, de csak kevés dologért érdemes meghalni...

You'll never walk alone...

Türűd rá...

#1090 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 700 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 10:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 30 August 2017 - 10:16 PM

Ha jól láttam Martinez visszatért.

Jól, ezt írta ki a facebook oldalára: "Szeretnék lezárni egy vitát, mert valaki nem az igazat mondja. További 2 évre a Haladás játékosa leszek, és soha nem akartam elhagyni ezt a klubot. 6 hónapot Lucchesében, 6 hónapot az MTK-nál töltöttem kölcsönben, ez nem az én döntésem volt. 1 évet és 3 hónapot vártam, hogy visszatérjek ebbe a fantasztikus KLUBBA.
Minden szezonban szeretnék játszani, a kezdőben, úgy gondolom ez normális egy focista részéről.
Azt akarom mondani, hogy nagyon örülök neki, hogy újra itt lehetek, és 100%-ot fogok nyújtani a csapatnak, a játékostársaknak, és a szurkolóknak.
Remélem valaki megérti mire gondolok. Hajrá Hali!"

Tetszik ez a bizonyítási vágy, remélem a pályán is megmutatkozik. Nevek alapján a Williams, Ramos, Martínez trió jól hangzik.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1091 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3131 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 10:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Borsika - Dátum: 30 August 2017 - 09:29 PM

Ők visszaforgatni? Na ez jó vicc! Mint kecskére a káposztát! Homlok már régen megvette volna a tulajdonrészüket, ki is szállnának, de olyan brutál pénzt kérnek amit senki nem fog kifizetni.

Amikor a város eladta a tulajdonrészét abban volt egy vételi opciós jog is elméletileg. Mondjuk nem tudom mikor lehet lehívni pontosan, de ha sem a switelsky, sem a város nem fizet, akkor úgyis vége a klubnak. Tisztában vannak vele, hogy ha ragaszkodnak az üzletrészhez, akkor még az NBII-ben sem tudják fenntartani a klubot. Nem beszélve a TAO pénzről, amit meg egycsapásra elvesztenek. állami kegyelt a haladás is a tulajdonosokkal együtt.
Persze szándékosan csődbe vihetnék, hogy dögöljön meg akkor mindenki, de ezt meg nem hiszem. Inkább szeretnének minél jobban kijönni az egészből.

#1092 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3131 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 10:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: hz717 - Dátum: 30 August 2017 - 10:16 PM

facebook kommentje szerint el sem ment :)

#1093 hz717

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 86 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 10:16 PM

#1094 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 264 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 09:29 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 30 August 2017 - 07:50 PM

Illés és Tóth megszedte magát már kb 2életre is szóval ideje lenne picit visszaforgatni úgyérzem még van idő igazolni is! Hajrá Hali!

Ők visszaforgatni? Na ez jó vicc! Mint kecskére a káposztát! Homlok már régen megvette volna a tulajdonrészüket, ki is szállnának, de olyan brutál pénzt kérnek amit senki nem fog kifizetni.

#1095 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 424 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 08:32 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: dr.house - Dátum: 30 August 2017 - 07:50 PM

Illés és Tóth megszedte magát már kb 2életre is szóval ideje lenne picit visszaforgatni úgyérzem még van idő igazolni is! Hajrá Hali!

Így van. Jó volna már végre a Haladásért is valamit tenni. Ezzel a szar csapattal nem jutunk előrébb. Remélem,hogy az új edző leigazolása után nem fogyott el a pénz. ;)

#1096 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1926 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 07:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Gabesz - Dátum: 30 August 2017 - 05:53 PM

Ha Pacsi hagyja Királyt és Halmosit dolgozni,meg a szakmai stábot akkor lehet eredménye :-) De amúgy ideiglenesen nevezték ki és remélem ezt komolyan is gondolják.Na meg azért kellene ám igazolni is,meg némi lovét feldobni célprémiumnak és mindjárt lehet változás :-)

#1097 Tempo888

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 164 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 06:56 PM

Sok sikert Pacsinak!
Ebben a magyar elsoosztalyban,ha egy iranyba huzzak a szekeret Kiraly,Halmosi,Wils,williems,majd talan Nemeth Mario,Bosnjak,RamosJancso,Kovacs,Simon...a tobbiek is hozzatesznek vmit,esetleg meg egy belso vedot hozunk,barmi lehet!
Nem biztos,hogy a balmaz,vagy a paks keretere elcserelnem a mostanit!
Persze elferne meg par jatekos ez nem vitas!Belso vedo,Iszlai,Martinez?!
En varnek meg legalabb ket harom meccset,aztan kritizalnek!
Hajra Haladas!

#1098 Gabesz

Fanatikus vagy őrült? Esetleg hülye? :-)

• Members
  • PipaPipa
  • 1688 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 06:04 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Jakus - Dátum: 30 August 2017 - 06:00 PM

Hemi szerint még egy középpályás és egy védő megy a Honvédba. Nem bánnám, ha előbbi nem Iszlai lenne.

Olvastam én is,talán nem "érik be egy Iszlaival",a Honvéd nagyobb nívó mint mi,Iszlai NB1 középmezőnyben bármely csapatba befér ha újra formába lendül,mert azt azért ne felejtsük el eléggé jelentős meccshiánnyal küzd,sőt tuti megviselte ez a herce-hurca is és őt kicsit fel is kell építeni lelkileg-szellemileg alias mentális dolgok.
Egy város létezik: Szombathely Két szín van csak: Zöld-Fehér

#1099 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 700 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 06:00 PM

Ha Pacsi hagyja Királyt és Halmosit dolgozni,meg a szakmai stábot akkor lehet eredménye :-) De amúgy ideiglenesen nevezték ki és remélem ezt komolyan is gondolják.Na meg azért kellene ám igazolni is,meg némi lovét feldobni célprémiumnak és mindjárt lehet változás :-)

Hemi szerint még egy középpályás és egy védő megy a Honvédba. Nem bánnám, ha előbbi nem Iszlai lenne.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1100 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 298 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2017 - 06:00 PM

Ez az "átmenetileg" dolog azért nem tűnik olyan biztosnak: tekintve, hogy az akadémia vezetését már át is adta, gondolom, nem csak két hétre terveznek.
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/