Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107254 replies to this topic

#1081 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 290 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 11:31 PM

Volt-e értelme az edzőváltásnak? A számok:

Mészöly 7 meccs - 6 pont - 5-15 gólarány
Pacsi 7 meccs - 5 pont - 6-12 gólarány

Nem lenne rossz, ha itt egy klubvezető is megszólalna, hogy most mi a sz.rt akarnak csinálni ezek után.

#1082 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2135 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 10:37 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Hali 75 - Dátum: 28 October 2017 - 07:41 PM

Jagodics mindkét meccset végigjátszotta.

Mert neki már 100%-os a futballfitnesze
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#1083 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1352 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 10:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Mr Teacher - Dátum: 28 October 2017 - 09:51 PM

A Halmosi meg az Iszlai féle belső irányító banda miatt... Akik miatt innen már sok mindenkinek menni kellett.
Pacsi helyett pedig végre egy olyan edző kell, aki az asztalra csap. Akit nem irányítanak bábként, hogy ennyi meg annyi törpének kell játszania.. Mert örülök, hogy a magyar futballnak nevelünk játékosokat, de velük simán kiesünk. 5-6 minőségi igazolás kell télen, minden posztra.
Az meg külön fasza, hogy felkészültünk a Diósgyőr játékából. Csak a letámadás ellen egyszer sem tudtuk felhozni normálisan a labdát...
Lókaki ez az egész.

Ők ilyen buták? Nem gondoltam volna!

#1084 salfai

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1352 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 10:15 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 28 October 2017 - 08:58 PM

Futballfitnesz egy nagy sz@rt! Egyik se tegnap kezdte a "pályafutását"! Nem a nulláról kellene építkezni. Ennyi idő alatt, amennyit pacsika kapott, még a portásnak is végig kellene robotolni a 90 percet! Itt valami más nem stimmel. Ha csak nem a McDonalds-ba járnak csapatétkezni a játékosok, és nem szedtek fel 10-15 kilókat, nem szabadna ennyire gyengén teljesíteni. És én nem is kifejezetten az erőnlétben látom a hibát. Fejben nincsenek rendben. Ha kicsit koncentrálltabbak, akkor a félidőben 2:0 ide. Onnan pedig egy jó Diósgyőr sem nyert volna!
Továbbra is állítom, itt valami nagyon nem stimmel!

Az első és a második félidőben is 3-3 olyan helyzetünk volt amiből gólt lehetett volna rúgni

#1085 Mr Teacher

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 4054 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 09:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 28 October 2017 - 04:59 PM

Egyszer azért nagyon kíváncsi lennék arra, hogy az az Ugrai aki ma 10 perc játékkal eldöntötte ezt a meccset, anno miért is távozott kétszer is innen nagyon sietve.
Itt valami nagyon nem stimmel ezzel a csapattal, és ez már régen nem Iszlai kérdés!

A Halmosi meg az Iszlai féle belső irányító banda miatt... Akik miatt innen már sok mindenkinek menni kellett.
Pacsi helyett pedig végre egy olyan edző kell, aki az asztalra csap. Akit nem irányítanak bábként, hogy ennyi meg annyi törpének kell játszania.. Mert örülök, hogy a magyar futballnak nevelünk játékosokat, de velük simán kiesünk. 5-6 minőségi igazolás kell télen, minden posztra.
Az meg külön fasza, hogy felkészültünk a Diósgyőr játékából. Csak a letámadás ellen egyszer sem tudtuk felhozni normálisan a labdát...
Lókaki ez az egész.

#1086 BaLee

HaladásFAN

• Members
  • PipaPipa
  • 2825 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 09:36 PM

Érdemes volt feladni a kupát ezért a remek eredményért. Bár minden évben ez van.

#1087 axel100

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 316 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 09:06 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: forever green - Dátum: 28 October 2017 - 08:58 PM

Futballfitnesz egy nagy sz@rt! Egyik se tegnap kezdte a "pályafutását"! Nem a nulláról kellene építkezni. Ennyi idő alatt, amennyit pacsika kapott, még a portásnak is végig kellene robotolni a 90 percet! Itt valami más nem stimmel. Ha csak nem a McDonalds-ba járnak csapatétkezni a játékosok, és nem szedtek fel 10-15 kilókat, nem szabadna ennyire gyengén teljesíteni. És én nem is kifejezetten az erőnlétben látom a hibát. Fejben nincsenek rendben. Ha kicsit koncentrálltabbak, akkor a félidőben 2:0 ide. Onnan pedig egy jó Diósgyőr sem nyert volna!

Persze nem stimmel várják az ingyen Audikat úgy jobban fog menni.

#1088 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1181 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 08:58 PM

"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1089 halihó

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 900 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 08:10 PM

Jöttem haza felé Sopronból húztam az időt mondom mire hazaérek talán lemond a Pacsi! Hát egy nagy pi csát! Nem mondott le,mikor ide rakták ideiglenes edzőnek és elkezdte ezt a futballfitneszes baromságot azt mondta hogy hatvan percre jó a fitneszünk , jelentem fejlődünk vissza felé mert már csak negyven percre elég. Egy biztos ha nem mond le sürgősen akkor a Paks elleni meccs is bukó lesz márpedig rohadtul kellene az a három pont. Kedves Bálint kérve kérlek ne akarj tovább ártani a Halinak állj fel önként igérem cserében egy húszéves szerződést prezentálunk neked a csicsergő úti óvodába futball fitnesz edzőnek! Persze én vagyok a barom hogy az ilyen meccsek után meghalok lélekben egy fél napra!! Azt is szomorúan láttam hogy a hatezer ingyenjegyesből édeskevesen jöttek el ma!!

#1090 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 07:41 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Liverpoolfan - Dátum: 28 October 2017 - 07:16 PM

Szóval ilyen amikor kipihentek, mert hétközben csak a B csapat utazott el, hogy kiszopjon a kupából ... Csodálatos.

Jagodics mindkét meccset végigjátszotta.

#1091 Liverpoolfan

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2135 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 07:16 PM

Szóval ilyen amikor kipihentek, mert hétközben csak a B csapat utazott el, hogy kiszopjon a kupából ... Csodálatos.
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FÓÓÓÓRRRUUUUUUMMMM !!!!!!!!

#1092 mindentbele

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2478 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 06:48 PM

gusztustalan, játékosoknak nem az a feladata, nem azért kapják a horror fizetésüket, hogya rendszer ellen játszanak...
Mindörökké HALADÁS! HAJRÁ HALI! MINDENT BELE!
http://www.bkozep.gportal.hu/

#1093 Farubcek

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 334 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 06:17 PM

Mi történik a szünetekben? A sokadik meccs Pacsival (Videoton, Mezőkövesd, Debrecen, stb.), amikor egy kimondottan jó első félidő a gyalázatos szintre esik vissza a csapat szünet után.
Ha valaki mond egy épkézláb indokot, hogy Mészáros mit keres a csapat közelében, vendégem egy kólára. De ugyanezt a kérdést akár Ramos kapcsán is feltehetném.
Ha lehetne egyet kívánni, akkor Mészölyt kérném vissza a padra. Halmosi nélküle is ugyanúgy csere csak (és ugyanúgy nem húzóember már), cserébe volt egy jó kiállású, taktikailag a magyar edzők legnagyobb részét magasról verő mesterünk.
Na meg azt is kérném akkor már, hogy egyszer végre az ellenfél helyett mi rúgjunk 3 kaput találó lövésből 3 gólt...
"Kínt, s üdvöt a Haladásban találjon" /Goethe: Faust/

#1094 forever green

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1181 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 04:59 PM

Egyszer azért nagyon kíváncsi lennék arra, hogy az az Ugrai aki ma 10 perc játékkal eldöntötte ezt a meccset, anno miért is távozott kétszer is innen nagyon sietve.
Itt valami nagyon nem stimmel ezzel a csapattal, és ez már régen nem Iszlai kérdés!
"Húsz éve már, több is talán;
Hogy nap-nap után, minden szombat délután;
meccsre vitt az én apám!
Mesélt nekem egy csapatról, és ettől volt vidám;
Igen ettől volt vidám, s nekem tátva volt a szám!"

#1095 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 04:57 PM

Nem érdemlitek meg,hogy az új stadionba játszatok. A sivatagba veletek !

#1096 Jakus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 741 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 04:43 PM

Eddig tartott a futballfitnesz.
Egy élet, egy szerelem, egy vallás: Haladás!
Haladás - A bölcsőtől, a sírig és még tovább
1919media

#1097 Borsika

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 290 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 04:42 PM

Szevasz Pacsi, itt a vége, húzhatsz el a francba! Ilyen Mészáros fajta hulladékokat is viheted magaddal!

#1098 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2006 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 04:40 PM

Akkor a 2 meccs 4pont elúszóban! Pacsi te senkiházi takarodj vissza Jánosházára!!....

#1099 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 04:38 PM

Ennyi semmirevaló egy csapatban. Rohadjatok meg.

#1100 Hali 75

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 446 Hozzászólás:

Elküldve: 28 October 2017 - 04:01 PM

Ó,Mészáros mikor rúgsz már végre gólt ?