Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

46751 replies to this topic

#3341 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 09:10 PM

Ennek az Olajnak amúgy mi a gyenge pontja? Mert én sajnos nem tudnám megmondani, de Szrecsko gondolom azért tudja.

#3342 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2018 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 08:54 PM

Felköthetjük a gatyánkat ezzel a védekezéssel, amit ma az olaj produkált, de egy meccsen bármi lehet! Meg kell lennie! Hajrá Falco

#3343 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1321 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 08:54 PM

Szóval akkor a Szolnok lesz az ellenfél, sajnos ez a nehezebb pálya. Ok szerintem a legjobb csapat a bajnokságban, plusz a leginkabb kedvezőtlen szerkezet a mi szempontunkból.

Nagyon nehéz mérkőzés lesz, de az esélyesseg terhe nem minket fog nyomni, felszabadultan játszhatunk végig. Kulcskérdés, hogy ki tudjuk venni Fordot es Milosevicet, plusz picit lassítani Perryt es Vojvodat. Nagy szükség lenne egy száz százalékos Zolira es Szasara. Meglátjuk.
Csak a FALCO !

#3344 m19920821

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1239 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 08:50 PM

És már megy is a fsszpó Falco

Verjük már meg őket!!!
ÁLÉ ÁLÉ !!!! CSAK A FALCO ÁLÉ!!!! CSAK A HALI ÁLÉ, CSAK A FALCO ÁLÉ, CSAK A HALI ÁLÉ!!!!!!

#3345 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2018 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 07:50 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2018 - 07:32 PM

Nézve a Szolnok védekezését -az Alba nem tud bemenni a hármas vonalon belülre- inkább a fehérváriakat szeretném a döntőben.

Ugyan ez DE sajnos lehet az olaj lesz a befutó, ebben az esetben viszont remélem Sreckoék már jegyzetelik a dolgokat a Főnixben és éjszaka kifőzik a megfelelő taktikát!

#3346 hali79

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 07:49 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2018 - 07:32 PM

Nézve a Szolnok védekezését -az Alba nem tud bemenni a hármas vonalon belülre- inkább a fehérváriakat szeretném a döntőben.

én is:)
(és még Vojvoda nem is jó-enyhén fogalmazva:)!)
Perry viszont kiváló egész évben..sajnos:(

#3347 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 07:32 PM

#3348 Falco_bp

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 07:26 PM

Még egy hely elérhető!

Üzenet megtekintéseIdézés: Falco_bp - Dátum: 17 February 2018 - 06:16 PM

Sziasztok,
van két helyem a holnapi döntőre Budapestről 14:00-ás indulással, akit érdekel hívjon ezen a számon: 0670 610 7625. Útiköltség 5000 HUF összesen.
Hajrá Falco!

#3349 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:51 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 17 February 2018 - 06:23 PM

Semmi baja, a végén táncolt is örömébe. :)

Fasza. :) Holnapra kívánom neki, hogy a Lovakat lelövik, ugye? c. filmben látott maratoni hosszúságú - egy egész éjjelen át tartó - táncra perdülhessen. :)

#3350 vasajto

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 375 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:48 PM

Gratulálok a csapatnak, szép volt fiúk. Nem tudom eldönteni melyik csapat lenne jó ellenfélnek, mindkettőnél vannak érvek és ellen érvek. Mindegy, akárki is lesz az ellenfél le kell győzni.

#3351 wonder P

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 190 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:42 PM

Le a kalappal a csapat előtt! 10 perces Zolival, Szása nélkül ez egy remek csapatmunka volt. A sikert a tegnapihoz hasonlóan a jó támadópattanózás, a kevés eladott labda, a bőven 40% feletti hármasmutató, valamint a második félidőre feljavuló védekezés alapozta meg. Ehhez jött még egy laza hibátlan büntetőzés.

Govens megint parádésan, Beni nagyon hasznosan játszott, de szerintem külön ki lehet emelni Borisovot, aki a jól időzített triplái mellett komoly mezőnymunkát végzett, egy-két szép gólpassza is volt. Taylor is javult, remélem idővel még jobb lesz.

Holnap fel lehet pakolni a habot arra a tortára, senkitől sem kell tartanunk. Mindent bele!

#3352 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1321 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:39 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: nincs - Dátum: 17 February 2018 - 06:31 PM

Albánal Lóránt, Keller, Horton, Pointer. Ha a csapatot nézzük Olaj jobb lenne, ha a bírókat meg a hazai pályát akkor inkább Alba. Bár az Albát is jeg szokták picit támogatni.

Szolnoknál pedig ott van még a két hátvéd, akik Zolival és Govenssel vannak egy szinten, és ugye mivel most nálunk egyikük beteg így én ott is erősebbnek érzem őket. Az Albánál Horton csak az alley-oophoz ért, Taylor érkezésével picit ott tudjuk őket lassítani most szerintem, mezőnyben pedig ha Simpsonon tudunk egy jót védekezni (Beni és Norfleet pl), akkor ott megfoghatjuk őket. Ezt most az Olaj ellen nem érzem, úgyhogy én az Albának szurkolok a második elődöntőben.
Csak a FALCO !

#3353 dr.house

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2018 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:36 PM

http://kezdo5.hu/gyo...-kovetoen-30343

Alialialialiooooo f*sszopoooo szolnook

#3354 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1775 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:35 PM

Csak szopatunk :)

#3355 Real013

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1795 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:32 PM

Szolnok-Alba meccsen háromszoros hosszabbítást!:)
HAJRÁ FALCO!

#3356 nincs

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:31 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: falco Man - Dátum: 17 February 2018 - 06:25 PM

Szerkezet miatt Alba nálam. Szolnok ellen nagyon nagy mismatch lenne Ford és Milosevic. Főleg Szása nélkül. Az Alba gyors játéka nekünk jobban feküdne, bár ugye mi eddig 6 emberrel játszottunk, de ez a Szolnok ellen is így lenne.

Albánal Lóránt, Keller, Horton, Pointer. Ha a csapatot nézzük Olaj jobb lenne, ha a bírókat meg a hazai pályát akkor inkább Alba. Bár az Albát is jeg szokták picit támogatni.

#3357 zizou06

liverpooli úriember

• Members
  • PipaPipa
  • 8357 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:30 PM

Igen ... szépen csillog az ezüst is, csak azzal tele van a padlás és a tököm is.
Igen ... én nem lennék elégedett a 2.hellyel, az a vesztesek helyezése.
Nem ... nem volt jobb az sem, amikor kiestünk az elején.
Nálam csak a trófea számít.
Elegem van a szimpatikus vesztes szerepből.
K*rva jó csapatunk van, nyerjük már meg végre azt a kib*szott kupát!!!
MINDENT BELE!!!

#3358 falco Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1321 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2018 - 06:22 PM

Bravó fiúk!

Csak az eredményt követtem, mert nem volt nálam kép, ezért kérdezem, hogy Taylornak semmi baja ugye? Fullcourtot követve láttam, hogy 2. félidőben alig játszott.

Sokat filóztam azon már tegnap is - bízva a mai győzelmünkben - , hogy ki lenne az az ellenfél, aki ellen minimálisan is több esélyünk lenne. Alba 5 atletikus feketével, 9 emberes rotációval, kevesebb szurkolóval, vagy Szolnok szintén 9 emberes rotációval, a Perry-Vojvoda duóval, és vélhetően sok szurkolójukkal? Ha csak a csapatokat nézem talán szívesebben venném a Szolnokot a döntőben, de mondjuk ezer szurkoló hazai pályát teremthet nekik. Félreértés ne essék tudom, hogy a mi szurkolóink fantasztikusak, de a távolság miatt logikus, hogy nem lesznek annyian (sajnos én sem leszek ott). Szóval van valami olyan dolog, ami miatt egyértelműen jobb lenne számunkra az egyik csapat?

Szerkezet miatt Alba nálam. Szolnok ellen nagyon nagy mismatch lenne Ford és Milosevic. Főleg Szása nélkül. Az Alba gyors játéka nekünk jobban feküdne, bár ugye mi eddig 6 emberrel játszottunk, de ez a Szolnok ellen is így lenne.
Csak a FALCO !

#3359 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2074 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:23 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 17 February 2018 - 06:22 PM

Bravó fiúk!

Csak az eredményt követtem, mert nem volt nálam kép, ezért kérdezem, hogy Taylornak semmi baja ugye? Fullcourtot követve láttam, hogy 2. félidőben alig játszott.

Sokat filóztam azon már tegnap is - bízva a mai győzelmünkben - , hogy ki lenne az az ellenfél, aki ellen minimálisan is több esélyünk lenne. Alba 5 atletikus feketével, 9 emberes rotációval, kevesebb szurkolóval, vagy Szolnok szintén 9 emberes rotációval, a Perry-Vojvoda duóval, és vélhetően sok szurkolójukkal? Ha csak a csapatokat nézem talán szívesebben venném a Szolnokot a döntőben, de mondjuk ezer szurkoló hazai pályát teremthet nekik. Félreértés ne essék tudom, hogy a mi szurkolóink fantasztikusak, de a távolság miatt logikus, hogy nem lesznek annyian (sajnos én sem leszek ott). Szóval van valami olyan dolog, ami miatt egyértelműen jobb lenne számunkra az egyik csapat?

Semmi baja, a végén táncolt is örömébe. :)
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#3360 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6209 Hozzászólás:

Elküldve: 17 February 2018 - 06:22 PM

Bravó fiúk!

Sokat filóztam azon már tegnap is - bízva a mai győzelmünkben - , hogy ki lenne az az ellenfél, aki ellen minimálisan is több esélyünk lenne. Alba 5 atletikus feketével, 9 emberes rotációval, kevesebb szurkolóval, vagy Szolnok szintén 9 emberes rotációval, a Perry-Vojvoda duóval, és vélhetően sok szurkolójukkal? Ha csak a csapatokat nézem talán szívesebben venném a Szolnokot a döntőben, de mondjuk ezer szurkoló hazai pályát teremthet nekik. Félreértés ne essék tudom, hogy a mi szurkolóink fantasztikusak, de a távolság miatt logikus, hogy nem lesznek annyian (sajnos én sem leszek ott). Szóval van valami olyan dolog, ami miatt jobb lenne számunkra az egyik csapat?