Ugrás a tartalomhoz

Friss hírek a Falco felől II.

43567 replies to this topic

#37301 vendeg01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 357 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:39 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Ryland - Dátum: 2010 Sep 01, 11:33

Nekem nem olyan magas a vérmérsékletem, én nem akadnék ki. A szememben ő egy játékos, aki elment, de visszajöhet.
Viszont elnézve a csapatot teljesen felesleges, a posztjain már így is több játékos van, mint kéne. Ráadásul rendkívül sérülékeny, ezért alapból képtelen a kiegyensúlyozott, jó teljesítményre. Nem lenne erősítés. Úgyhogy szerintem ez csak egy elméleti kérdés, a gyakorlatban csak nem vagyunk olyan ökrök, hogy idehozzuk őt is.

Hajrá Falco!!

egy az egyben osztom a véleményed! ettől függetlenül érdekel az is aki visszavárja ill aki nem.

#37302 Lewis

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1637 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:34 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Sep 01, 09:22

Egy cikket dobhatnátok fel vmelyik játékossal vagy a Laziccsal.
Én például szívesen olvasnék egy cikket Simonról, hogy hogyan érzi itt magát.
Vagy lehetne egy Harazin interjú, tudom, hogy volt a bb1-en de az olyan hirtelen dobjunk fel vmit típus volt.
Gráczer Gyurival is lehetne egy interjú a kilátásokról, hogyan képzeljük el a jövőt, biztosítottak e a feltételek vagy egy nagyon kemény időszak elé nézünk stb...
Ha ezek közül egy is összejönne akkor lehet nem a kitiltásokról kellene vitázni hanem lenne egy kis téma!
Vagy esetleg valami tippversenyt itt is lehetne létrehozni a bajnoki fordulókra és a fődíj tegyük fel egy mez lenne vagy valami felajánlás!

Rajta vagyunk, folyamatban :D

#37303 Ryland

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 558 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:33 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: vendeg01 - Dátum: 2010 Sep 01, 12:29

Egy kérdést felteszek én is a nagyérdeműnek! ( hozzáteszem nem provokálási szándékkal szimplán csak érdekel a véleményetek )

Szóval:
Hogy állnátok ahhoz ha pl bejelentenék, hogy a Kornél itt játszana?? ( nagy a csend körülötte és nem lepődnék meg ha itt kötne ki )

Nekem nem olyan magas a vérmérsékletem, én nem akadnék ki. A szememben ő egy játékos, aki elment, de visszajöhet.
Viszont elnézve a csapatot teljesen felesleges, a posztjain már így is több játékos van, mint kéne. Ráadásul rendkívül sérülékeny, ezért alapból képtelen a kiegyensúlyozott, jó teljesítményre. Nem lenne erősítés. Úgyhogy szerintem ez csak egy elméleti kérdés, a gyakorlatban csak nem vagyunk olyan ökrök, hogy idehozzuk őt is.

Hajrá Falco!!

#37304 vendeg01

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 357 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 11:29 AM

Egy kérdést felteszek én is a nagyérdeműnek! ( hozzáteszem nem provokálási szándékkal szimplán csak érdekel a véleményetek )

Szóval:
Hogy állnátok ahhoz ha pl bejelentenék, hogy a Kornél itt játszana?? ( nagy a csend körülötte és nem lepődnék meg ha itt kötne ki )

#37305 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5942 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 10:50 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Umbro - Dátum: 2010 Sep 01, 09:05

Mondja 1 nő!

Szóval én nő lennék? Akkor viszont keményen leszbikus vagyok. :D

#37306 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5942 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 10:48 AM

Látom az élet nem állt meg.... :)

Próbáljunk egy kicsit beszélni a kosárról is.
Koljáról van friss hír? Kb hány napot vesz még igénybe a papírozgatás?

Prospero!

Vagy lehetne egy Harazin interjú, tudom, hogy volt a bb1-en de az olyan hirtelen dobjunk fel vmit típus volt.
Gráczer Gyurival is lehetne egy interjú a kilátásokról, hogyan képzeljük el a jövőt, biztosítottak e a feltételek vagy egy nagyon kemény időszak elé nézünk stb...
Ha ezek közül egy is összejönne akkor lehet nem a kitiltásokról kellene vitázni hanem lenne egy kis téma!
Vagy esetleg valami tippversenyt itt is lehetne létrehozni a bajnoki fordulókra és a fődíj tegyük fel egy mez lenne vagy valami felajánlás!

Jók az ötletek!

#37307 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3721 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 10:04 AM

Látom az élet nem állt meg.... :D

Prospero!

Csatlakozom,jó lenne a csapatról olvasni....Én mind a három interjút szívesen olvasnám.Én ilyen telhetetlen vagyok :D
Meg még valami jutott eszembe,mi a helyzet az alapítvánnyal Danti?Van valami fejlemény?

#37308 splity

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 6636 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 09:22 AM

Látom az élet nem állt meg.... :D

Prospero!

"Szükség volt odafent egy centerre és megkapták a legjobbat!"
Nyugodj békében CECE!

#37309 Umbro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 09:05 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: circo - Dátum: 2010 Sep 01, 08:00

Képzeld hallottam. Sőt, én az irónia nagymestere vagyok. Elég keményen is tudom űzni, főleg a nőkkel szemben használom. Viszont ha prospero annak szánta, akkor nem kellett volna idézőjelbe tennie azt a szót, hogy lelkesedése.

Mondja 1 nő!
HAJRÁ FALCO!!!

#37310 Shane19

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 08:22 AM

kép
Gyerunk fiuk !!!

#37311 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5942 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 08:00 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: big - Dátum: 2010 Sep 01, 07:46

Azt, hogy irónia, még nem hallottad? ;)

Képzeld hallottam. Sőt, én az irónia nagymestere vagyok. Elég keményen is tudom űzni, főleg a nőkkel szemben használom. Viszont ha prospero annak szánta, akkor nem kellett volna idézőjelbe tennie azt a szót, hogy lelkesedése.

#37312 big

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 336 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 07:46 AM

Azt, hogy irónia, még nem hallottad? :D

#37313 circo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 5942 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 07:38 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: prospero - Dátum: 2010 Sep 01, 07:19

Srácok a komárnoi fiatalember "lelkesedése" maradhat vagy töröljük?

Ne haragudj, de azért ez vicces! Nehogy már körkérdésben, szavazólapokat kiosztva kelljen egy ilyen kérdésről itt a fórumozóknak dönteni. Ebből is látszik egyrészt, hogy semmilyen szabályzat nincsen arra, hogy milyen esetben jár a kitiltás. És mi van akkor, ha én pl. azt mondom ne tiltsuk ki, más akit jobban ismersz nálam azt mondja tiltsátok ki, akkor mi újság? Miért nem tudtok már határozottabban dönteni ilyen kérdésekben? Ja, és amikor engem fenyegettek itt, akkor miért nem tetted fel ezt a kérdést? Ja, mert kellemetlen lett volna egy havert kitiltani? Értsd már meg, hogy itt nincs haverság! Vagy rendesen végzitek a munkátokat, vagy ha nem sikerül -mert túl sok itt a haver- akkor meg át kéne adni másnak ezt a feladatot.

#37314 prospero

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1958 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 07:19 AM

Srácok a komárnoi fiatalember "lelkesedése" maradhat vagy töröljük?
A HALI TV a Nyugat.hu-ra költözött.

#37315 Shane19

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 03:03 AM

kép

#37316 Shane19

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 01 September 2010 - 02:49 AM

Üzenet megtekintéseIdézés: Umbro - Dátum: 2010 Aug 31, 20:38

Tuti nem!!!

kép
ideme do Szombathelyu to rozbit...... wééa, wééa weeea Komarno!!!

#37317 Umbro

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 79 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2010 - 08:38 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Aug 31, 20:27

Ahhoz képest azért elég érdekes dolgok történtek....
Szerintem ők indulnak....

Tuti nem!!!
HAJRÁ FALCO!!!

#37318 slavkov

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 207 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2010 - 08:36 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: matt999 - Dátum: 2010 Aug 31, 20:27

Ha ők indulnak, akkor a háttérből pénzelik a csapatot, ami félév múlva úgyis kiderül, mert a gyakorlat az ilyenkor, hogy a vezetőség váltás van és aki adja a pénzt az lesz az első ember a szakosztályban.

#37319 matt999

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3721 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2010 - 08:27 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: Umbro - Dátum: 2010 Aug 31, 19:17

ÁÁÁÁ tuti nem!!!Idén még nem!Talán jövőre!

#37320 slavkov

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 207 Hozzászólás:

Elküldve: 31 August 2010 - 08:25 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: splity - Dátum: 2010 Aug 31, 17:44

egy érdekes szösszenet a bb1-ről:

Csak hogy azok is értsék, akik nem mennek mélyen a dolgokba. M1-es tudósító az Index fórumán:

"Egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek, bár alapvetően csak spekulálok, hogy a dombóvári kosárlabda részben ugyanannak a fővárosi körnek/akaratnak köszönheti jelenlegi reménytelen helyztét, amelyik a Vásárhellyel is kibabrált két éve.

A fővárosban immár évtizede esély sem mutatkozik rá, hogy önerőből, alulról építkezve megjelenljen egy markáns képviselője a sportágnak a fértfi szakágban. Hogy ennek mi az oka, most hagyjuk, de alapvetően röhej. Hanem. Azért ugye nagyratörő (euroligás!!!) tervekről már hallottunk, amik aztán a Hgyvidékig tudtak eljutni megvalósulásban...
Nos, mintha hasonló történne most is. Ferencváros nevű csapat szinte még most sincs. És lehet, hogy az őszi rajtnál már lesz, az A-csoportban!

Miután a Dombóvárt kizárták, a helyét megpályáztatják. A pályázók között ott lesz a Ferencváros is, amely csapatról tudni kell, hogy, mint írtam, a Fehérvár KC jogán és csapatával, persze megerősítve azt képzeli - egyelőre - a B-csoportos tagságot. Fehérvári edzésekkel, népligeti meccsekkel.

Namármost.

Az azért elgondolkoztató, hogy a fellebezés nélkül (!) kizárt tolnai kiscsapat tulajdonosi körében 50% tulajdonrésszel, ami a legtöbb a tulajdonosok között, ott volt az a vállalkozás, amely most érdekes módon a Ferencváros főszponzora lesz!
Én nem hiszem, hogy amit gondolok, az innentől kezdve rosszindulatú mahináció.

Lesz Fradi férfi kosárban is, minden előzmény és a sportágban gyökerek nélkül, ezzel együtt nem kizárt, hogy jó tesz az érdeklődésnek. Ám ilyen módon "létrejönni" eddig még soha nem jelentett semmi jót, pláne nem hosszú távú jövőt.

Érdekes kísérlet, de az indulás nem tiszta, maradjunk annyiban.

(Mindezzel együtt a dombóvári csapat haláltusáját nem kizárólag ennek tudom be, és az is kérdés, mennyi értelme van éveken át a lét-nemlét szélén egyensúlyozva, illúziókban ringatózni. Most nem a szurkolók szempontjából írom, természetesen.)"

én is kiváncsi vagyok, hogy ki akar indulni a Dombóvár megüresedett helyén. Csak olyan indul, akit felvet a pénz, hisz a kiirás első pontja, hogy 20.000.000/húszmillió/ Ft-t letétbe kell helyezni a MKSZ-nél+plusz különböző APEH igazolások, stb. Van egyáltalán ennyi pénz az alsó osztályban?