Ugrás a tartalomhoz

Szopni akart az ellenzéki politikus

25 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 January 2003 - 12:28 PM

Nem mindegy, hogy már előre letudják a dolgot a kiskatonák, vagy a seregben szopatják meg őket?Legalább tanul az a gyerek, átérzi, mit vár el ő a barátnőjétől. Olyan rossz az? :-)

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 January 2003 - 11:14 AM

-Na hogy vagy komám?-Á, ne is mondd. Polgári szolgálatos vagyok Kunszentmiklóson egy polgári egyesületnél.-Te szent ég, hogy kerültél oda?-Megszoptam...:-)

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 05:35 PM

Az nem derült ki, vajon hány katona hagyta magát előtte leszopni. Mindenesetre szegény előző katonákról már senki nem mossa le, hogy nem így jutottak a polgári szolgálatos helyhez.

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 02:13 PM

Nem elég nekik hogy megszopták a választásokat, most még mást is akarnak szopni? Ezek nem normálisak!

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 12:23 PM

Az érintett egyesület honlapját még nem aktualizálták, így a címlapon ott virít ez:Titkár - főszervezője: Ifj. Malinák Árpád Cím: 6090 Kunszentmiklós Petőfi ltp. A/28 Tel.: 06 20 / 9572 - 378 Ha valaki kielégítetlen keresse a megadott címet!

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 08 January 2003 - 12:20 PM

Kiegészítették a vádiratát annak a kunszentmiklósi fideszes képviselőnek, aki a helyhatósági választásokon előzetes letartóztatásban jutott mandátumhoz. M. Árpádot üzletszerűen elkövetett vesztegetés és más bűncselekmények gyanújával helyezték előzetes letartóztatásba. A képviselőt most azzal is gyanúsítják, hogy csak azzal a feltétellel akart munkát adni két katonának, ha előbb orálisan kielégítheti őket. A most elkészült vádiratban azzal is vádolja az ügyészség a politikust, hogy orálisan akart kielégíteni két katonát, akik az általa vezetett Kiskunsági Ifjúsági és Kulturális Egyesületben akarták letölteni a polgári szolgálatot - értesült a HavariaPress. A fiatalemberek a vádirat szerint nem vállalták az aktust. A már előzetesben lévő képviselőjelöltet október 20-án nagy többséggel választották meg helyi képviselőnek Kunszentmiklóson, ahol esélye volt arra is, hogy ő lesz az alpolgármester. A nyomozást azonban folytatták ellene és azóta is előzetes letartóztatásban van. A büntetőeljárástól függetlenül M. Árpád képviselői eskütételét kezdeményezte a napokban a kunszentmiklósi polgármester. Várhatóan január 16-án szállítják majd a fegyőrök a férfit Kunszentmiklósra, ahol a képviselőtestület előtt teszi majd le ünnepélyesen az esküt. Ha bűnösnek találják, öttől tizenöt évig tartó börtönbüntetéssel számolhat M. Árpád. ----------------------Én mindig is mondtam, hogy az orális szex veszélyes is lehet :-)