Ugrás a tartalomhoz

Szombathelyi Hip-Hop

235 replies to this topic

#221 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 November 2002 - 12:15 PM

Hi Phreek!Láttalak, olvastalak a Savaria Fórumban! :)Mondd csak, ezeket a beállásokat gyakoroljátok, vagy hirtelen jön? Nagyon jó kép volt!

#222 Guest__*

• Guests

Elküldve: 03 November 2002 - 11:22 PM

Különben hol táncolnám ki magam? :(&#***#&!%brrr

#223 Guest__*

• Guests

Elküldve: 27 September 2002 - 11:23 AM

engem is vigyetek

#224 PHREEK

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 26 September 2002 - 01:31 PM

csitt logan.... majd en marketingelek :())))jovo penteken (oktober 4-en) viszont mindenkit szeretettel es lazza hippity hop beatekkel varunk a long island koktelbarban (koszegi utca 24, katica presszo felett). ha igenylitek a minosegi hip hopot, feltetlenul gyertek el! mos deftol es talib kwelitol elkezdve lauryn hillen es massive tone-n keresztul egeszen dj shadow-ig mindent hallhattok, ami belefer a mufaj kereteibe. jatszik a sai whut squad (agnus + ykcky + phreek), ti pedig isszatok a koktelokat. WORD!

#225 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 September 2002 - 09:45 PM

szombathelyiek vegyetek bobakrome cd-t ha real hip-hop-ot akartok06 70 312 09 14 - ide a rendelest

#226 PHREEK

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 30 August 2002 - 04:59 PM

szívünkből szóltál szánsájn.

#227 Guest__*

• Guests

Elküldve: 22 August 2002 - 08:04 PM

sokan vannak akik ugy itélkeznek egyes irányzatok felöl hogy komolyabban még nem is foglalkoztak vele. Ok, ha nem érdekli akkor minek a dolgok mögé nézni viszont akkor ne "nézze" le vagy szidja azokat akik "mást" szeretnek. Sajnos itt szombathelyen nagyon sok ilyen egénnel találkozok, én magamat egy tök normális csajnak itélem de mégis amikor valaki rákérdez hogy milyen zenét is hallgatok elhuzza a szája szélét és rákérdez hogy akkor "rajtad is log a gatyja meg görcsbe vannak az ujjaid???" Ez a kérdés persze az illetö IQ.járol már sokat elárul hisz ha rámnézne láttná hogy nem, és különben is ha igy is lenne neki meg mi köze van hozzá.. rajta meg biztos holdjáro cipö van... Szombathelyen a végállomásban tényleg jo bulik szoktak lenni, kár hogy annyira kint van a fenében... a fellépök közt is akadt pár aki sokra vihetné ha nem komolytalankodnák el és tényleg a dolgok mögé ülnének.Tartsunk össze és legyünk toleránsak...

#228 Guest__*

• Guests

Elküldve: 06 August 2002 - 02:49 PM

kampec,ha nem ertesz hozza akkor ne hordd le.or else ya betta get your ass kicked :(

#229 Guest__*

• Guests

Elküldve: 02 August 2002 - 09:59 AM

Yo, man! Ding-dong man, yo!Sokat lehet belőle tanulni :())

#230 Guest__*

• Guests

Elküldve: 01 August 2002 - 10:32 PM

Kívülről tényleg dümm-dümm. De belülről sokkal több! A hip-hop? Ide tartozik a rap vagy graffiti, de még a DJ-k is a hip-hop fogalmába tartozik, persze nekem elsőre az jut eszembe, hogy rap. A jó rap tanít, van mondanivalója, a mindennapok szarságairól beszél, arról, amit te is minden nap átélsz, ezért érezheted magadének, legalábbis én ezért hallgatom, ezért szeretem. De van a rossz rap, ami sztem az amikor a csajokról a baszásról össze-vissza handabandálnak. Na sztem ez a nagy szar. Szhelyen a végállomásba voltak rap-bulik elég gyakran. Úgyhogy hely is van ahol lehet rá bulizni. Sztem ennyi a rap. Én is szretnék kérdezni valamit, szerinted ki rapper. És ne érts félre, ez nem célzás, de ezt mindig megkérdezem.Üdv!

#231 Guest__*

• Guests

Elküldve: 26 September 2002 - 06:43 PM

En a Ziccerel egyetertek.

#232 Guest__*

• Guests

Elküldve: 21 August 2002 - 02:30 PM

mikor és hol..ennyi reklám elférvárom!

#233 Guest__*

• Guests

Elküldve: 24 July 2002 - 05:44 AM

szovel!hamarosan lesz egy helyecske szombathelyen, még augusztusban nyit, ahol ha minden stmmel, minden honapban két alkalommal péntekenként, hip hop nájt lesz, egyik alkalommal föleg eu (francia német hollnad uk, stb) és japán, a másik alkalommal meg a jo öreg usa fog dohogni mint BÁRZENE, ezt fontos kiemelnem, hisz nem konkrét party hanem iszogatos zenei unikum hallgatás a cél, meg persze ki tudja még mi!remélem willie éltek a lehetöséggel!

#234 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 June 2002 - 02:32 PM

hát macskajnacsi.. te kicsit el vagy tévedve. te minden bizonnyal egy Jaguárral jársz és Bach-ot hallgatsz, és szolídan pislogsz a RayBen lencse mögött

#235 Guest__*

• Guests

Elküldve: 10 June 2002 - 12:08 PM

A hip-hop tudomásom szerint azonos a dümm-dümm-el. Ha macsógyerek villogni akar, akkor bevágja az ultraszar Alfa Romeo magnójába a hip-hop kazit, fullra veszi a bass-t, aztán ütemesen rángatja a fejét a kocsiban, mint a bólogató kutya. Ehhez még némi szemrángás is társul.Kívülről pedig cxsak annyit hallassz: dümm-dümm-bomm-düdümm...

#236 Guest__*

• Guests

Elküldve: 09 June 2002 - 06:47 PM

tudom.. a www.hiphop.hu-n van már ilyen topic, de ott csak a zenében "járatos" emberkék tudnak hozzászólni. kívülröl hogy látszik a helyzet? az "átlagember" mit lát ebből az egészből, amit mi hip-hop-nak hívunk. azért ha úgy vesszük. szombathely már régóta egy olyan hely, ahol fel-fel bukkanik egy két érdekes arc. sajna koncertek, bulik nem jönnek ide, de azért van egy Playersünk, egy Deegonk.. és őket azért ismerik kishazánkban ...na vége a felesleges szófosásnak.. írjatok !!!