Ugrás a tartalomhoz

Németh Ildikó fanklub

45 replies to this topic

#41 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 03:31 AM

>Uhuhuhuh! >>Mit szól ehhez a Bajner Dóri? >>Csak nem ő az a kis >tini aki megfeküdt a sikerért??? >Kedves Gombóc!A cikkhez mit szólna a Dóri, azt szerintem Tőle kellene megkérdezni, de ne várj Tőle nagy körmondatokat, mert szegényke szókincse kimerül a sok őőőőőőöööööőőőőő - k használatában, meg amúgy is, az Édesanyja adja a mondatokat "kislánya" szájába. Magától nem tud megszólalni, ha meg igen, akkor a mély hangjától megijednek az emberek!Sajnos a mai szépség ill. modell-versenyeken (pl: Alpok-Adria 2002) csak a külsőt nézik, a belső tulajdonságokat mint pl: inteligencia, kommunikációs készség nem veszik figyelembe.

#42 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2002 - 09:46 PM

Uhuhuhuh!Mit szól ehhez a Bajner Dóri?Csak nem ő az a kis tini aki megfeküdt a sikerért???

#43 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2002 - 06:38 PM

Ildi! Becsülöm hogy nem mutatod meg magad teljesen! Remélem befekvés nélkül is boldogulsz majd a fény és pompa között. Szorítuunk neked!

#44 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2002 - 05:42 PM

köszi a linket!Pont tegnapelőtt nézegettük a tavaszi bálos fotókat és ott láttam ezt a csajt, csak nem esett le honnan olyan ismerős.Most meg hiába próbáltam gyorsan megtalálni, egyszerűen nem lelem.Ha meglesz belinkelem!

#45 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2002 - 05:23 PM

Bizony, jó a csaj, de nekem kicsinyt soványka. A sikereihez viszont gratulálok! kevesen bírják ki azt a megpróbáltatást, amit ki kell állni a boldogulás érdekében.Hajrá Ildi! Te legalább dicsőséget hozol városkánkra. Főleg ha még fel is törsz!

#46 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2002 - 02:12 PM

Örülök hogy Ildikónak ilyen sikerei vannak. Bevallom nekem nagyon tetszik és szimpatikus benyomást tett rám az interjúban is, itt:http://www.nyugat.hu/cgi-nyugat/cikk.cgi?rovat=ny-frissito&cikk=20021114-playb.txtBiztos vagyok benne hogy nem nekem tetszik egyedül Ildi, ezért most ezt a fórumot megnyitom!Várom a további képeket a magazinokból! Ha valaki belefut valamelyik újságban feltétlenül írja meg!Nyugat!A Playboy-t nem lehetne beszkennelni? Nekem sajnos pont a szeptemberi szám nincs meg, így nem tudom mit írtak Ildiről.