Ugrás a tartalomhoz

Németh Ildikó fanklub

45 replies to this topic

#21 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 January 2003 - 12:30 AM

Kedves Sziszkó!Szar lehet neked, hogy eddig csak a borotvált puncit nyaltál, a gyantázottról még nem hallotál? Az nem bök!És a mi gyantázva volt az nem szúrja szét a nyelvedet, ha esetleg kinő! Ha kinő!!!!!!ÜdvBandika

#22 Guest__*

• Guests

Elküldve: 25 January 2003 - 12:25 AM

Kedves Névtelenke!Először is, úgy nyilatkozzál valakiről, hogy mered vállalni a neved, másodszor én ismerem Idikót és szerintem igen is okos lány. Szerintem egyáltalán nem nagyképű!!!!! Lehet, hogy veled és a barátnőddel vannak a gondok, nem vagy véletlenűl irigy ???? esetleg féltékeny ????Mit tudsz Te a modellekről? Szerintem SEMMIT !!!Mit tudsz a "menedzseréről"? Szintén SEMMIT !!!A sikerről meg szerintem beszéljenek a képek és az eredmények !!!Üdvözlettel:Bandika

#23 Guest__*

• Guests

Elküldve: 07 January 2003 - 11:41 AM

Én kétszer futottam eddig össze vele, de nem tűnt annyira libának, mint ahogy leírtad. Értelmesen elbeszélgettünk.Lehet hogy velem van baj? :(

#24 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 January 2003 - 04:26 PM

Ismeritek egyáltalán ezt a lányt?Ha ismernétek, és egy szakra járnátok vele a főiskolán, akkor tudnátok, hogy értelmileg jelentős korlátokkal rendelkezik, a barátja messze tanul és nem sok köze van a menedzserkedéshez. Amit ír a cikk, hogy mennyire kibaszott okos, és minden férfi álma, hát.... Ez egyszerűen gáz.Javaslom ismerjétek meg. Néhány perc beszélgetés alatt valószínűleg sokat fog pislogni a szép őzike szempilláival, de hogy sok okos dolgot nem mond az tuti. Nem irigykedem a sikerére (ha van neki), de az, hogy okos, az egyszerűen hazugság... Egyszerűen szerencséáje volt, hogy így alakult...De: őszintén gratulálok neki, és sok sikert kívánok, csak bosszant az a nagyképűség amit ő a cikkben, illetve a hozzá hasonló lányok produkálnak... Az alakja olyan, amilyen, valakinek ez tetszik. Részemről éljenek a nőies nők és a barátnőm...

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 December 2002 - 03:25 PM

Mondjátok fiúk! Ti mit esztek az ilyen kismellű, deszka csajokon? Szerintem egyáltalán nem nőiesek ezek a modellek. A csupasz puncit is csak az szereti, aki nem próbált még megpuszilni egy olyat, ami másfél napja volt borotválva. Garantáltan szétszúrja a nyelvedet.Éljenek a nőies nők!

#26 Guest__*

• Guests

Elküldve: 20 November 2002 - 11:01 AM

Ildi? Nekem teccccik! :(

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 November 2002 - 03:49 PM

Szasztok!nem tom mér jó bennlenni egy fanklubban. Én inkább a fanszőrt vizsgálgatnám behatóbban. Vagyis azt már nem, mert ahogy olvashattuk Ildi ott is szőrtelenít. Nyammnyamm...

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 18 November 2002 - 01:43 AM

Imádjuk Ildikót!

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 17 November 2002 - 12:31 PM

Nekem nem a zsánerem a csaj (túl deszka), de hát minden modell ilyen. Nem tudom mikor jönnek rá a divattervezők hogy a kicsit bögyibb csajok is felkeltenék az érett emberek vágyait nem csak a kislányosak. A beszélgetés viszont bejött, sok sikert!

#30 Guest__*

• Guests

Elküldve: 16 November 2002 - 01:52 PM

Sziasztok! Nekem is a feketefehér képek tetszenek. Főleg az S01 és az S05. Ildi, légy erős és mindig maradj önmagad! Soha ne add fel az elveidet néhány kéjsóvár rendező-kiskirály miatt. Ne az legyen az ára a sikerednek hogy szétteszed-e nekik a lábad, avagy sem. Szorítok neked.

#31 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 08:44 PM

Nagyon köszönöm az új képeket és a kért Playboy lapot. Ennek ismeretében viszont azt kell mondjam, a Nyugat alaposan rávert az írás minőségében a nyuszilapra.A fotóknál nekem a feket-fehérek jönnek be igazán.

#32 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 08:00 PM

hi there! Ezek a képek sokkal de sokkal jobbak! ilyenekből még egy tucatot! lecserélem velük a háttérképeimet. :-PÉn ezzel támogatom a "hazait"

#33 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 06:25 PM

Bocs, ez egy régi, visszatérő hiba a fórumon.A linkben javítsátok ki a "gia" szót "g a l e r i a"-ra, természetesen egybeírva. Sajnos a rendszer valami miatt nem szereti ezt a szót és rendszeresen megnyirbálja.

#34 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 06:23 PM

Minden akadály elhárult, úgyhogy figyelmetekbe ajánlom Ildikó legújabb képeit:http://www.nyugat.hu/tanczos/galeria/nemeth_ildiko_2/Üdv:M.

#35 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 02:33 PM

A képeket valóban megkaptam, szerintem nektek is tetszeni fog!A Playboy engedélyére várunk és felrakjuk a szeptemberi cikket.

#36 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 02:29 PM

HalihóA Playboy-os cikk már a Szerkesztőnél van és nemsokára remélem olvasható lesz a neten is.

#37 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 November 2002 - 11:04 PM

Nézem az Ildi széken ülő képét és Toldi jut eszembe:...hej ha én is köztetek lehetnék...

#38 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 03:06 AM

Kedves Tamás!Küldtem új képeket Tánczos Misinek, remélem mielőbb feltölti őket a netre. Elküdtem Neki a szeptemberi Playboyban megjelent cikk scannelt változatát, remélem elnyeri tetszésedet!

#39 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 12:48 PM

Akkor nézegess hálózsákos apácákat. Hátha az bejön.Csúcs vagy, Ildi!

#40 Guest__*

• Guests

Elküldve: 15 November 2002 - 11:40 AM

Nekem az ilyen mutagatósok nem jönnek be.