Ugrás a tartalomhoz

Aki írta a Lords of The Ring-es cikket az a BÁRGYÚ!!!!

547 replies to this topic

#541 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 January 2003 - 09:12 PM

Sajnálom az újságírót, mert úgy tűnik lila gőze sincs, hogy miről is szól ez a film. Hogy a könyvet már ne is említsem!

#542 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 January 2003 - 03:04 PM

1. A negatív reklám is reklám, így a nyugat.hu nem jön ki rosszul, ha felkapja a média az ügyet, vagy legalabbis mozog a levegő, kérdés megéri-e? hummmmMás:A cikk íróját a fórumon szívesen látnám, ha tudja védje meg magát, mert itt rendesen fikázzák, es par kerdese mindenkinek lenne hozza.Teny: A film nem volt tökéletes, mint hogy egy ilyen könyv után nem is könnyü, mi több szinte lehetetlen rendkívülit alkotni.De kérem, azert gatyi kategoria sem volt :(A hibakrol lehet beszelni, lehet tanakodni, mi lehetett volna jobb, vagy rosszabb, igy vagy ugy, de csak elbol leszidni, az kicsit zsenge megoldas.(akinek ilyen rossz napja van, az ne menjen moziba, es aludja ki magat, mielott billentyuhoz nyul)

#543 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 January 2003 - 02:24 PM

Pár "apró" észrevétel:1: a nyugat.hu nem filmkritikai oldal, egyáltalán hogy veszi a bátorságot hogy egy ilyen monumentumú cikket ír egy filmről!2: a cikkből kiderült , hogy aki írta, nem film kritikus, az ilyen pedig ne kontárkodjon másba, maradjon a saját szakmájánál3: egy egyéni véleményt ilyen terjedelemben, és ilyen módon nem tudom hogyan lehet megjelentetni egyáltalán, kivetítve a közre4: ahhoz pedig csak gratulálni lehet hogy nem csak magát a filmet, hanem gyakorlatilag a rendezőtől az operatőrön át a színészekig az egész forgatócsoportot "lefikázta" , ehhez még egy világhírű média elismert szakértője sem veszi a bátorságotVégül csak remélni tudom hogy nem csak ebben a fórumban lesz visszhangja a cikknek, és a cikkíró is rádöbben a fentebb említett hibákra

#544 Guest__*

• Guests

Elküldve: 14 January 2003 - 01:55 PM

Amit ez a faszi újságírás címén művelt. Az összes Oscar, meg mindenféle szavazáson felkért szakértők meg nem értenek a filmhez. Mindenki hülye, de ez az ember okos. Remélem boldog, hogy kiélhette a szidási vágyait. Kár, hogy a Nyugat.hu asszisztál ehhez.

#545 Guest__*

• Guests

Elküldve: 11 February 2003 - 04:16 PM

A könyv és a film, már magában is más. Ha könyv jó, attól még a film lehet borzasztó is. Ahogy szerintem az is.Aki meg úgy érzi, hogy élete nagy élménye, az meg bizonyára nem sok filmmel találkozott ezidáig az eléggé csak ingerszegény életében.Persze lehet, hogy túl sok nagyon jó filmet láttam és emiatt lehet az, hogy nem tudok feltétlen lelkesülni az e módon már ezerszer levezényelt filmeknek, ugyanis mindegyiknek - akár a történelmi mozik általában - ugyanaz a sztorija. Vagyis: Jók és Rosszak, szerelem, barátság, kisebb ütközetek, majd a nagy csata, közhelyek ezerrel, végül a nagy csata, a Jók előbb nyerésre állnak, majd a Rosszak tűnnek nyerőnek, de mert a Jók jobbak, a dolog végül eldől.A könyv mindenesetre még akár zseniális is lehet (nem olvastam - restellem is nagyon).Szóval nagyon is gyenge ez a film!

#546 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 January 2003 - 09:03 PM

Ha Hannibal Lectert a pszicho thrillerben egy éjszakai sétáján néhány bőrfejű jól pofánvágná biztosan más volna a "Bárányok hallgatnak" c. film egész hangulata.Vagy nem így van...kedves "Gyűrűk ura" kritikusa

#547 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 January 2003 - 05:57 PM

El kéne olvasnia a könyvet és rájönne, hogy micsoda nagy film ez!

#548 Guest__*

• Guests

Elküldve: 13 January 2003 - 05:51 PM

Fantáziátlan, anti újságíró, menjen valami búlvárlaphoz! Ott istenítse a Harry Pottert.Na csak ennyit akartam ez jól esett!