Ugrás a tartalomhoz

Hírek

107240 replies to this topic

#105001 vizy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 438 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 10:53 PM

Azért szerintem a Babati ezen a szinten nem rossz focista.Igaz,ha jól emlékszem a Zte-ben jobbhátvédet v. jobb oldali középpályást játszott...

#105002 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 10:26 PM

Nem az a játékos akitől megváltást lehet várni,de a Bekénél még mindig jobb teljesítményt nyújt...Amúgy az Artner azt nyilatkozta,hogy csatárnak hozták ehhez képest másodszor játszott hátvédet.

NB II, 3. forduló
Nyugati csoport:
Dunaújváros-Balatonlelle 1-1
Mosonmagyaróvár-Budakalász 2-1
BKV Előre-Kaposvölgye 2-2

#105003 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 09:27 PM

Idézet (nForce @ 2005-8-20, 22:43)
...Babati Feri a bal szélen nem volt egy szerencsés megoldás,ezt talán a szakmai stáb is belátja...

Hát igen. És hol lenne az? Babatit megvették, idehozták, idejött, nem tudom hogy van. Tény, hogy itt van. Mindig ott játszik, ahol van egy üres poszt. Lecserélni nem lehet, mert valaki elterjesztette róla, hogy rutinos, és gondolom az edzőnek is megmondták, hogy ne cserélje le, mert nem azért jött ide, hogy itt is 88 perceket ücsörögjön a kispadon és felvegye a pénzt, ahogy eddigi pályafutása során általában tette. Eddig annyi hasznot hajtott, amennyit bármelyik ifista megcsinált volna. Ha ehhez hozzáveszem, hogy a Komant valósággal kiutálták, elüldözték innen, és ezt az élemedett korú futballzseni Babatit meg idehozták, és nekem most ezt kell nézegetnem, hát egy darabig még nem fogom isteníteni a vezetőséget.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#105004 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 06:45 PM

Idézet (Prada @ 2005-8-21, 18:17)
én láttam és igenis volt...!!!majdnem gólpasszt is adott csak amikor behozták elé a Bekét akkor nem tudott mit csinákni!

Az lehet! És hány jó passza volt!? Nem győztük bíztatni! De azt is tudom,hogy egy meccs alapján nem lehet megmondani mit tud most,milyen formában van. Egyébként eddig Beke engem sem győzött még meg, sem az edzőmeccseken,sem a bajnokikon.
A labdarúgás a szurkolókért van !!!

Szurkolói kérdőív eredménye:

https://docs.google....XFnLS1xX0k/edit

#105005 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 06:18 PM

Idézet (Balu @ 2005-8-21, 17:33)
Idézet (Prada @ 2005-8-20, 21:00)
Azt nem értem ha van egy jó balszélsőnk(Borsi) mért nem őt tesszük be a Beke helyére???Legalább cserének...

Nem láttátok ezek szerint a Kaposvölgye elleni meccset! Mert ha igen akkor nem követelnétek Borsit a csapatba.Egy jó megmozdulása nem volt. Bár lehet,hogy a nagy akarás, görcsösség miatt volt.

én láttam és igenis volt...!!!majdnem gólpasszt is adott csak amikor behozták elé a Bekét akkor nem tudott mit csinákni!

#105006 Prada

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 43 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 06:17 PM

#105007 Arpee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 40 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 05:59 PM

Hi All !

Sztem elég jól állunk (bár én most épp ülök ) a tabellán, de ez még nem jelent semmit.
Sajnos vannak itt furcsa dolgok. Gondolok a Komanra.
Nem igazán publikus ez a történet, és ez zavar.
Mi, akik kitartunk a Hali mellett, anyagilag, erkölcsileg támogatjuk a csapatot nem hiszem, hogy nem lennénk jogosultak arra, hogy egy ilyen lépésről a maximális információt megkapjunk. Sajnos amíg ez a helyzet, lehet, hogy a szponzorok sem fognak kilincselni a Rohonci úton.
Szerintem egy támogatónak - aki a nevét adja vmihez - fontos lenne átlátni a csapat működését. Legalábbis komoly szponzor esetében...   De nem akarok csak negatív lenni.
Pl. a tegnapi 1. félidő elég bíztató volt, ha ezt 2 félidőben is tudjuk, akkor van remény ! Persze fejlődni kell még elég sokat, de jó úton járunk !
A spori meg elkapott vmi csúnya betegséget - fradi-kór -félidőben, mert csak az egyik csapatnak tudott jól ítélni.

A Paks ellen 2-3 X ekkora teljesítmény kell !
Hajrá Hali !

#105008 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 05:36 PM

Idézet (Lappango @ 2005-8-21, 15:06)
Idézet (Lewis @ 2005-8-20, 21:59)
Idézet (vizy @ 2005-8-20, 21:56)
Ui.:nem tudjátok,honnan szedték ezt a rekedt hangú hangosbemondót?  

Na gyerekek! Basszátok meg!

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!  

eddig ez egy kultrált fórum volt!    Ne de most! ;-)  

#105009 Balu

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1754 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 05:33 PM

Idézet (Prada @ 2005-8-20, 21:00)
Azt nem értem ha van egy jó balszélsőnk(Borsi) mért nem őt tesszük be a Beke helyére???Legalább cserének...

Nem láttátok ezek szerint a Kaposvölgye elleni meccset! Mert ha igen akkor nem követelnétek Borsit a csapatba.Egy jó megmozdulása nem volt. Bár lehet,hogy a nagy akarás, görcsösség miatt volt.

#105010 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 04:29 PM

Idézet (koko111 @ 2005-8-21, 13:58)
Koman a Sampdoriához igazolt

Hivatalossan is közölték, tehát most már nem kell célozgatni, szégyenlősködni. Van véleményem a dologról, de többnyire eddig is a nagatívumokról irtam, nem terhelem a fórumot újabbakkal. Azt egyébként meg lehet kérdezni, milyen anyagi vonatkozásai voltak az átigazolásnak, a klub nem magántulajdonban van. A dolog morális részéről nem is érdemes szót ejteni ilyen vezetőség mellett.
A Magyar Reformok Működnek. Orbán Viktor 2013. július 1-től 2015. január 31-ig 3 mFt nyugdíjamat lopott el. (Egyetemi oktató nyugdíját elveszik, ha dolgozni akar, a parlamenti képviselőét nem.) Ezért (is) undorodom a Fidesztől.

#105011 V.Smith@

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1146 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 04:11 PM

Gondolom eddig rá sem néztél az alkoholra.
Egyébként nézem sztv-n a közvetítést, és elég fura hogy a kommentátor és a hangosbemondó hangja elég hasonló.
Hajrá Hali!

#105012 Lappango

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 03:06 PM

Idézet (Lewis @ 2005-8-20, 21:59)
Idézet (vizy @ 2005-8-20, 21:56)
Ui.:nem tudjátok,honnan szedték ezt a rekedt hangú hangosbemondót?  

Na gyerekek! Basszátok meg!

Hétfőn Hali Tv. Vendég: Manganelli és Tebeli!
De lesz összefoglaló, klip és Artner Tamás is!
Amúgy nagyon boldog vagyok a magam részéről most józanodtam ki!

Nem tudom ti,hogy vagytok ezzel de ha csapat így folytatja én alkoholista leszek!

#105013 Ice Man

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1017 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 02:32 PM

Azért kiváncsi lennék h mennyiért is engedték el...
"CSAK A HALI ÁLÉÉÉÉ"

"Kisfiam! Így szólt hozzám az én apám! Jegyezd meg! A pálya és a b-közép zaját! Jegyezd meg! Melletted van sok-sok jó barát. Zöld a szív, egy csapat van, csak a Haladás!"

#105014 koko111

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1138 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 01:58 PM

Koman a Sampdoriához igazolt

Megállapodott egymással a szombathelyi és a genovai klub Koman Vladimir átigazolásáról.

Amint arról korábban már beszámoltunk: a zöld-fehérek fiatal irányítóját az olasz Serie A-ban szereplő Sampdoria szemelte ki magának. Sokáig nem történt előrelépés az ügyben, aztán végül a közelmúltban pont került Koman Vladimir átigazolási ügyére.
Nagy László, a zöld-fehérek technikai vezetője érdeklődésünkre elmondta: sikerült megállapodni a genovai együttessel, így a fiatal középpályás Olaszországban folytatja pályafutását. Az olasz labdarúgó szövetség napokon belül kikéri Koman játékengedélyét a magyar szövetségtől.
- Nagyon sok sportsikert kívánunk Volinak, reményeink szerint még sokat hallunk róla - így Nagy László.

Sok sikert VOLI!!

#105015 Miltiades

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1291 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 01:34 PM

Köszi köbüki hogy egyszer végre igazat adtál Nekem!
Ezért most imába foglalom ezt a napot...!

#105016 köbüki

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3145 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 11:14 AM

Már az anyósnál van.

#105017 evergreen

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 11:10 AM

Isten igazából én nem is értettem a Törek nyilatkozatát. Ha belegondoltok, rengeteg hülye bíró volt már itt Szombathelyen, nekem annyire nem tűnt ki ez a Kiss N. Mit mondott volna az edzőnk, ha mondjuk nem adnak meg egy gólt nekünk, mint anno a Hli-Vidi meccsen?
De akkor is joggal lehetett kritizálni a bírót, amikor tavaly a Móvárnak befújt egy tizit a 93. percben, ami teljesen jogtalan volt.
Ennek a Kissnek nem volt az eredményt döntően befolyásoló tévedése. Hülye volt, de legalább nem csalt szándékosan egyik, vagy másik oldalra.

#105018 csabesz

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 159 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 08:51 AM

A tegnapi meccs pozitívumai:
1,Nyert a csapat,így tovább  
2,a köbüki megtanult tökmagot enni  
Ategnapi meccs negatívuma:
Az állóban  alelátó tetejére leraktam a széldzsekimet,amit ott felejtettem(sötétkék).Ha valaki tudna segíteni annak örülnék!

#105019 Fortschritt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2376 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 08:50 AM

Teljesen igazad van Belabo! Abszolút rutintalanságra vall az Artner Tomi nyilatkozata, és valóban tarthatunk most attól, hogy amikor egy-egy kétes szituáció elöfordul - ráadásul fontos meccsen - akkor nem a javunkra fog ítélni a bírói kar. Én is úgy látom, hogy ök teljes mértékben védik a mundér (fekete/sárga/rózsaszín mez) becsületét, egyfajta olyan összetartás van közöttük, mint az orvosok terén. Inkább mi, szurkolók szidjuk a bírókat - vagy talán nem is a "szidjuk" a jó szó, hanem a "bíráljuk" - és így egymás között tudjuk, hogy na most ez a bíró ilyen, ez olyan, ezen elment egy-egy gól vagy tizi, de a másik például az elözö meccsen nem adta meg a harmadik sárgat X-nek.... Talán valaki a vezetöségböl (??) olvassa néha ezeket a sorokat (régen volt lehetöségem ittfent lenni, de látom a Tóth Bálinttal sokan pörölnek, de Ö az volt, aki valóban adott/=érdekelte/ a szurkolók véleményére és folyamatosan követte a honlapot) és - nem azt mondom, hogy hallgassanak ránk, de egy-egy remek ötlet azért elhangzik itt! Így fogalmaznék: az építö kritikát érdemes lenne megfogadni, hisz mindnyájan szeretjük a Halit és minél elöbb, minél jobb helyen szeretnénk látni csapatunkat.

Hajrá Hali,
Hajrá Szombathely!
Bill Shankly után szabadon: azt mondják, számomra a Haladás élet-halál kérdése. Ez közel sincs így. A Haladás sokkal, de sokkal fontosabb!

#105020 belabo

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3134 Hozzászólás:

Elküldve: 21 August 2005 - 02:04 AM

"Artner Tamás: Az első félidőben jól játszottunk. Szünet után okosan, taktikusan futballoztunk tizenkét ember ellen."

Nem lenne jó, ha pont az edzőnek szállna fejébe a dicsőség. Ez kicsit még korai. Jól csinálja, de nyilatkozni se ártana megtanulni. Ha szarul játszik a csapat, nem másban kell keresni a hibát, hanem verdesni a seggünket a földhöz örömünkben, hogy így is nyertünk.

Ez a játékvezető az utolsó negyedórában valóban többet tévedett mint előtte, túl aprólékos volt az egész meccsen, de hogy nem miatta játszottunk rosszul, az egészen biztos. Az edző egy szezonban néha foghatja a dolgokat a játékvezetőre, és nyilván igaza is lehet, de ezt a nyilatkozatlehetőséget nagy hiba volt most elpazarolni. Mert amikor majd tényleg a bíró miatt vesztünk pontot, már nem lesz hitele. Ráadásul a bírókban is van egy természetes összetartás, és tudat alatt is ellenünk itélnek, ha úgy érzik, hogy baszogatják őket.