Ugrás a tartalomhoz

Hírek Szombathelyről

12 replies to this topic

#1 quintus

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 1067 Hozzászólás:

Elküldve: 01 December 2003 - 10:27 AM

Idézet (MODERATOR @ 2003-11-25, 10:29)
eszem a pici szíved, hát mindenki azt csinál a főállása mellett, amit akar, nemde? én például moderátori teendőim mellett futballkapufestő, felhőgomolykutató és hídstatikatesztelő vagyok.

Csak csendesen, Moderator ur, megvan elmentve CD-n a Nyugat egyik moderatoranak "al-safrankoi", azaz mas neveben valo hozzaszolasa, ami miatt e regisztracios rendszerre kellett atterni... Arrol nem is beszelve, hogy egyikotok korabban nem eppen politika-mentes weblapon szerkesztett! Ami a gunyoros felsorolasodat illeti, azok olyan dolgok, amelyek nem osszeferhetetlenek, ellentetben a Nyugat foszerkesztoi es a Magyar Hirlap tudositoi viszonyaval. Ezert eri meg neha nagyon csendben maradni...

#2 dongó

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 November 2003 - 06:03 PM

Safi...
kedves egy alak vagy, annyi szent...legyen neked igazad...
csá

#3 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 25 November 2003 - 02:31 PM

Ahogy Josif Visszarionovics Stalin megmondta volt: ha a tények mást mondanak, annál rosszabb a tényeknek! Tény és való, hogy 1970 körül élt egy hasonló nevű kutyám, ez miért okoz egy névrokonnak sertésedést? Eredetileg az én állításom lett fikázássá degradálva, holott valós tényt közöltem... Na de hát kondor-keselyűknek is zavart okoz, ha emlékeztetik előző életük tollazatának színezetére, he-he-he.

#4 dongó

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 November 2003 - 12:46 PM

Jaj Safi, most látom , te engem meg sértegetsz..ejnyebejnye, de nem haragszom, biztos nem volt könnyű gyerekkorod, ne ezt megértem, nekem sem...
"Te is Dongo vagy, csak a hiteled kevesebb..." na ja:)

#5 dongó

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 25 November 2003 - 12:32 PM

háj Safi..látom, sok az időd, és csak nem bírsz  a bögyödben maradni...de ezé így is szeretünk...;)
Persze, igazad van, ez a világ mocskos, fel kéne robbantani, ugye:) a Nyugat meg lehet éppen szar is, és akkor mi van? MIÉRT FÁJ ez neked? Nézd az west.hut, vagy ajánlom figyelmedbe, most böngésztem át, van egy új újságféle helyi lap: az alon.hu, függetlennek hirdeti magát, ha jobban bejön, pártolj nyugodtan át oda, és puhatold ki azt is, ki a főszerkesztője, szimatolgass...Nézd, oszt örülj a kapitalizmus színes virágainak...
Te zoli, a vasn*pe.hu...hát igen, az majd megmondja a tutit, mert arról híres...
média-vitázzunk hát tovább...

#6 MODERATOR

Tag

• Administrators
  • PipaPipa
  • 343 Hozzászólás:

Elküldve: 25 November 2003 - 11:29 AM

hey Safranek,

eszem a pici szíved, hát mindenki azt csinál a főállása mellett, amit akar, nemde? én például moderátori teendőim mellett futballkapufestő, felhőgomolykutató és hídstatikatesztelő vagyok. te sztálint hozod példának, de ha nem vennéd észre, ez valójában a csúúúnya, rossz vadkapitalizmus

#7 Joe_IV

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2003 - 06:26 PM

Talán a www.v*s***e.hu-n...

#8 *Zoli*

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2003 - 03:55 PM

Hát ja  a szombathely.hu elég kaki, de senki nem tiltakozik, fideszék hallgatnak vagy nem értenek hozzá...

#9 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2003 - 03:07 PM

Egyetlen foxi kutyusomat ugy hivtak, Mindenragi Diri Dongo. Te is Dongo vagy, csak a hiteled kevesebb... A hatalom x-edik aganak nevezett sajtonak most csak akkor nem faj a kritika, ha adja! Amint ramutat valaki a sajto arnyekosabb oldalara, ami ez esetben nevezheto akar osszeferhetetlensegnek is, rogvest fikazasnak tekintik, mert az a legegyszerubb: hulyenek nezni es ledorongolni azt, aki valamire ramutat!!! Marpedig Roznar Gyongyi a Magyar Hirlap megyei tudositoja (is). Stalin immar tobb, mint 50 eve halott, de a mindenkori hatalom meg sokaig utanozni fogja azt a tevekenyseget, hogy ha nem tetszenek VALAKINEK a tenyek, megfenyegeti, vagy megbelyegzi a tenyekre figyelmet iramyitokat... Szanalmas!

#10 dongó

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2003 - 02:51 PM

háj safi...
örülök neked, a szokásos undokoskodásodnak...
ha ennyire a bögyödben van a Nyugat, miért olvasod...
szidni lehet bármit, de nem kötelező ittennék fikázni...

#11 SaFranco

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 850 Hozzászólás:

Elküldve: 24 November 2003 - 01:56 PM

Mit csodalkozik, kedves Ingram? A Nyugat foszerkesztonoje az erdemi informacioit oda adja le, ahol plusz penzt keres: a Magyar Hirlapba :-)

#12 hunter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 362 Hozzászólás:

Elküldve: 18 November 2003 - 04:12 AM

Nem a város halott, csak a hírek virtuálisak.

#13 Ingram

Újonc

• Members
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 16 November 2003 - 07:01 PM

Akárhová nézek, akár a nyugat-ra, és csak egy két hír pang. Itt is csak egy-két naponta kerül fel egy színes felső hír, ami legtöbbször csekély érdekességgel bír, az alsó, középső kiscikkekről nem is beszélve. Legtöbbször más újságból kiollózva, teljesen egysíkú, unalmas hírek.

A szombathely.hu-ra már rá sem nézek, katasztrófális!!

Emberek! Hol keressek híreket Szombathelyről? Tényleg csak ennyi történik? Tényleg ennyire halott ez a város?