Ugrás a tartalomhoz

Lesz új STADION vagy nemlesz? (a bajnokság meglesz)

28 replies to this topic

#21 ollly

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 01 July 2003 - 10:41 PM

30000 férőhelyes stadiont? Minek? Már ne haragudj, de ez baromság!!!!!!!! Sőt túlzott baromság!!!!! Aztán ha nem megy a csapatnak, akkor amikor 1500- an lesztek kint, akkor az tök jól néz ki egy 30000-es stadionban. Gondolkodjál előbb mielőtt írsz öreg. Egy 10000- es stadion bőven elég. Ti ( már ne haragudjatok, de nálatok olvasom, hogy ) csak akkor mentek ki 2-3000- en ha jól megy a csapatnak. Akkor meg minek. Nem kellene egyből egy 75000- es stadion????
Bocsi. De ez a véleményem. Ne essetek át a ló túloldalára.
Nem vagytok azért annyian.
Azért hajrá Lombard Fc Haladás innen tatabányáról.

#22 joyee

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 2504 Hozzászólás:

Elküldve: 30 June 2003 - 10:03 PM

a stadion felújítása Csigó Úr(vasút) és az ISM, esetleg az önkormányzat dolga. Bíró Péternek ehhez van a legkevesebb köze. a stadion a vasút tulajdonában van, nekik kellene intézkedni. Bár arra én is kiváncsi lennék, hiogy amit a kormány(fidesz) megítélt és megigért, azt aZ MSZP miért nem akarja átutalni. Akkor vegék vissz ZEGtől, Dunaújvárostól ...
Csak a Hali!!
1 Szerelem 1 Élet 1 Vallás : HALADÁS

Életem és vérem a Halié
http://www.gwa.n1.hu

#23 S.Oliver

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 60 Hozzászólás:
  • Interests:Foci,foci ,foci Hali,MU,BARCA,OM,JUVE,AJAX,SCHUMI!!!

Elküldve: 30 June 2003 - 07:30 PM

Most ,hogy áll a stadion felújítás?
Én szerintem ,ha csinálnak akkor már egy 30000férőhelyeset,
hogyha a magyarállam akar pályázni vmelyik európa vagy világ bajnokságra.
Hanem akkor elég egy 18000 férőhelyes is.

#24 V.Smith18

Tag

• Validating
  • PipaPipa
  • 52 Hozzászólás:
  • Interests:Magyar foci

Elküldve: 20 March 2003 - 02:14 PM

Valamit kezdeni kéne a stadionnal, mert 1-2 éven belül összedől!

#25 Guest__*

• Guests

Elküldve: 12 December 2002 - 05:08 PM

Nemhogy itt nem lesz, hanem sehol máshol nem lesz stadion, most hogy megint elbuktuk az EB rendezést. Vegye már észre valaki, hoyg tervekkel nem lehet EB-t rendezni, csak ha legalább a fele kész van a stadionoknak. Legalább a Puskás(nép) stadionnal csináljatol v.mit, mert siralmas. A Rohonci útra egyébként nem kéne horribilis összeg, csak a Bíró úrnak kéne beleadni, meg a városbak, és a kormánynak. Ezek hárman kis részekre bonthatnák az összeget, és így talán lehetne egy minimális felújítás. Aztán majd tovább lehet lépni.

#26 renoir

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 42 Hozzászólás:

Elküldve: 12 December 2002 - 11:07 AM

hát stadion nem lesz mostanában...röhejnek tartom egyébként, hogy a korábbi tervek szerint 10.500 férőhelyes stadiont akartak volna. minimum 15.000 ezres kellene. kíváncsi vagyok mikor kezdődik bármi is ebből. egyébként székek kellenek, az kötelező, de hát nem kell leülni.

#27 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 December 2002 - 03:54 PM

Nem lessz itt semmi. Kell a zs másra a Cseresznyés bácsinak. Üneppelni a románokkal erdély elcsatolását...

#28 Guest__*

• Guests

Elküldve: 05 December 2002 - 01:19 PM

Elintéztem, hogy egy darab stadion ne legyen a szar szoci városotokban.

#29 Guest__*

• Guests

Elküldve: 04 December 2002 - 08:31 PM

Na aki konkrét választ ad az ha megnyerem a lottot kap 999.999 Ft! ADJUNK TIPPEKET A STADIONNAL KAPCSOLATBA AZ ILLETÉKESEKNEK!!!!!!!!!!! PL: mint nyugaton a b.közbe legyenek valami féle erösítő jellegü dolgok(hangra gondolok) ! NE LEGYENEK SZÉKEK!!!