Ugrás a tartalomhoz

Szombathely lehet a régió központja?

28 replies to this topic

#21 bengaboy

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2006 - 10:52 PM

Hát igen... tény, hogy jobb lenne ha maradna az Ipkovich... Molnár Miklóssal amúgy sem lehet választásokat nyerni! a fidesz eltaktikázta magát. Pro Savaria miatt nem nyertek 2002ben, és most is Szabó Gábor esélyeit rontják.

#22 eszter

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 41 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2006 - 10:07 PM

Azért ha jól belegondolok, az elmúlt időszakban az Ipkovich alatt sok minden történt a városunkban. Most jöttem haza az új Fő térről, ennyi ember még soha nem volt augusztusban a téren, a karnevált leszámítva. Én nagyon szomorú lennék ha nem folytathatná a munkáját a jelenlegi P.M.

#23 kissgabor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 31 Hozzászólás:

Elküldve: 19 August 2006 - 07:51 PM

Hmm.. Bocsánat a pontatlanságért, tényleg nem Szijjártó a pm jelölt Végülis osztom Beduin véleményét, most CSAK SZOMBATHELY SZÁMÍT  

#24 Beduinvadász

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2006 - 04:11 PM

Bár nekem alapban teljesen mindegy, hogyan alakul a választás Győrben, de ha tényleg az kell ahhoz, hogy Szombathely erősödjön regionálisan, akkor nyerjen nyugodtan a Fidesz Győrben

ebben az esetben tényleg a 3 megyeszékhely közül egyedül Szombathely lenne kormánypárti vezetésű (bár azért helyben is várjuk meg az október egyet - de igaz, ami igaz, nálunk valszeg marad az Ipkovich)

jó lenne, ha városunk polgármestere tökös lenne, és idehozna, itt tartana, amit csak lehet!

BV

#25 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2006 - 02:18 PM

Kedves Zsolt!

Én személy szerint szívesen olvasnám a véleményét, elvégre Önnek mégis csak nagyobb rálátása van ezen ügyekre...

Szíjjártó Pétert pedig nem döngölte (volna) senki
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#26 marton.zsolt

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 18 August 2006 - 11:57 AM

Kedves Fórumozók!

Egy kis pontosítással szeretnék élni, mielőtt Szijjártó Pétert agyba-főbe döngöli mindenki polgármesterjelöltsége miatt.

Győrben Borkai Zsolt a Fidesz-KDNP polgármesterjelöltje.

Itt olvasható erről bővebben:
Borkai Zsolt hivatalos honlapja

A többihez nem szólok hozzá, mert véleményem e témában minden lehet, csak mérvadó nem

Üdvözlettel
Marton Zsolt

#27 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2006 - 11:57 PM

Szijjártó esetleges pm-ségéről egy 130 ezres város élén amúgy megvan a véleményem,de ez más tészta
"Én minden szezonnak úgy futok neki, hogy mindent meg akarok nyerni, másként nem érdemes kosárlabdázni, sportolni." H.Z.

#28 nForce

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 3719 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2006 - 11:53 PM

tényleg valós esély van rá,h Győrben a Fidesz veszi át a hatalmat,bár ha a jelenlegi pm újraindulna,meggyőződésem,h simán nyerné a választást.

hogy mindebből Szombathely mit profitálhat...nehéz megjósolni,bár kétségtelen,h mára ez maradt az utolsó szalmaszál.nyilván átrendezné az erőviszonyokat,h a 3 legjelentősebb mjv közül csak nálunk maradna kormánypárti vezetés,de pesszimista vagyok azt illetően,h a jelenleg (ha jól tudom) 14 regionális funkciójú intézmény (15ből) közül mennyi kerülhetne át/vissza Szhelyre.

jelen helyzetben nem tartom vszínűnek,h városunkban a jobboldal nyerné a helyhatóságit,de még sok idő van hátra.

egyszóval,sztem egy utolsó utáni esély lenne,ha a fenn vázolt forgatókönyv szerint alakulnának az események

#29 kissgabor

Tag

• Members
  • PipaPipa
  • 31 Hozzászólás:

Elküldve: 17 August 2006 - 11:05 PM

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy előttük az önkormányzati választás, ami látom már itt is napi téma a fórumon. Ma győri barátaimnál jártam és meglepve hallottam hogy valószínűleg a 12 éve MSZP -s polgármestert maga Szíjjártó Péter váltja nagy eséllyel. Vagyis a mi régiónkba Zalaegerszegnek és Győrnek a mostani kormánytól ellenkező színű vezetése lesz. A szombathelyi eredményeket is nehéz megjósolni - bár ma keveset adnék a jobboldal győzelmére - és azon gondolkodtam hogy mennyit nyerhetne abból Szombathely ha a régió egyetlen kormánypárti vezetésű városa maradnánk...